خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
فلنج
دانلود مقاله اثربخشي آموزش مهارتهاي مقابله اي با رويکرد ديني بر کاهش افسردگي زندانيان زن استان قم د

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله اثربخشي آموزش مهارتهاي مقابله اي با رويکرد ديني بر کاهش افسردگي زندانيان زن استان قم در فایل ورد (word) دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله اثربخشي آموزش مهارتهاي مقابله اي با رويکرد ديني بر کاهش افسردگي زندانيان زن استان قم در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله اثربخشي آموزش مهارتهاي مقابله اي با رويکرد ديني بر کاهش افسردگي زندانيان زن استان قم در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله اثربخشي آموزش مهارتهاي مقابله اي با رويکرد ديني بر کاهش افسردگي زندانيان زن استان قم در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1394
محل انتشار: اولین همایش ملی اسلام و سلامت روان
تعداد صفحات: 9
چکیده:
افسردگی یکی از اختلالات روانی شایع می باشد. این اختلال در زنان زندانی اختلالی بسیار رایج می باشد. پژوهش حاضربا هدف بررسی اثربخشی آموزش مهارتهای مقابله ای با رویکرد دینی بر کاهش افسردگی زندانیان زن صورت گرفتهاست. زنان زندان مرکزی استان قم پس از پاسخ به پرسشنامه افسردگی بک به دو گروه 11 نفری (آزمایش و کنترل)تقسیم شدند. سپس به گروه آزمایش مهارتهای مقابله ی اسلامی توکل، ذکر خداوند، صبر، دعا مناجات، اعتراف و توبه،نماز، امیدواری به خداوند آموزش داده شد. پس از انجام پس آزمون برای تجزیه و تحلیل داده های پژوهش ازشاخص های توصیفی و آزمون کواریانس استفاده شده است. بر طبق یافته های پژوهش آموزش مهارتهای مقابله ای بارویکرد دینی بر کاهش افسردگی موثر می باشد. بر این اساس می توان گفت از مهارتهای مقابله ای دینی می توان برایکاهش افسردگی استفاده نمود.


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *