خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
فلنج
دانلود مقاله به کارگيري يافتههاي ژئوفيزيکي وژئوشيميايي در معرفي ويژگيهاي کانيسازي بخش شرقي کمربند و

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله به کارگيري يافتههاي ژئوفيزيکي وژئوشيميايي در معرفي ويژگيهاي کانيسازي بخش شرقي کمربند ولکانوپلوتونيک شمال گسل درونه در فایل ورد (word) دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله به کارگيري يافتههاي ژئوفيزيکي وژئوشيميايي در معرفي ويژگيهاي کانيسازي بخش شرقي کمربند ولکانوپلوتونيک شمال گسل درونه در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله به کارگيري يافتههاي ژئوفيزيکي وژئوشيميايي در معرفي ويژگيهاي کانيسازي بخش شرقي کمربند ولکانوپلوتونيک شمال گسل درونه در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله به کارگيري يافتههاي ژئوفيزيکي وژئوشيميايي در معرفي ويژگيهاي کانيسازي بخش شرقي کمربند ولکانوپلوتونيک شمال گسل درونه در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1385

محل انتشار: دهمین همایش انجمن زمین شناسی ایران

تعداد صفحات: 8

چکیده:

پهنه مورد مطالعه در بخش شرقیکمربند ولکانوپلوتونیک درونه-تربتحیدریه-خواف در شمالشرق ایران و در شمال گسل درونه واقع شده است. ویژگی بارز تشکیلات زمینشناسی در این پهنه، وجود کمپلکسهای آذرین- رسوبی پالئوژن و واحدهای ستبر تخریبی الیگوسن-نئوژن میباشد. فعالیت ماگمایی با طیفی از سنگهای آتشفشانی و آذرآواری با ترکیب حدواسط در فاصله زمانی پالئوسن-ائوسن و تودههای نفوذی عمیق تا نیمه عمیق با ترکیب اسیدی مشخص شده است. شکستگیها در امتداد و موازی با سامانه گسلی درونه مهمترین سیمای ساختاری پهنه مورد مطالعه را تشکیل میدهد. تلفیق اکتشافات ژئوفیزیکی و ژئوشیمیایی وجود زونهای کانی- سازی آهن، مس را در پهنه مورد مطالعه نشان دادهاست و پی جوییهای چکشی نیز آنها را تائید کردهاند. بر پایه بررسیهای انجام یافته در این تحقیق و مقایسه یافتههای بدست آمده با مدلهای کانسارسازی، الگوی کانهزایی در پهنه مورد مطالعه ویژگیهای کانیسازیهای نوع اکسیدهای آهن(Iron oxide) را نشان میدهد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *