خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
فلنج
دانلود بررسي اثر مقايسه اي صمغ بالنگو، صمغ شيرازي، صمغ آنغوزه، صمغ ترنجبين در پوشانندگي و بافت قطعات

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود بررسي اثر مقايسه اي صمغ بالنگو، صمغ شيرازي، صمغ آنغوزه، صمغ ترنجبين در پوشانندگي و بافت قطعات سرخ شدني ناگت مرغ و اندازهگيري قطر بافت ناگتها با دستگاه بافتسنج Texture Analyzer Brookfield و آزمونهاي محتواي روغن و درصد چربي در فایل ورد (word) دارای 17 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود بررسي اثر مقايسه اي صمغ بالنگو، صمغ شيرازي، صمغ آنغوزه، صمغ ترنجبين در پوشانندگي و بافت قطعات سرخ شدني ناگت مرغ و اندازهگيري قطر بافت ناگتها با دستگاه بافتسنج Texture Analyzer Brookfield و آزمونهاي محتواي روغن و درصد چربي در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود بررسي اثر مقايسه اي صمغ بالنگو، صمغ شيرازي، صمغ آنغوزه، صمغ ترنجبين در پوشانندگي و بافت قطعات سرخ شدني ناگت مرغ و اندازهگيري قطر بافت ناگتها با دستگاه بافتسنج Texture Analyzer Brookfield و آزمونهاي محتواي روغن و درصد چربي در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود بررسي اثر مقايسه اي صمغ بالنگو، صمغ شيرازي، صمغ آنغوزه، صمغ ترنجبين در پوشانندگي و بافت قطعات سرخ شدني ناگت مرغ و اندازهگيري قطر بافت ناگتها با دستگاه بافتسنج Texture Analyzer Brookfield و آزمونهاي محتواي روغن و درصد چربي در فایل ورد (word) :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس بين المللي علوم و مهندسي

تعداد صفحات : 17

چکیده مقاله:

محصولات سرخ شده به طور گستردهای در سرتاسر جهان مصرف میشود هرچند که برحسب تفاوتهای جغرافیایی و نوع مواد اولیه دردسترس گاها روشهای مختلفی برای تهیه آنها به کار برده میشود. سرخ کردن یکی از فرآیندهای قدیمی و متداول پخت غذا با تغییرات فیزیکی و شیمیایی نظیرژلاتینه شدن نشاسته، دناتوره شدن، پروتئین، تبخیر آب و تشکیل پوسته همراه است و با انتقال حرارت و جرم موجب حرکت روغن به محصول و حرکتآب از محصول به روغن می شود. صمغها هیدروکلوئیدهایی هستند که با جذب آب سبب افزایش ویسکوزیته ودر نتیجه پایداری برخی از سیستمهای غذایی میشوند از این نظر کاربرد گستردهای در بسیاری از فراوردههای غذایی، ازجمله در کاهش جذب روغن دارند. هدف از این تحقیق استفاده از صمغهای خوراکی مانند فارسی، ترنجبین، بالنگو و آنغوزه در تولید صنعتی ناگت مرغ، که تا کنون در مورد ناگت مرغ مطالعهای در این خصوص صورتنگرفتهاست. دمای بهینه سرخکردن نمونهها 471 بودهاست. ناگت مرغ حاوی صمغهای ذکرشده در لعاب سطحی ) پوششدهی( و هسته ) بافت( در22 تیمار، به ترتیب با 1بار تکرار، طبق آزمون دستگاهی بافت سنج و مورد بررسی قرار گرفت. نتایج آزمون بافت سنجی نمونههای سرخ شده در % 1درصد ترنجبین) 4 / پوششدهی ناگت نشانداد.که تیمار، 4درصدفارسی همراه با 5 F+%1.5T (کمترین شاخصهای سختی و نیروی برشی رابین تمامی نمونهها داشته و تفاوت آن با سایر نمونهها معنیدار بودهاست )


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *