خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
فلنج
دانلود مقاله شناسايي ، پيشبيني و پيشگيري از آلودگي ناشي از سيانيد موجود در پساب شرکت صنايع کيمياي غ

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله شناسايي ، پيشبيني و پيشگيري از آلودگي ناشي از سيانيد موجود در پساب شرکت صنايع کيمياي غرب گستر در فایل ورد (word) دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله شناسايي ، پيشبيني و پيشگيري از آلودگي ناشي از سيانيد موجود در پساب شرکت صنايع کيمياي غرب گستر در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله شناسايي ، پيشبيني و پيشگيري از آلودگي ناشي از سيانيد موجود در پساب شرکت صنايع کيمياي غرب گستر در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله شناسايي ، پيشبيني و پيشگيري از آلودگي ناشي از سيانيد موجود در پساب شرکت صنايع کيمياي غرب گستر در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1388

محل انتشار: سومین همایش تخصصی مهندسی محیط زیست

تعداد صفحات: 12

چکیده:

با روند رو به رشد توسعه صنعتی و استفاده از منابع معدود تجدید پذیر و غیر قابل تجدید در کشورمان، نگرانی هایی در زمینه محیط زیست و حفظ آن در بعد ملی مشهود می گردد. توسعه از یک سو با صنعت به روز و کارآمد و از سویی دیگر با تخریب منابع زیست محیطی ارزشمند کشورمان از جمله آبهای سطحی و زیر زمینی ارتباطی تنگاتنگ یافته است و توجه هر چه بیشتر کلیه متخصصین و صاحبان صنایع بزرگ را بیش از پیش می طلبد. شرکت صنایع کیمیای غرب گستر به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده ی اسید سیتریک در کشور و خاورمیانه، از پیشتازان بکارگیری دانش بیوتکنولوژی در تولید محصول خود به شمار می رود. این شرکت نیز با در نظرگرفتن اهمیت حفظ منابع محیط زیست منطقه غرب کشور مطالعه وسیعی را بر روی پسابهای خروجی این فرایند از روزهای آغاز پروژه ساخت کارخانه به انجام رسانده است. در این مطالعه، ضمن معرفی فرآیند تولید اسید سیتریک در شرکت صنایع کیمیای غرب گستر، به شناسایی، پیش بینی و پیشگیری از آلودگی سیانید موجود در پساب این فرایند پرداخته شده است.


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *