خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
فلنج
دانلود مقاله عزم ملي در بازار سرمايه ايران با رويکرد مديريت جهادي و فرهنگ سازي اقتصاد مقاومتي در فا

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله عزم ملي در بازار سرمايه ايران با رويکرد مديريت جهادي و فرهنگ سازي اقتصاد مقاومتي در فایل ورد (word) دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله عزم ملي در بازار سرمايه ايران با رويکرد مديريت جهادي و فرهنگ سازي اقتصاد مقاومتي در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله عزم ملي در بازار سرمايه ايران با رويکرد مديريت جهادي و فرهنگ سازي اقتصاد مقاومتي در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله عزم ملي در بازار سرمايه ايران با رويکرد مديريت جهادي و فرهنگ سازي اقتصاد مقاومتي در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: اولین کنفرانس بین المللی اقتصاد، مدیریت، حسابداری و علوم اجتماعی
تعداد صفحات: 10
چکیده:
بازار سرمایه ایران با 40 صنعت فعال و عمده تولیدات پایه ای یک بورس متنوع است. صنعت سیمان، فلزات، دارو، غذا، ارتباطات، پالایشگاه، پتروشیمی و; ازجمله صنایع پایهای هستند که در بورس حضور و عضویت دارند. نگاهی به وضعیت سایر بورسهای منطقه با بورس تهران به روشنی نشان میدهدکه هیچ بورسی در خاورمیانه نیست که این تعداد صنعت با چنین گستردگی و تنوعی در اقتصاد ملیشان در بورسشان عضو باشند، بنابراین به منظور ایجاد عزم ملی، مدیریت جهادی و اقتصاد مقاومتی ، کمک به ارتقای کیفیت تولید شرکتها و رشد حجم تولیدات آنهاست تا در نهایت این فرآیند باعث جذب سرمایه به بورس و کل اقتصاد شود. بدین منظور تعیین حدود مداخلات دولت وداشتن استراتژی صنعتی پایدار، یکی از انتظارات جدی صاحبان کار و سرمایه از دولت است. کاهش یا حذف ورود و مداخلات دستگاه های دولتی در قیمت گذاریهای دستوری یکیدیگر از پیش شرط های تحقق اقتصاد مقاومتی و تمرین رقابت در واحدهای تولیدی است . این مقاله با هدف ارائه راهکارهای اجرایی به منظور آسیب شناسی اقتصاد مقاومتی و حمایت از آن در راستای تقویت بازار سرمایه ایران است .


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *