خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
deli meat
Tobacco
Window repair
خرید یخچال ال جی
Window repair
فلنج
دانلود بهبود رفتار لرزه اي سيستم ترکيبي قاب خمشي و مهاربند با افزودن کمربند خرپايي در ساختمان هاي بل

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود بهبود رفتار لرزه اي سيستم ترکيبي قاب خمشي و مهاربند با افزودن کمربند خرپايي در ساختمان هاي بلند در فایل ورد (word) دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود بهبود رفتار لرزه اي سيستم ترکيبي قاب خمشي و مهاربند با افزودن کمربند خرپايي در ساختمان هاي بلند در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود بهبود رفتار لرزه اي سيستم ترکيبي قاب خمشي و مهاربند با افزودن کمربند خرپايي در ساختمان هاي بلند در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود بهبود رفتار لرزه اي سيستم ترکيبي قاب خمشي و مهاربند با افزودن کمربند خرپايي در ساختمان هاي بلند در فایل ورد (word) :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : دومين کنفرانس بين المللي ژئوتکنيک و مهندسي لرزه اي شهري

تعداد صفحات : 8

چکیده مقاله:

در دهه های اخیر، فرم سازه ای مهار بازویی یا کمربند خرپایی به صورت گسترده جهت به کارگیری در ساختمان های بلند مورد توجه قرار گرفته است. این فرم سازه ای کارایی زیادی در کاهش پاسخ سازه های بلند در برابر بارهای جانبی دارد. در این پژوهش رفتار لرزه ای ساختمان های بلند با مهار بازویی یا کمربند خرپایی مورد مطالعه قرار می گیرد.بدین منظور سیستم سازه ای قاب خمشی به علاوه مهاربند همگرا با در نظر گرفتن رفتار غیر ارتجاعی در دو حالت وجود و عدم وجود مهار بازویی بررسی می شود. برای تعیین کارایی مهار بازویی از روش تحلیل تاریخچه زمانی غیر خطی استفاده شده است. بدین منظور هفت رکورد زلزله مقیاس شده به عنوان تحریک ورودی به سازه اعمال شده اند. نتایج به دست آمده نشان می دهد مقادیر ماکزیمم تغییر مکان جانبی نسبی طبقات، به علاوه مقادیر تغییر مکان پسماند مرکز جرم طبقه بام در طول مدت زمان زلزله در مدل مجهز به کمربند خرپایی کاهش می یابد. هم چنین افزودن کمربند خرپایی به سازه اولیه باعث تناسب بیشتری بین مقادیر جابجایی طبقه بام و برش پایه جذب شده در هر لحظه از زمان زلزله می گردد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *