خريد بک لينک
لوازم یدکی ال ۹۰
Hookah Shisha Tobacco
ماسک سه لایه
فلنج
بلیط شیراز تهران
Barabas Ropa de hombre
دانلود مقاله بررسي نقش و عملکرد انواع نرم افزارهاي گرافيکي موثر در آناليز داده هاي زيست محيطي در فا

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي نقش و عملکرد انواع نرم افزارهاي گرافيکي موثر در آناليز داده هاي زيست محيطي در فایل ورد (word) دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي نقش و عملکرد انواع نرم افزارهاي گرافيکي موثر در آناليز داده هاي زيست محيطي در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي نقش و عملکرد انواع نرم افزارهاي گرافيکي موثر در آناليز داده هاي زيست محيطي در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي نقش و عملکرد انواع نرم افزارهاي گرافيکي موثر در آناليز داده هاي زيست محيطي در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: اولین کنفرانس بین المللی اقتصاد، مدیریت، حسابداری و علوم اجتماعی
تعداد صفحات: 10
چکیده:
همراه با رشد جمعیت و نوآوری های جدید در عرصه علم و صنعت، بشر همواره با حجم انبوهی از داده های متنوع روبرو بوده است. با ظهور تکنولوژی و نرم افزارهای گرافیکی قابلیت های متعددی در زمینه فهم بهتر و راحتتر داده ها و مقادیر علمی اندازه گیری شده از طریق نمایش بصری آنها به وجود آمد. نرم افزارهای گرافیکی آن دسته از نرم افزارهایی هستند که از قابلیت طراحی و تصویرسازی در علوم مختلف برخوردارند. در علم محیط زیست نیز تکنیک ها و نرم افزارهای گرافیکی متنوع و وسیعی جهتتجزیه و تحلیل مجموعه داده های حاصل از پژوهش های علمی وجود دارد. از کاربردهای وسیع تکنیک تصویر سازی داده های زیست محیطی توسط نرم افزارهای گرافیکی، می توان به مواردی نظیر پیش بینی تغییرات آینده متغیرهایی مانند دما، فشار، بارش و ; اشاره کرد. در این مقاله ضمن معرفی موثرترین و رایج ترین نرم افزارهای گرافیکی در تصویر سازی داده های زیست محیطی به تشریح کاربرد، نقاط قوت و ضعف هر کدام در زمینه پژوهش های زیست محیطی پرداخته شده است.


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *