خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
فلنج
دانلود مقاله تبيين مشکلات گرفتگي دستگاه ها در واحد احيا گلايکول،پالايشگاه سوم مجتمع گازي پارس جنوبي

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله تبيين مشکلات گرفتگي دستگاه ها در واحد احيا گلايکول،پالايشگاه سوم مجتمع گازي پارس جنوبي در فایل ورد (word) دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله تبيين مشکلات گرفتگي دستگاه ها در واحد احيا گلايکول،پالايشگاه سوم مجتمع گازي پارس جنوبي در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله تبيين مشکلات گرفتگي دستگاه ها در واحد احيا گلايکول،پالايشگاه سوم مجتمع گازي پارس جنوبي در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله تبيين مشکلات گرفتگي دستگاه ها در واحد احيا گلايکول،پالايشگاه سوم مجتمع گازي پارس جنوبي در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1388

محل انتشار: سومین همایش ملی گاز ایران

تعداد صفحات: 11

چکیده:

وظیفه واحد احیا اتیلن گلیکول، جدا کردن آب و رساندن آن به غلظت مورد نظر است. مشکلات عملیاتی فراوانی گریبانگیر این واحد در پالایشگاه سوم پارس جنوبی است که از میان آا می توان به گرفتگی خطوط، خرابی فیلترهای زغالی، حجم زیاد رسوب در مبدل حرارتی و برج تقطیر و در نتیجه افزایش اتلاف گلیکول اشاره کرد. هدف از این تحقیق، بررسی تئوری مشکلات و ارائه راه حل برای برطرف نمودن و یا تعدیل آن است.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *