خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
فلنج
دانلود شناخت وآشنايي هنرآموزان،دانشجويان وهنرجويان رشته ساختمان سيستم هاي مقاوم در برابر بار جانبي د

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود شناخت وآشنايي هنرآموزان،دانشجويان وهنرجويان رشته ساختمان سيستم هاي مقاوم در برابر بار جانبي در فایل ورد (word) دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود شناخت وآشنايي هنرآموزان،دانشجويان وهنرجويان رشته ساختمان سيستم هاي مقاوم در برابر بار جانبي در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی دانلود شناخت وآشنايي هنرآموزان،دانشجويان وهنرجويان رشته ساختمان سيستم هاي مقاوم در برابر بار جانبي در فایل ورد (word) ،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن دانلود شناخت وآشنايي هنرآموزان،دانشجويان وهنرجويان رشته ساختمان سيستم هاي مقاوم در برابر بار جانبي در فایل ورد (word) :


نام کنفرانس یا همایش : اولین همایش علمی پژوهشی روانشناسی،علوم تربیتی و آسیب شناسی جامعه

تعداد صفحات : 12

چکیده مقاله:

در علم مهندسی سازه سیستم های متعددی برای تحمل و انتقال نیروهای جانبی ناشی از زلزله شناخته شده و به کار می روند. در کلیه ی این سیستم ها لازم است به این نکته توجه شود که هر سیستم باید تحتنیروی زلزله به صورت یک واحد منسجم و یکپارچه رفتار کند. به عبارت دیگر طراح باید همواره به این نکته توجه کند که سازه مقاوم در برابر زلزله از اعضای مجزا و بدون ارتباط، نظیر تیرها، ستون ها، دیوارها و بادبندها تشکیلنشده است، بلکه این عملکرد مشترک و یکپارچه سیستم است که بار جانبی ناشی از زلزله را به طور مطمئن به زمین منتقل می کند. البته هر یک از اعضا در مسیر انتقال نیرو باید به تنهایی و بدون انهدام، قادر به تحمل و انتقال نیرو باشند و به دلیل ماهیت دینامیکی نیروی زلزله و ارتباط تنگاتنگ آن با مشخصه های دینامیکی سازه، نیرو های ایجاد شده در سیستم مقاوم در اثر زلزله به نوع سیستم سازه ای که مورد استفاده قرار می گیرد بستگی دارد. بنابراین انتخاب سیستم سازه ای مناسب در برابر نیروی زلزله یکی از قدم های اساسی در طراحی لرزه ایسازه ها است. دراین تحقیق انواع سیستم های رایج و مورد قبول برای تحمل نیروهای زلزله به اختصار برای آشنایی هنرآموزان،دانشجویان وهنرجویان رشته ساختمان آمده است.


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *