خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه ساکر
رزرو آنلاين هتل خارجي
آموزش آشپزی ایرانی
خرید گیفت کارت
کپسول آتش نشانی
کولرگازی ارزان
تبلیغات در شبکه های اجتماعی
کولرگازی
خرید پیج اینستاگرام
ساخت استخر
فلنج
دانلود مقاله بررسي رابطه ميان رهبري تحول آفرين و گرايش به نوآوري سازماني شرکت بيمه ايران در فایل ور

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي رابطه ميان رهبري تحول آفرين و گرايش به نوآوري سازماني شرکت بيمه ايران در فایل ورد (word) دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي رابطه ميان رهبري تحول آفرين و گرايش به نوآوري سازماني شرکت بيمه ايران در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي رابطه ميان رهبري تحول آفرين و گرايش به نوآوري سازماني شرکت بيمه ايران در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي رابطه ميان رهبري تحول آفرين و گرايش به نوآوري سازماني شرکت بيمه ايران در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: همایش بین المللی مدیریت
تعداد صفحات: 10
چکیده:
در محیط های متلاتم امروزی لازمه بقا و دوام سازمانهای پویا، وجود رهبرانی تحول آفرین می باشد. به علت توجه فزاینده به عامل رهبری در ایجاد تحولات سازمانی و نقش آنها در مولفه های از جمله نوآوری های سازمانی، این پژوهش به دنبال آن است که رابطه رهبری تحول آفرین را با نوآوری سازمانی در شرکت بیمه ایران را با روش توصیفی – تحلیلی مورد بررسی نماید. جمع آوری داده های مربوط به رهبری تحول آفرین از پرسشنامه تغییر یافته باس و آوالیور و داده های مربوط به نوآوری های سازمانی از پرسشنامه محقق ساخته استفاده شده است که پایایی آنها از طریق ضریب الفای کرونباخ به ترتیب 93/ و 87/ به دست آمده است. با این هدف 138 نفر از کارکنان ستادی شرکت بیمه بصورت تصادفی انتخاب، داده ها پس از جمع آوری با استفاده از آزمون همبستگی پیرسون و رگرسیون گام به گام تحلیل شده است. نتایج آزمون حاکی از آن است بین تمام مولفه های رهبری تحول آفرین و مولفه های گرایش به نوآوری رابطه مثبت و معنا داری وجود دارد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *