خريد بک لينک
لوازم یدکی ال ۹۰
Hookah Shisha Tobacco
ماسک سه لایه
فلنج
Barabas Ropa de hombre
مرکز مقالات امام صادق (ع)

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود عوامل موثر بر پذيرش فناوري ثبت نوين املاک و اسناد(مطالعه موردي ادارات ثبت اسناد و املاک استان آذربايجان شرقي) در فایل ورد (word) دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود عوامل موثر بر پذيرش فناوري ثبت نوين املاک و اسناد(مطالعه موردي ادارات ثبت اسناد و املاک استان آذربايجان شرقي) در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود عوامل موثر بر پذيرش فناوري ثبت نوين املاک و اسناد(مطالعه موردي ادارات ثبت اسناد و املاک استان آذربايجان شرقي) در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود عوامل موثر بر پذيرش فناوري ثبت نوين املاک و اسناد(مطالعه موردي ادارات ثبت اسناد و املاک استان آذربايجان شرقي) در فایل ورد (word) :


سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : چهارمين کنفرانس بين المللي پژوهشهاي کاربردي در مديريت و حسابداري

تعداد صفحات : 14

چکیده مقاله:

با توجه به اینکه چند سالی از بکارگیری فناوری ثبت نوین در کشور می گذرد ولی استفاده از آن در سطح وسیع و مورد نظر نمی باشد.برای افزایش بکارگیری فناوری ثبت نوین، بررسی عوامل موثر و ارائه راهکار های لازم می تواند باعث افزایش بکارگیری آن گردد. تحقیق حاضر به بررسی دانلود عوامل موثر بر پذيرش فناوري ثبت نوين املاک و اسناد(مطالعه موردي ادارات ثبت اسناد و املاک استان آذربايجان شرقي) در فایل ورد (word) می پردازد.که از نظر هدف تحقیقی کاربردی، از نوع توصیفی واز سویی چون محقق در شرایط زندگی واقعی یک سازمان حضور پیدا کرده است در واقع این پژوهش در زمره مطالعات میدانی قرار دارد. در این پژوهش از روش نمونه گیری تصادفی استفاده شده است. و ابزار جمع آوری تحقیق پرسشنامه بوده که بر اساس مبانی پذیرش فناوری و با توجه به ویژگیهای فناوری ثبت نوین توسط محقق طراحی گردیده است. نتایج حاصل از آزمون فرضیات تحقیق نشان می دهد بین عوامل سهولت ادراک شده، آسانی ادراک شده، اعتماد، ارتباط شغلی،اثرات اجتماعی، امنیت و کیفیت خروجی با پذیرش فناوری ثبت نوین رابطه معنادار و مثبت وجود دارد. عاملهای عوامل سهولت ادراک شده، آسانی ادراک شده، اعتماد، امنیت ، کیفیت خروجی، اثرات اجتماعی و ارتباط شغلی به ترتیب بیشترین تاثیر را بر با پذیرش فناوری ثبت نوین در جامعه اماری دارند.لذا توجه به این عوامل از سوی تصمیم گیرندگان در سطح خرد وکلان سازمانی می تواند به توسعه و گسترش فناوری ثبت نوین بینجامد.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 15 فروردين 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود تحقيق در مورد بانكداري الكترونيك و سيرتحول آن در ايران در فایل ورد (word) دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود تحقيق در مورد بانكداري الكترونيك و سيرتحول آن در ايران در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود تحقيق در مورد بانكداري الكترونيك و سيرتحول آن در ايران در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود تحقيق در مورد بانكداري الكترونيك و سيرتحول آن در ايران در فایل ورد (word) :

مقدمه
دسترسی تعداد زیادی از مردم جهان به شبکه جهانی اینترنت و گسترش ارتباطات الکترونیک بین افراد و سازمانهای مختلف از طریق دنیای مجازی، بستری مناسب برای برقراری مراودات تجاری و اقتصادی فراهم کرده است. تجارت الكترونیك عمده ترین دستاورد به‌كارگیری فناوری ارتباطات و اطلاعات (ICT) در زمینه های اقتصادی است.

استفاده از این فناوری موجب توسعه تجارت، تسهیل ارتباطات عوامل اقتصادی، فراهم كردن امکان فعالیت برای بنگاههای کوچک و متوسط، ارتقای بهره وری، کاهش هزینه ها و صرفه‌جویی در زمان شده است. فناوری ارتباطات و اطلاعات امكان افزایش قابلیت رقابت‌پذیری بنگاهها را فراهم ساخته و همچنین به ایجاد مشاغل جدید منجر شده است.
بر اثر گسترش این فناوری حجم تجارت الکترونیک در جهان روز به روز در حال رشد است.

طبق تحقیقات منتشر شده توسط موسسه فارستر پیش‌بینی می‌شود طی سالهای 2006-2002 حجم تجارت الكترونیك به طور متوسط سالانه بیش از 58 درصد رشد كرده و از 2293 میلیارد دلار در سال 2002 به بیش از 12837 میلیارد دلار در سال 2006 بالغ شود.

یكی از ابزارهای ضروری برای تحقق و گسترش تجارت الكترونیك ، وجود سیستم بانكداری الكترونیك است كه همگام با سیستم‌های جهانی مالی و پولی عمل و فعالیتهای مربوط به تجارت الكترونیك را تسهیل كند. در حقیقت می‌توان گفت كه پیاده سازی تجارت الكترونیك ، نیازمند تحقق بانكداری الكترونیك است.
به همین دلیل، استفاده از سیستم های الكترونیك در موسسات مالی و اعتباری جهان به سرعت رو به گسترش بوده و تعداد استفاده كنندگان از خدمات بانكداری الكترونیك روز به روز در حال افزایش هستند.

براساس گزارش تحقیقاتی موسسه Data Monitor (از مراکز برجسته تجزیه و تحلیل اطلاعات بانکداری در اروپا) آمار استفاده‌کنندگان از سیستم‌های بانکداری الکترونیک در هشت کشور فرانسه، آلمان، ایتالیا، هلند، اسپانیا، سوئد، سوئیس و انگلیس از 5/4 میلیون نفر در سال 1999 به حدود 22 میلیون نفر در سال 2004رسیده است. در سال 2005 بیش از 75 درصد شركتهای فعال در كشورهای توسعه یافته حداقل از یكی از خدمات بانكداری الكترونیك استفاده می‌كنند. این روند برای بانك ها هم یك فرصت و هم یك تهدید بشمار می آید.

ایران در زمینه تجارت و بانكداری الكترونیك ، کشوری جوان است و تا رسیدن به سطحی قابل قبول از آن، راه درازی در پیش دارد. ورود فناوری جدید در این دو زمینه ، نیازهای جدیدی را در پردازش و تبادل داده‌ها ، ابزارها و زیر ساختهای مناسب پیاده سازی آن ، و نیز نحوه ارایه خدمات بانكی نوین مطرح كرده است .

با نگاهی به تجارب كشورهای پیشرفته و رشد خدمات بانكداری الكترونیك می‌توان نیازهای در حال شكل‌گیری و روند افزاینده آن را در زمینه خدمات بانكی در ایران تا حد مناسبی پیش‌بینی كرد. نظر به روشهای سنتی موجود در بانك‌های كشور و نارسایی این روشها در ارائه خدمات جدید، تهیه زیرساختهای مورد نیاز در بانك‌ها از ضروریاتی است كه خوشبختانه مورد توجه مسئولان امر قرار گرفته است و فعالیتهای گسترده ای در سیستم بانكی كشور برای ارائه بانكداری الكترونیك و دیگر خدمات نوین بانكی انجام شده است .

كسب و كار الكترونیك
این واژه برای اولین بار در سال 1997 توسط شركتIBM مطرح گردید. كسب و كار الكترونیك مفهومی عام‌تر از تجارت الكترونیك را در بر می‌گیرد . تجارت الكترونیك بیشتر تكیه بر ارتباط بیرونی بنگاه یا فرد دارد. در حالی كه كسب و كار الكترونیك علاوه بر ارتباطات بیرونی به استراتژی درون سازمان نیز اشاره دارد و شامل تجارت الكترونیك (EC) هوشمندی شركتها (BI)، مدیریت روابط با مشتری (CRM)،

مدیریت زنجیره تامین (CSM) و برنامه ریزی منابع شركت (ERP) می‌شود. .به طور خلاصه كسب و كار الكترونیك تلفیق سیستم ها و فرایندها و زنجیره های تامین و كل بازار با استفاده از اصول و فناوریهای مرتبط با استفاده از ابزار اینترنت است كه در هشت بخش ارائه می شود:
-1 شركت با مصرف كننده:
-2 شركت با شركت؛
-3 مصرف كننده با مصرف كننده؛
-4 شركت با دولت؛
-5 دولت با مصرف كننده؛
-6 شركت با كاركنان؛
-7 شخص با شخص؛
-8 شركت با مصرف كننده.

تجارت الكترونیك
برای تجارت الكترونیك به عنوان یكی از پدیده های بزرگ قرن 21 تعاریف مختلفی ارائه شده است كه از جمله آنها می‌توان به موارد زیر اشاره كرد:
* هدایت ارتباطات كاری و معاملات بر روی شبكه ها از طریق رایانه؛

* خرید و فروش كالاها و خدمات و انتقال سرمایه ها از طریق ارتباطات دیجیتالی؛
* كاربرد وسایل الكترونیك برای تبلیغ ، فروش ، توزیع و پشتیبانی محصولات
اتحادیه اروپا در سال 1997 آن را به شكل زیر تعریف كرد:
تجارت الكترونیك بر پردازش و انتقال الكترونیك داده ها شامل متن، صدا و تصویر مبتنی است. تجارت الكترونیك فعالیتهای گوناگونی از قبیل مبادله الكترونیك كالاها و خدمات و تحویل فوری مطالب دیجیتالی و انتقال الكترونیك را در‌بر دارند.
تجارت الكترونیك كه تا چندی قبل به تعداد معینی از شركتها محدود می شد

در حال ورود به عصر جدیدی است كه در آن تعداد زیادی مصرف كننده در شبكه حضور دارند. به علاوه محتوای آن از حیطه مبادله داده‌های مربوط به سفارش دادن یا قبول سفارش فراتر رفته و فعالیتهای عمده‌ تجاری از قبیل تبلیغات، آگهی، مذاكرات، قراردادها و تسویه حسابها را نیز در برگرفته است.
از مجموعه تعاریف ارائه شده فوق می توان نتیجه گرفت كه زمینه های كاربرد تجارت الكترونیك بسیار گسترده‌تر از مبادله كالا و خدمات و وجوه است و در تعریف آن و تعیین سیاستهای مورد نظر باید علاوه بر كاربرد های بالفعل به كاربردهای بالقوه آن نیز توجه داشت .
– برای تجارت الكترونیك مزایا و ویژگیهای زیادی ذكر شده است كه در یك دسته بندی كلی می‌توان آنها را به شرح ذیل تقسیم كرد.

* جهانی شدن تجارت ؛
* حذف محدودیتهای زمانی و مكانی؛
* كاهش قیمت منابع جهت خرید؛
* افزایش درصد فروش؛
* دسترسی آسان به اطلاعات لازم؛
* كاهش چشمگیر هزینه های معاملاتی؛
* كاهش هزینه های زمانی معاملات.
محتوای تجارت الكترونیك دیگر به سفارش دادن و سفارش گرفتن محدود نمی شود بلكه فعالیتهای عمده تجاری ازقبیل تبلیغات، آگهی، مذاكرات، قراردادها و تسویه حسابها را نیز دربرگرفته است.

بانكداری الكترونیك
برای شناخت هر پدیده ای لازم است تا ابتدا تعریف مشخصی از آن پدیده و عوامل و متغیرهای مرتبط با آن ارائه كرد. برای بانكداری الكترونیك تعاریف گوناگونی ارائه شده كه از آن جمله می‌توان به تعاریف زیر اشاره كرد.
* فراهم آوردن امكان دسترسی مشتریان به خدمات بانكی با استفاده از واسطه‌های ایمن و بدون حضور فیزیكی (کهزادی، اولین همایش تجارت الکترونیک،1382)؛

* استفاده مشتریان از اینترنت برای سازماندهی، آزمایش و یا انجام تغییرات در حسابهای بانكی خود و یا سرمایه‌گذاری و بانكها برای ارائه عملیات و سرویسهای بانكی؛
* ارایه مستقیم خدمات و عملیات بانكی جدید و سنتی به مشتریان از طریق كانالهای ارتباطی متقابل الكترونیك.
بانكداری الكترونیك شامل سیستم‌هایی است كه مشتریان موسسات مالی را قادر می‌سازد تا در سه سطح اطلاع‌رسانی، ارتباط و تراكنش از خدمات و سرویس‌های بانكی استفاده كنند.
الف – اطلاع رسانی: این سطح ابتدایی ترین سطح بانکداری اینترنتی است. بانک اطلاعات مربوط به خدمات و عملیات بانکی خود را از طریق شبکه‌های عمومی یا خصوصی معرفی می كند.

ب – ارتباطات: این سطح از بانکداری اینترنتی امکان انجام مبادلات بین سیستم بانکی و مشتری را فراهم می‌آورد. ریسک این سطح در بانکداری الکترونیک بیشتر از شیوه سنتی است و بنابر‌این، برای جلوگیری و آگاه ساختن مدیریت بانک از هرگونه تلاش غیر مجاز برای دسترسی به شبکه اینترنتی بانک و سیستم های رایانه‌ای به کنترل‌های مناسبی نیاز است.

ج – تراکنش: این سیستم متناسب با نوع اطلاعات و ارتباطات خود، از بالاترین سطح ریسک برخوردار است و باید سیستم امنیتی قوی بر آن حاکم باشد. در این سطح مشتری در یك ارتباط متقابل قادر است تا عملیاتی چون پرداخت صورتحساب، صدور چك، انتقال وجه و افتتاح حساب را انجام دهد.
كانالهای بانكداری الكترونیك: برای ارائه خدمات بانكداری الكترونیك كانالهای متعددی وجود دارد كه برخی از آنان عبارتند از :
رایانه های شخصی، كمك پردازنده های شخصی، كیوسك ، شبكه‌های مدیریت یافته، تلفن ثابت و همراه، و ماشین‌های خودپرداز.
در روش شبكه‌های مدیریت یافته، بانكها برای ارتباط با مشتریان خود از شبكه‌هایی كه قبلاً ایجاد شده استفاده می‌كنند. در روش اینترنت با رایانه‌های شخصی، بانك از طریق ایجاد یك پایگاه اینترنتی و معرفی آن به مشتریان، با‌ آنها ارتباط متقابل برقرار كرده و ارائه خدمت می‌كند.

در روش بانكداری تلفنی، تلفن (اعم از تلفن ثابت و همراه) وسیله ارتباطی بانك با مشتریان خود بوده و از این طریق خدمات بانكی عرضه می‌شود. تعداد استفاده‌كنندگان بانك از طریق تلفن همراه در سال 2004 بیش از 14 میلیون نفر بوده است. با استفاده از ماشین‌های خودپرداز نیز بانكها می‌توانند خدمات متنوعی از قبیل برداشت نقدی، سپرده‌گذاری، انتقال وجوه، پرداخت صورتحساب وغیره را به مشتریان خود ارائه دهند.» (کهزادی، اولین همایش تجارت الکترونیک،1382)
مزایا
مزایای بانكداری الكترونیك را می‌توان از دوجنبه مشتریان و موسسات مالی مورد توجه قرار داد. از دید مشتریان می‌توان به صرفه‌جویی در هزینه ها، صرفه جویی در زمان و دسترسی به كانالهای متعدد برای انجام عملیات بانكی نام برد. از دید موسسات مالی می‌توان به ویژگیهایی چون ایجاد و افزایش شهرت بانكها در ارائه نوآوری، حفظ مشتریان علی‌رغم تغییرات مكانی بانكها، ایجاد فرصت برای جست‌جوی مشتریان جدید در بازارهای هدف، گسترش محدوده جغرافیایی فعالیت و برقراری شرایط رقابت کامل را نام برد. بر اساس تحقیقات مؤسسه Data Monitor مهمترین مزایای بانكداری الكترونیك آنها عبارتند از: تمركز بر كانالهای توزیع جدید، ارائه خدمات اصلاح شده به مشتریان و استفاده از راهبردهای تجارت الكترونیك. البته مزایای بانكداری الكترونیك از دیدگاههای كوتاه‌مدت، میان مدت و بلندمدت نیز قابل بررسی است. رقابت یكسان، نگهداری و جذب مشتری از جمله مزایای بانكداری الكترونیك در كوتاه‌مدت (كمتر از یكسال) هستند. در میان‌مدت (كمتر از 18 ماه) مزایای بانكداری الكترونیك عبارتند از: یكپارچه‌سازی كانالهای مختلف، مدیریت اطلاعات، گستردگی طیف مشتریان، هدایت مشتریان به سوی كانالهای مناسب با ویژگیهای مطلوب و كاهش هزینه‌ها. كاهش هزینه پردازش معاملات، ارائه خدمات به مشتریان بازار هدف و ایجاد درآمد نیز از جمله مزایای بلندمدت بانكداری الكترونیك هستند.» (کهزادی، نخستین همایش تجارت الکترونیک،1382)

یك فرصت ، یك تهدید
همانگونه كه اشاره شده تجارت و بانكداری الكترونیك از تبعات گسترش و نفوذ اینترنت و دسترسی همگانی به آن ناشی شده است. توسعه دسترسی به شبكه های گسترده جهانی انقلابی را در زمینه ارتباطات یك به یك و یك به چند در اطراف جهان ایجاد كرده است. به جرئت می‌توان گفت كه جهان هیچگاه شاهد چنین شتابی برای استفاده از یك پدیده علمی نبوده است.

براساس گزارش سال 2004 انكتاد تعداد استفاده‌كنندگان از اینترنت در سال 2003 در جهان بالغ بر 676 میلیون نفر بوده یا به‌عبارتی 8/11 درصد از كل جمعیت جهان به اینترنت دسترسی داشته‌اند . كه در مقایسه با سال 2002، 8/7 درصد افزایش یافته است (جدول شماره 1). كاربران كشورهای در حال توسعه بیش از 36 درصد كاربران اینترنتی را تشكیل می‌دهند.

تعداد میزبانان اینترنتی با 8/35 درصد رشد بین ژانویه 2003 تا ژانویه 2004 به 233 میلیون رسیده است. در حال حاضر حدود 52 میلیون وب سایت در جهان وجود دارد كه در مقایسه با سال قبل 13/26 درصد رشد داشته است.
اینترنت همچنان شدیدترین آهنگ رشد را در زمینه بانكداری الكترونیك در اروپا دارد


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود ارزيابي يک استراتژي به منظور هدفمند سازي فرآيند توازن بار در محيط ابر در فایل ورد (word) دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود ارزيابي يک استراتژي به منظور هدفمند سازي فرآيند توازن بار در محيط ابر در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود ارزيابي يک استراتژي به منظور هدفمند سازي فرآيند توازن بار در محيط ابر در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود ارزيابي يک استراتژي به منظور هدفمند سازي فرآيند توازن بار در محيط ابر در فایل ورد (word) :


سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : دومين کنفرانس بين المللي مديريت و فناوري اطلاعات و ارتباطات

تعداد صفحات : 11

چکیده مقاله:

محاسبات ابری مدل ارائه ی سرویس بر پایه ی اینترنت است به طوری که دسترسی آسان بر اساس تقاضای کاربر به مجموعه ای از منابع محاسباتی قابل تغییر را از طریق اینترنت برای کاربران فراهم می کند. دو جزء اصلی در محیط محاسبات ابری ارائه دهندگان سرویس های ابری و کاربران ابر هستند که هرکدام اهداف متفاوتی را دنبال میکنند، ارائه دهندگان میخواهند با بهره برداری بالای منابع سود خود را افزایش دهند، در حالی که کاربران ابر قصد دارند در ازای پرداخت هزینه ی پایین، سرعت بالای اجرای درخواست ها را داشته باشند. برای مدیریت مناسب منابع ارائه دهنده ی خدمات، به توازن بار در محاسبات ابری نیازمندیم. توازن بار روشی است که ارائه حداکثر گذردهی و حداقل زمان پاسخگویی را در شبکه ها و منابع تسهیل میکند. توازن بار در محاسبات ابری، فرایند توزیع بار بین گره های محاسباتی توزیع شده به منظور استفاده ی بهینه از منابع و کاهش زمان پاسخ است؛ تا موقعیتی پیش نیاید که برخی از گره ها سربارگذاری شده باشند و برخی دیگر بی کار باشند یا کار کمی انجام دهند. از این رو در این مقاله به بررسی توازن بار پرداخته و در انتها روش پیشنهادی خود را با روشی مقابسه می کنیم.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي اثربخشي نماز درارتقاي بهداشت روان کارکنان سازمان در فایل ورد (word) دارای 2 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي اثربخشي نماز درارتقاي بهداشت روان کارکنان سازمان در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي اثربخشي نماز درارتقاي بهداشت روان کارکنان سازمان در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي اثربخشي نماز درارتقاي بهداشت روان کارکنان سازمان در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1391
محل انتشار: همایش منطقه ای نماز، از محراب تا معراج
تعداد صفحات: 2
چکیده:
انسان ها به ارامش و سلامت روانی نیاز دارند زیرا درسایه آرامش می توانند به رشد و کمال اهداف عالی و سجایای اخلاقی برسند از سوی دیگر سلامت روانی درگروجلوگیری از علل و عوامل شرایط تنش زا نهفته است به یقین می توان گفت ارامش روانی و عاطفی مهمترین نیاز روزافزون همه انسان ها درگستره جهان است زیرا غالب افراد دردنیای امروز به ویژه درغرب از ناامنی روانی اضطراب و افسردگی رنج می برند اگر انسان ها درپی درمان واقعی خویش است باید خودفریبی نکرده و درپی راه حلهای بیهوده نباشد اگر به ریشه های بیماری های روانی جامعه دقت کنیم به یکی از علل آن یعنی ضعیف بودن ارتباط انسان ها با خدا انجام ندادن فرایض معنوی و اقامه نکردن نماز می رسیم پژوهش حاضر به بررسی نقشنماز درارتقای سلامت روانی کارکنان پرداخته است


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود بررسي اثرات بلندمدت تغييراقليم بر دما و بارش در شهرستان زابل در فایل ورد (word) دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود بررسي اثرات بلندمدت تغييراقليم بر دما و بارش در شهرستان زابل در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود بررسي اثرات بلندمدت تغييراقليم بر دما و بارش در شهرستان زابل در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود بررسي اثرات بلندمدت تغييراقليم بر دما و بارش در شهرستان زابل در فایل ورد (word) :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : اولين همايش بين المللي و سومين همايش ملي مهندسي و مديريت کشاورزي، محيط زيست و منابع طبيعي پايدار

تعداد صفحات : 9

چکیده مقاله:

در این پژوهش به بررسی اثرات بلندمدت تغییر اقلیم در ایستگاه زابل بر میزان دمای حداقل دمای حداکثر و بارش تحت سناریوی B1,A2,A1B تا سال 2100 پرداخته شد. بااستفاده از داده های هواشناسی در بازه ی زمانی 2010- 1980 در شهرستان زابل نرم افزار LARS-WG واسنجی شده و سپس جهت ریز مقیاس سازی داده های مدلگردش عمومی جو HadCM3 تحت سناریوهای مذکور و در سه بازه ی 2040- 2011- 2070-2041و 2100- 2071 استفاده شد. دامنه ی تغییرات جذر میانگین مجموع مربعات خطا در مرحله ای واسنجی برای مولفه های بارش بین 1/96 میلی متر برای دمای حداقل بین 0/22 و برای دمای حداکثر بین 0/39 درجه سانتی گراد بوده است.و ضریب کارایی مدل برای تمام پارامترها بیش تر از 88 درصد بود که این نتایج توانایی مدل LARS-WG را در برآورد مولفه های هواشناسی نشان می دهد بررسی مقادیر مولفه های هواشناسی تا سال 2100 نشان داد که د رمقیاس ماهانه و سالانه بارش دما در ایستگاه زابل افزایش خواهد یافت. به طور کلی نظر به حساسیت میزان تبخیر تعرق به میزان دما و افزایش احتمالی آن در آینده میتوان بیان داشت که امنیت غذایی و تولید پایدار محصولات کشاورزی مستلزم اتخاذ تدابیر مدیریتی دقیق در بهره برداری بهینه از منابع آبی موجود خواهد بود


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله استفاده از آب تشتک کولر آبي جهت پيش سرمايش هواي ورودي به کولر توأم با پمپ آب مکانيکي و بررسي اثر سايه بانبر بازده ي کولر آبي در فایل ورد (word) دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله استفاده از آب تشتک کولر آبي جهت پيش سرمايش هواي ورودي به کولر توأم با پمپ آب مکانيکي و بررسي اثر سايه بانبر بازده ي کولر آبي در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله استفاده از آب تشتک کولر آبي جهت پيش سرمايش هواي ورودي به کولر توأم با پمپ آب مکانيکي و بررسي اثر سايه بانبر بازده ي کولر آبي در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله استفاده از آب تشتک کولر آبي جهت پيش سرمايش هواي ورودي به کولر توأم با پمپ آب مکانيکي و بررسي اثر سايه بانبر بازده ي کولر آبي در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1390

محل انتشار: سومین کنفرانس بین المللی گرمایش، سرمایش، و تهویه مطبوع

تعداد صفحات: 5

چکیده:

در این مقاله با توجه به ذخیره شدن بخشی از بار سرمایی ناشی از سرمایش تبخیری در آب تشتک کولر طرح استفاده از آب تشتک جهت پیش سرمایش هوای ورودی به کولر و به تبع آن افزایش بازده ی آن و همچنین اثر سایه بان و اثر تعویض پمپ آب الکتریکی با پمپ آب مکانیکی بر بازده کولر ابی مورد بررسی قرار گرفته است که با اعمال شرایط فوق الذکر برای کولر آبی ضریب عملکرد آن از 7,8 به 11,1 افزایش یافته است.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 15 فروردين 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله simple model for simulation of mode I strain energy release rate of a rectangular laminated composite در فایل ورد (word) دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله simple model for simulation of mode I strain energy release rate of a rectangular laminated composite در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله simple model for simulation of mode I strain energy release rate of a rectangular laminated composite در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله simple model for simulation of mode I strain energy release rate of a rectangular laminated composite در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1389

محل انتشار: دومین کنفرانس بین المللی کامپوزیت

تعداد صفحات: 6

چکیده:

The critical strain energy release rate for T300/913 carbon-epoxy laminated composites has been studied in this paper using ANSYS finite element software based on virtual crack closure technique (VCCT). Compact Tension (CT) specimen has been used for numerical analyses and the geometrical dimensions have been extracted from the existing references. The results obtained from the finite element analysis are compared with the existing experimental results in literature. There is good agreement between the critical energy release rate obtained from finite element analysis and the experimental results. Accuracy and simplicity of presented model make it appropriate for predicting the experimental results and improving experimental techniques. The simplicity of the presented model for simulation of the critical strain energy release rate for the laminated composites is the innovation of the present research.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بهبود تحليل مولفه هاي اصلي بوسيله مدل AR براي آشکارسازي تغييرات درتصاوير ماهواره در فایل ورد (word) دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بهبود تحليل مولفه هاي اصلي بوسيله مدل AR براي آشکارسازي تغييرات درتصاوير ماهواره در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بهبود تحليل مولفه هاي اصلي بوسيله مدل AR براي آشکارسازي تغييرات درتصاوير ماهواره در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بهبود تحليل مولفه هاي اصلي بوسيله مدل AR براي آشکارسازي تغييرات درتصاوير ماهواره در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1379

محل انتشار: اولین کنفرانس ماشین بینایی و پردازش تصویر

تعداد صفحات: 8

چکیده:

کشف تغییرات پوششهای زمینی یکی از کاربردهایمهم درسنجش از دور می باشد روشهای متعددی توسط محققین جهت آشکارسازی تغییرات در تصاویر ماهواره ارایه گردیده است دراین مقاله روشی موثر جهت آشکارسازی تغییرات کاربری زمین با استفاده از تصاویر چند طیفی چندزمانی ماهواره ارائه شده است با توجه به اینکه تغییرات این تصاویر ناشی از دو پدیده مطلوب تغییرات کاربری اراضی و پدیده های نامطلوب تغییرات سنجنده ا و اتمسفر زاویه تابش خورشید و ; می باشد آشکارسازی تغییرات مطلوب از تغییرات نامطلوب مورد توجه می باشد این روش مبتنی بر بهبود روش تحلیل مولفه های اصلی بوسیله تلفیق تحلیل AR و تحلیل PCA برروی تصاویر چندزمانی چند طیفی می باشد. سپس با توجه به اینکه بیش از 95% اطلاعات مطلوب در مولفه های اول و دوم قرار دارند با استفاده مناسب از قضایا مجموعه های فازی اطلاعات تغییرات دو مولفه ادغام می گردند.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 15 فروردين 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي مشخصه منفي در يک ترانزيستور لايه نازک در فایل ورد (word) دارای 4 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي مشخصه منفي در يک ترانزيستور لايه نازک در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي مشخصه منفي در يک ترانزيستور لايه نازک در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي مشخصه منفي در يک ترانزيستور لايه نازک در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1388

محل انتشار: کنفرانس فیزیک ایران 1388

تعداد صفحات: 4

چکیده:

در این نوشتار میزان تاثیر محل فلزگیت بر عملکرد یک ترانزیستور MOSFET لایه نازک بررسی شده است. شبیه سازی نشان می دهد، هر چه مکان گیت را به درین نزدیک نمائیم میزان جریان، نسبت به حالتی که گیت در وسط یا نزدیک سورس باشد، کاهش خواهد یافت.و مقاومت خروجی ترانزیستور نیز در همین حالت، به ازای شرایط خاصی، مقداری منفی خواهد بود که با میزان ولتاژ اعمالی به گیت اندازه آن تغییر می نماید. اندازه این مقاومت منفی بازای طولهای متفاوتی از ترانزیستور و چگالی درین و سورس مختلف، مورد بررسی قرار گرفته است.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله تاثير سازندهاي زمين شناسي بر کيفيت آب زير زميني دشت عقيل در فایل ورد (word) دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله تاثير سازندهاي زمين شناسي بر کيفيت آب زير زميني دشت عقيل در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله تاثير سازندهاي زمين شناسي بر کيفيت آب زير زميني دشت عقيل در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله تاثير سازندهاي زمين شناسي بر کيفيت آب زير زميني دشت عقيل در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1385

محل انتشار: چهاردهمین همایش بلور شناسی و کانی شناسی ایران

تعداد صفحات: 6

چکیده:

دشت عقیلی در فاصله 24 کیلومتری شمال شهرستان در استان خوزستان و در مجاورت رودخانه کارون قرار گرفته است. جهت بررسی کیفیت شیمیایی آب زیر زمینی از نتایج حاصل از آنالیز 21 نمونه آب زیر زمینی استفاده شده است.با توجه به نتایج حاصل از مطالعات هیدروشیمیایی تیپ عمده آب زیر زمینی کلروره – سدیک تشخیص داده شد. مهمترین عامل موثر بر کیفیت آب زیر زمینی را می توان تقابل بین آب و سازندهای موجود در منطقه مورد مطالعه دانست همچنین نتایج حاصل از سری های مکانی نشان داد که مهمترین دلیل افزایش TDS در دشت عقیلی انحلال ژیپس است. نمایه اشباع کانی های کلسیت، دولمیت و ژیپس نشان دهنده رسوب کانی های کلسیت و ژیپس و انحلال کانی دولمیت است.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,