خريد بک لينک
لوازم یدکی ال ۹۰
Hookah Shisha Tobacco
ماسک سه لایه
فلنج
Barabas Ropa de hombre
مرکز مقالات امام صادق (ع)

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي تغيير ساختار فيتوپلانکتوني طي دو فصل بهار و تابستان در سد شهيد رجايي (ساري مازندران) در فایل ورد (word) دارای 4 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي تغيير ساختار فيتوپلانکتوني طي دو فصل بهار و تابستان در سد شهيد رجايي (ساري مازندران) در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي تغيير ساختار فيتوپلانکتوني طي دو فصل بهار و تابستان در سد شهيد رجايي (ساري مازندران) در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي تغيير ساختار فيتوپلانکتوني طي دو فصل بهار و تابستان در سد شهيد رجايي (ساري مازندران) در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: کنفرانس سراسری الکترونیکی محیط زیست و انرژی ایران
تعداد صفحات: 4
چکیده:
سد شهید رجایی در 45 کیلومتری شهر ساری در مسیر ساری- سمنان در استان مازندران قرار دارد و در سال 1376 مورد بهره برداری قرار گرفت. این بررسی در بهار و تابستان سال 1391 در 4 ایستگاه با هدف شناسایی، بررسی تنوع و تراکم فیتوپلانکتون های این سد شهید صورت گرفت. در این بررسی، مجموعاً 8 شاخه Bacillariophyta, Xantophyta, Pyrophyta, Euglenopyta, Cyanophyta, Crysophyta, Cryptophyta, Chlorophyta شناسایی گردید. از این میان 19 گونه متعلق به Bacillariophyta، 16 گونه Chlorophyta، 14 گونه Pyrophyta، 11 گونه Cyanophyta، 5 گونه Euglenophyta، 2 گونه Crysophyta، 1 گونه Cryptophyta و 1 گونه متعلق به شاخه Xantophyta بود. مقایسه بین ایستگاه ها نشان داد که Bacillariophyta بیشترین و Xantophyta کمترین تنوع گونه ای را در میان گروه های فیتوپلانکتونی داشتند.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي رابطه بين كمال گرايي و جهت گزيني هدف در ميان دانش آموزان پيش دانشگاهي دولتي (با گرايش هاي علوم تجربي و رياضي) در فایل ورد (word) دارای 18 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي رابطه بين كمال گرايي و جهت گزيني هدف در ميان دانش آموزان پيش دانشگاهي دولتي (با گرايش هاي علوم تجربي و رياضي) در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي رابطه بين كمال گرايي و جهت گزيني هدف در ميان دانش آموزان پيش دانشگاهي دولتي (با گرايش هاي علوم تجربي و رياضي) در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي رابطه بين كمال گرايي و جهت گزيني هدف در ميان دانش آموزان پيش دانشگاهي دولتي (با گرايش هاي علوم تجربي و رياضي) در فایل ورد (word) :

دانلود مقاله بررسي رابطه بين كمال گرايي و جهت گزيني هدف در ميان دانش آموزان پيش دانشگاهي دولتي (با گرايش هاي علوم تجربي و رياضي) در فایل ورد (word) که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در پاییز 1388 در مطالعات روان شناختی از صفحه 9 تا 26 منتشر شده است.
نام: بررسی رابطه بین كمال گرایی و جهت گزینی هدف در میان دانش آموزان پیش دانشگاهی دولتی (با گرایش های علوم تجربی و ریاضی)
این مقاله دارای 18 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله كمال گرایی خود مدار
مقاله جامعه مدار و جهت گزینی هدف

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
پژوهش حاضر به منظور بررسی رابطه بین كمال گرایی و جهت گزینی هدف در دانش آموزان دختر مراكز پیش دانشگاهی انجام شده است. نمونه مورد بررسی 200 نفر از دانش آموزان دختر مراكز پیش دانشگاهی نواحی چهارگانه آموزش و پرورش شیراز بود كه با روش نمونه گیری خوشه ای تصادفی انتخاب شد. آنها مقیاس چند بعدی كمال گرایی (هویت و فلت، 1991) و مقیاس جهت گزینی هدف (وندی ویل، 1997؛ الیوت و مك گریگور، 2001) را تكمیل كردند. نتایج نشان داد كه كمال گرایان خود مدار در مقایسه با كمال گرایان جامعه گرا در انتخاب اهداف خود برای پیشرفت به سردرگمی و شك و تردید بیشتری دچار هستند. كمال گرایی خود مدار با جهت گزینی های یادگیری و گرایشی رابطه منفی دارد و این جهت گزینی ها را به صورت منفی پیش بینی می كند. كمال گرایی جامعه مدار نیز با اهداف گرایشی و اجتنابی رابطه منفی دارد و این جهت گزینی ها را به صورت منفی پیش بینی می كند. یافته های پژوهش حاضر در پرتو روند پژوهش های مربوط، به بحث گذاشته شده است؛ برخی پیشنهادات برای اجرای پژوهش های بیشتر در این زمینه مطرح شده است.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 30 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله Effect of sintering time on the microstructure and properties of AlدرAl2Cu composites produced by powder metallurgy در فایل ورد (word) دارای 3 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله Effect of sintering time on the microstructure and properties of AlدرAl2Cu composites produced by powder metallurgy در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله Effect of sintering time on the microstructure and properties of AlدرAl2Cu composites produced by powder metallurgy در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله Effect of sintering time on the microstructure and properties of AlدرAl2Cu composites produced by powder metallurgy در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: چهارمین کنفرانس بین المللی کامپوزیت
تعداد صفحات: 3
چکیده:

Powder metallurgy method has been utilized to produce Al-Al2Cu composites. A powder mixture ofcommercially pure Al (in the size range of 38-75 m) and 20 wt.% of <45 m sized pure Cu powders was cold pressed and sintered at 600 C in a tube furnace for different times ranging from 15 to 60min. The Al and Cu powders werechemically treated with 1% NaOH and 15% HCl respectively to ensure their surface activation before blending. XRD and SEM studies on the sintered samples confirmed the presence of Al-Al2Cu eutectic at the interface of two metalsthat formed in situ during the reaction sintering. The intermetallic compound of Al2Cu distributed uniformly within the matrix alloy and served as the reinforcing phase in the composites. The effect of sintering time on themicrostructure, porosity, microhardness and hardness of the produced composites was investigated. The increased sintering time resulted in increased microhardness of Al (Cu) phase and hardness of composites significantly.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 30 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله سيستم موقعيت ياب چهاني و کاربرد آن در مريخ در فایل ورد (word) دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله سيستم موقعيت ياب چهاني و کاربرد آن در مريخ در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله سيستم موقعيت ياب چهاني و کاربرد آن در مريخ در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله سيستم موقعيت ياب چهاني و کاربرد آن در مريخ در فایل ورد (word) :

سیستم موقعیت یاب چهانی و کاربرد آن در مریخ

شاید بارها در مقالات علمی و اخبار با نام ( GPS ( Global Positioning System برخورد کرده باشید.GPS ابزاریست جهت تعیین موقعیت نقاط. با توجه به پیشرفت های تکنولوژی GPS و استفاده از این ابزار مهم در دنیا آگاهی از روشهای مختلف تعیین موقعیت توسط این سیستم ضروری بنظر می رسد.دقت بالای این سیستم و جهانی بودن آن دلیلی بر استفاده از این سیستم در علوم مختلف می باشد. این سیستم از سال 1983 با پرتاب نخستین ماهواره GPS آغاز بکار نمود. با روی کار آمدن سیستم GPS تمام سیستم های قبلی تعیین موقعیت ماهواره ای از قبیل دور بین های بالستیک،داپلر،N.N.S.S ، SLR ،LLR ،LONG-C ،SECOR، به تدریج از دور خارج شدند.GPS یک سیستم عملیاتی و همیشه در حال آماده باش است که در تمامی شرایط آب و هوایی دارای کارآیی می باشد؛ زیرا فرکانس امواجی که توسط ماهواره های GPS ارسال می شوند در حد گیگا هرتز است و شرایط آب و هوایی (مه وباران و نزولات جوی ) اثری روی این امواج ندارند. این سیستم در طول 24 ساعت شبانه روز فعال است ودر هر زمان ودر هر مکان که لازم باشد می توان توسط آن تعیین موقعیت کرد.به وسیله گیرنده های سیستم GPS می توان هم به روش مطلق و هم به روش نسبی تعیین موقعیت کرد و برای تعیین موقعیت در هر یک از دو روش فوق می توان از روش های ایستا (Static) ، متحرک(Kinematics) و نیمه متحرک (Semi-Kinematics) استفاده کرد.
در روش مطلق ، موقعیت نسبی نقطه نسبت به یک نقطه مختصات دار معلوم ((DELTA(X),DELTA(Y),DELTA(Z)) بدست می آید. روش تعیین موقعیت نسبی به علت حذف خطاهای سیستماتیک موجود در اندازه گیری های GPS از اهمیت خاصی برخوردار است و برای انجام آن نیاز به دو گیرنده GPS می باشدکه بطور همزمان ماهواره های مشترک را مشاهده و اندازه گیری نمایند. منظور از همزمانی ، بدین معنی است که شرایط اندازه گیری برای هر دو گیرنده مستقر در ایستگاه های استقرار، یکی با مختصات معلوم و دیگری با مختصات مجهول،یکسان باشد. از روش تعیین موقعیت نسبی با GPS اکثرا در کارهای نقشه برداری و گسترش شبکه های ژئودزی استفاده می شود.دقت تعیین مختصات مطلق با سیستم GPS در حال حاضر در بهترین حالت 3 ± متر می باشد و دقت تعیین مختصات نسبی با این سیستم در حد میلیمتر می باشد.
در حال حاضر سیستم GPS شامل 28 ماهواره فعال است که کل سطح کره زمین را بطور همزمان پوشش می دهند و در 6 مدار بیضی شکل با زاویه میل 55 درجه نسبت به صفحه استوای زمین به دور زمین می چرخند و در ارتفاع 20800 کیلومتری از سطح زمین قرار دارند.زمان یکبار چرخش ماهواره های GPS به دور زمین در حدود 12 ساعت نجومی است. به عبارتی در هر 24 ساعت خورشیدی در طول شبانه روز ماهواره دوبار از افق یک محل می گذرد.همان طور که می دانیم

برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 30 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود بررسي ميزان سرزندگي در محله زرتشتيان کرمان در فایل ورد (word) دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود بررسي ميزان سرزندگي در محله زرتشتيان کرمان در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی دانلود بررسي ميزان سرزندگي در محله زرتشتيان کرمان در فایل ورد (word) ،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن دانلود بررسي ميزان سرزندگي در محله زرتشتيان کرمان در فایل ورد (word) :


نام کنفرانس یا همایش : دومین کنگره بین المللی سازه ، معماری و توسعه شهری

تعداد صفحات : 8

چکیده مقاله:

امروزه پارادایم پویایی و سرزندگی یکی از عواملی است که به طور گسترده موجب ساخت دنیایی می شود که در آن انسان ها بتوانند به گونه ای شایسته در کنار هم زندگی کنند. از طرف دیگر یکی از بسترهایی که انسان در آن پرورش یافته و بسیاری از نیازهای خود را در آن برآورده می کند، محله است. می توان گفت پویایی و سرزندگی باید در سطوح مختلف زندگی انسانی از جمله محله مورد توجه قرار گیرد. سرزندگی در یک محله، یعنی همان عاملی که باعث روابطاجتماعی بهتر ساکنان آن محله می شود و این، همان است که یک محله را برای زندگی از دیگر محله های یک شهر توسط شهروندان شاخص می سازد. در این پژوهش سعی می شود پس از اشاره ای کوتاه به سرزندگی و پویایی به نقشیکه می تواند در شیوه زندگی در محلات مسکونی داشته باشد، پرداخته شود. بدین منظور محله زرتشتیان کرمان به عنوان نمونه موردی انتخاب شده و جهت سنجش میزان سرزندگی با تدوین و توزیع پرسشنامه بین ساکنان آن محلهمیزان مطلوبیت سرزندگی در این محله به وسیله نرم افزار spss سنجیده شد. آنچه که از داده های آن حاصل شد، این بود که ساکنین، این محله را محله ای پویا و سرزنده ندانسته اند. از آنجایی که محله ی انتخاب شده از محلات قدیم کرمان می باشد، لذا در جهت برگرداندن سرزندگی به این محله استراتژی ها و پیشنهاداتی مطرح شد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله اصول و مباني نظري و مفهومي توسعه پايدار از منظر پايداري شهري با تأکيد بر عملکرد آسيب شناسي در فایل ورد (word) دارای 24 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله اصول و مباني نظري و مفهومي توسعه پايدار از منظر پايداري شهري با تأکيد بر عملکرد آسيب شناسي در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله اصول و مباني نظري و مفهومي توسعه پايدار از منظر پايداري شهري با تأکيد بر عملکرد آسيب شناسي در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله اصول و مباني نظري و مفهومي توسعه پايدار از منظر پايداري شهري با تأکيد بر عملکرد آسيب شناسي در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: کنفرانس ملی معماری و منظر شهری پایدار
تعداد صفحات: 24
چکیده:
توسعه پایدار شهری، شکلی از بازتاب های توسعه امروزی است که توان توسعه مداوم شهرها و جوامع شهری نسل های آینده را تضمین کند. تشدید مشکلات زیست محیطی ظهور و بروز بحرانهای اقتصادی، ناملایمات و نابرابری های اجتماعی، تبیین رابطه مستقیم شکل شهر و توسعه پایدار و لزوم طراحی سازو کار مناسب مدیریتی در چارچوب مدیریت پایدار شهری بعنوان ریشه های تاریخی مؤثر در شکل گیری و تکوین نظریه توسعه پایدار شهری کارشناسان مسائل شهری را بر آن داشت تا راه کارهای عملی و اقدامات اجرایی خاصی به منظور دستیابی به شهرهای پایدار پیشنهاد نمایند. مدیریت و برنامه ریزی توسعه شهری و منطقهای بر مبنای چارچوب اصول توسعه پایدار فراهم می گردد. ارتقای سطح کیفیت زندگی افراد یک جامعه از طریق بهره گیری از توانمندیهای انسانی حاصل شده که در گروه تحول اساسی در متغیرهای اقتصادی، آموزشی و بهداشتی است. در این راستا شناسایی سیر تکوین نظریه توسعه پایدار شهری اولین گام در تبیین ابعاد مؤثر و مورد مداخله در تحقق آرمانهای توسعه پایدار است از این رو در مقاله پیشرو که با روش تحقیق توصیفی انجام شده است پس از مروری بر مبدأ و منشاء مفهوم پایداری، تعاریف و اهداف پایداری و شناخت کاربرد مفهوم پایداری در توسعه شهری، راهها و زمینه های تحقق عملی پایداری در شهرها مورد بررسی قرار گرفته است و با هدف شناسایی ریشه ها و سیر تکوین نظریات توسعه پایدار شهری به تفکیک حوزه تئوریک و اقدامات عملی، بررسی شده است. نتایج تحقیق حاکی از آن است که در سیر تکوین نظریه توسعه پایدار شهری ابعاد محیط زیست پایدار، شرایط اجتماعی پایدار، اقتصاد پایدار، شکل پایدار شهری و مدیریت پایدار شهری نقش اساسی داشتته و تحقق شهر پایدار در گرو توجه همزمان به همه ابعاد فوق می باشد. همچنین افزایش آگاهی برنامه ریزان و مدیران شهری در مورد ابعاد گوناگون توسعه و اجرای اقداماتی که به تعادل اکولوژیک و تعادل اجتماعی منجر شود، زمینه ساز استقرار توسعه پایدار شهری خواهد بود.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله يک چارچوب سازماندهي براي بالا بردن بهره وري فعاليت هاي بازاريابي به کمک اينترنت در فایل ورد (word) دارای 15 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله يک چارچوب سازماندهي براي بالا بردن بهره وري فعاليت هاي بازاريابي به کمک اينترنت در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله يک چارچوب سازماندهي براي بالا بردن بهره وري فعاليت هاي بازاريابي به کمک اينترنت در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله يک چارچوب سازماندهي براي بالا بردن بهره وري فعاليت هاي بازاريابي به کمک اينترنت در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1391
محل انتشار: همایش ملی فرهنگ سازی اصلاح رفتارهای اقتصادی در ایران امروز
تعداد صفحات: 15
چکیده:
فعالیت های غیر تولیدی مانند فعالیتهای اداری، علیرغم سرمایه گذاری های هنگفت در فن آوری کامپیوتر و اطلاعات ، از کارایی پا یینیبرخوردارند . کاربرد فن آوری اطلاعات ، کارآیی فعالیت های تکراری را در اداره افزایش داده و کارمندان اداره را از مشاغل کسل کنندهآزاد می کند. موسسات تجاری، علیرغم پیشرفت های چشمگیر در چند دهه اخیر، با مشکلات بی پایان بهبود بهره وری دست و پنجه نرممی کنند . هر تجارتی می تواند با استفاده از پتانسیل اینترنت جهت بالا بردن تأثیر راهبرد رقابتی، بازده عملکردهایش را افزایش دهد .پیش از این در تئوری این مبحث توجه شایانی دریافت کرده، ولی بعدتر تحقیقات کمتری در این مورد صورت گرفته است. این مقاله بر روی نیرومند کردن اینترنت جهت بالا بردن کارآیی « عملکردهای بازاریابی » در تجارت تمرکز داردو سعی بر پیشنهاد نوعی چهارچوب سازمانی بوده است که فرصتی برای کسب پیشرفت و افزایش در کارآیی بازاریابی در زمینه ویژگیهای تعاملی ، شخصیت سازی و نشانیپذیری اینترنت ارائه می کند.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله رخداد آپاتيت در کانسار آهن چادرملو با تاکيد بر مطالعات SEM در فایل ورد (word) دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله رخداد آپاتيت در کانسار آهن چادرملو با تاکيد بر مطالعات SEM در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله رخداد آپاتيت در کانسار آهن چادرملو با تاکيد بر مطالعات SEM در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله رخداد آپاتيت در کانسار آهن چادرملو با تاکيد بر مطالعات SEM در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1382

محل انتشار: هفتمین همایش انجمن زمین شناسی ایران

تعداد صفحات: 8

چکیده:

کانسار آهن چادرملو در زون زمین ساختیایران مرکزی در شمال شرق یزد واقع شده است. پدیده متاسوماتیسم در این منطقه به طور وسیعی عملکرد داشته است که حاصل آن تشکیل کانیهای مختلف در مجموعه های متاسوماتیتی از جمله آپاتیت می باشد.
آپاتیت های این منطقه به صورت های زیر دیده می شوند:
دایک آپاتیت – مگنتیت
دایک آپاتیت – کربنات
آپاتیت داخل متاسوماتیت ها
بلورهای بی شکل تا نیمه شکل دار آپاتیت بصورت بلور درشت همراه با شکستگی های فراوان عمدتا حاوی ادخالهایی هستند که به صورت پراکنده و بی شکل دیده می شوند.
مطالعات SEM برای اولین بار ترکیبات کانیائی عناصر نادر خاکی (REE) را براب رخی از این ادخالهای تشخیص داده است.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله کاربرد برنامه ريزي شهري در مکان يابي خدمات شهري با تاکيد بر کاربري تاسيسات و تجهيزات با رويکرد پدافند غير عامل (نمونه موردي:شهر چالوس) در فایل ورد (word) دارای 23 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله کاربرد برنامه ريزي شهري در مکان يابي خدمات شهري با تاکيد بر کاربري تاسيسات و تجهيزات با رويکرد پدافند غير عامل (نمونه موردي:شهر چالوس) در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله کاربرد برنامه ريزي شهري در مکان يابي خدمات شهري با تاکيد بر کاربري تاسيسات و تجهيزات با رويکرد پدافند غير عامل (نمونه موردي:شهر چالوس) در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله کاربرد برنامه ريزي شهري در مکان يابي خدمات شهري با تاکيد بر کاربري تاسيسات و تجهيزات با رويکرد پدافند غير عامل (نمونه موردي:شهر چالوس) در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: ششمین کنگره انجمن ژئوپلتیک ایران پدافند غیرعامل
تعداد صفحات: 23
چکیده:
دربررسی برنامه ریزی شهری مکانیابی خدمات شهری پدافندغیرعامل شهری موقعیت طبیعی نحوه پراکنش کاربری ها موقعیت استقرار زیرساخت ها و تاسیسات تجهیزات شهری موردبررسی قرارمیگیرد برسی این عوامل هزینه های شهر را هنگام وقوع بحران بسیارکاهش میدهد و زندگی مطلوبت ری را برای شهروندان پدید می اورد دراین راستا این تحقیق سعی دارد استقرار خدمات شهری برحسب نقش شعاع عملکرد ساختارارتباطات و ; درشهرچالوس مورد بررسی قرار دهد و ملاحظات مختلف پدافندغیرعامل را درنحوه سازماندهی عناصرخدمات شهری و نحوه ارتباط با بخشهای مختلف شهر درفرایند برنامه ریزی شهری موردتوجه قرار دهد هدف این تحقیق مکان یابی خدمات شهری بالاخص کاربری تاسیسات و تجهیزات میباشد روش تحقیق دراین پژوهش مبتنی بررویکردتوصیفی تحلیلی بوده که برای گرداوری داده ها ازروش کتابخانه ای و پرسشنامه استفاده شده و داده ها با استفاده فرایند تحلیل سلسله مراتبی AHP موردتحلیل قرارگرفته است نتایج نشان میدهد هرچه فاصله افزایش یابد ازایجادتاسیسات درکنار نشانه ها مثل بزرگراه ها جاده های اصلی رودخانه ها و ;. اجتناب شود ودرغیراین صورت منطقه اسیب پذیری را به وجود خواهد اورد


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله اندازه گيري و مقايسه فنل کل، آلکالوئيد کل و گروه هاي آلکالوئيدي اندام هاي گياه طاووسي (Spartium junceum.L) در فایل ورد (word) دارای 4 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله اندازه گيري و مقايسه فنل کل، آلکالوئيد کل و گروه هاي آلکالوئيدي اندام هاي گياه طاووسي (Spartium junceum.L) در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله اندازه گيري و مقايسه فنل کل، آلکالوئيد کل و گروه هاي آلکالوئيدي اندام هاي گياه طاووسي (Spartium junceum.L) در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله اندازه گيري و مقايسه فنل کل، آلکالوئيد کل و گروه هاي آلکالوئيدي اندام هاي گياه طاووسي (Spartium junceum.L) در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1391
محل انتشار: سومین همایش ملی بیوتکنولوژی کشاورزی ایران (گیاهی، دامی و صنعتی)
تعداد صفحات: 4
چکیده:
طاووسی Spartinm junceum.L از تیره حبوبات گیاهی زینتی و دارویی، با خاصیت ضد درد و ضد سرطان می باشد. خواص دارویی این گیاه ناشی از وجود ترکیبات فنلی و آلکالوئیدی در آن است. در این پژوهش فنل برگ، گل و ساقه طاووسی با متانول استخراج و با روش اسپکتروفتومتری در طول موج 743 نانومتر با معرف فولن سیوکالتو سنجش شد. نتایج این پژوهش نشان داد که برگ بیشترین فنل و ساقه کمترین فنل را دارد. مقایسه میانگین ها نشان داد که تفاوت محتوای فنل بین ساقه وگل معنی دار نبوده ولی بین برگ و دو اندام دیگر معنی دار است. در این پژوهش آلکالوئیدهای اندام های برگ، گل و ساقه طاووسی نیز استخراج و اندازه گیری شد. گروه های آلکالوئیدی با استفاده از روش های اسید و باز و به کار بردن حلال های مختلف استخراج و با استفاده از ارگوتامین به عنوان آلکالوئید استاندارد و با روش اسپکتروفتومتری اندازه گیری شدند. نتایج نشان داد که محتوای آلکالوئید کل در برگ بیشتر و تفاوت الکالوئیدبین گل و ساقه معنی دار نیست ولی بین برگ با دو اندام دیگر معنی دار است. از چهار بخشه آلکالوئید جدا شده، بخشه دوم که محتوی آلکالوئیدهای محلول در لیپید بود، در همه اندام ها، از بخشه های دیگر بیشتر بود. مقایسه میانگین ها نشان دهنده تفاوت معنی دار بین اندام ها و بخشه های آلکالوئیدی بود. در بین بخشه های آلکالوئیدی، بخشه 2 در همه اندام ها بیشتر و بخشه 1 از همه کمتر و تفاوت معنی دار بود. به طور کلی برگ های کوچک و تحلیل رفته طاووسی، بیشترین و ساقه کمترین محتوای آلکالوئید و فنل را دارا بودند.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,