خريد بک لينک
لوازم یدکی ال ۹۰
Hookah Shisha Tobacco
ماسک سه لایه
فلنج
بلیط شیراز تهران
Barabas Ropa de hombre
دانلود مقاله بررسي حساسيت مدل عددي جريانات باد رانده در نوسانات باد اقليمي حوزه خليج فارس در فایل و

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي حساسيت مدل عددي جريانات باد رانده در نوسانات باد اقليمي حوزه خليج فارس در فایل ورد (word) دارای 1 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي حساسيت مدل عددي جريانات باد رانده در نوسانات باد اقليمي حوزه خليج فارس در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي حساسيت مدل عددي جريانات باد رانده در نوسانات باد اقليمي حوزه خليج فارس در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي حساسيت مدل عددي جريانات باد رانده در نوسانات باد اقليمي حوزه خليج فارس در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1384

محل انتشار: ششمین همایش علوم و فنون دریایی

تعداد صفحات: 1

چکیده:

یکی از مولفه های بسیار اساسی در توسعه ایدار برنامه ریزی دقیق در زمینه حفاظت محیط زیست و مقابله بموقع با آثار مخرب آن توسط برناه ریزی های بلند مدت در رابطه با پیش بلینی این اثرات در زمینه های مختلف می باشد. یکی از آثار تخریب محیط زیست گرمایش جهانی و ایجاد نوسانات اقلیمنی بواسطه ازدیاد گازهای گلخانه ای است. در این راستا پیش بینی اثر نوسانات هر یک از پارامترهای اقلیمی در امر مدیریت پایدار در هر کشور بسیار حائز اهمیت می باشد. از این رو در پژوهش حاضر سعی شده اثر نوسانات اقلیمی باد در حوزه خلیج فارس بر روی جریانات باد رانده و انتقال آلاینده در آن حوزه آبی توسط مدل عددی جریانات باد رانده حساسیت سنجی گردد. تجربه های انجام گرفته در دامنه نتوسانات باد اقلیمیKnots+-5 حول میانگین حساسیت بسیار خوب مدل را نشان می دهد.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *