خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
deli meat
Tobacco
Window repair
خرید یخچال ال جی
Window repair
فلنج
دانلود مقاله ساخت اندهاي منيزيمي مورد استفاده در حفاظت کاتدي در فایل ورد (word)

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله ساخت اندهاي منيزيمي مورد استفاده در حفاظت کاتدي در فایل ورد (word) دارای 15 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله ساخت اندهاي منيزيمي مورد استفاده در حفاظت کاتدي در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله ساخت اندهاي منيزيمي مورد استفاده در حفاظت کاتدي در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله ساخت اندهاي منيزيمي مورد استفاده در حفاظت کاتدي در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1376

محل انتشار: پنجمین کنگره ملی خوردگی ایران

تعداد صفحات: 15

چکیده:

در این مقاله، ساخت آندهای منیزیمی به روش ریخته گری و کیفیت آنها در حفاظت کاتدی فولادمورد بررسی قرار گرفته است. ریخته گری و تهیه آند با ترکیب شیمیائی مناسب، بررسی راندمان و کیفیت آند درحفاظت کاتدی فولاددر خاک مطابق با روش استاندارد و همچنین در محلول 3%NaCl و در دانسیته جریانهای مختلف انجام شده است. در ذوب منیزیم از کوره های مقاومتی و از ترکیب کلرور و فلوئور فلزات قلیایی خاکی و اکسید منیزیم بعنوان فلاکس استفاده گردیده است.
نتایج بدست آمده نشان می دهند که آند ریخته گری شده با ترکیب شیمیایی Mg-5.1%Al-2.7%Zn-0.24%Mn علاوه بر عدم پلاریزاسیون آندی و دارا بودن نیروی محرکه خوب، راندمان مناسبی داشته (39 درصد) و خوردگی آن به صورت یکنواخت صورت می گیرد. راندمان آند در محلول 3% NaCl بشدت کاهش یافته و تابع دانسیته جریان آند می باشد.
منحنی های پلاریزاسیون آندی و نتایج بدست آمده در محلول های 0/01 و 3 درصد کلرور سدیم و سولفات کلسیم اشباعنشان می دهند که منیزیم خالص تجاری پتانسیل فعالتری نسبت به آند ریخته گری شده دارد وخوردگی آن درتمام محلول بیشتر از آند است. در محلول های حاوی آنیونهای SO4 – , Cl- میزان پلاریزاسیون آندی منیزیم بسیار ناچیز است.


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *