خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
فلنج
دانلود مقاله بررسي اثرات سطوح مختلف باکتري تيوباسيلوس و گوگرد بر اجزاي عملکرد کلزا در شهرستان گچسار

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي اثرات سطوح مختلف باکتري تيوباسيلوس و گوگرد بر اجزاي عملکرد کلزا در شهرستان گچساران در فایل ورد (word) دارای 15 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي اثرات سطوح مختلف باکتري تيوباسيلوس و گوگرد بر اجزاي عملکرد کلزا در شهرستان گچساران در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي اثرات سطوح مختلف باکتري تيوباسيلوس و گوگرد بر اجزاي عملکرد کلزا در شهرستان گچساران در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي اثرات سطوح مختلف باکتري تيوباسيلوس و گوگرد بر اجزاي عملکرد کلزا در شهرستان گچساران در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1394
محل انتشار: دومین کنگره سراسری فناوریهای نوین ایران با هدف دستیابی به توسعه پایدار
تعداد صفحات: 15
چکیده:
به منظو بررسی تاثیر باکتری تیوباسیلوس و گوگرد بر اجزای عملکرد دانه کلزا رقم هایولا 401 آزمایشی به صورت فاکتوریل (باکتری تیوباسیلوس و گوگرد پودری هر کدام در 3 سطح) و در قالب طرح پایه بلوکهای کامل تصادفی با 9 تیمار و در 3 تکرار در ایستگاه تحقیقات کشاورزی شهرستان گچساران واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد به اجرا درآمد. نتایج تجزیه واریانس داده ها نشان داد که برهمکنش سطوح مختلف باکتری تیوباسیلوس و گوگرد بر تعداد شاخه فرعی در سطح پنج درصد و بر ارتفاع بوته در سطح احتمال یک درصد معنی دار بوده است. همچنین بر همکنش فاکتورها بر سایر صفات تأثیر معنی داری نداشت. مقایسه میانگین برهمکنش سطوح مختلف گوگرد و باکتری نشان داد که مصرف 4 کیلوگرم باکتری تیوباسیلوس و 600 کیلوگرم گوگرد بهترین تاثیر را بر اجزای عملکرد گیاه داشته و کمترین میزان اجزای عملکرد در تیمار شاهد مشاهده گردید.


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *