خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
فلنج
دانلود مقاله تاثير مالچ پلاستيکي و کاغذي بر بيوماس علفهاي هرز و اجزاي عملکرد گياه فلفل (Capsicum an

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله تاثير مالچ پلاستيکي و کاغذي بر بيوماس علفهاي هرز و اجزاي عملکرد گياه فلفل (Capsicum annum L.) در فایل ورد (word) دارای 4 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله تاثير مالچ پلاستيکي و کاغذي بر بيوماس علفهاي هرز و اجزاي عملکرد گياه فلفل (Capsicum annum L.) در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله تاثير مالچ پلاستيکي و کاغذي بر بيوماس علفهاي هرز و اجزاي عملکرد گياه فلفل (Capsicum annum L.) در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله تاثير مالچ پلاستيکي و کاغذي بر بيوماس علفهاي هرز و اجزاي عملکرد گياه فلفل (Capsicum annum L.) در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: سیزدهمین همایش علوم زراعت و اصلاح نباتات ایران و سومین همایش علوم و تکنولوژی بذر ایران
تعداد صفحات: 4
چکیده:
امروزه به دلیل مشکلات ایجاد شده توسط علف کشها، تمایل شدیدی برای توسعه روشهای جایگزین برای کنترل علفهای هرز وجود دارد. به همین منظور برای بررسی اثر پوششهای پلاستیکی بر بیوماس تودههای علفهرز و عملکرد گیاه فلفل، آزمایشی در سال زراعی 1391 در مزرعه تحقیقاتی دانشگاه تبریز در قالب طرح بلوکهای کامل تصادفی با چهار تکرار و چهار تیمار(پلاستیک سفید، سیاه،کاغذ و شاهد عاری از مالچ) اجرا گردید. سلمه تره ،(Chenopodium album L.) ، تاج خروس( Amaranthus retroflexusL) ، پیچک (Convolvulus arvansis L.) و چسبک (Setaria viridis L.) از علفهای هرز غالب مزرعه بودند. بالاترین میزان عملکرد فلفل در مالچ پلاستیکی سیاه مشاهده شد. نتایج نشان داد که کاربرد مالچه ای مختلف روی طول، وزن و تعداد میوه تفاوت معنی داری به وجود می آورد. عمده ویژگی های فلفل به ترتیب در پلاستیک سیاه و سفید بیشترین مقدار بوده و به عنوان یک واقعیت مالچ سیاه بیشترین میزان کنترل را روی علفهای هرز داشت. همچنین بیوماس علفهای هرز در پی کاربرد کاغذ، کاهش معنیداری نسبت به شاهد نشان داد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *