خريد بک لينک
لوازم یدکی ال ۹۰
Hookah Shisha Tobacco
ماسک سه لایه
فلنج
Barabas Ropa de hombre
مرکز مقالات امام صادق (ع)
تاريخ : 2 اسفند 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود تحقيق موتور چهارزمانه در فایل ورد (word) دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود تحقيق موتور چهارزمانه در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود تحقيق موتور چهارزمانه در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود تحقيق موتور چهارزمانه در فایل ورد (word) :

دید کلی
بطور کلی موتورهای احتراق داخلی بر مبنای دفعات توان در هر دور چرخش موتور به دو دسته کلی موتورهای دو زمانه و موتورهای چهار زمانه تقسیم می‌شوند. موتورهای دوزمانه از لحاظ ساختاری ساده‌ترند لیکن موتوهای چهارزمانه کارایی بیشتری دارند.
تاریخچه
اولین قدم مهم برای توسعه موتورهای چهارزمانه در اواسط قرن نوزدهم میلادی انجام گرفت. در این زمان یک مهندس فرانسوی به نام «بودور شا» چهار اصل اساسی را برای کار کردن موتورهای احتراقی ارائه کرد. که در واقع توسعه این اصول و بکارگیری آنها باعث ساخته شدن موتورهای چهارزمانه گردید. این اصول به قرار زیرند:

1. اتاقک احتراق باید کوچکترین نسبت سطح به حجم ممکن را داشته باشد.
2. فرآیند انبساط باید تا حد ممکن سریع انجام شود.
3. تراکم در ابتدای مرحله انبساط باید تا حد امکان زیاد باشد.
4. کورس انبساط می‌بایست تا حد امکان زیاد باشد.
پس از تلاشهای فراوانی که برای محقق کردن این اصول در ساخت موتورها انجام گرفت در سال 1876 یک مهندس آلمانی به نام «ان.ای.اتو» توانست موتوری را به ثبت برساند که همان چرخه چهارزمانه را به کار می‌بست. این چهار عمل عبارتند از :

• مرحله مکش
• مرحله تراکم
• مرحله توان
• مرحله تخلیه
که در اکثر موتورهای امروزی بکار می‌روند.
انواع موتورهای چهار زمانه
موتورهای چهار زمانه به دو دسته کلی تقسیم می‌شوند که عبارتند از : • موتورهای اشتعال جرقه‌ای
در این موتورها برای مشتعل ساختن سوخت از یک جرقه استفاده می‌شود.
• موتورهای دیزل
در این موتورها برای مشتعل ساختن سوخت از حرارت ایجاد شده در محفظه سیلندر و اتاقک احتراق استفاده می‌شود (این حرارت بالا به علت فشردگی زیاد سیال ایجاد می‌شود).
تفاوت موتورهای اشتعال جرقه‌ای و موتورهای دیزل در اینست که در موتورهای اشتعال جرقه‌ای در مرحله مکش مخلوط هوا سوخت (که اغلب بنزین یا گاز طبیعی است) وارد سیلندر می‌شود و پس از آنکه در مرحله تراکم این مخلوط در اتاقک احتراق فشرده شد در یک زمان مناسب (زمان بندی اشتعال )عمل انفجار مخلوط مذکور بوسیله یک جرقه انجام می‌گیرد.
در حالیکه در موتورهای دیزل در مرحله مکش هوای خالی به داخل محفظه سیلندر مکیده می‌شود و در مرحله تراکم نیز فقط هوای خالی در اتاقک انفجار فشرده می‌شود لیکن میزان فشردگی در موتورهای دیزل بیشتر از موتورهای اشتعال جرقه‌ای است. این فشردگی بالا باعث ایجاد حراست زیادی می‌گردد که به محض ورود سوخت در مرحله توان باعث احتراق آن می‌گردد.
ساختمان موتور چهارزمانه
موتورهای چهارزمانه خود گروهی از موتورهای احتراق داخلی هستند. موتورهای احتراق داخلی برای کار کردن به یک سری قطعات و سیستم‌ها نیازمندند. نظیر سیستم سوخت رسانی ، بدنه موتور ، سیستم سوپاپ‌ها ، سیستم خنک کننده و ... لیکن موتورهای چهارزمانه دارای مکانسیم‌هایی می‌باشند که انجام چهار مرحله مکش ، تراکم ، توان و تخلیه را به صورت مجزا ممکن می‌سازد (در موتورهای دوزمانه مراحل مکش و توان و تخلیه و تراکم با هم انجام می‌شوند) این مکانسیم‌ها عبارتند از:

• سیستم سوخت رسانی و تنظیم سوخت
• سیستم سوپاپ‌ها:که عمل ورود و خروج گازها را بطور دقیق کنترل می کند
• مانیفولد هوا و مانیفولد دود
• سیستم زمان بندی اشتعال

برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 2 اسفند 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله نقش خلاقيت، نوآوري وکارآفريني در سازمان در فایل ورد (word) دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله نقش خلاقيت، نوآوري وکارآفريني در سازمان در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله نقش خلاقيت، نوآوري وکارآفريني در سازمان در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله نقش خلاقيت، نوآوري وکارآفريني در سازمان در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1389

محل انتشار: اولین کنفرانس بین المللی مدیریت و نوآوری

تعداد صفحات: 13

چکیده:

بسیاری از محققان و بزرگان علوم مختلف از هزاره سوم بعنوان عصر غیر ارتجاعی یا عصر بی تداوم و بی تکرار یاد می کنند. آنها معتقدند عصر غیر ارتجاعی یا عصر بی بازگشت به معنای آنست که راه حل هایی که در گذشته برای رفع مسائل روزمره وجود داشته دیگر برای مسائل جاری و آینده راهگشا و کاربردی نیست. بلکه امروزه برای چالش های روز افزون جامعه بشری باید بدنبال راهکارهای جدید سازمانی با ساختار نوین بود. تجربه دنیای امروز نشان داده است که نوآوری های مهم و پیشرفت های تکنولوژیکی در سازمان ها و شرکت های بزرگ دولتی اتفاقی نبوده و دوباره اتفاق نخواهد افتاد بلکه تنها راه موثر ایجاد و توسعه شرایطی است که فعالیتهای اقتصادی کوچک و متوسط بتوانند تاسیس شوند و رقابت کنند. امروزه جهان به سمت اقتصاد کارآفرینی همراه با خلاقیت و نوآوری در حال حرکت است و ایجاد کسب و کارهای جدید در مرکز این فعالیت قرار دارد. شرکتهای تجاری نیز با سرعتی بی نظیر در حال توسعه هستند. کارآفرینان بزرگی مانند استیون جابز در شرکت APPLE ، بیل گیتس در شرکت Micro Soft و دهها نفر دیگر در شرکت های موفق و بزرگ دیگر با نشان دادن روحیه خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی خود افق های جدیدی را بروی اقتصاد قرن حاضر گشوده اند. آنها نشان داده اند که برای کارآفرینی موفق تنها پول و شانس کافی نیست، بلکه کارآفرینی فرآیندی است که مستلزم خلاقیت و نوآوری، ریسک پذیری و برنامه ریزی است. نوآوری از اعمال کلیدی در فرآیند کارآفرینی بشمار می رود. اکثر پژوهشگران ومولفان در زمینه کارآفرینی با عقیده پیتر دراکر در خصوص مفهوم کارآفرینی اتفاق نظر دارند. امروزه خلاقیت و نوآوری لازمه بقاء و ارتقای موفقیت سازمان ها می باشد. اکنون سرعت تغییر وتحولات از حد تصور فراتر رفته است، به گونه ای که خلاقیت و نوآوری به عنوان اصل اساسی از عوامل مهم بقای سازمان است و نوآوری مهمترین منبع مزیت رقابتی محسوب می شود.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 2 اسفند 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود عامل ساختاري بر اثربخشي يادگيري تيمي در فایل ورد (word) دارای 15 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود عامل ساختاري بر اثربخشي يادگيري تيمي در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی دانلود عامل ساختاري بر اثربخشي يادگيري تيمي در فایل ورد (word) ،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن دانلود عامل ساختاري بر اثربخشي يادگيري تيمي در فایل ورد (word) :


نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس جهانی افق های نوین در علوم انسانی، آینده پژوهی و توانمند سازی

تعداد صفحات : 15

چکیده مقاله:

امروز اعتقاد بسیاری از صاحب نظران بر اجرای فعالیت های تیم محور و تأثیر شگرف فعالیت های دینی و مشارکتی و دستیابی به اهداف سازمان و حل مسائل و مشکلات موجود در آن می باشد. با توجه به اینکه یادگیری کلی به رشد و توسعه افراد و وسیله ای برای دستیابی به اهداف سازمان محسوب می شود و در این میان یادگیری تیمی از جمله راهبردهای نوین و ارزشمندی است که با مشارکت افراد در یادگیری و استفاده از تجارب یکدیگر در محیط های آموزشی و به ویژه آموزش و پرورش و سایر سازمان ها نقش مهمی دارد. بدین معنا که در یادگیری تیمی، تیم ها قادرند به عنوان یک هویت واحد ذکر نموده، حل بکنند و بیاموزند و در راستای هدفی مشترک به فعالیت بپردازند. در این میان عواملی همچون عامل ساختاری بر یادگیری تیمی مؤثر است. این مقاله ضمن یافتن پاسخی به این پرسش که عامل ساختاری چه نقشی در اثربخشی یادگیری تیمی دارد؟ به ارائه تعاریفی از یادگیری، یادگیری سینی و عامل ساختاری به نقش این عامل در یادگیری تیمی می پردازیم.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله مطالعه الگوي بيان ژن مقاومت به بيماري پوسيدگي ذغالي (IFS2) در ژنوتيپ هاي سويا در شرايط تنش بيمار ي در فایل ورد (word) دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله مطالعه الگوي بيان ژن مقاومت به بيماري پوسيدگي ذغالي (IFS2) در ژنوتيپ هاي سويا در شرايط تنش بيمار ي در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله مطالعه الگوي بيان ژن مقاومت به بيماري پوسيدگي ذغالي (IFS2) در ژنوتيپ هاي سويا در شرايط تنش بيمار ي در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله مطالعه الگوي بيان ژن مقاومت به بيماري پوسيدگي ذغالي (IFS2) در ژنوتيپ هاي سويا در شرايط تنش بيمار ي در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: هشتمین همایش بیوتکنولوژی جمهوری اسلامی ایران و چهارمین همایش ملی امنیت زیستی
تعداد صفحات: 5
چکیده:
بیماری پوسیدگی ذغالی با عامل phaseolina Macrophomina(M.p) یکی از مهم ترین بیماری های سویا در شمال کشور بوده و هر ساله، به خصوص در سال های خشک و کم باران باعث کاهش کمیت و کیفیت محصول می گردد. دراین راستا جهت بررسی دقیق تر اثرات این بیماری و ژن های درگیر در مقاومت، این آزمایش به صورت کرت های خرد شده در قالب طرح پایه بلوک کامل تصادفی با چهار تکرار انجام گرفت. بیماری پوسیدگی ذغالی به عنوان فاکتور اصلی آزمایش شامل دو سطح نرمال (شاهد) و آلودگی بود. ژنوتیپ ها مورد استفاده ارقام و لاین های سویا شامل ارقام ساری و کتول و همچنین تلاقی های Blackwilliams × lan(4) و Sahar × K188(5) و DPX × Fora(1) به عنوان فاکتور فرعی در نظر گرفته شدند. همچنین میزان کلروفیل aو b و روند بیان ژن IFS2 مورد بررسی قرار گرفت. در طی بیماری میزان کلروفیل درر تیمار شاهد برتری معنی داری نسبت به تیمار بیماری داشت. همچنین بررسی های مولکولی بر روی الگوی بیان ژن IFS2 در طول بیماری طی مراحل رشدی ابتدا کاهش و سپس افزایش نشان داد. رقم کتول بیشترین بیان ژن IFS2 را در مرحله گلدهی و در شرایط نرمال و بیماری نشان داد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 2 اسفند 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله احمد شاملو در فایل ورد (word) دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله احمد شاملو در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله احمد شاملو در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله احمد شاملو در فایل ورد (word) :

احمد شاملو در سال 1304 ، یکشنبه 21 آذر در خیابان صفی علیشاه تهران متولد شد. دوره کودکی را به خاطر شغل پدرش که افسر ارتش بود و هر چند وقت را در جایی به مأموریت می رفت در شهرهایی چون رشت و سمیرم و ا صفهان و آباده و شیراز گذراند.
مادرش کوکب عراقی بود و پدرش حیدر.
شاملو کودکی بسیار بدی داشت کودکی بی نشاطی را گذراند و جوانی بی رحمانه تنهایی.
کسی را نداشت که راه و چاهی به او نشان دهد.
شاملو کلاس چهارم دبستان بود که در مشهد زندگی می کرد در همسایگی خانه ی شاملو یک خانواده متمول ارمنی می نشست که دو دختر داشت و هر دو مشق پیانو می کردند. احساس عجیبی که شاملو از این تمرین ها و به خصوص از صدای پیانو در او بوجود آمد یکسره او را هوایی موسیقی و دیوانه شنیدن آن قطعات موسیقی آن چنان آتشی در شاملو روشن کرد که سال های سال اصلاً زندگی او به کلی زیر و رو شد . موسیقی تمام وجودش را زیر و رو کرد و چون نمی دانست که موسیقی چنین حالتی در او بوجود می آورد شبیه نخستین احساس های ناشناخته بلوغ، ملغم لذت و درد، مرگ و میلاد و خدا می داند چه... موسیقی، شوق و حسرت او شده بود. باری از حسرت و ناتوانی و یاس بر دلش بود. یاس او از وصال موسیقی و او بعد از آن دیگر هرگز رو نیامد. دیگر هیچ وقت بچه درس خوانی نشد لنگ لنگان با حداقل نمره ایی که می شد گرفت از کلاسی به کلاسی می رفت بی آنکه هیچ چیز بیاموزد

برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود اؤلويت هاي مؤثر در شکل گيري رفتار انتخاباتي دوره يازدهم رياست جمهوري در ايران در فایل ورد (word) دارای 17 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود اؤلويت هاي مؤثر در شکل گيري رفتار انتخاباتي دوره يازدهم رياست جمهوري در ايران در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی دانلود اؤلويت هاي مؤثر در شکل گيري رفتار انتخاباتي دوره يازدهم رياست جمهوري در ايران در فایل ورد (word) ،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن دانلود اؤلويت هاي مؤثر در شکل گيري رفتار انتخاباتي دوره يازدهم رياست جمهوري در ايران در فایل ورد (word) :


نام کنفرانس یا همایش : اولین کنفرانس بین المللی نقش مدیریت انقلاب اسلامی در هندسه قدرت نظام جهانی (مدیریت، سیاست، اقتصاد، فرهنگ، امنیت، حسابداری)

تعداد صفحات : 17

چکیده مقاله:

مجموعه رفتارهای سیاسی مردم، بخش مهمی از زندگی فردی و اجتماعی آنان را تشکیل میدهد و رفتار انتخاباتی، یکیاز بارزترین جلوه های دموکراسی و رفتار سیاسی مردم در میان همه جوامع و ملت هاست. صاحبنظران و پژوهشگران بامطالعه انتخابات گوناگون، به خصوص در جوامع غربی، توانستهاند الگوها و نظریه های متعددی درتحلیل رفتارانتخاباتیدرحوزه های جامعه شناسی سیاسی،اقتصاد سیاسی و روانشناسی سیاسی به دست دهند. ضمن تبیین نظری الگوهای رفتارانتخاباتی در غرب و با تشریح مبانی فقهی و مشارکت سیاسی در اسلام، با توجه به سه شاخصه زمان پرورده، زمینه پروردهو مکان پرورده الگویی بومی در تحلیل رفتار انتخاباتی شهروندان ایرانی را براساس عقلانیت حاکم بر رفتار سیاسی آنان رابه دنبال داشته است. هدف اصلی این پژوهش شناسایی اولویت های مؤثردرشکل گیری رفتار انتخاباتی دوره یازدهم ریاستجمهوری در ایران بوده است. پرسش اصلی، در شکل گیری رفتار انتخاباتی دوره یازدهم ریاست جمهوری در ایران چهاولویت هایی تأثیرگذار بوده اند؟ روش تحقیق تحلیلی و توصیفی و استفاده از منابع کتابخانه ای از طریق فیش برداریصورت گرفته است. یافته ها و نتایج پژوهش پیشرو حاکی از آن است که فضای سیاسی، اجتماعی ایران در دوران برگزاریانتخابات یازدهم متأثر از مطالبات سیاسی و مذهبی و شرایط فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی بوده و نقش تعیین کننده آنهابر رفتار رأی دهی مردم را در نتیجه انتخابات نشان می دهد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 2 اسفند 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله الحالة الحضارية والطائفية (دراسات و مقالات) در فایل ورد (word) دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله الحالة الحضارية والطائفية (دراسات و مقالات) در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله الحالة الحضارية والطائفية (دراسات و مقالات) در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله الحالة الحضارية والطائفية (دراسات و مقالات) در فایل ورد (word) :

دانلود مقاله الحالة الحضارية والطائفية (دراسات و مقالات) در فایل ورد (word) که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در ربیع الاول و ربیع الثانی 1431 ه در رساله التقریب از صفحه 71 تا 84 منتشر شده است.
نام: الحاله الحضاریه والطائفیه (دراسات و مقالات)
این مقاله دارای 14 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
مقدمه:
الإسلام هو «الحیاه»: C یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَجِیبُواْ لِلّهِ وَلِلرَّسُولِ إِذَا دَعَاكُم لِمَا یُحْیِیكُمْ B والحیاه هنا هی حركه الإنسان علی طریق تكامله لانتاج حضاره. ومن هنا نری الارتباط الوثیق بین الحیاه والحضاره.
الجسم الحی مترابط عضویًا: «إذا اشتكی منه عضو تداعی له سائر الجسد بالسهر والحمی» وإذا فقد الحیاه فقد أیضًا هذا الارتباط العضوی، ولو أخذنا معادله ارتباط الحضاره بالحیاه لأمكننا القول، إن المجتمع المتحضّر مترابط عضویًا، رغم ما بین الأعضاء من اختلاف وهذه هی الحاله المذهبیه، والمجتمع المتخلف حضاریًا مفكك مجزأ، وهذه هی الحاله الطائفیه.
التخلّف الحضاری أكبر ظاهره تهیمن علی حیاتنا الإسلامیه المعاصره، وكل ما نشهده من مظاهر سلبیه یعود إلی هذه الظاهره، وكثیره من المعالجات لمشاكلنا تذهب هدرًا بسبب عدم إعادتها إلی جذورها الحضاریه.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله تأثير متغيرهاي کلان اقتصادي بر پسانداز داخلي در کشورهاي گروه D8 در فایل ورد (word) دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله تأثير متغيرهاي کلان اقتصادي بر پسانداز داخلي در کشورهاي گروه D8 در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله تأثير متغيرهاي کلان اقتصادي بر پسانداز داخلي در کشورهاي گروه D8 در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله تأثير متغيرهاي کلان اقتصادي بر پسانداز داخلي در کشورهاي گروه D8 در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: دومین همایش ملی فرهنگ سازی اصلاح رفتارهای اقتصادی در ایران امروز ؛ ضرورتها ومؤلفه ها از دیدگاه مقام معظم رهبری
تعداد صفحات: 9
چکیده:
یکی از مسائلی که کشورهای جهان از جمله کشورهای درحال توسعه با آن روبرو هستند، ضعف سیستمهای مالی و عدم توان تبدیل پسانداز به سرمایهگذاری میباشد؛ که در صورت تسهیل در ایجاد پسانداز به سرمایهگذاری، سطح درآمد افزایش یافته و نتیجتا،ً پسانداز نیز افزایشمی-یابد و این پسانداز در راه رشد اقتصادی بهمصرف میرسد. این مطالعه به بررسی تأثیر متغیرهای کلان اقتصادی بر پسانداز داخلی در کشورهای عضو گروهD8و در دوره زمانی2012-1993میپردازد. متغیرهای استفادهشده در این مدل عبارتنداز رشد پسانداز داخلی، رشد درآمد ملیرشد مجموع ارزش سهام معاملهشده، رشد نقدینگی و نرخ تورم. ازآنجا که دادههای استفادهشده در این مطالعه در قالب مکروپنل قرارمیگیرد؛ تحلیلهای تجربی آن شامل آزمونهای ریشه واحد پنل، آزمونهای همجمعی پدرونی پنل و برآورد رابطه بلندمدت همجمعی پنل بهکمک روشحداقل مربعات پویا میباشد. نتایج نشانمیدهد رشد درآمد ملی و رشد نقدینگی، رابطه بلندمدت مثبت و معناداری با رشد پساندازهای داخلی دارد. از طرفی در مورد رشد مجموع ارزش سهام معاملهشده و نرخ تورم، رابطه معناداری با پساندازهای داخلی به دست نیامده است


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود بررسي گروههاي هيدروکسيل انتهايي در پلي بوتادين در ال حاصله از پليمريزاسيون راديکالي 1 و در3 بوتادين در حضور پرکسيدهيدروژن و پيشنهاد مکانيزم واکنش در فایل ورد (word) دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود بررسي گروههاي هيدروکسيل انتهايي در پلي بوتادين در ال حاصله از پليمريزاسيون راديکالي 1 و در3 بوتادين در حضور پرکسيدهيدروژن و پيشنهاد مکانيزم واکنش در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی دانلود بررسي گروههاي هيدروکسيل انتهايي در پلي بوتادين در ال حاصله از پليمريزاسيون راديکالي 1 و در3 بوتادين در حضور پرکسيدهيدروژن و پيشنهاد مکانيزم واکنش در فایل ورد (word) ،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن دانلود بررسي گروههاي هيدروکسيل انتهايي در پلي بوتادين در ال حاصله از پليمريزاسيون راديکالي 1 و در3 بوتادين در حضور پرکسيدهيدروژن و پيشنهاد مکانيزم واکنش در فایل ورد (word) :


نام کنفرانس یا همایش : هشتمین کنگره ملی مهندسی شیمی ایران

تعداد صفحات : 5

چکیده مقاله:

ابتدا پلی بوتادین - ال از طریق پلیمریزاسیون رادیکالی ، محلولی 1 و -3 بوتادین در حضور پرکسیدهیدروژن به عنوان شروع کننده و -2 پروپانل یا -2 پروپانل / اتیلن گلیکول منو اتیل اتر به عنوان حلال سنتز شد . مشخصات نمونه ها ی مختلف حاصله از سنتز این پلی ال در حلالهائی با نسبتهای مختلف از -2 پروپانل و اتیلن گلیکول منو اتیل اتر مورد بررسی قرار گرفت . به کمک استیله کردن بعضی نمونه ها و بررسی آنها توسط اسپکتروسکوپی H-NMR و C-NMR ، نوع گروههای هیدروکسیل مورد بررسی قرار گرفت . مشخص شد طبیعت و ریزساختار گروههای انتهایی هیدروکسیله متأثر از نوع حلال می باشد . درنهایت با استفاده از نتایج اسپکتروسکوپی، مکانیزم واکنش پلیمریزاسیون پیشنهاد شد


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بهينه سازي و بررسي تاثير پارامترهاي فرايند جوشکاري الکترود تنگستني برخواص مکانيکي فولاد کربني از طريق روش رويه پاسخ در فایل ورد (word) دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بهينه سازي و بررسي تاثير پارامترهاي فرايند جوشکاري الکترود تنگستني برخواص مکانيکي فولاد کربني از طريق روش رويه پاسخ در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بهينه سازي و بررسي تاثير پارامترهاي فرايند جوشکاري الکترود تنگستني برخواص مکانيکي فولاد کربني از طريق روش رويه پاسخ در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بهينه سازي و بررسي تاثير پارامترهاي فرايند جوشکاري الکترود تنگستني برخواص مکانيکي فولاد کربني از طريق روش رويه پاسخ در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1391
محل انتشار: اولین همایش بین المللی و ششمین همایش مشترک انجمن مهندسی متالورژی ایران
تعداد صفحات: 10
چکیده:
فرایند جوشکاری مهمترین فرایند تولید تجهیزات بویلر می باشد. با توجه به متغیرهای مختلف این پروسه، کنترل آن ورسیدن به پارامترهای بهینه بسیار مهم می باشد که مستقیما بر کیفیت نهایی سازه تاثیر دارد. در این مطالعه سعی شده استکه با تغییر پارامترهای عملیاتی جوشکاری به روش الکترود تنگستنی شامل جریان، سرعت جوشکاری و دبی گاز محافظ، بهینه این پارامترها و همچنین تاثیر همزمان تغییر آنها بر خواص مکانیکی از طریق روش سطح پاسخ بدست آورده شود. در این پژوهش از فولاد کربنی 70-SA516بعنوان ماده پرکاربرد در ساخت تجهیزات بویلر استفاده شده است. نتایج تجربی اساس یک ماتریس طرح ترکیبی 3 فاکتور، 5 سطح طراحی شده است. نتایج حاکی از آن است که جریان جوشکاری بیشترین تاثیر را بر استحکام کششی داشته است. ماکزیمم استحکام کششی 528 مگا پاسکال تحت شرایط جریان 127 آمپر، سرعت جوشکاری 9 سانتیمتر بر دقیقه ودبی گاز 16 لیتر بر دقیقه بدست آمده است


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,