خريد بک لينک
لوازم یدکی ال ۹۰
Hookah Shisha Tobacco
ماسک سه لایه
فلنج
Barabas Ropa de hombre
مرکز مقالات امام صادق (ع)
تاريخ : 26 اسفند 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله باغ دولت آباد در فایل ورد (word) دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله باغ دولت آباد در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله باغ دولت آباد در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله باغ دولت آباد در فایل ورد (word) :

معرفی

باغ دولت آباد یزد كه یكی از باغهای بزرگ ایران و از آثار دوره زندیه می باشد دارای مرتفع ترین بادگیر شناسایی شده در ایران است. مساحت زمینهای باغ در اسناد مختلف تاریخی 2000 جریب ذكر گردیده است. مساحت كل عرصه و اعیان این باغ كه محصور است حدود 40000 متر مربع می باشد. چند هكتار زمین نیز در ضلع غربی باغ به عنوان موقوفات باغ دولت آباد وجود دارند.

عناصر تشكیل دهنده باغ دولت آباد عبارتند از چند عمارت شامل: عمارت تالار آیینه، عمارت سردر، عمارت بهشت آیین، عمارت بادگیر، عمارت حرمخانه یا حرمسرا، عمارت تهرانی، عمارت مستخدمین یا خانه ی خدم و حشم و آشپزخانه ها و دیوانخانه به شكل مثمن، ساباط، آب انبار، درشكه خانه، اصطبل تابستانه و زمستانه و همچنین دارای قنات، حوضها و جداول آب متعدد در فضای باغ است.

قنات تاریخی عظیم و مهم دولت آباد با قدمتی بیش از دویست سال از بهم پیوستن پنج رشته قنات تشكیل شده كه از ارتفاعات مهریز سرچشمه میگرفته و پس از مشروب نمودن بخشی از اراضی مهریز و به كار انداختن چند آسیاب آبی و پس از طی بیش از 50 كیلومتــر به یزد میرسیده و آبادی هایی چند در اطراف یزد چون آبشاهی، خــرمشاه و باغ دولت آباد را آبیاری می كرده است. اما این باغ در حال حاضر توسط چاه نیمه عمیق مجاور باغ آبیاری میشود.

در باغ دولت آباد یزد كه بنایی در بالای باغ با یك بادگیر، و بعد از آن یك هشتی و سه اتاق در بالا و طرفین آن، و یك بنا در سمت راست و یك بنا در سمت چپ و یك سردر دارد، معمار با بازی وصف ناپذیری بارها آب را به درون زمین برده و بیرون آورده است. ابتدا آب را در زیر بادگیر در یك حوض یكپارچه مرمر بوده كه می جوشد و در آن بالا می آید. بعد آب وارد حوضی در وسط هشتی می شود. از وسط هشتی به سه حوض كشیده دراز در سه شاه نشین می رود. در مقابل ((ارسی)) اتاقها سه ((سینه كبكی)) است از سنگ مرمر كه آن را به شكلی می تراشیدند تا موج ایجاد كند و آب را وقتی كه كم است بیشتر نشان دهد. آب از هرسینه كبكی وارد یك حوض كلگی می شود، و از آنجا در جویهایی در دو طرف میان كرت جاری می شود و به سردر می رسد؛ گاه آب در این مرحله وارد آبگردانی بسیار زیبا می شد كه در باغ دولت آباد یزد به كلی از بین رفته است. بعد از آن آب از زیر سردر عمارت بیرون می رفت و به یك استخر بزرگ 12 ضلعی می رسید و به استخر دیگر در سه طرفشان. آب از این استخرها به خیابانها و آبادیها می رفت و سرانجام به مصرف كشت و زرع می رسید.

سازنده باغ دولت آباد در وقفنامه اش نوشته است خدا لعنت كند آن كسی را كه قبل از بیرون آمدن آب از این باغ، حتی به اندازه سیراب كردن گنجشكی از آن استفاده كند. محصول اینجا وقف بارگاه مولا در نجف است. متاسفانه بعدها قنات را از بالا بستند و نگذاشتند به شهر بیاید و برای تامین آب باغ، از چاه آب می كشیدند و حوضهایش را پر می كردند؛ كه دیگر این باغ هرگز آن صفا و زیبایی گذشته را باز نیافت.

از مصالح شاخصی كه در بناهای این باغ بكار رفته سنگ مرمر است كه تماماً از شهر مراغه آورده شده است. در این امر جای تعجب است زیرا سنگ مرمر یزد خود مرغوب بوده و همیشه شهرت داشته است. عمارت های باغ عبارت انداز عمارت بیرونی كه در طرف شرق واقع و دارای حوضخانه و بادگیر بلندی است، عمارت واقع در جهت غربی اندرونی و عمارت سردركه همان ایوان خانه بوده است. بادگیر باغ دولت آباد كه به شكل منشوری ساخته شده است با ارتفاع 33 متر و 80 سانتیمتر مرتفع ترین بادگیری است كه تا به حال در ایران شناخته شده است.

عمارت هشتی و بادگیر از مهمترین بخشهای مجموعه به شمار می روند كه در آن ، تلفیق جریان هوا و آب به زیباترین شكل صورت گرفته است. كاربندیهای بسیار ظریف سقف هشتی اثر استاد حاجی علی اكبر آخوند است كه با سیم گل و دم گیری گچی به طرزی بسیار ماهرانه اجرا شده است. در ارسی مشبك به شیشه های رنگی نیز كه مرمت شده است به زیبایی بنا اضافه نموده است.

باغ از ردیف كاری درختان مختلف برخوردار است كه عمده ترین آنها را سرو و كاج تشكیل می دهد. درختان مثمر باغ شامل انگور و انار است كه داخل كرتها كاشته شده اند. در این باغ بوته های گل سرخ نیز به فراوانی یافت می گردد كه به صورت ردیفی كاشته شده اند. باغ دولت آباد به لحاظ هنر باغ آرایی و توزیع آب و همچنین معماری استادانه از مجموعه های دیدنی كشور محسوب می شود.

Free counter

موقعیت
یزد به دلیل موقعیت جغرافیایی و ارتباط خاصی كه به دلیل واقع شدن در مركز كشور داشته از روزگاران پیش همواره مورد توجه و دارای جایگاه ویژه ای بوده است. استان یزد با شرایط آب و هوای بیابانی گرم و خشك و مقدار متوسط بارندگی سالانه بین 50 تا 100 میلیمتر، یكی از خشك ترین استانهای كشور به شمار می رود. اختلاف دمای شب و روز در این استان بین 9/11 تا 7/20 درجه سانتی گراد متغیر است.

باغ دولت آباد یزد با مساحتی بالغ بر 40000 متر مربع از مشهورترین و زیباترین باغ های شهر یزد محسوب می شود. ورودی اصلی باغ در ضلع غربی آن و به سمت بلوار دولت آباد گشوده می شود، ورودی كه هم اكنون مورد استفاده عموم قرار دارد در ضلع جنوبی باغ در كنار رودخانه خشك واقع گردیده است. علاوه بر آن درب دیگری به خیابان انقلاب راه دارد كه در سمت شمالی مجموعه واقع شده است.

تاریخچه باغ دولت‌آباد یزد
در یادگارهای یزد نوشته ایرج افشار آمده است كه مطالعه تواریخ قدیم یزد نشان میدهد كه باغهای مهم و بزرگ و زیبا از قدیمترین ایام در آنجا ساخته می‌شده و ذكر بسیاری از آنها در آن كتب موجودست. از جمله در تاریخ جدید یزد از سی باغ نام رفته ست. ولی افسوس كه اثری از هیچكدام از آنها اكنون برجای نیست.
باغ دولت‌آباد یزد از نمونه باغهای بزرگ ایران است كه در سال 1160 هجری قمری « دوره زندیه » بنا گردیده است. بادگیر مرتفع و زیبای آن با ارتفاع 33 متر از سطح زمین بلندترین بادگیری است كه تا كنون شناسایی شده است.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 26 اسفند 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله IMPACT OF PERSONAL FINANCIAL BEHAVIOR ON JOB PRODUCTIVITY در فایل ورد (word) دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله IMPACT OF PERSONAL FINANCIAL BEHAVIOR ON JOB PRODUCTIVITY در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله IMPACT OF PERSONAL FINANCIAL BEHAVIOR ON JOB PRODUCTIVITY در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله IMPACT OF PERSONAL FINANCIAL BEHAVIOR ON JOB PRODUCTIVITY در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: کنفرانس بین المللی اقتصاد، حسابداری، مدیریت و علوم اجتماعی
تعداد صفحات: 14
چکیده:

This paper presented direct effects and indirect effects on job productivity. Determinants that had either a direct or indirect effect on job productivity were financial management, financial stress level, financial problem, and financial behavior. A total of 2000 respondents, were selected using multi-stage sampling technique among employees in public and private sectors in the study. Structural Equation Modeling (SEM) was conducted by using AMOS 16.0 to assess factors effects on job productivity. The results of this study can be used for better understanding on the relationships between and among determinants of job productivity by highlighting the relationships among financial problem, financial behaviors, financial stress, and financial management. This research found that financial problem will lead to financial stress and further affect job productivity negatively. These results depict the general concern of managers for low employee productivity is due to high financial stress of employee. Moreover the concern over financial problems and productivity is critical due to the increased financial difficulties and uncertainty in the workplace. Further, the research findings of this study specifically revealed that individuals who exhibit lower financial problem tend to have lower financial stress, and therefore, higher workplace productivity. This observed evidence should be utilized by human resource managers, employers, and employees to encourage the development of financial education within the private and public corporate.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي رابطه مسئوليت اجتماعي بر کيفيت سود شرکت هاي گروه محصولات شيميايي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در فایل ورد (word) دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي رابطه مسئوليت اجتماعي بر کيفيت سود شرکت هاي گروه محصولات شيميايي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي رابطه مسئوليت اجتماعي بر کيفيت سود شرکت هاي گروه محصولات شيميايي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي رابطه مسئوليت اجتماعي بر کيفيت سود شرکت هاي گروه محصولات شيميايي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: اولین کنفرانس اقتصاد و مدیریت کاربردی با رویکرد ملی
تعداد صفحات: 9
چکیده:
موضوع و مفهوم مسئولیت اجتماعی شرکت ها در چند سال اخیر با توجه به رشد سازمانهای غیردولتی, جنبشهای اعتراضی علیه قدرت شرکتها, افزایش آگاهی اجتماعی, توسعه بازارهای سرمایه, گسترش سهامی عام و رسوائیهای مالی و اخلاقی شرکتهای بزرگ, تبدیل به پارادایم مسلط و غالب در فضای اداره شرکتها شده است. بنابراین این تحقیق با هدف تعیین تاثیر مسئولیت اجنماعی بر کیفیت سود شرکتهای گروه صنایع محصولات شیمیای پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران صورت گرفته است. جامعه آماری این پژوهش محدود به شرکت های گروه محصولات شیمیایی پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران به تعداد 38 شرکت و از نظر زمانی, شامل قلمرو زمانی سه ساله از ابتدای دوره مالی سال 1389 تا 29 اسفند سال 1391 می باشد. بنا به محدودیت دسترسی به اطلاعات برخی شرکت ها, در مجموع 30 شرکت جهت مطالعه و بررسی انتخاب گردید که نتایج حاصل از تحلیل فرضیه های تحقیق نشان داد که بین مسئولیت اجتماعی و کیفیت سود شرکت های گروه صنایع محصولات شیمیایی پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران رابطه معناداری وجود دارد. 1) بین تاثیر اجتماعی فعالیت های شرکت های گروه صنایع محصولات شیمیایی پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران و کیفیت سود آنها رابطه معناداری وجود ندارد. 2) بین تعهدات اجتماعی شرکت های گروه صنایع محصولات شیمیایی پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران و کیفیت سود آنها رابطه معناداری وجود دارد. 3) بین منافع اجتماعی شرکت های گروه صنایع محصولات شیمیایی پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران و کیفیت سود آنها رابطه معناداری وجود ندارد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي تناسب اراضي براي آبياري سطحي وتحت فشار در اراضي مربچه رامهرمز استان خوزستان در فایل ورد (word) دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي تناسب اراضي براي آبياري سطحي وتحت فشار در اراضي مربچه رامهرمز استان خوزستان در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي تناسب اراضي براي آبياري سطحي وتحت فشار در اراضي مربچه رامهرمز استان خوزستان در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي تناسب اراضي براي آبياري سطحي وتحت فشار در اراضي مربچه رامهرمز استان خوزستان در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: چهارمین همایش ملی مدیریت شبکه های آبیاری و زهکشی
تعداد صفحات: 10
چکیده:
این روزها واژه «بحران آب» به ویژه در محافل فنی کارشناسان و دست اندرکاران صنعت آب کشور بطور قابل ملاحظه ای بکار گرفته می شود. کاربرد بحران آب همراه با واژه دیگری تحت عنوان «امنیت غذایی» بدان مفهوم است که عدم توجه به این مساله، کفایت تامین مواد غذایی را به مخاطره خواهد افکند. استفاده بهینه از آب، کاهش تلفات و افزایش بازده آبیاری یکی از گامهای اساسی در توسعه کشاورزی و افزایش بهره برداری از منابع آب و خاک کشور بحساب می آید و در افزایش تولیدات کشاورزی نقش تعیین کننده ای دارد. یکی از راههای پیشنهادی علم خاکشناسی جهت صحیح مصرف کردن منابع آبی تعیین تناسب اراضی کشاورزی با روشهای آبیاری است انتخاب یک روش آبیاری مناسب برای زراعت آبی جهت حصول به یک راندمان آبیاری بالا ، استفاده حداکثر از آب و حفاظت آب و خاک به مهمی کنترل آفات و افزودن مواد غذائی ( کودها ) برای تولید محصول می باشد . بنابراین عملیات آبیاری پتانسیل لازم برای تبدیل شدن به مهمترین عامل در تعیین کیفیت آب و خاک درهنگام استفاده مداوم و فشرده از آب را دارد .تحت شرایط آبیاری ، سازگاری آب و خاک بسیار مهم می باشد . اگر آب و خاکسازگار نباشند کاربرد آب آبیاری اثر معکوس و منفی بر خصوصیات فیزیکی و شیمیائی خاک دارد . تعیین تناسب اراضی برایآبیاری نیاز به ارزیابی خواص خاک و توپوگرافی دارد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود فقدان مضامين اسلامي و معنويت در معماري معاصر و پيشنهاد راهکارهايي در بهبود آن در فایل ورد (word) دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود فقدان مضامين اسلامي و معنويت در معماري معاصر و پيشنهاد راهکارهايي در بهبود آن در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود فقدان مضامين اسلامي و معنويت در معماري معاصر و پيشنهاد راهکارهايي در بهبود آن در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود فقدان مضامين اسلامي و معنويت در معماري معاصر و پيشنهاد راهکارهايي در بهبود آن در فایل ورد (word) :


سال انتشار : 1393

نام کنفرانس یا همایش : دومين کنگره بين المللي سازه ، معماري و توسعه شهري

تعداد صفحات : 10

چکیده مقاله:

کارآمدترین ابزار برای اموزش و رواج سبک زندگی ایرانی اسلامی می تواند عرصه هنر و معماری اسلامی باشد لازمه این امر تلاش در جهت تبیین حکمت هنر اسلامی و پس از ان خلق الگوی زندگی ایرانی - اسلامی در قالب هنرهای اسلامی است که می تواند در حرکت جامعه در مسیر پیشرفت و اقتدار ، نقش آفرینی کند و در این حرکت مهم تمامی هنرها به صورت یک زنجیره میتوانند تاثیرگذار باشند برای مثال اگر شهری بخواهد ظرف زندگی انسان مسلمان باشد تمامی اجزای به کار رفته در آن بایستی برگرفته از حکمت ایرانی - اسلامی باشد همین مسئله در مورد هنرهای نمایشی ، سینما ، ادبیات و ... نیز صادق است. نوشته حاصل خلاصه تلاشی است برای بیان جایگاه معماری و شهرسازی اسلامی در جهان معاصر و نقد معماری فاقد مضامین اسلامی در عصر حاضر و ارائه راهکارهایی در جهت حل این معضل. امید است تلاش حاصله فرصتی جهت تفکر صاحبنظران در این زمینه را ایجاد نماید.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله شبيه سازي ديناميک سيالات محاسباتي پارامترهاي عملياتي کوره دوار در فایل ورد (word) دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله شبيه سازي ديناميک سيالات محاسباتي پارامترهاي عملياتي کوره دوار در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله شبيه سازي ديناميک سيالات محاسباتي پارامترهاي عملياتي کوره دوار در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله شبيه سازي ديناميک سيالات محاسباتي پارامترهاي عملياتي کوره دوار در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1391
محل انتشار: چهاردهمین کنگره ملی مهندسی شیمی ایران
تعداد صفحات: 5
چکیده:
اهمیت رو به رشد صنعت سیمان کشور با افزایش میزان مصرف فراورد ههای آن طی چند سال اخیر، نمودبیشتری یافته است و این صنعت را در زمره یکی از صنایع بزرگ کشور قرار داده است که نقش بسزایی در روندتوسعه کشور ایفا می کند. از انجا که مصرف انرژی یکی از مسائل عمده این صنعت است، تحولاتی که در جهت صرفه جویی انرژی و افزایش راندمان حرارتی رخ دهد بسیار قابل توجه می باشد. با توجه به اهمیت کوره دوار در، ماهیت پیچیده آن (واکنش های فیزیکی و شیمیایی همزمان) و پارامترهای متعدد موثر بر کیفیت کار، دارای معادلات دینامیکی پیچیده است و تحقیق و پژوهش بر روی آن بسیار لازم و ضروری است. در این راستا روشبه ما اطمینان می دهد که ابزار مدل Fluent و مدل سازی در Gambit به وسیله نرم افزار CFD مبتنی بر محاسباتی در جهت دستیابی به فرایندهای مهم کوره دوار سیمان به طور کافی جامع هستند، افزایش بهینه دور چرخش کوره به مفهوم افزایش نسبت سرعت دوران به خوراک کوره، بوسیله مد لسازی عددی با نرم افزارهای فلوئنت و گمبیت انجام شده و اثرات آن بر افزایش تولید و کیفیت کلینکر و به تبع آن بهبود در کیفیت انتقال حرارت بین گاز و مواد، مورد بررسی قرار گرفته است


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود بررسي اثر مقايسه اي صمغ بالنگو، صمغ شيرازي، صمغ آنغوزه، صمغ ترنجبين در پوشانندگي و بافت قطعات سرخ شدني ناگت مرغ و اندازهگيري قطر بافت ناگتها با دستگاه بافتسنج Texture Analyzer Brookfield و آزمونهاي محتواي روغن و درصد چربي در فایل ورد (word) دارای 17 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود بررسي اثر مقايسه اي صمغ بالنگو، صمغ شيرازي، صمغ آنغوزه، صمغ ترنجبين در پوشانندگي و بافت قطعات سرخ شدني ناگت مرغ و اندازهگيري قطر بافت ناگتها با دستگاه بافتسنج Texture Analyzer Brookfield و آزمونهاي محتواي روغن و درصد چربي در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود بررسي اثر مقايسه اي صمغ بالنگو، صمغ شيرازي، صمغ آنغوزه، صمغ ترنجبين در پوشانندگي و بافت قطعات سرخ شدني ناگت مرغ و اندازهگيري قطر بافت ناگتها با دستگاه بافتسنج Texture Analyzer Brookfield و آزمونهاي محتواي روغن و درصد چربي در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود بررسي اثر مقايسه اي صمغ بالنگو، صمغ شيرازي، صمغ آنغوزه، صمغ ترنجبين در پوشانندگي و بافت قطعات سرخ شدني ناگت مرغ و اندازهگيري قطر بافت ناگتها با دستگاه بافتسنج Texture Analyzer Brookfield و آزمونهاي محتواي روغن و درصد چربي در فایل ورد (word) :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس بين المللي علوم و مهندسي

تعداد صفحات : 17

چکیده مقاله:

محصولات سرخ شده به طور گستردهای در سرتاسر جهان مصرف میشود هرچند که برحسب تفاوتهای جغرافیایی و نوع مواد اولیه دردسترس گاها روشهای مختلفی برای تهیه آنها به کار برده میشود. سرخ کردن یکی از فرآیندهای قدیمی و متداول پخت غذا با تغییرات فیزیکی و شیمیایی نظیرژلاتینه شدن نشاسته، دناتوره شدن، پروتئین، تبخیر آب و تشکیل پوسته همراه است و با انتقال حرارت و جرم موجب حرکت روغن به محصول و حرکتآب از محصول به روغن می شود. صمغها هیدروکلوئیدهایی هستند که با جذب آب سبب افزایش ویسکوزیته ودر نتیجه پایداری برخی از سیستمهای غذایی میشوند از این نظر کاربرد گستردهای در بسیاری از فراوردههای غذایی، ازجمله در کاهش جذب روغن دارند. هدف از این تحقیق استفاده از صمغهای خوراکی مانند فارسی، ترنجبین، بالنگو و آنغوزه در تولید صنعتی ناگت مرغ، که تا کنون در مورد ناگت مرغ مطالعهای در این خصوص صورتنگرفتهاست. دمای بهینه سرخکردن نمونهها 471 بودهاست. ناگت مرغ حاوی صمغهای ذکرشده در لعاب سطحی ) پوششدهی( و هسته ) بافت( در22 تیمار، به ترتیب با 1بار تکرار، طبق آزمون دستگاهی بافت سنج و مورد بررسی قرار گرفت. نتایج آزمون بافت سنجی نمونههای سرخ شده در % 1درصد ترنجبین) 4 / پوششدهی ناگت نشانداد.که تیمار، 4درصدفارسی همراه با 5 F+%1.5T (کمترین شاخصهای سختی و نیروی برشی رابین تمامی نمونهها داشته و تفاوت آن با سایر نمونهها معنیدار بودهاست )


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 26 اسفند 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله ضرورت کاربرد کشاورزي دقيق در توسعه پايدار در فایل ورد (word) دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله ضرورت کاربرد کشاورزي دقيق در توسعه پايدار در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله ضرورت کاربرد کشاورزي دقيق در توسعه پايدار در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله ضرورت کاربرد کشاورزي دقيق در توسعه پايدار در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1390

محل انتشار: اولین همایش ملی راهبردهای دستیابی به کشاورزی پایدار

تعداد صفحات: 7

چکیده:

وجود تغییرات مکانی در خصوصیات خاک امری طبیعی می باشد، ولی شناخت این تغییرات به ویژه در اراضی کشاورزی جهت برنامه ریزی دقیق و مدیریت امری اجتناب ناپذیر است آگاهی از این امر برای بهبود در سودآوری و نیل به بهره بری پایدار ضروری می باشد که امروزه برای رسیدن به این هدف بحث کشاورزی دقیق، که یک استراتژی مدیریتی است که جزئیات و اطلاعات مربوط به هر قسمت از مزرعه را به کار گرفته و مدیریت دقیقی بر نهاده ها اعمال می کند مطرح شده است. در این نوع سیستم اطلاعات نوع خاک و کیفیت تولید هر قسمت کوچک از مزرعه جمع آوری شده و مقدار نهاده متناسب با آن قسمت بصورت بهینه بکار برده می شود. و تمام سطح مزرعه به طور یکنواخت نهاده های زراعی را دریافت می نماید. کشاورزی دقیق دارای تعدادی ابزار پیشرفته می باشد که به پایش تغییر پذیری و مدیریت نهاده ها کمک می کنند. که بطور کلی هدف این نوع کشاورزی تحقق کشاورزی پایدار است که در راستای کاهش استفاده از نهادهایی چون کودهای شیمیایی، آفت کش ها و علف کش ها و از طرفی کاهش آلودگی های زیست محیطی به ویژه آلودگی های آب های زیر زمینی عمل می کند و افزایش عملکرد، کاهش هزینه ها و افزایش کارایی استفاده از نهاده ها و در نتیجه افزایش بازده اقتصادی را به دنبال خواهد داشت.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 26 اسفند 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود جايگاه سبک زندگي سالم درسبدتربيتي خانواده ايراني در فایل ورد (word) دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود جايگاه سبک زندگي سالم درسبدتربيتي خانواده ايراني در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود جايگاه سبک زندگي سالم درسبدتربيتي خانواده ايراني در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود جايگاه سبک زندگي سالم درسبدتربيتي خانواده ايراني در فایل ورد (word) :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : اولين همايش علمي پژوهشي روانشناسي،علوم تربيتي و آسيب شناسي جامعه

تعداد صفحات : 10

چکیده مقاله:

سبک زندگی سالم، منبعی ارزشمند برای کاهش شیوع و تاثیر مشکلات بهداشتی، ارتقای سلامت، تطابق با عوامل استرس زای زندگی و بهبود کیفیت زندگی خانواده می باشد. با این حال، قانع شدن به اینکه سلامت یک سرمایه است و ایجاد فرهنگسلامتی کاری دشوار است. سبک زندگی ترکیبی از الگوهای رفتاری و عادات فردی است و شامل جنبه های مختلفی نظیر تغذیه، تحرک بدنی، استرس ، مصرف دخانیات، و کیفیت خواب است که در پی فرآیند اجتماعی شدن به وجود آمده است. بنابر تحقیقات انجام شده افراد دارای سبک زندگی مناسب، از سلامت بیشتری برخوردارند. مطالعه حاضر به بررسی نقش سبک زندگی سالم درسبدتربیتی خانواده ایرانی می پردازد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله شاخص هاي زيست اقليمي مؤثر بر ارزيابي آسايش اقليمي (مطالعه موردي: شهر همدان) در فایل ورد (word) دارای 19 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله شاخص هاي زيست اقليمي مؤثر بر ارزيابي آسايش اقليمي (مطالعه موردي: شهر همدان) در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله شاخص هاي زيست اقليمي مؤثر بر ارزيابي آسايش اقليمي (مطالعه موردي: شهر همدان) در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله شاخص هاي زيست اقليمي مؤثر بر ارزيابي آسايش اقليمي (مطالعه موردي: شهر همدان) در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: اولین کنفرانس ملی جغرافیا، گردشگری، منابع طبیعی و توسعه پایدار
تعداد صفحات: 19
چکیده:
اهمیت اقلیم و تاثیر آن در زندگی انسان بر کسی پوشیده نیست. به طوری که امروزه شناخت پتانسیل های طبیعی و ارزیابیشرایط زیست- اقلیمی فعالیت های انسانی پایه و اساس غالب برنامه ریزی های منطقه ای به حساب می آید. در این راستا ویزگیهای اقلیمی و عناصر غالب آن در پراکندگی فضایی و شکل گیری رفتار محیطی انسانی نقش تعیین کننده ای ایفا می کنند در اینپژوهش شرایط زیست اقلیمی در شهر همدان بر اساس شاخص های ترجونگ ، بیکر، اولگی با استفاده از داده های آماری 20 ساله(1990-2010) مورد بررسی قرار گرفت . و بهترین زمان برای انجام فعالیتهای محیطی و گردشگری در این شهر تعیین شد. نتایجحاصل از پژوهش حاضر نشان دهنده این است که شاخص های بیو کلیمایی مورد استفاده با وجود تفاوتهای جزئی نمودهای نسبتاهمگنی از اقلیم آسایش این شهر ارائه می دهند بنابراین با بررسی ها ی انجام شده این شهر شرایط گرم تا بسیار خنکی برخورداراست بطوری که اواخر دی ماه دمای این ناحیه به کمترین مقدار 2-C رسیده و از آن پس افزایش یافته و در اوایل 1 مرداد بهبیشترین مقدار 5C می رسدطی فصول زمستان و پاییز از محدوده آسایش زیست اقلیمی خارج است و با آغاز فصول بهاروتابستان به شرایط آسایش اقلیمی نزدیک می شود و در مجموع بهار و تابستان با شرایط منحصر به فرد آسایش انسانی بهترینفصول برای انجام فعالیتهای محیطی و گردشگری در همدان است.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,