خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
فلنج
دانلود مقاله ارزيابي تأثيرات قطارهاي سريع السير بر ارتقاء کيفيت فرهنگي ـ اجتماعي و کميت اقتصادي در

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله ارزيابي تأثيرات قطارهاي سريع السير بر ارتقاء کيفيت فرهنگي ـ اجتماعي و کميت اقتصادي در جوامع در فایل ورد (word) دارای 1 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله ارزيابي تأثيرات قطارهاي سريع السير بر ارتقاء کيفيت فرهنگي ـ اجتماعي و کميت اقتصادي در جوامع در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله ارزيابي تأثيرات قطارهاي سريع السير بر ارتقاء کيفيت فرهنگي ـ اجتماعي و کميت اقتصادي در جوامع در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله ارزيابي تأثيرات قطارهاي سريع السير بر ارتقاء کيفيت فرهنگي ـ اجتماعي و کميت اقتصادي در جوامع در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: اولین همایش ملی راه آهن سریع السیر در ایران
تعداد صفحات: 1
چکیده:
در بحث تغییر و تحول تکنولوژی، سرعت می تواند به عنوان شاخصی کلیدی تلقی گردد. حمل و نقل نیز از این قاعده مستثنی نبوده به نحوی که شاخص سرعت در ناوگان حمل و نقل ریلی نقش بسزایی در کمیت های اقتصادی و همچنین کیفیت فرهنگی و اجتماعی دارا می باشد. تاریخچه مطالعات راه آهن سریع السیر در ایران به قبل از انقلاب اسلامی باز می گردد اما تاکنون زیرساخت های لازم جهت ارتقاء سرعت در حد استانداردهای جهانی ایجاد نگردیده است.با ایجاد زیرساخت های مناسب و بهره برداری از قطارهای سریع السیر و ارزیابی های صورت گرفته در مقوله اقتصادی می توان به مواردی همچون: هزینه تعمیرات و نگهداری، هزینه مصرف سوخت و; اشاره نمود. در خصوص تأثیرات فرهنگی ـ اجتماعی می توان به توسعه توریسم فرهنگی، مذهبی و همچنین تعاملات فرهنگی بین اقوام مختلف اشاره نمود. در زمینه مسائل اجتماعی نیز سرعت بالای جابجایی و رفاه مطلوب در حین سفر منجر به ایجاد آرامش روانی گشته و این امر جذب مسافرین به اینگونه وسایل حمل و نقل را افزایش داده و باعث کاهش سفرهای انفرادی و کاهش هزینه های سفر برای خانوار ها را به دنبال خواهد داشت که این امر نیز می تواند قدرت اقتصادی خانواده را جهت رفاه اجتماعی افزایش دهد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *