خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه ساکر
رزرو آنلاين هتل خارجي
آموزش آشپزی ایرانی
خرید گیفت کارت
کپسول آتش نشانی
کولرگازی ارزان
تبلیغات در شبکه های اجتماعی
کولرگازی
خرید پیج اینستاگرام
ساخت استخر
فلنج
دانلود بررسي هاي آماري براي تخمين تاريخ وقوع سرماي زودرس پاييزه و ديررس بهاره در منطقه تبريز استان آ

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود بررسي هاي آماري براي تخمين تاريخ وقوع سرماي زودرس پاييزه و ديررس بهاره در منطقه تبريز استان آذربايجان شرقي در فایل ورد (word) دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود بررسي هاي آماري براي تخمين تاريخ وقوع سرماي زودرس پاييزه و ديررس بهاره در منطقه تبريز استان آذربايجان شرقي در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی دانلود بررسي هاي آماري براي تخمين تاريخ وقوع سرماي زودرس پاييزه و ديررس بهاره در منطقه تبريز استان آذربايجان شرقي در فایل ورد (word) ،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن دانلود بررسي هاي آماري براي تخمين تاريخ وقوع سرماي زودرس پاييزه و ديررس بهاره در منطقه تبريز استان آذربايجان شرقي در فایل ورد (word) :


نام کنفرانس یا همایش : پنجمین همایش سراسری کشاورزی و منابع طبیعی پایدار

تعداد صفحات : 8

چکیده مقاله:

پدیده یخبندان همه ساله خسارت گستردهای را در زمینه های مختلف تولیدات بخش کشاورزی وارد می سازد. شهرستان تبریزاز جمله نقاطی از کشور است که اکثراً تحت تأثیر ناوهای شمال دریای خزر قرار گرفته و خسارت گستردهای به محصولات کشاورزیاین شهرستان وارد می شود. جهت پیش بینی زمان وقوع اولین یخبندان پاییزه و آخرین یخبندان بهاره و تعیین احتمالات آنها ازآمار 30 ساله دمای ایستگاه هواشناسی (همدیدی) استفاده به عمل آمد. تاریخ های عبور دمای صفر درجه سلسیوس و یا کمتر از آنبرای اولین بار در پاییز و دمای 8°C+ و یا کمتر از آن برای آخرین بار در بهار تعیین شدند. سپس تاریخ های وقوع یخبندان با در نظر گرفتن مبدأ مناسب، دارای ارزش عددی شده و با نرم افزارHyfa مورد تجزیه قرار گرفتند. مطابق نتایج این پژوهش، احتمال وقوع سرمای زودرس پاییزه در محدوده زمانی 25 مهر تا 10 آبان از 80 شروع و به 99 ختم می گردد. همچنین احتمال وقوعسرمای دیررس بهاره در محدوده زمانی 15 فروردین تا 25 فروردین از 99 شروع و به 80 ادامه می یابد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *