خريد بک لينک
لوازم یدکی ال ۹۰
Hookah Shisha Tobacco
ماسک سه لایه
فلنج
Barabas Ropa de hombre
مرکز مقالات امام صادق (ع)
تاريخ : 30 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله Total Quality Design (TQD), Value and Robust Design for Manufacturing Quality Products در فایل ورد (word) دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله Total Quality Design (TQD), Value and Robust Design for Manufacturing Quality Products در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله Total Quality Design (TQD), Value and Robust Design for Manufacturing Quality Products در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله Total Quality Design (TQD), Value and Robust Design for Manufacturing Quality Products در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1384

محل انتشار: اولین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی مهندسی ساخت و تولید

تعداد صفحات: 9

چکیده:

This paper presents a precise perspective for enhancing quality design in manufacturing. Total Quality Design (TQD) has been demonstrated, which is in consistence with quality evolution. Also, critically evaluation of worth and value has been addressed. Finally, Robust Design (RD) has been suggested to make products less sensitive to variation. The outcomes imply that for fully achieving the objectives of quality design, it is better to employ comprehensive methodologies such as TQD and define a mechanism for value analysis in design stages. The concept of RD should also be considered for counting variation in value analysis and TQD.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله رايگان بررسي چالش هاي کاربرد کامپوزيت در صنعت ساختمان در فایل ورد (word) دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله رايگان بررسي چالش هاي کاربرد کامپوزيت در صنعت ساختمان در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله رايگان بررسي چالش هاي کاربرد کامپوزيت در صنعت ساختمان در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله رايگان بررسي چالش هاي کاربرد کامپوزيت در صنعت ساختمان در فایل ورد (word) :

در زمینه کاربرد مواد مرکب در صنعت ساختمان، دیدگاه¬های مهندس موسوی، از اعضای مؤسسه کامپوزیت ایران، قبلاً در شبکه بیان شد. اما گسترش مواد مرکب در صنعت ساختمان، همواره با معضلاتی همچون هزینه، مسائل زیست محیطی، استانداردها و غیره نیز همراه بوده است که در این زمینه نیز گفتگویی با مهندس موسوی انجام و به این موارد پرداخته شده است:
سوال: ضمن تشکر از شما با توجه به پایین‌تر بودن قیمت مصالح ساختمانی در برابر کامپوزیت¬ها, آیا استفاده از کامپوزیت¬ها در بخش ساختمان صرفه اقتصادی دارد؟

مهندس موسوی: موادی که برای تقویت سازه¬های بتن آرمه استفاده می¬شوند، الیاف شیشه و رزین اپوکسی می¬باشد که به علت تحریم ایران با قیمت¬های بالاتر از نرخ¬های متداول جهانی به دست ما می¬رسند. البته ایران مواد اولیه مورد نیاز را از کشورهای شرقی بالاخص روسیه خریداری می¬کند که نسبت به نمونه¬های غربی خود از قیمت و کیفیت پایین¬تری برخوردار است. اما با تمام مشکلات بیان شده، به خاطر خصوصیات این مواد و با توجه به مشکلات ساخت¬وساز، استفاده از آنها در کشور ما اجتناب ناپذیر است.

به طور مثال گاه هزینه متوقف کردن عملکرد بنا در مقایسه با هزینه تقویت بسیار سرسام¬آور است. در یکی از شهرهای کشور، یک پل ترانزیت کالا پس از گذشت 30 سال از احداث آن، در قسمت سرستون¬ها دچار آسیب گردیده بود و به علت موقعیت منحصر به فرد و حجم بسیار بالای ترانزیت آن، امکان بستن پل وجود نداشت. چرا که این عمل ترافیک غیر قابل کنترل و زیان مالی سنگین را به همراه می¬آورد. در این مورد روش¬های سنتی به هیچ وجه جوابگو نبوده و تقویت پل تنها به کمک کامپوزیت¬ها ممکن گردید. در بازار ایران مواردی وجود دارند که زمان بسیار مهمتر از هزینه تقویت است و باید با جستجو و بررسی این موارد را بیابیم.

برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي و ارزيابي موفقيت پروژه هاي تکرارپذير نيروگاهي بر مبناي معيارهاي سه گانه زمان، هزينه و کيفيت در فایل ورد (word) دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي و ارزيابي موفقيت پروژه هاي تکرارپذير نيروگاهي بر مبناي معيارهاي سه گانه زمان، هزينه و کيفيت در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي و ارزيابي موفقيت پروژه هاي تکرارپذير نيروگاهي بر مبناي معيارهاي سه گانه زمان، هزينه و کيفيت در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي و ارزيابي موفقيت پروژه هاي تکرارپذير نيروگاهي بر مبناي معيارهاي سه گانه زمان، هزينه و کيفيت در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: پانزدهمین کنفرانس دانشجویان عمران سراسر کشور
تعداد صفحات: 10
چکیده:
پروژه های نیروگاهی تاثیر بهسزایی در توسعه کشورها در زمینههای مختلف صنعتی، اقتصادی، اجتماعی و رفاهی دارند و با سارمایه گذاریهای کلان برنامه ریزی و اجرا میگردند. با توجه به نیروگاههای متعددی که در کشور ما ساخته شده و یا در حال ساخت میباشند، بررسی موفقیت و میزان دستیابی آنها به اهداف از پیش تعیین شدهشان، ضروری به نظر میرسد. از سوی دیگر اگر در سازمانی این پروژه های متعدد، دارای مشابهت هایی بوده و به نوعی تکرار شوند، لزوم یادگیری از پروژه های قبلی و بهبود در عملکرد به وضوح روشن است. به همین منظور در این پژوهش ضمن شناسایی معیارهای موفقیت و معیارهای پیشرفت ناشی از تکراری شدن پروژهها، اقدام به تعریف شاخصهایی جهت ارزیابی این معیارها، گردید. در ادامه جهت سنجش شاخصهای موفقیت از اسناد و مدارک مربوط باه پروژههای نیروگاهی و جهات سنجش میزان تکراری شدن پروژه ها، پس از تشکیل گروه متخصصین از روش دلفی استفاده گردید. در پایان، ضمن تحلیل و ارزیابی نتایج به دست آماده، مشابهت میان روند تغییرات انحراف معیارهای موفقیت از مقدار برنامهریزی شده شان با روند تکراری شدن پروژه ها و تغییرات شاخصهای تکرار، مورد بررسی قرار گرفت.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مدل سازي اجراي همروند تراکنش ها براساس فايل ثبت وقايع و تغيير پايگاه داده با تاخير و بررسي نحوه چک گذاري با استفاده از پتري نت رنگي در فایل ورد (word) دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مدل سازي اجراي همروند تراکنش ها براساس فايل ثبت وقايع و تغيير پايگاه داده با تاخير و بررسي نحوه چک گذاري با استفاده از پتري نت رنگي در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی دانلود مدل سازي اجراي همروند تراکنش ها براساس فايل ثبت وقايع و تغيير پايگاه داده با تاخير و بررسي نحوه چک گذاري با استفاده از پتري نت رنگي در فایل ورد (word) ،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مدل سازي اجراي همروند تراکنش ها براساس فايل ثبت وقايع و تغيير پايگاه داده با تاخير و بررسي نحوه چک گذاري با استفاده از پتري نت رنگي در فایل ورد (word) :


نام کنفرانس یا همایش : سومین کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی

تعداد صفحات : 10

چکیده مقاله:

خرابی به معنی عدم کارایی یک سیستم یا شبکه در بازه های زمانی مختلف می باشد. در سیستم های کامپیوتری خرابی به دلایل مختلف اعم از سخت افزاری و نرم افزاری روی می دهد. این مقاله بر روی خرابی های نرم افزاری تمرکز کرده است. در این زمینه، نحوه برخورد با خرابی از چالش های مطرح می باشد. تاکنون راه های زیادی برای برخورد با خرابی در سیستم های کامپیوتری ارائه شده است که هر یک به نوعی تاریخچه سیستم را نگه داری کرده و در زمان رخداد خرابی سعی در ترمیم سیستم و بازگرداندن سیستم به وضعیتی عادی را دارند. هنگامی که خرابی در سیستم رخ داد، برخی تراکنش ها ممکن است در حالت تناقض باشند زیرافرصت برای commit شدن پیدا نکرده باشند. یک سیستم ترمیم مناسب بایستی نسبت به تراکنش هایی که در زمان خرابی وجود داشته اند، آگاهی داشته باشد. تراکنش هایی را که commit شده بودند را مجبور به انجام دوباره نماید وآن هایی که نیمه کاره مانده بودند بایستی از نو انجام شوند. راه کارهای ارائه شده جهت برخورد با خرابی ایجاد شده در سیستم قبل از اجرا نیاز دارند تا درستی آن ها تایید گردیده و یا مورد آزمایش و بررسی قرار گیرند. روش های جدید ارائه شده نیز جهت بررسی صحت ارجا، باید قبل از اجرا و استفاده مورد آزمایش قرار گیرند. در این مقاله روشی برای مدلسازی راه کارهای برخورد با خرابی در سیستم ها ارائه شده است. این روش سعی می کند تا برای مدلسازی چنین سیستمی از پتری نت رنگی استفاده کند. پتری نت رنگی در این مقاله برای مدل سازی اجرای همروند تراکنش ها براساس فایل ثبت وقایع استفاده شده است تا پایگاه داده را تغییر داده و با خرابی رخ داده در سیستم مقابله کند نتایج نشان می دهد که مدلسازی انجام شده به سهولت می تواند هر سیستمی را مورد آزمایش و بررسی قرارا داده ونتایج صحت سیستم را تایید نماید.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي فرآيند شبيه سازي المان محدود جوشکاري الکتروفورج در فایل ورد (word) دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي فرآيند شبيه سازي المان محدود جوشکاري الکتروفورج در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي فرآيند شبيه سازي المان محدود جوشکاري الکتروفورج در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي فرآيند شبيه سازي المان محدود جوشکاري الکتروفورج در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1390

محل انتشار: دوازدهمین کنفرانس ملی مهندسی ساخت و تولید ایران

تعداد صفحات: 8

چکیده:

فرآیند جوشکاری الکتروفورج یکی از روش های جوشکاری مقاومتی است که امروزه بیشتر برای جوشکاری گریتینگ ها و اتصال قطعات آنها به یک دیگر مورد استفاده قرار می گیرد . البته این روش کاربرد های بسیاری نیز در فرآیند هایی که لازم است جوشکاری به همراه تغییر شکل در قطعات صورت گیرد ، دارد. این نوع جوشکاری به لحاظ طبیعت فرآیند دارای پارامتر های متعدد و پیچیده ای می باشد ، پارامتر های اولیه این روش مشابه سایر روش های جوشکاری مقاومتی، جریان عبوری ، مدت زمان عبور جریان ، مقاومت الکتریکی دو قطعه ، مقاومت الکتریکی محل تماس و نیروی پرس اعمالی می باشد . هر یک از این پارامتر ها بر نحوه عبور جریان از میان قطعات ، ایجاد گرما در محل تماس آنها و تغییر شکل قطعات پس از اعمال نیروی فشاری در طول فرآیند تاثیر گذارند . شناسایی نحوه تاثیر این پارامتر ها بر فرآیند می تواند زمینه بهینه سازی و کنترل آن را فراهم کند .در این تحقیق سعی شده است که یک مدل ساده سه بعدی المان محدود برای پیش بینی نحوه توزیع جریان الکتریکی ، توزیع گرما و نحوه انجام تغییر شکل در محل تماس ایجاد شود . در این مدل مراحل عملیاتی روشی برای کوپلینگ همزمان الکتریکی – حرارتی – مکانیکی در نرم افزار ANSYS ارائه شده است . سپس نتایج تغییر رسانایی الکتریکی تماس در روند افزایش دما مورد بررسی قرار گرفته است و در نهایت هم شرایط دمایی شبیه سازی شده با شرایط واقعی پس از جوشکاری در چند مورد تست عملی مقایسه شده است.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله تعيين افزايش ارتفاع بهينه بند تنظيمي گتوند با توجه به نحوه عملکرد سد گتوند عليا و تامين نيازهاي پايين دست در فایل ورد (word) دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله تعيين افزايش ارتفاع بهينه بند تنظيمي گتوند با توجه به نحوه عملکرد سد گتوند عليا و تامين نيازهاي پايين دست در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله تعيين افزايش ارتفاع بهينه بند تنظيمي گتوند با توجه به نحوه عملکرد سد گتوند عليا و تامين نيازهاي پايين دست در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله تعيين افزايش ارتفاع بهينه بند تنظيمي گتوند با توجه به نحوه عملکرد سد گتوند عليا و تامين نيازهاي پايين دست در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1385

محل انتشار: دومین کنفرانس مدیریت منابع آب

تعداد صفحات: 8

چکیده:

استفاده از سدهای تنظیمی (Regulating Dams) یکی از روشهایی است که برای تنظیم جریان خروجی نیروگاه های برقابی در طول شبانه روز مدنظر قرار می گیرد. تفاوت بین حجم آب آزادشده از نیروگاه و مقدار نیاز پایین دست در یک دوره بهره برداری مناسب، ملاحظات سازه ای و زیست محیطی از جمله عوامل تعیین کننده ارتفاع این سدها می باشند. در این مقاله با در نظر گرفتن سد تنظیمی گتوند حد فاصل سد برقابی گتوند علیا در بالا دستو بند قیر به عنوان نقطه مصرف آب در پایین دست ، حالتهای مختلف عملکرد نیروگاه سدگتوند علیا از قبیل کارکردپیک و یا پایه، به همراه نیازهای آبی مختلف پایین دست مد نظر قرار گرفته و از طریق آنالیز حساسیت، مقدار افزایش ارتفاع بهینه برای کنترل بهتر جریان خروجی از سد گتوندعلیا با استفاده از مدل شبیه سازی مناسب و در نظر گرفتن قیود لازم تعیین گردیده است. نتایج اولیهنشا ن داد که برای تامین حداکثر نیاز آبی پایین دست، نیروگاه گتوند علیا در حالتپیک می بایست بیش از زمان طراحی اولیه مورد بهره برداری قرار گیرد که این مساله منجر به افزایش زیاد ارتفاع بند تنظیمی خواهد شد. بدین ترتیب باکاهش واحدهای نیروگاه و استفاده از واحدهای پایه250 و 500 مگاواتی در ساعات غیر پیک ، به طور قابل توجهی ارتفاع سد تنظیمی کاهش خواهد یافت.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 30 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود نقش تعهد در حفظ و نگهداشت نيروي انساني در فایل ورد (word) دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود نقش تعهد در حفظ و نگهداشت نيروي انساني در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی دانلود نقش تعهد در حفظ و نگهداشت نيروي انساني در فایل ورد (word) ،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن دانلود نقش تعهد در حفظ و نگهداشت نيروي انساني در فایل ورد (word) :


نام کنفرانس یا همایش : سومین کنفرانس اقتصاد و مدیریت کاربردی با رویکرد ملی

تعداد صفحات : 7

چکیده مقاله:

وجود رضایت شغلی، وجود عدالت سازمانی، مناسب بودن جو سازمانی، اجرای موفقیت آمیز جامعه پذیری سازمانی و استفاده از سبک رهبری مشارکتی از مهم ترین عواملی هستند که در این نوشتار با استناد به تحقیقات معتبر داخلی و خارجی به عنوان مهمترینمتغییرهای تأثیر گذار بر افزایش سطح احساس تعهد سازمانی شناخته شده اند . ترک خدمت کارکنان یکی از مشکلاتی است که هم سازمان های عمومی و هم شرکت های خصوصی سالیان زیادی است که با آن دست به گریبان هستند، با ترک خدمت کارکنان، بسیاری از سرمایه گذاری های سازمان در جهت انتخاب، گزینش، آموزش و توانمند سازی کارکنان به راحتی از بین رفته و نتایجمثبت تجربه اندوزی کارکنان، در سازمان دیگری متبلور می شود، اگر نتوانیم علت واقعی ترک شغل افراد را درک کنیم، کارکنان مستعدی را از دست خواهیم داد


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود راهکارهايي به منظور ارتقاي خلوت و حيات جمعي در عرصه عمومي ازطريق ايجاد قلمروهاي فضايي در فایل ورد (word) دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود راهکارهايي به منظور ارتقاي خلوت و حيات جمعي در عرصه عمومي ازطريق ايجاد قلمروهاي فضايي در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی دانلود راهکارهايي به منظور ارتقاي خلوت و حيات جمعي در عرصه عمومي ازطريق ايجاد قلمروهاي فضايي در فایل ورد (word) ،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن دانلود راهکارهايي به منظور ارتقاي خلوت و حيات جمعي در عرصه عمومي ازطريق ايجاد قلمروهاي فضايي در فایل ورد (word) :


نام کنفرانس یا همایش : سومین کنگره بین المللی عمران، معماری و توسعه شهری

تعداد صفحات : 10

چکیده مقاله:

در دهههای اخیر، به دلیل رشد شهرنشینی در کشور، الگوهای تولید مسکن تغییر یافته و لزوم ایجاد مسکن انبوه، سبب کاهش کیفیت و مطلوبیت محیطهای مسکونی شده است. مجتمعهای مسکونی امروزی به دلیل عدم توجه به نیازهایانسانی و در نظر نگرفتن پیامدهای روانشناختی آن، زندگی فردی و اجتماعی ساکنین را با مشکلات و نابسامانیهای متعددی مواجه کرده است. شهرنشینان معمولاً با اضافهبار تحریک روبرویند. افراد با زندگی در مجموعههای چند خانواری، نهتنها از مزایای زندگی جمعی برخوردار نیستند، بلکه این امر را عاملی برای خدشهدار شدن حس خلوت و زندگی فردیخود میدانند. حالآنکه انسان نیازمند آرامش، احساس امنیت در زندگی خصوصی خود و محترم شمرده شدن قلمرو خویشاز جانب دیگران است و ساماندهی محیط زندگی وی، جز از طریق اتخاذ شیوههای صحیح در مشخص ساختن عرصههای خصوصی و عمومی زندگی او و ایجاد سلسله مراتبی دقیق در کلیهی زمینههای فضایی، دسترسی و میسر نیست. لذا تحقیق حاضر در جهت دستیابی به راهکارهای ایجاد کیفیات خلوت و حیات جمعی محلات مسکونی به بررسی مفهوم قلمروهای فضایی میپردازد و رهنمودهایی را بهمنظور دستیابی به آن ارائه مینماید. این پژوهش به روش مطالعات کتابخانهای و ازطریق بررسی اسناد موجود انجامشده است. از بررسی مطالعات این نتیجه حاصل شد که عواملی مانند احساس مالکیت، کنترلپذیری، سلسلهمراتب فضایی از عمومی تا خصوصی، غریب گز بودن، وضوح مرزها، شخصیسازی، وجود علائم و نشانههای نمادین و هویتی و مدت حضور صاحبان قلمرو در فضا، از راهکارهای مؤثر و مهم در ایجاد قلمروهای فضایی هستند که در ایجاد خلوت مطلوب و حیات جمعی محلات نقش مؤثر دارند


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله تاثير طرح بهسازي بافت با ارزش روستايي در توسعه پايدار گردشگري روستايي مطالعه موردي:روستاي کزج خلخال در فایل ورد (word) دارای 17 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله تاثير طرح بهسازي بافت با ارزش روستايي در توسعه پايدار گردشگري روستايي مطالعه موردي:روستاي کزج خلخال در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله تاثير طرح بهسازي بافت با ارزش روستايي در توسعه پايدار گردشگري روستايي مطالعه موردي:روستاي کزج خلخال در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله تاثير طرح بهسازي بافت با ارزش روستايي در توسعه پايدار گردشگري روستايي مطالعه موردي:روستاي کزج خلخال در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: دومین همایش ملی گردشگری، جغرافیا و محیط زیست پایدار
تعداد صفحات: 17
چکیده:
روستاها به عنوان حلقه آغازین زنجیره سکونتگاهی درارتباط مستقیم با طبیعت قراردارند و به این لحاظ دارای قابلیتهای گردشگری بالایی هستند بافتهای روستایی به دلیل پیوندهای گسترده با بسترهای طبیعی و تاریخی دارای ارزشهای تاریخی فرهنگی طبیعی و معمارانه می باشند ازسوی دیگر بافت و سیمای کالبدی بسیاری ازروستاهای کشورمتاثر ازرویکردها سیاستگذاری ها و نفوذمظاهر نوین شهری طی دهه های اخیر دستخوش تطور و دگرگونی گردیده است ازاین رو انجام اقدامات مناسب برای بهسازی و حفظ ذخایر کالبدی و فرهنگی روستاها بعنوان میراث ماندگارنیاکان ضرورت می یابد به مین دلیل توجه به روستاها دریک دهه اخیر باگرایشهای جدیدی همراه شده که دراین میان گرایش به روستا به مفهوم بهسازی بافت با ارزش روستایی رویکردجدیدی را درراستای توجه و صیانت ازارزش های روستا که بیشتر ازوجه میراثی برخوردار است عرضه میدارد دراین رهگذر رسالت قانونی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی این نهاد را برآن داشت تابامطالعه طراحی و اجرای بهسازی بافت های با ارزش روستایی ازبرنامه سوم توسعه حفاظت و احیا بافت کالبدی روستاها را درراستای دستیابی به اهدافی ازجمله باهدف حفاظت و احیا ارزشهای فرهنگی تاریخی کالبدی فضایی معماری و منظرروستایی و معرفی این ارزشها درسطوح ملی و فراملی بخصوص درزمینه توسعه گردشگری مورداهتمام قراردهد مقاله حاضر که ازلحاظ ماهیت و شیوه تحقیق توصیفی تحلیلی و خروجی آن کاربردی توسعه ای است باهدف بررسی تاثیر طرح بهسازی بافت با ارزش روستای کزج خلخال درتوسعه پایدارگردشگری روستایی آن نوشته شده است


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله مقايسه قنوات و چاههاي مورد بهره برداري در منطقه شمال اردکان در فایل ورد (word) دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله مقايسه قنوات و چاههاي مورد بهره برداري در منطقه شمال اردکان در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله مقايسه قنوات و چاههاي مورد بهره برداري در منطقه شمال اردکان در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله مقايسه قنوات و چاههاي مورد بهره برداري در منطقه شمال اردکان در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1384

محل انتشار: کنفرانس بین المللی قنات

تعداد صفحات: 12

چکیده:

قنات یکی از ابتکارات مهم بشر برای استحصال و بهره بردرای از آب می باشد. که احداث و کاربرد آن در مناطق خشک به ویژه مناطق مرکزی ایران مانند استانهای یزد، کرمان و خراسان متداول بوده است. در این تحقیق با استفاده ازامار و اطلاعات موجود از قنوات وچاههای مورد بهره برداریدر منطقهشمال شهرستان اردکان و تجزیه و تحلیل داده های مربوطه سعی شد بین قنوات و چاههای موجود در منطقه از جنبه های مختلف مقایسه صورت گیرد. به این منظور اطلاعات مربوط به میزان آبدهی ، کیفیت آب، چگونگی بهره برداری و نظام توزیع آب قنوات و چاهها در منطقه مورد مطالعه بررسی شد. بر این اساس میزان متوسط آبدهی چاهها 19/55 لیتر در ثانیه بوده که در موردقنات ها 21/75 لیتر در ثانیه می باشد. متوسط هدایت الکتریکی آب قنوات 7492/5 میکروموس بر سانتیمتر می باشد درحالیکه متوسط هدایت الکتریکی چاهها 10932/45 میکروموس بر سانتیمتر بدست آمد و شوری آب چاهها در پنج سال اخیر در حال افزایش می باشد. نظتام توزیع آب چاهها بر نظام توزیع قنوات که دارای قدمت زیادی می باشد استوار است. میزان مصرف آب برای بهره برداران چاه ها به ازای هر نفر 0/2 لیتر در ثانیه و برای قنوات0/096 لیتر درثانیه می باشد که نشان دهنده تعداد بهره بردار بیشتر از آب قنات به تناسبتعداد آنها می باشد. با مقایسهعوامل متفاوت در نهایت مشخص شد که قنوات دارای برتری نسبی نسبت به چاهها در منطقه مورد مطالعه میباشد .


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,