خريد بک لينک
لوازم یدکی ال ۹۰
Hookah Shisha Tobacco
ماسک سه لایه
فلنج
بلیط شیراز تهران
Barabas Ropa de hombre
دانلود مقاله ساخت نانوذرات سيليکاي مزومتخلخل کاتيوني به عنوان يک حامل رهايش اسيدهاي نوکلئيک در فایل

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله ساخت نانوذرات سيليکاي مزومتخلخل کاتيوني به عنوان يک حامل رهايش اسيدهاي نوکلئيک در فایل ورد (word) دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله ساخت نانوذرات سيليکاي مزومتخلخل کاتيوني به عنوان يک حامل رهايش اسيدهاي نوکلئيک در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله ساخت نانوذرات سيليکاي مزومتخلخل کاتيوني به عنوان يک حامل رهايش اسيدهاي نوکلئيک در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله ساخت نانوذرات سيليکاي مزومتخلخل کاتيوني به عنوان يک حامل رهايش اسيدهاي نوکلئيک در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1390

محل انتشار: هفتمین همایش بیوتکنولوژی جمهوری اسلامی ایران

تعداد صفحات: 6

چکیده:

نانوذرات سیلیکای مزومتخلخل به دلیل داشتن خواص منحصربهفرد تاکنون توجهات بسیاری را به خود معطوف کرد هاند. خواص فیزیکی مانند ساختار، شکل و انداز هی این نانوذرات تأثیر بسیاری بر روی عملکردشان دارد و با تغییر در این خواص م یتوان طیف گسترد های از کاربردها را برای این نانوذرات متصور شد. در این تحقیق به منظورنانوذرات سیلیکای مزومتخلخل در گستر هی اندازه ،(pDNA و siRNA) توسعه ی حام لهای اسیدهای نوکلئیک 100 نانومتر ساخته شد. این نانوذرات به روش حذف الگو تهیه شدند. بدین منظور از سدیم هیدروکسید به – 150عنوان کاتالیزور و ستیل تری متیل آمونیوم برومید به عنوان سورفکتنت ایجاد کننده ی الگو استفاده شد. در طی فرآیند ساخت نانوذرات، اثر دور همزن و غلظت تترا اتیل اورتو سیلیکات به عنوان مادهی پیش ساز سیلیکا مورد بررسی قرار گرفت. با ارزیابی تصاویر به دست آمده با میکروسکوپ الکترونی روبشی اندازه ی میانگین نانوذراتنشان داد که به طور کلی با افزایش دور همزن انداز هی SPSS اندازهگیری شد. ارزیابی آماری داد هها با نرم افزار نانوذرات کاهش و با افزایش غلظت تترا اتیل اورتو سیلیکات اندازه ی نانوذرات افزایش مییابد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *