خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
فلنج
دانلود مقاله بررسي پارامتريک تاثير ساختگاه بر پاسخ زمين با استفاده از روش تحليل معادل خطي در فایل و

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي پارامتريک تاثير ساختگاه بر پاسخ زمين با استفاده از روش تحليل معادل خطي در فایل ورد (word) دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي پارامتريک تاثير ساختگاه بر پاسخ زمين با استفاده از روش تحليل معادل خطي در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي پارامتريک تاثير ساختگاه بر پاسخ زمين با استفاده از روش تحليل معادل خطي در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي پارامتريک تاثير ساختگاه بر پاسخ زمين با استفاده از روش تحليل معادل خطي در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1389

محل انتشار: پنجمین کنگره ملی مهندسی عمران

تعداد صفحات: 9

چکیده:

ارزیابی کلی از خسارات وارده به سازه ها و تاسیسات در زلزله ها نشان می دهد که شرایط ساخت گاهی تاثیر قابل توجهی بر نحوه توزیع خرابیها در شهرها وروستاها داشته است. ارزیابی تاثیر لایه بندی خاک در مشخصات زمین لرزه در سطح زمین از لحاظ شتاب حداکثر و جابجاییها و محتوای فرکانسی یکی از موارد مهمی میباشد که مورد توجه مهندسان ژئوتکنیک قرار گرفته است. وضعیت بافت تحت الارضی مسلما یکی از مسائلی است که در پاسخهای شتاب زمین و جابجایی های رخ داده در سطح زمین نقشکلیدی را ایفا میکند و لذا بر میزان نشستها و خرابی سازه ها و در نتیجه خسارات جانی و مالی مستقیما تاثیر خواهد گذاشت. در این تحقیق ازهجده حالت ساختگاهی استفاده شده و لایه بندی در نظر گرفته شده شامل رس و ماسه بوده و الگوی شتابورودی پایه، زلزله بم میباشد. تحلیلها بصورت معادل خطی با تغییرات در مدول برشی و میرایی انجام پذیرفته اند. نتایج حاصل از این تحقیق حاکی از آن است که اثرات برشی زلزله ایجاد شده به شدت از ضخامت لایه ها وموقعیت آنها تاثیر می پذیرد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *