خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
فلنج
دانلود مقاله گروهبندي ژنوتيپهاي يونجه زراعي Medicago sativa L. با استفاده از صفات مؤثر بر عملکرد بذ

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله گروهبندي ژنوتيپهاي يونجه زراعي Medicago sativa L. با استفاده از صفات مؤثر بر عملکرد بذر در فایل ورد (word) دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله گروهبندي ژنوتيپهاي يونجه زراعي Medicago sativa L. با استفاده از صفات مؤثر بر عملکرد بذر در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله گروهبندي ژنوتيپهاي يونجه زراعي Medicago sativa L. با استفاده از صفات مؤثر بر عملکرد بذر در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله گروهبندي ژنوتيپهاي يونجه زراعي Medicago sativa L. با استفاده از صفات مؤثر بر عملکرد بذر در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1391
محل انتشار: اولین کنفرانس ملی راهکارهای دستیابی به توسعه پایدار
تعداد صفحات: 5
چکیده:
به منظور بررسی تنوع ژنتیکی یونجه زراعی L. Medicago sativa ، تعداد 87 ژنوتیپ داخلی و خارجی یونجه در قالب طرح کاملاتصادفی در مزرعه تحقیقاتی دانشگاه بوعلی سینا، طی سال زراعی 90-89از نظر صفات زراعی مورد ارزیابی قرار گرفتند. بر اساس نتایج تجزیه واریانس، اختلاف ژنوتیپهای مورد مطالعه برای کلیه صفات معنیدار بود. نتایج مقایسه میانگین صفات حاکی از آن بود که ژنوتیپهای Xl312 75 ، فیضFc32666 48 و همدانی 78 دارای بیشترین عملکرد علوفه خشک بودند و از نظر عملکرد بذر بیشترین میزان به ژنوتیپ- های رنجر 77 ، قرهیونجه 191 و کریساری ترکیه 2122 تعلق داشت. در تجزیه خوشهای به روشk-means ژنوتیپها در 3 گروه قرار گرفتند.ژنوتیپهای تشکیل دهنده خوشه 2 از نظر صفات عملکرد خشک و تر علوفه و عملکرد بذر به عنوان ژنوتیپهای برتر شناخته شدند.


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *