خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
فلنج
دانلود مقاله تعيين محل و ظرفيت بهينه واحدهاي توليد پراکنده با در نظر گرفتن مدل هاي مختلف و تغييرات

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله تعيين محل و ظرفيت بهينه واحدهاي توليد پراکنده با در نظر گرفتن مدل هاي مختلف و تغييرات ساليانه و شبانه روزي انواع بار در فایل ورد (word) دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله تعيين محل و ظرفيت بهينه واحدهاي توليد پراکنده با در نظر گرفتن مدل هاي مختلف و تغييرات ساليانه و شبانه روزي انواع بار در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله تعيين محل و ظرفيت بهينه واحدهاي توليد پراکنده با در نظر گرفتن مدل هاي مختلف و تغييرات ساليانه و شبانه روزي انواع بار در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله تعيين محل و ظرفيت بهينه واحدهاي توليد پراکنده با در نظر گرفتن مدل هاي مختلف و تغييرات ساليانه و شبانه روزي انواع بار در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: همایش ملی مهندسی برق و توسعه پایدار با محوریت دستاوردهای نوین در مهندسی برق
تعداد صفحات: 8
چکیده:
با روند رو به رشد استفاده از تولیدات پراکنده، تعیین مکان و ظرفیت بهینه و بررسی اثرات بکارگیری این واحدها در سیستم قدرت به خصوص در شبکه توزیع لازم و ضروری است. در این مقاله با استفاده از الگوریتم ژنتیک مکان و ظرفیت بهینه واحدهای DG با هدف حداقل کردن تلفات و بهبود پروفیل ولتاژ با درنظر گرفتن قیود فنی شبکه و واحدهای DG تعیین شده است. با توجه به این که بار مصرفی انواع مشترکین در طول شبانه روز و نیز در طول سال متغیر بوده و الگوی مصرف برای انواع بار در طول شبانه روز و سال متفاوت می باشد، برای رسیدن به جواب بهینه، تغییرات شبانه روزی و نیز سالیانه بار برای انواع مشترکین (خانگی، صنعتی و تجاری) لحاظ شده است. همچنین برای افزایش دقت بهینه سازی وابستگی بار به ولتاژ برای انواع مشترکین شبکه توزیع متشکل از بارهای مسکونی، صنعتی، تجاری و ; در نظر گرفته شده است. برای شبیه سازی و ارائه نتایج از شبکه شعاعی 33 با سه IEEE استفاده شده و نتایج تایر نحوه مدلسازی بار را در تعیین ظرفیت و مکان واحدهای DG به خوبی نشان می دهد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *