خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
فلنج
دانلود مقاله بررسي كانه زايي طلا در محدوده قلقله– جنوب غرب سقز در فایل ورد (word)

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي كانه زايي طلا در محدوده قلقله– جنوب غرب سقز در فایل ورد (word) دارای 18 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي كانه زايي طلا در محدوده قلقله– جنوب غرب سقز در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي كانه زايي طلا در محدوده قلقله– جنوب غرب سقز در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي كانه زايي طلا در محدوده قلقله– جنوب غرب سقز در فایل ورد (word) :

دانلود مقاله بررسي كانه زايي طلا در محدوده قلقله– جنوب غرب سقز در فایل ورد (word) که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در پاییز 1388 در علوم پایه (دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات) از صفحه 45 تا 62 منتشر شده است.
نام: بررسی كانه زایی طلا در محدوده قلقله– جنوب غرب سقز
این مقاله دارای 18 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله طلا
مقاله كانه زایی
مقاله كانه نگاری
مقاله سیالات درگیر
مقاله آلتراسیون
مقاله قلقله
مقاله سقز
مقاله ایران

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
مقدمه: ناحیه قلقله در 40 كیلومتری جنوب غرب شهرستان سقز و در شمال غرب استان كردستان واقع است. محدوده اكتشافی قلقله در ورقه زمین شناسی 1:100000 سقز قرار دارد. این كانسار در قسمت شمال غرب ایران قرار داشته و سن آن كرتاسه پسین است. این ناحیه از دیدگاه زمین شناسی عمومی بخشی از زون دگرگونه سنندج- سیرجان است. قدیمی ترین رخنمون های سنگی، مربوط به گنیس های پركامبرین در شمال ناحیه مورد مطالعه است. نهشته های وابسته به پرمین نیزدر شمال، شمال شرق و شمال غرب ناحیه مطالعه بیشترین گسترش را دارند.
هدف: بررسی كانه زایی طلا و عناصر همراه در محدوده قلقله است. این امر به شناسایی نحوه کانه زایی در ناحیه مطالعه کمک نموده و در مطالعه کانه زایی در سایر مناطق می تواند موثر باشد.
روش بررسی: به کمک مطالعات صحرایی، کانه نگاری، آنالیز های ژئوشیمیایی،SEM ، مقاطع نازک و صیقلی و نیز سیالات درگیر می توان نحوه و مدل کانه زایی را مورد بررسی قرار داد.
نتایج: آلتراسیون های سیلیسی، سولفیدی، سرسیتی،كربناتی و كلریتی آلتراسیون های اصلی موجود در این ناحیه می باشند. در این میان آلتراسیون های سریسیتی و كلریتی فراگیر هستند، در حالی كه آلتراسیون های سیلیسی سولفیدی و كربناتی معمولا محدود به زون های داخلی برشی بوده و وابسته به شدت دگرشكلی می باشند. مطالعات كانه نگاری و SEM در محدوده مورد مطالعه نشان دهنده وجود كانه زایی از نوع سولفیدی بخصوص پیریت های طلا دار است كه در دو نسل ظاهر شده اند. بر اساس این مطالعات مقدار كمی Ag و As قابل مشاهده است. طلا در كلسیت مشاهده نگردید. كانه های اولیه شامل پیریت ماركاسیت و كالكوپیریت و كانه های ثانویه شامل پیریت، كوولیت و رآلگار هستند. از طرفی مطالعات میان بارهای سیال در این ناحیه نشان دهنده دمای 350oc هنگام كانه زایی طلاست. مقدار شوری كم سیالات می تواند نشان دهنده احتمالی عدم حمل طلا توسط كمپلكس های كلریدی در این كانه زایی باشد. عدم وجود بلورهای جامد در سیالات درگیر این ناحیه نشان دهنده میزان كم كلر است.


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *