خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه ساکر
رزرو آنلاين هتل خارجي
آموزش آشپزی ایرانی
خرید گیفت کارت
کپسول آتش نشانی
کولرگازی ارزان
تبلیغات در شبکه های اجتماعی
کولرگازی
خرید پیج اینستاگرام
ساخت استخر
فلنج
دانلود مقاله بررسي رابطه مسئوليت اجتماعي بر کيفيت سود شرکت هاي گروه محصولات شيميايي پذيرفته شده در

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي رابطه مسئوليت اجتماعي بر کيفيت سود شرکت هاي گروه محصولات شيميايي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در فایل ورد (word) دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي رابطه مسئوليت اجتماعي بر کيفيت سود شرکت هاي گروه محصولات شيميايي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي رابطه مسئوليت اجتماعي بر کيفيت سود شرکت هاي گروه محصولات شيميايي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي رابطه مسئوليت اجتماعي بر کيفيت سود شرکت هاي گروه محصولات شيميايي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: اولین کنفرانس اقتصاد و مدیریت کاربردی با رویکرد ملی
تعداد صفحات: 9
چکیده:
موضوع و مفهوم مسئولیت اجتماعی شرکت ها در چند سال اخیر با توجه به رشد سازمانهای غیردولتی, جنبشهای اعتراضی علیه قدرت شرکتها, افزایش آگاهی اجتماعی, توسعه بازارهای سرمایه, گسترش سهامی عام و رسوائیهای مالی و اخلاقی شرکتهای بزرگ, تبدیل به پارادایم مسلط و غالب در فضای اداره شرکتها شده است. بنابراین این تحقیق با هدف تعیین تاثیر مسئولیت اجنماعی بر کیفیت سود شرکتهای گروه صنایع محصولات شیمیای پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران صورت گرفته است. جامعه آماری این پژوهش محدود به شرکت های گروه محصولات شیمیایی پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران به تعداد 38 شرکت و از نظر زمانی, شامل قلمرو زمانی سه ساله از ابتدای دوره مالی سال 1389 تا 29 اسفند سال 1391 می باشد. بنا به محدودیت دسترسی به اطلاعات برخی شرکت ها, در مجموع 30 شرکت جهت مطالعه و بررسی انتخاب گردید که نتایج حاصل از تحلیل فرضیه های تحقیق نشان داد که بین مسئولیت اجتماعی و کیفیت سود شرکت های گروه صنایع محصولات شیمیایی پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران رابطه معناداری وجود دارد. 1) بین تاثیر اجتماعی فعالیت های شرکت های گروه صنایع محصولات شیمیایی پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران و کیفیت سود آنها رابطه معناداری وجود ندارد. 2) بین تعهدات اجتماعی شرکت های گروه صنایع محصولات شیمیایی پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران و کیفیت سود آنها رابطه معناداری وجود دارد. 3) بین منافع اجتماعی شرکت های گروه صنایع محصولات شیمیایی پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران و کیفیت سود آنها رابطه معناداری وجود ندارد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *