خريد بک لينک
home theater in Los Angeles
Hookah Shisha Tobacco
فلنج
Barabas Ropa de hombre
دانلود مقاله بررسي روند توسعه الودگي محيط زيست توسط کارخانه زغال شويي زرند کرمان با استفاده از سنجش

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي روند توسعه الودگي محيط زيست توسط کارخانه زغال شويي زرند کرمان با استفاده از سنجش از دور در فایل ورد (word) دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي روند توسعه الودگي محيط زيست توسط کارخانه زغال شويي زرند کرمان با استفاده از سنجش از دور در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي روند توسعه الودگي محيط زيست توسط کارخانه زغال شويي زرند کرمان با استفاده از سنجش از دور در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي روند توسعه الودگي محيط زيست توسط کارخانه زغال شويي زرند کرمان با استفاده از سنجش از دور در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1390

محل انتشار: یازدهمین سمینار سراسری آبیاری و کاهش تبخیر

تعداد صفحات: 8

چکیده:

باطله های حاصل از کارخانه زغال شویی منجر به آلودگی زیست محیطی قابل توجهی می شود . تعیین سطح آلودگی در مکان های آلوده به دلیل نیاز به تعداد نمونه های لازم برای بررسی آلودگی هزینه بر می باشد . در این تحقیق از داده ی سنجنده های MSS(سال 1355) ، TM ( سال 1366 ) و ETM+ ( سال های 1379 و 1384) جهت بررسی روند توسعه آلودگی خاک به وسیله کارخانه زغالشویی زرند استفاده شد. تمامی تصاویر به صورت نظارت شده و با استفاده از الگوریتم حداکثر احتمال طبقه بندی شده و عملیات پس پردازش انجام شد. نتایج این مطالعه نشان می دهد که منطقه تحت تاثیر باطله های کارخانه در سال های 1355 و 1366 و 1379 و 1384 به ترتیب سطحی حدود 20/5 و 91/7 و 176/8 و 208/0 هکتار را به خود اختصاص داده است . نتایج نمایانگر تاثیرات مخرب زیست محیطی بر روی کاربری اراضی می باشند که تحت تاثیر باطله های کارخانه زغالشویی قرار دارند. همچنین اضافه شدن سالیانه 400 هزار تن باطله ی زغال سنگ در منطقه باعث می گردد در مدت کمی اراضی زیادی زیر باطله ها دفن گردد و باعث تغییر کاربری اراضی در منطقه شود.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *