خريد بک لينک
home theater in Los Angeles
Hookah Shisha Tobacco
فلنج
Barabas Ropa de hombre
دانلود مقاله شناسايي و رتبه بندي موانع پيش روي کارآفريني با استفاده از رويکرد DEMATEL فازي در فایل

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله شناسايي و رتبه بندي موانع پيش روي کارآفريني با استفاده از رويکرد DEMATEL فازي در فایل ورد (word) دارای 20 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله شناسايي و رتبه بندي موانع پيش روي کارآفريني با استفاده از رويکرد DEMATEL فازي در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله شناسايي و رتبه بندي موانع پيش روي کارآفريني با استفاده از رويکرد DEMATEL فازي در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله شناسايي و رتبه بندي موانع پيش روي کارآفريني با استفاده از رويکرد DEMATEL فازي در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1389

محل انتشار: اولین کنفرانس بین المللی مدیریت و نوآوری

تعداد صفحات: 20

چکیده:

امروزه توسعه فعالیت های اقتصادی و کار آفرینی، راهبردی اثربخش برای توسعه اقتصادی و اجتماعی کشورها شناخته می شود. در واقع کارآفرینی به عنوان بخشی حیاتی در فرایند تخریب خلاق برای پویاگرایی های مستمر در اقتصادهای مدرن حائز اهمیت است. همچنین کارآفرینی در ایران نیز به عنوان اجرایی ترین و عملی ترین استراتژی برون رفت از بن بست ها و مشکلات اقتصادی و اجتماعی مورد توجه قرار گرفته است. اما توسعه ی کارآفرینی در ایران نیازمند شناسایی و رفع موانع و مشکلات پیش رو کارآفرینان می باشد. در این مقاله سعی بر آن است که با بررسی و بازنگری مبانی نظری و نظرات خبرگان، عوامل بازدارنده و موانع کارآفرینی شناسایی و با استفاده از روش DEMATEL فازی، رتبه بندی شوند. تکنیک DEMATEL علاوه بر تبدیل روابط علت و معلول میان عوامل به یک مدل ساختاری مشهود، می تواند وابستگی های داخلی مجموعه ای از عوامل را مشخص نماید. اما این تکنیک قادر به رفع ابهام و عدم قطعیت از ارزیابی های کلامی صورت گرفته توسط خبرگان نمی باشد، از این رو در این تحقیق روشی مبتنی بر تلفیق این تکنیک با نظریه مجموعه های فازی مورد استفاده قرار می گیرد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *