خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
deli meat
Tobacco
Window repair
خرید یخچال ال جی
Window repair
فلنج
دانلود مقاله يک چارچوب سازماندهي براي بالا بردن بهره وري فعاليت هاي بازاريابي به کمک اينترنت در فای

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله يک چارچوب سازماندهي براي بالا بردن بهره وري فعاليت هاي بازاريابي به کمک اينترنت در فایل ورد (word) دارای 15 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله يک چارچوب سازماندهي براي بالا بردن بهره وري فعاليت هاي بازاريابي به کمک اينترنت در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله يک چارچوب سازماندهي براي بالا بردن بهره وري فعاليت هاي بازاريابي به کمک اينترنت در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله يک چارچوب سازماندهي براي بالا بردن بهره وري فعاليت هاي بازاريابي به کمک اينترنت در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1391
محل انتشار: همایش ملی فرهنگ سازی اصلاح رفتارهای اقتصادی در ایران امروز
تعداد صفحات: 15
چکیده:
فعالیت های غیر تولیدی مانند فعالیتهای اداری، علیرغم سرمایه گذاری های هنگفت در فن آوری کامپیوتر و اطلاعات ، از کارایی پا یینیبرخوردارند . کاربرد فن آوری اطلاعات ، کارآیی فعالیت های تکراری را در اداره افزایش داده و کارمندان اداره را از مشاغل کسل کنندهآزاد می کند. موسسات تجاری، علیرغم پیشرفت های چشمگیر در چند دهه اخیر، با مشکلات بی پایان بهبود بهره وری دست و پنجه نرممی کنند . هر تجارتی می تواند با استفاده از پتانسیل اینترنت جهت بالا بردن تأثیر راهبرد رقابتی، بازده عملکردهایش را افزایش دهد .پیش از این در تئوری این مبحث توجه شایانی دریافت کرده، ولی بعدتر تحقیقات کمتری در این مورد صورت گرفته است. این مقاله بر روی نیرومند کردن اینترنت جهت بالا بردن کارآیی « عملکردهای بازاریابی » در تجارت تمرکز داردو سعی بر پیشنهاد نوعی چهارچوب سازمانی بوده است که فرصتی برای کسب پیشرفت و افزایش در کارآیی بازاریابی در زمینه ویژگیهای تعاملی ، شخصیت سازی و نشانیپذیری اینترنت ارائه می کند.


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *