خريد بک لينک
لوازم یدکی ال ۹۰
Hookah Shisha Tobacco
ماسک سه لایه
فلنج
Barabas Ropa de hombre
مرکز مقالات امام صادق (ع)
تاريخ : 29 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

توجه : این پروژه به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

دانلود پاورپوينت توربين بادي در فایل ورد (word) دارای 36 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت دانلود پاورپوينت توربين بادي در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است


لطفا به نکات زیر در هنگام خرید

دانلوددانلود پاورپوينت توربين بادي در فایل ورد (word)

توجه فرمایید.

1-در این مطلب، متن اسلاید های اولیه 

دانلوددانلود پاورپوينت توربين بادي در فایل ورد (word)

قرار داده شده است

2-به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در پاورپوینت وجود ندارد،در صورتی که مایل به دریافت  تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید

3-پس از پرداخت هزینه ، حداکثر طی 12 ساعت پاورپوینت خرید شده ، به ادرس ایمیل شما ارسال خواهد شد

4-در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد

5-در صورتی که اسلاید ها داری جدول و یا عکس باشند در متون زیر قرار داده نشده است


بخشی از متن دانلود پاورپوينت توربين بادي در فایل ورد (word) :

اسلاید 1 :

تاریخچه توربین های بادی

انرژی بادی بیش از 2000 سال است که مورد استفاده قرارگرفته است.اولین آسیابهای بادی در ایران مورد استفاده قرار گرفتند که از باد برای تولید انرژی مکانیکی استفاده می کردند.

در آغار سالهای 1900 آسیابهای بادی تغییرو بهبود یافتند و برای کشیدن آب از زیرزمین مورد استفاده قرارگرفتند

پس از گسترش ژنراتورهای بادی، طولی نکشید که برای سرویس دهی در مناطق دور افتاده استرالیا یعنی جاهایی که برق از ژنراتورهای شهری تامین نمی شد، مورد استفاده قرار گرفت. 

به مرور زمان این تکنولوژی از تنوع برخوردار شده است از جمله کشیدن آب از چاه، آسیاب کردن غلات و تامین نیروی برق کارخانجات چوب بری و الوار سازی.

دگرگونی در طول سالهای 1880 به وقوع پیوست زمانی که عمل گردش بادبانها به محرک و گرداننده یک ژنراتور الکتریکی تبدیل گشت.رشد این تکنولوژی ادامه داشت اما انگیزش تجاری واقعی زمان بحران نفت در 1970 رخ داد که توجه بشر را به تولید نیروی برق مداوم و ایمن معطوف ساخت. که این مستقیما به استقرار نیروی باد بعنوان منبع انرژی جهانی که سریعترین میزان رشد را داشته، منجر شد با بازاری که تنها در اروپا رشد متوسط سالانه 30 درصدی داشته است

اسلاید 2 :

اولین مزرعه بادی تجاری در انگلستان در سال 1991 در دلابول واقع در کرن وال ساخته شد که از توربین های 400 کیلو واتی استفاده می کرد، در حالی که آخرین دستاوردها در بردارنده توربین هایی است که ده برابر از توربین های 400 کیلوواتی قدرتمندترند.
حتی بعد از این که بطور متوسط 25-20 سال از عمر کاری توربین های بادی گذشت، این ارزش را دارند که بصورت آهن قراضه می توانند فروخته شوند.

اسلاید 3 :

منابع و مزارع و اصول اساسی ارزیابی بادی آنها

انرژی باد نظیر سایر منابع انرژی تجدید پذیر، بطور گسترده ولی پراكنده در دسترس می‌باشد. تابش نامساوی خورشید در عرض‌های مختلف جغرافیایی به سطح ناهموار زمین باعث تغییر دما و فشار شده و در نتیجه باد ایجاد می‌شود. به علاوه اتمسفر كره زمین به دلیل چرخش، گرما را از مناطق گرمسیری به مناطق قطبی انتقال می‌دهد كه باعث ایجاد باد می‌شود

از انرژی های بادی جهت تولید الكتریسیته و نیز پمپاژ آب از چاهها و رودخانه ها، آرد كردن غلات، كوبیدن گندم، گرمایش خانه و مواردی نظیر اینها می توان استفاده نمود

اسلاید 4 :

ارزیابی منبع بادی یک عامل حساس و مهم در طرح ریزی سطح کارائی توربین در یک مکان معین می باشد.


منابع بادی، سوخت یک ایستگاه برق بادی می باشند و تنها تغییراتی اندک، اثرات بزرگی بر ارزش تجاری آن دارد. هر زمان که سرعت متوسط باد دوبرابر می شود، انرژی موجود در باد به صورت ضریبی از 8 افزایش می یابد، بنابراین حتی تغییرات اندک در سرعت متوسط می تواند تغییرات بزرگی در میزان کارائی ایجاد کند. به عنوان مثال اگر سرعت متوسط باد در یک مکان معین از 6 متر در ثانیه به 10 متر در ثانیه افزایش یابد، مقدار انرژی تولید شده توسط یک مزرعه بادی بیش از 130% افزایش خواهد یافت. بنابراین جزئیات و اطلاعات قابل اطمینان در مورد میزان قدرت و سمت وزش باد و اینکه چقدر باد بطور مرتب می وزد، برای هرگونه برنامه توسعه احتمالی، حیاتی و مهم می باشد.

سرانجام اینکه، اندازه گیری های خاص مکان، با استفاده از یک دکل باد سنج صورت می گیرد که برروی آن تعدادی بادسنج، سرعت وجهت باد را در ارتفاعات مختلف بالای زمین، اندازه گیری می کنند.
بطور کلی، تخمین زده شده است که منابع بادی قابل بهره گیری واقع در خشکی برای اتحادیه اروپا (EV-25) قادر به تولید و بازدهی 600 تراوات ساعت باشد. منبع بادی در آبهای دریایی تا 3000 تراوات ساعت ارزیابی شده است. که این به تنهایی فراتر از کل مصرف الکتریسیته کنونی اروپا خواهد بود.

اسلاید 5 :

محدویت ها و موانع چندی بر مکان گروهی از توربین های بادی که معمولا بعنوان یک پارک یا مزرعه بادی توصیف می شوند، تاثیر می گذارند. که شامل این موارد است: مالکیت زمین، مکان در رابطه با ساختمانها و جاده ها ، و اجتناب از مکانهایی که دارای اهمیت محیطی خاصی می باشند. هرگاه این محدودیت ها تعیین شدند، نقشه اولیه خود توربین های بادی می تواند طرح ریزی شود. هدف کلی این است که تولید الکتریسیته را به حداکثر رساند در حالی که هزینه های زیر بنایی، عملکرد و تعمیرات (O&M) و اثرات محیطی را به حداقل رساند.

یک مزرعه بادی 10 مگاواتی به سهولت می تواند در عرض دو ماه ساخته شود و برق کافی برای مصرف بیش از 5000 خانه متوسط اروپایی را تولید نماید.

مزارع بادی می توانند از نظر اندازه از چند مگاوات تا بزرگترین مزرعه ای که تا کنون وجود داشته است- 300 مگاوات در ایالات متحده غربی، متفاوت باشند.

اسلاید 6 :

اجزای  اصلی یك توربین بادی

1- باد سنج (Anemometer): این وسیله سرعت باد را اندازه گرفته و اطلاعات حاصل از آنرا به كنترل كننده ها انتقال می دهد.

2- پره ها (Blades) : بیشتر توربین ها دارای دو یا سه پره می باشند. وزش باد بر روی پره ها باعث بلند كردن و چرخش پره ها می شود.

3- ترمز (Brake) : از این وسیله برای توقف روتور در مواقع اضطراری استفاده می شود. عمل ترمز كردن می تواند بصورت مكانیكی الكتریكی یا هیدرولیكی انجام گیرد.

اسلاید 7 :

4- كنترولر (Controller) : كنترولر ها وقتی كه سرعت باد به 8 تا 16 mph میرسد ما شین را راه اندازی می كنند و وقتی سرعت از 65 mph بیشتر می شود دستور خاموش شدن ماشین را می دهند. این عمل از آن جهت صورت میگیرد كه توربین ها قادر نیستند زمانی كه سرعت باد به 65 mph می رسد حركت كنند زیرا ژنراتور به سرعت به حرارت بسیار بالایی خواهد رسید.

5- گیربكس (Gear box) : چرخ دنده ها به شفت سرعت پایین متصل هستند و آنها از طرف دیگر همانطور كه در شكل مشخص شده به شفت با سرعت بالا متصل می باشند و افزایش سرعت چرخش از 30 تا 60 rpm به سرعتی حدود 1200 تا 1500 rpm را ایجاد می كنند. این افزایش سرعت برای تولید برق توسط ژنراتور الزامیست. هزینه ساخت گیربكس ها بالاست درضمن گیر بكس ها بسیار سنگین هستند. مهندسان در حال انجام تحقیقات گسترده ای می باشند تا درایو های مستقیمی كشف نماید و ژنراتورها را با سرعت كمتری به چرخش درآورند تا نیازی به گیربكس نداشته باشند.

6- ژنراتور (Generator) : كه وظیفه آن تولید برق متناوب می باشد.

اسلاید 8 :

7- شفت با سرعت بالا (High-speed shaft) : كه وظیفه آن به حركت در اوردن ژنراتور می باشد.

8- شفت با سرعت پایین (Low-speed shaft) : رتور حول این محور چرخیده و سرعت چرخش آن 30 تا 60 دور در دقیقه می باشد.

9- روتور (Rotor) : بال ها و هاب به روتور متصل هستند.

10- برج (Tower) : برج ها از فولاد هایی كه به شكل لوله درآمده اند ساخته می شوند. توربین هایی كه بر روی برج هایی با ارتفاع بیشتر نصب شده اند انرژی بیشتری دریافت می كنند.

اسلاید 9 :

11- جهت باد (Wind direction) : توربین هایی كه از این فن آوری استفاده می كنند در خلاف جهت باد نیز كار می كنند در حالی كه توربین های معمولی فقط جهت وزش باد به پره های آن باید از روبرو باشد.

12- باد نما (Wind vane) : وسیله ای است كه جهت وزش باد را اندازه گیری می كند و كمك می كند تا جهت توربین نسبت به باد در وضعیت مناسبی قرار داشته باشد.

13- درایو انحراف (Yaw drive) : وسیله ایست كه وضعیت توربین را هنگامیكه باد در خلاف جهت می وزد كنترول می كند و زمانی استفاده می شود كه قرار است روتور در مقابل وزش باد از روبرو قرار گیرد اما زمانی كه باد در جهت توربین می وزد نیازی به استفاده از این وسیله نمی باشد.

14- موتور انحراف (Yaw motor) : برای به حركت در آوردن درایو انحراف مورد استفاده قرار می گیرد.

اسلاید 10 :

مقدار الکتریسیته تولید شده از یک توربین بادی به سه عامل بستگی دارد:

 
باد خیزی مکان: 
نیروی برق حاصل از باد تابعی از مکعب سرعت باد می باشد. بنابراین اگر سرعت باد دو برابر شود، حجم انرژی آن هشت برابر افزایش خواهد یافت.

میزان دسترسی به توربین های بادی: 
این به معنای توانایی بهره برداری در زمان وزش باد می باشد بعبارت دیگر در دسترس بودن توربین برای عمل کردن .که این معمولا برای دستگاه های مدرن اروپایی 98% یا بیشتر می باشد.

شیوه قرار دادن توربین ها: 
توربین ها در مزارع بادی به ترتیبی قرار می گیرند که یک توربین مانع رسیدن باد به توربین دیگر نشود. موضوعات مربوط به نمای زمین(زمین آرایی) نیز باید مورد ملاحظه قرارگیرد. بطور کلی توافق براین است که محل ایده آل برای یک ژنراتور توربین بادی، نوک یک تپه صاف درسطحی صاف و شفاف حداقل در جهتی که باد بیشتر می وزد، می باشد. 


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 29 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله نقش هويت در ساختار شهري و معماري امروز ايران در فایل ورد (word) دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله نقش هويت در ساختار شهري و معماري امروز ايران در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله نقش هويت در ساختار شهري و معماري امروز ايران در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله نقش هويت در ساختار شهري و معماري امروز ايران در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: اولین همایش ملی در جستجوی شهر فردا و اکاوی مفاهیم و مصادیق در شهر اسلامی – ایرانی
تعداد صفحات: 14
چکیده:
امروزه محیط اجتماعی شهر کمتر قابل درک است و معماری به رغم تفاوت های سرزمینی که در شکل آن تأثیر فراوانی داشته، دارای ویزگی های ذاتیف پویا و تدریجی است، که آن را هویت می نامند. مقوله ای به نام «هویت» سابقه ای به بلندای تاریخ دارد و بیش از آنکه معطوف به گذشته باشد، به بینش افراد مرتبط است، زمان حال را در بر می گیرد و تقاضا برای بهره مندی از آن ریشه در نیازهای فردی و جمعی شهروندان در محیط شهری دارد، بنابراین هویت یک فضای شهری در فرآیند تجدید حیات شهری، بنا به بار معنایی و تصوری که از آن در ادبیات شهرسازی می شود، حائز اهمیت می باشد. در این مقاله با استفاده از مطالعه اسنادی و کتابخانه ای با بررسی موضوعاتی همچون: واژه شناسی و مفاهیم هویت در دوران مدرن و پس از آن، مؤلفه های مؤثر در هویت، هویت ملی بر ساخته عصر جدید معماری و شهرسازی، بحران هویت در معماری معاصر ایران، این نتیجه حاصل شد که، شهرها به واسطه تأثیر متقابل دینامیکی جهانی،تقابل محلی و ملی در سازماندهی و کنترل تولید و توزیع و همچنین بر اساس ساختارها و سیاست های حکومتی شکل می گیرند و از آنجایی که هویت امری صلب نمی باشد و در طول زمان با انسان و باورهایش متحول می گردد، در ایران امروز با بهره گیری از نظام معنایی و نظام اندیشی معنایی طی یک فرایند تاریخی با وصل کردن خودبه هویت معماری و شهرسازی اصیل ایرانی می تواند در عصر معاصر به صورت بدیل زنده سیاسی جلوه نماید.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود چالش هاي امروز رسانه ها در فضاي نوين رسانه اي؛ همگرايي رسانه اي و اضطراب اطلاعاتي در فایل ورد (word) دارای 17 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود چالش هاي امروز رسانه ها در فضاي نوين رسانه اي؛ همگرايي رسانه اي و اضطراب اطلاعاتي در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی دانلود چالش هاي امروز رسانه ها در فضاي نوين رسانه اي؛ همگرايي رسانه اي و اضطراب اطلاعاتي در فایل ورد (word) ،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن دانلود چالش هاي امروز رسانه ها در فضاي نوين رسانه اي؛ همگرايي رسانه اي و اضطراب اطلاعاتي در فایل ورد (word) :


نام کنفرانس یا همایش : دومین همایش بین‌المللی مدیریت رسانه

تعداد صفحات : 17

چکیده مقاله:

تغییر و تحولات فنآوریهای ارتباطی و اطلاعاتی با ظهور فضای مجازی و رسانه های جدید با ایجاد مدلهای جدیدتولید، مدیریت و توزیع اطلاعات، به شکلهای نوینی از رسانه ها انجامیده که فضا و محیط رسانهای جدیدی را شکل داده وتأثیرهای اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی گوناگونی بر جوامع، گذاشته است. در ایران نیز هر چند رشد فناوری ها در مقایسه با دیگر کشورهای پیشرفته تا حدی اندک است، ولی محیط رسانه ای امروز ایران، دیگر محیط رسانه ای پیشین نیست و به سرعت و به شدت در حال دگرگونی است. از این رو، سازمان های رسانهای )در ابعاد کوچک و بزرگ( و عملکرد و نقش آنهاو نیز شیوه های پیامرسانی و ارتباط مخاطب با رسانه و بالعکس، با فناوری های نو و فضای مجازی روبهرو شده، در اثر همگرایی رسانه ای تغییر یافته است. چالش دیگر برای رسانه ها در فضای نوین رسانه ای، اضطراب اطلاعاتی است که در پی وفور اطلاعاتبه وجود آمده است. این پژوهش قصد دارد به دغدغه ها و چالش های امروز رسانه ها در فضای نوین رسانه ای بپردازد و در پایانپیشنهادهایی موثر به مدیران رسانه برای رویارویی با این چالش ها ارائه نماید. چارچوب نظری این تحقیق بر اساس نظریه همگرایی رسانه ای صورت گرفته است. یافته های این تحقیق نشان می دهد که برای مواجهه با چالش های جدید رسانه ای، رسانه ها نیاز به آموزش شهروندی و آموزش سواد رسانه ای دارند. روش انجام این تحقیق، تحلیل کیفی و کتابخانه ای است


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي ريزساختار پلي وينيل کلريد به وسيله روش هاي رزونانس مغناطيسي هسته يک و دو بعدي در فایل ورد (word) دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي ريزساختار پلي وينيل کلريد به وسيله روش هاي رزونانس مغناطيسي هسته يک و دو بعدي در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي ريزساختار پلي وينيل کلريد به وسيله روش هاي رزونانس مغناطيسي هسته يک و دو بعدي در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي ريزساختار پلي وينيل کلريد به وسيله روش هاي رزونانس مغناطيسي هسته يک و دو بعدي در فایل ورد (word) :

دانلود مقاله بررسي ريزساختار پلي وينيل کلريد به وسيله روش هاي رزونانس مغناطيسي هسته يک و دو بعدي در فایل ورد (word) که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در مهر و آبان 1389 در علوم و تكنولوژی پلیمر (فارسی) از صفحه 311 تا 321 منتشر شده است.
نام: بررسی ریزساختار پلی وینیل کلرید به وسیله روش های رزونانس مغناطیسی هسته یک و دو بعدی
این مقاله دارای 11 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله پلی وینیل کلرید
مقاله ریزساختار
مقاله نظم فضایی
مقاله پلیمرشدن امولسیونی
مقاله رزونانس مغنا طیسی هسته دوبعدی

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
در این پژوهش، بررسی نظم فضایی و ریزساختار پلی وینیل کلرید (PVC) با در نظر گرفتن شکافت پروتون و کربن گروه متین و متیلن زنجیر اصلی به وسیله روش های طیف بینی رزونانس مغناطیسی هسته های کربن (13C NMR)، پروتن (1H NMR) و دو بعدی (2D NMR) در حلال تتراهیدروفوران دوتریم دار مطالعه شده است. پلی وینیل کلرید به روش پلیمرشدن امولسیونی به وسیله راکتور زیر فشار در دمای 60 C در تبدیل حدود 90 درصد و مقدار جامد 45 درصد سنتز شد. گمارش تمام توالی های فضایی پیک های کربن متیلن و متین از زنجیر اصلی پلی وینیل کلرید به شکل توالی های چهارتایی و پنج تایی به وسیله NMR حالت مایع انجام شد. مدل آماری برنولی و مارکوف مرتبه اول برای نمونه سنتز شده محاسبه و با نتایج تجربی مقایسه شد. میزان احتمال وجود توالی مزو برای پلیمر سنتز شده 0447 محاسبه شد. نتایج نشان می دهد، مدل آماری برنولی و مارکوف مرتبه اول با نتایج تجربی انطباق تقریبا یکسانی برای هر دو کربن متین و متیلن دارد. مطالعه رزونانس مغناطیسی هسته دوبعدی به وسیله روش وابستگی کمیت مضاعف هسته های ناهمگن (HMQC) و از طریق آن مطالعه شکافتگی در پیک های 1H NMR برای پروتون متین بررسی شد. به وسیله روش HMQC می توان بررسی توالی های سه تایی و ارتباط بین هسته های پروتون و کربن در پلی وینیل کلرید را مشاهده کرد. در نهایت، بررسی تغییر وضوح در توالی کربن های متیلن و متین را با اعمال تغییر دما در 50 C و مقایسه آن با دمای طیف گیری در 20 C ارزیابی شد. در این حالت پیک های سکانس بی نظم زنجیر پلی وینیل کلرید بیشتر از سکانس های تک نظم و هم نظم دچار شکافتگی می شود.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله معرفي مدلهاي شبيه سازي ذوب برف و انتخاب مدل مناسب براي حوزه آبريز زاينده رود در فایل ورد (word) دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله معرفي مدلهاي شبيه سازي ذوب برف و انتخاب مدل مناسب براي حوزه آبريز زاينده رود در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله معرفي مدلهاي شبيه سازي ذوب برف و انتخاب مدل مناسب براي حوزه آبريز زاينده رود در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله معرفي مدلهاي شبيه سازي ذوب برف و انتخاب مدل مناسب براي حوزه آبريز زاينده رود در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1387

محل انتشار: سومین کنفرانس مدیریت منابع آب

تعداد صفحات: 8

چکیده:

به منظور تخمین رواناب حوزه آبریز در اراضی با پوشش برفی، نیاز به یک الگوریتم ذوب برف میباشد. در چند سال اخیر با پیشرفت در سرعت محاسبات، اجرای مدلهای یک بعدی ذوب برف با جزئیات بیشتری امکان پذیر شده است. مروری بر الگوریتم های جدید و قدیم لازم است تا بدانیم کدام جزء مدل باید در یک سیستم مدلسازی، انتخاب شود و چه کار اضافه ای برای وفق دادن این الگوریت مهای جدید با کاربریهای مورد نظر لازم است. هدف از این تحقیق بررسی مدلهای مختلف ذوب برف و نقاط ضعف و قوت هر یک از آنها و همچنین انتخاب مدل مناسب برای حوزه آبریز زایندهرود می باشد نتایج بررسی نشان میدهد با توجه اینکه دادههای موردنیاز برای اجرای مدل SRM (دما و بارش) در ایستگاههای زیادی با پراکندگی مناسب و سطح پوشش برف(با استفاده از عکسهای ماهوارهای) در دسترس میباشد، مدل فوق برای مدلسازی ذوب برف منطقه بسیار مناسب میباشد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود سنجش عوامل محيط کالبدي موثر بر آسيب هاي اجتماعي در بافتهاي پراکنده روي شهري نمونه مورد مطالعه: محله شادآباد تهران در فایل ورد (word) دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود سنجش عوامل محيط کالبدي موثر بر آسيب هاي اجتماعي در بافتهاي پراکنده روي شهري نمونه مورد مطالعه: محله شادآباد تهران در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی دانلود سنجش عوامل محيط کالبدي موثر بر آسيب هاي اجتماعي در بافتهاي پراکنده روي شهري نمونه مورد مطالعه: محله شادآباد تهران در فایل ورد (word) ،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن دانلود سنجش عوامل محيط کالبدي موثر بر آسيب هاي اجتماعي در بافتهاي پراکنده روي شهري نمونه مورد مطالعه: محله شادآباد تهران در فایل ورد (word) :


نام کنفرانس یا همایش : اولین همایش سراسری مباحث کلیدی در مهندسی عمران، معماری و شهرسازی ایران

تعداد صفحات : 11

چکیده مقاله:

هدف از این پژوهش شناسایی و سنجش عوامل کالبدی موثر بر آسیب های اجتماعی در محله شادآباد تهران است. بدین منظور از روش تحلیل عاملی و رگرسیون خطی در نرم افزار SPSS برای تحلیل داده های تصادفی بدست آمده از تعداد 382 پرسشنامه و برداشت میدانی از محله شاد آباد استفاده شده است. نتایج حاصل از تحلیل عاملی، پنج عامل بافت محله، کاربری زمین، فضای قابل دفاع، منظر شهری و شبکه دسترسی را به عنوان عوامل تاثیرگذار بر آسیب های اجتماعی معرفی میکند. تحلیل رگرسیونی جهت تعیین اولویت هر یک از عوامل استخراجی بر میزان آسیب های اجتماعی انجام شده که نتایج نشان می دهد بافت پراکنده و بدون برنامه ریزی محله مهمترین عامل در بروز آسیب های اجتماعی در سطح این محله است. در پایان سیاست ها و راه کارهایی براساس رویکردهای رشد هوشمند و شهرسازی نوین به منظور ایجاد امنیت و کاهش سطح آسیب های اجتماعی در محله شادآباد ارائه شده است


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 29 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله نجوم در فایل ورد (word) دارای 76 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله نجوم در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله نجوم در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله نجوم در فایل ورد (word) :

ستاره شناسی ، علمی است که با مشاهده و توضیح وقایعی که در خارج از زمین و جو آن رخ می‌دهد سر و کار دارد. این علم منشا پیدایش و خواص فیزیکی و شیمیائی اشیائی که قابل مشاهده در آسمان بوده (و خارج زمین قرار دارند) و همینطور فرآیندهای منتجه از آنها را مطالعه می‌کند. در طی قسمتی از قرن بیستم ، ستاره شناسی به سه شاخه تقسیم شده بود: محاسبات نجومی ، مکانیک آسمانی و فیزیک نجومی. حالات برجسته متداول فیزیک نجومی در نامگذاری گروههای آموزشی دانشگاهی و موسسات درگیر با تحقیقات نجومی متجلی می‌شود:
قدیمیترین آنها بدون هیچ تغییری ، گروهها و موسسات ستاره شناسی می‌باشند، جدیدترین آنها به نگه داشتن فیزیک نجومی در نامشان تمایل دارند، برخی اوقات کلمه ستاره شناسی را برای تأکید بر طبیعت تحقیقاتشان ، در نامشان قرار نمی‌دهند. به علاوه ، تحقیقات فیزیک نجومی ، مخصوصا در فیزیک نجومی نظری ، را افرادی که پس زمینه فیزیک و ریاضی دارند می‌توانند انجام دهند.
ستاره شناسی از معدود علومی است که آماتورها هنوز در آن نقش فعالی دارند، خصوصا در کشف و مشاهده حوادث زودگذر. ستاره شناسی نباید با طالع بینی ، شبه علمی که با پیگرد مسیر اجرام آسمانی ، مبادرت به پیشگویی سرنوشت افراد می‌نماید اشتباه شود. این دو اگر چه در ریشه مشترکند، اما کاملا متفاوتند؛ ستاره شناسان روش علمی را پذیرفته‌اند، در حالیکه طالع بینها اینطور نیستند. ستاره شناسی به چند شاخه تقسیم می‌گردد. اولین تقسیم بندی بین ستاره شناسی نظری و ستاره شناسی شهودی می‌باشد. مشاهده گرها روشهای مختلفی را برای جمع آوری اطلاعات درباره حوادث بکار می‌برند، اطلاعاتی که بعدا توسط نظریه پردازان برای ایجاد تئوریها و مدلهایی ، برای شرح مشاهدات و پیش بینی حوادث جدید بکار می‌رود. حوزه‌های مطالعه همچنین به دو طریق دیگر تقسیم بندی می‌شوند: موضوعی ، که معمولا به منطقه فضا (مثلا ستاره شناسی کهکشانی) یا مسائل اشاره شده (مانند تشکیل ستاره یا کیهان شناسی) بستگی دارد؛ یا به روش مورد استفاده برای گرد آوری اطلاعات (بطور مبنائی ، چه ناحیه‌ای از طیف الکترومغناطیس استفاده می‌شود). در حالیکه تقسیم بندی اولیه به هر دوی مشاهده گر و نظریه پرداز مربوط می‌شود، دومی مربوط به مشاهده گرهاست(نه کاملا) ، چون نظریه پردازها سعی می‌کنند از اطلاعات موجود در تمامی طول موجها استفاده کنند و مشاهده گرها اغلب بیش از یک منطقه از طیف را مشاهده می‌کنند.

برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله ارزيابي برنامه درسي با موضوع محيط زيست در کتب مقطع متوسطه آموزش و پرورش (مطالعه موردي: استان هرمزگان) در فایل ورد (word) دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله ارزيابي برنامه درسي با موضوع محيط زيست در کتب مقطع متوسطه آموزش و پرورش (مطالعه موردي: استان هرمزگان) در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله ارزيابي برنامه درسي با موضوع محيط زيست در کتب مقطع متوسطه آموزش و پرورش (مطالعه موردي: استان هرمزگان) در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله ارزيابي برنامه درسي با موضوع محيط زيست در کتب مقطع متوسطه آموزش و پرورش (مطالعه موردي: استان هرمزگان) در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1390

محل انتشار: پنجمین همایش تخصصی مهندسی محیط زیست

تعداد صفحات: 8

چکیده:

آموزش های زیست محیطی یکی از مناسب ترین راه ها برای رسیدن به توسعه اقتصادی ، اجتماعی و زیست محیطی است. اما اگر این آموزش ها به شکل رسمی در نیایند و در جریان آموزش کلاسیک ارزشیابی نشوند ممکن است جدی گرفته نشده و به سرعت فراموش شوند. بنابراین این پژوهش تحلیلی – مقطعی به دنبال ارزیابی برنامه های درسی کتاب های سال اول عمومی مقطع متوسطه با تأکید بر محورهای آموزش محیط زیست در استان هرمزگان است و برای رسیدن به این هدف، از سرگروه های درسی استان به عنوان نمونه برای تکمیل پرسشنامه تنظیمی استفاده شد. برای بررسی اطلاعات مربوط به نگرش دبیران مقطع متوسطه ، از نرم افزار آماری SPSS و همچنین برای آزمودن مناسب ترین کتاب جهت ارائه مطالب زیست محیطی، از آزمون مربع کای استفاده گردید. نتایج ارزیابی نگرش دبیران دارای سابقه کار بالای 10 سال، نشان می دهد که رسانه های عمومی و وسایل ارتباط جمعی، تمرکز آموزش های زیست محیطی در حیطه دانشی، جذابیت مباحث محیط زیست و میزان آگاهی والدین نسبت به اهمیت محیط زیست، که دارای بیشترین فراوانی (مد 4) می باشند تأثیر زیادی بر آگاهی دانش آموزان در مورد واقعیت های محیط زیست دارند. همچنین در این پژوهش مشخص شد که کتاب علوم زیستی و بهداشت سال اول مقطع متوسطه با فراوانی3/49% و آزمودن آن با آزمون مربع کای با سطح معنی داری 005/0 و درجه آزادی 4، مناسب ترین کتاب در این زمینه است. بنابراین پیشنهاد می شود که در انتخاب محتوای درسی طوری برنامه ریزی گردد که کسب دانش موجب ایجاد مهارت در دانش آموزان در حفاظت اصولی از محیط زیست گردد


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 29 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود نقش IT در کاهش هزينه هاي مربوط به فعاليتهاي R&D در فایل ورد (word) دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود نقش IT در کاهش هزينه هاي مربوط به فعاليتهاي R&D در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی دانلود نقش IT در کاهش هزينه هاي مربوط به فعاليتهاي R&D در فایل ورد (word) ،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن دانلود نقش IT در کاهش هزينه هاي مربوط به فعاليتهاي R&D در فایل ورد (word) :


نام کنفرانس یا همایش : چهارمین همایش مراکز تحقیق و توسعه صنایع و معادن

تعداد صفحات : 12

چکیده مقاله:

امروزه فناوری اطلاعات به عنوان ابزاری نیرومند و سرنوشت ساز در اختیار جوامع، دولتها و شرکتها قرار دارد. از انجا که فعالیت R&D که قسمت مهمی از سیستمهای تولیدی را تشکیل می دهد، ماهیتی دانش محور و مرتبط با حجم فراوانی از اطلاعات وعلوم مختلف دارد، لذا بستر بسیار مناسبی برای کاربرد و توسعه فناوری اطلاعات می باشد. از دیگر سو معضل اصلی سیستمها R&D هزینه های سنگین این بخش است. درصد زیادیاز این هزینه ها با توسعه IT قابل حذف می باشد. این صرفه جویی در بخش هایی نظیر : ایجاد پایگاه های اطلاعاتی و توسعه سیستمهای خبره expert system) شبیه سازی سیستمها، استفاده از منابع خارج سازمان و ... قابل حصول خواهد بود.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود تأثير تغييرات نرخ بهره نرخ سود تسهيلات بانکي بر متغير سرمايهگذاري بخش خصوصي در ايران طي سالهاي 92 در 1360 در فایل ورد (word) دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود تأثير تغييرات نرخ بهره نرخ سود تسهيلات بانکي بر متغير سرمايهگذاري بخش خصوصي در ايران طي سالهاي 92 در 1360 در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی دانلود تأثير تغييرات نرخ بهره نرخ سود تسهيلات بانکي بر متغير سرمايهگذاري بخش خصوصي در ايران طي سالهاي 92 در 1360 در فایل ورد (word) ،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن دانلود تأثير تغييرات نرخ بهره نرخ سود تسهيلات بانکي بر متغير سرمايهگذاري بخش خصوصي در ايران طي سالهاي 92 در 1360 در فایل ورد (word) :


نام کنفرانس یا همایش : اولین کنفرانس بین المللی اقتصاد، مدیریت ،حسابداری ، علوم اجتماعی

تعداد صفحات : 11

چکیده مقاله:

تقاضای سرمایهگذاری از یک سو نشاندهنده استانداردهای زندگی در بلندمدت است، و از سویی دیگر بهدلیل ماهیت فرار بودن سرمایهگذاری، میتواند نماگری از تغییرات و نوسانات کوتاه مدت اقتصادی هر جامعهای باشد. یکی از عوامل مهم وتأثیرگذار بر میزان سرمایهگذاری و تقاضای آن، نرخ سود)بهره( بانکی است. بر این اساس پژوهش هدف از انجام پژوهش حاضر، بررسی تأثیر تغییرات نرخ بهره )نرخ سود(تسهیلات بانکی برمتغیر سرمایهگذاری بخش خصوصی در ایران طی سالهای 92 - 1360 میباشد. بدین سان تحقیق از نوع توصیفی تحلیلی است - که با استفاده از مدلهای اقتصادسنجی و با استفاده از نرم افزارEviews تلاش خواهد شد تا فرضیههای تحقیق را مورد بررسی قرار دهد. جامعه آماری در این تحقیق، کشور ایران میباشد. بازه زمانی این تحقیق 32 ساله و از سال 1392 - 1360 میباشد.دو نوع مدل ارائه شده است که مدل اول با لحاظ نمودن متغیر مجازی جنگ و مدل دوم بدون لحاظ نمودن متغیر مجازی جنگ استفاده شده است. افزایش نرخ بهره )سود( تسهیلات بانکی برسرمایهگذاری بخش خصوصی اثر منفی در هر دو مدل میگذارد. و اثر سطح عمومی قیمتها بر سرمایهگذاری بخش خصوصی منفی میباشد. در دیگر تفسیر نتایج حاصل از برآورد هر دو مدل، اثر متغیر تولید ناخالص داخلی بدون نفت بر سرمایهگذاری بخش خصوصی نیز قابل توجه است. ضریب این متغیر در هر دو مدل مطابق با انتظارات نظری )مثبت( و همچنین این ضریب پس از متغیر اصلی مستقل نرخ واقعی بهره )سود( موزون تسهیلات بانکی، بالاترین اثر را بر روی سرمایهگذاری بخش خصوصی میگذارد


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,