خريد بک لينک
لوازم یدکی ال ۹۰
Hookah Shisha Tobacco
ماسک سه لایه
فلنج
Barabas Ropa de hombre
مرکز مقالات امام صادق (ع)
تاريخ : 28 اسفند 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود تحقيق رايت» و بسط معماري در آمريکا در فایل ورد (word) دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود تحقيق رايت» و بسط معماري در آمريکا در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود تحقيق رايت» و بسط معماري در آمريکا در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود تحقيق رايت» و بسط معماري در آمريکا در فایل ورد (word) :

«رایت» و بسط معماری در آمریکا
بی تردید «فرانک لویدرایت» از میان تمام معماران معاصری که کارشان از قرن نوزدهم آغاز شد دور اندیش تر بود.
وی نابغه ای بود که چشمه ی فیاض قریحه اش هرگز به خشکی نگرائید و استعدادش به وصف نمی آید. کار وی از اعصار مختلف به خصوص از معماری دیرین خاور دور متاثر بود. اما نه به شیوه ی دیگر معماران قرن نوزدهم که تقلید را بهانه ی عدم ابتکار کرده بودند بلکه مانند «ماتیس» نقاش فرانسوی که از هنر زنگی الهام گرفت و این الهام با درک و تاثری عمیق همراه بود. با این همه کار »رایت» بیشتر از کار هر معمار آمریکائی دیگر روحیه ی سرزمین خود را داشت. فهمیدن کارهای «رایت» محتاج مطالعه ای دقیق و عمیق است و درک شخصیت قوی وی که در هر نکته ای از کارهایش تجلی داشت به آسانی ممکن نیست.
اثرات قرن نوزدهم هنوز در «رایت» باقی بود اما وی به تنهایی به آن که نقاشان و مجسمه سازان معاصر وی او را یاری کرده باشند تصوری نو در معماری آفرید.

تاثیر معماران آمریکایی بر «رایت»:
به سال 1887 هنگامی که «رایت» در شیکاگو آغاز کار کرد این شهر سر چشمه ی معماری جدید بود. وی در کارگاه دو نفر از بهترین معماران و مهندسان آن زمان «لوئی سالون» و «دنکمارادلر» که اولی را «استاد محبوب » و دومی را «کهن سرور بزرگ» می نامید، در زمانی که این دو در کمال قدرت خلاقه ی خود ساختمان (ادیتوریوم) را می ساختند شاگردی کرد.
بدین ترتیب مکتب معماری شیکاگو در شکفته ترین ایام خود بر جوانی وی تاثیر گذاشت؛ با این همه «رایت» مستقیماً دنبال کارهای این مکتب را نگرفت. استفاده از امکانات ساختمانی جدید و مصالح تازه به عرصه ی معماری «رایت» خانه سازی، سال ها بعد وارد شد.
از این رو شاید بتوان گفت وی محافظه کار بود و بیشتر دنباله ی راهی را گرفت که «ریجارسن» رفته بود تا »سالون» تازه در دهه ی سوم قرن بیستم وقتی که استفاده از بتن مسلح در اروپا رواج کامل یافته بود وی – چنان که خود گفته است – برای نخستین بار این ماده را (به اندازه ای که به حساب آید) در یکی از خانه هائی که ساخت بکار برد. دلیل این مطلب عدم کفایت «رایت» نبود؛ بلکه تمایل و اراده شخصی او بود.
آن دسته از معماران اروپائی که رهبری نهضت نو را در آن قاره به عهده داشتند به سرعت معنای کارهای «رایت» را دریافتند و آن را پذیرفتند. به سال 1908 «کونوفرانکه» استادی آلمانی که جزء برنامه ی مبادلات فرهنگی دو کشور آلمان و آمریکا در دانشگاه هاروارد زیبایی شناسی تدریس می کرد «رایت» را ملاقات کرد . نتیجه ی این دیدار کتابی قطور درباره ی «رایت» به زبان آلمانی شد که به سال 1910 در آلمان منتشر گشت.

دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله مشخصه يابي نانوسکوپي نانو ذرات ميلهاي طلا با استفاده از ميکروسکوپ تونلي روبشي در فایل ورد (word) دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله مشخصه يابي نانوسکوپي نانو ذرات ميلهاي طلا با استفاده از ميکروسکوپ تونلي روبشي در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله مشخصه يابي نانوسکوپي نانو ذرات ميلهاي طلا با استفاده از ميکروسکوپ تونلي روبشي در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله مشخصه يابي نانوسکوپي نانو ذرات ميلهاي طلا با استفاده از ميکروسکوپ تونلي روبشي در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: هشتمین همایش بیوتکنولوژی جمهوری اسلامی ایران و چهارمین همایش ملی امنیت زیستی
تعداد صفحات: 5
چکیده:
نانو ذرات میلهای طلا بدلیل قابلیت اتصال به لیگاندهای اختصاصی بعنوان نانو حاملی مناسب برای بیومولکولهای دارویی در ژندرمانی معرفی میشوند. یکی از روشهای متداول برای مشخصه هایی شکلو اندازه نانوذرات طلا، میکروسکوپ الکترونی عبوری (tem) میباشد که اطلاعات بدست آمده را به صورت میکروگراف های 2 بعدی نشان میدهد. از سوی دیگر باتوجه به حساسیت و دقت بالا در مشخصه هایی، از میکروسکوپ های پویشی روبشی با قابلیت های نانوآنالایزری (spmS) و با ضریب تفکیک در حد اتمی میتوان استفاده کرد. یکی از منحصر بفردترین آنها میکروسکوپ تونلی روبشی (stm) می باشد که قابلیت ثبت تصاویر 2 بعدی و 3 بعدی با وضوح نانومتری را دارد. در این مطالعه روش مشخصه یابی نانوسکوپی با stm نانو ذرات میلهای طلا روی گرافیت با آرایش کاملاً منظم در مقایسه با میکروسکوپ الکترونی عبوری توصیف میشود.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود ارتباط هوش هيجاني بر جو سازمان کارکنان سازمان مرکزي دانشگاه آزاد اسلامي در فایل ورد (word) دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود ارتباط هوش هيجاني بر جو سازمان کارکنان سازمان مرکزي دانشگاه آزاد اسلامي در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود ارتباط هوش هيجاني بر جو سازمان کارکنان سازمان مرکزي دانشگاه آزاد اسلامي در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود ارتباط هوش هيجاني بر جو سازمان کارکنان سازمان مرکزي دانشگاه آزاد اسلامي در فایل ورد (word) :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : سومين کنفرانس بين المللي پژوهشهاي کاربردي در مديريت و حسابداري

تعداد صفحات : 12

چکیده مقاله:

هدف تحقیق شناخت ارتباط هوش هیجانی بر جوسازمانی کارکانی مرکزی داشگاه ازاد اسلامی بود پژوهشگر با طرح این پرسش که چه ارتباط بین هوش هیجانی و جو سازمانی کارکنان سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی وجوددارد به تحلیل وتبیین موضوع پژوهش پرداخته است جامعه آماری مشتمل بر 1300 نفر کارکنان سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی اعم از مرد و زن که در سال 1393 مشغول به خدمت بودندکه بااستفاده از جدول برآورد حجم نمونه مورگان 297 نفر به صورت نمونه گیری تصادفی ساده انتخاب گردیدند. اطلاعات گردآوری شده با استفاده از نرم افزار آماری SPSS با روش های آماری توصیفی واستنباطی موردتجزیه و تحلیل قرار گرفت.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود ضرورت و کارکردهاي مديريت دانش و نقش آن در توسعه سازمان ها در فایل ورد (word) دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود ضرورت و کارکردهاي مديريت دانش و نقش آن در توسعه سازمان ها در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود ضرورت و کارکردهاي مديريت دانش و نقش آن در توسعه سازمان ها در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود ضرورت و کارکردهاي مديريت دانش و نقش آن در توسعه سازمان ها در فایل ورد (word) :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : چهارمين کنفرانس ملي و دومين کنفرانس بين المللي حسابداري و مديريت

تعداد صفحات : 9

چکیده مقاله:

با عنایت به سرعت تغییر و تحولات دانش در جامعه امروزی ، روشن می شود که برخورداری از دانش و تحولات به روز برای تداوم حیات سازمان ها و شرکت موثر آنها در عرصه ی رقابتی بسیار ضروری و مهم است . امروزه همه سازمان ها و گروه های علمی و کاری اذعان دارند . برای اینکه سازمان ها بتوانند در دنیای تجاری و رقابتی حضوری پایدار داشته باشند باید حول محور دانش فعالیت کنند و هیچ چیز به اندازه دانش نمی تواند آنها را در دنیای رقابتی مطلوب قرار دهد . که در این مسیر مدیریت دانش از عوامل موکد محسوب می شود . مدیریت دانش باید بتواند سرمایه های دانشی را شناسایی و جمع آوری کرده و از آن برای بکارگیری فرایند کار دانش در جهت بهبود عملکرد و رشد و تحول سازمان ها گام بر دارد .در مقاله ی حاضر با هدف تشریح و تبیین ارائه ی مدل تاثیر مدیریت دانش در تحول سازمان ها ، ضمن مرور مستند ادبیات موضوعی مربوط و ابعاد مورد تحلیل ، در پایان مقاله ، موارد مذکور جمع بندی شده ، در قالب بحث ، نتیجه گیری و پیشنهادات مرتبط با آن جهت پیگیری تحقیقات مشابه درآینده ارائه شده است .


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود گزارش كار آموزی Digital loop carrier سیستم شبكه دستیابی ACCESS TOPDLC3000 در فایل ورد (word) دارای 44 صفحه می باشد و دارای تنظیمات و فهرست کامل در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود گزارش كار آموزی Digital loop carrier سیستم شبكه دستیابی ACCESS TOPDLC3000 در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

فهرست


چكیده 7
آرایش شبكه 8
زمینه های كاربردی سیستم 10
اجزای سیستم 16
اتصال سیستم 23
نمونه هایی از شكل های یونیت 25
سیستم مدیریت شبكه 38
مركزیت بخشیدن به تست سیستم topdlc3000 43
منابع مورد استفاده 46


فهرست اشكال مهم

شكل آرایش شبكه از نوع STAR
شكل آرایش شبكه از نوع linear drop
شكل آرایش شبكه از نوعThree net work
شكل میزان بهره برداری از سوئیچ
اتصال ضربدری
تركیب از طریق WDM
اتصال با مالتی پلكسر HDSM
اتصال با STML/4
شلفهای CBA
كارت CPU
CBA
محل نصب سیستم
نمونه هایی از شكل های یونیت
نمونه ایی از سیستم RST
POINT TO POINT با MTU
نمونه های از V5.2
مدیریت شبكه
مسیر حرکت یکنواخت

فهرست جداول

جدول مقایسه TOP DLC با PCM
یونیت های مربوط به فرستنده و گیرنده
یونیت كانال اطلاعاتی
یونیت مشترك
یونیت صوتی
مقایسه مقدار LET و RST در آرایش های مختلف


ـ چكیده

سیستم 3000 T0PDLC یك سیستم شبكه دستیابی ACCESS و یكی از پیشرفته ترین سیستم های (DIGITAL LOOP CARRIER ) جهت ارائه خدمات به مشتركین میباشد.
با استفاده از این سیستم بواسطه قابلیت جابجایی معماری تقسیم بندی واحدها تعداد حداقل6 و حداكثر 672 كانال می تواند در سیستم DLC3000 مورد استفاده قرار گیرد .
و این سیستم یكی از ایده آلترین سیستم ها جهت انتقال بوق مركز تلفن خودكار به مناطق دور جهت بهبود ارتباطات میباشند . كیفیت سیستم در كاستن سیمهای بیشمار بكار رفته از مراكز تلفن به سمت مشتركین و ارتباطات تقاطی از جهت قابلیت های این سیستم میباشد .
این سیستم براحتی در مناطق شهری و روستایی و ساختمانی بلند و سایر ) LOCAL EXCHANGE TERMINAL ) و سمت ترمینال مشتركین RST كه این دو بخش توسط فیبر نوری و سیستم رادیویی و یا سیم مسی به یكدیگر مرتبط میگردد .
مبدلهای سوییچ مركز تلفن LET در مركز تلفن نصب میگردد و مركز RST ریموت در سمت مشتركین نصب میگردد . یك ترمینال محلی LET میتواند به یك یا چندین ریموت RST متصل گردد .این ارتباط نقطه به نقطه یاخطی یا ستاره یا توپولوژی سه تایی خواهد بود.
ترافیك ارتباطی در هر گره میتواند افزایش یا كاهش داده شود.خط انتقال یك فرستنده و گیرنده متوسط عبارت خواهد بود از فیبر –رادیو و یونیتها 2 مگابیتی . مسافت بین ترمینال
محل و ریموت برای یك ارتباط متوسط 60 كیلو متر میباشد و امكاناتی كه از این سیستم اخذ میگردد عبارت خواهد بود از كانالهای صحبت-تلفن كارتی-دیتا-كانالهای 64 كیلو بیتی و 2 مگابیتی .


منابع :

جزوات تحقیقاتی و مطالعاتی شركت مخابرات
مسئول سالن دستگاه مركز مخابرات محل كار آموزی آقای بهلول بندی


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله تحکيم ساختمانهاي آجري غير مسلح با استفاده از قابهاي صلب فولادي در فایل ورد (word) دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله تحکيم ساختمانهاي آجري غير مسلح با استفاده از قابهاي صلب فولادي در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله تحکيم ساختمانهاي آجري غير مسلح با استفاده از قابهاي صلب فولادي در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله تحکيم ساختمانهاي آجري غير مسلح با استفاده از قابهاي صلب فولادي در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1384

محل انتشار: نخستین همایش ملی استحکام بخشی ساختمانهای بنایی غیرمسلح و بناهای تاریخی

تعداد صفحات: 12

چکیده:

همان طور که از آمار بر می آید ساختمانهای بنایی غیر مسلح موجود در شهرهای کوچک و بزرگ وروستاهای کشورمان مسکن بسیاری از هموطنانمان میباشد و حداقل 60 درصد جمعیت کل کشور در این ساختمانها ساکن هستند. به همین دلیل تخریب این ساختمانها و تبدیل آنها به ساختمانهایی که اسکلت سازه ای دارند و در مقابل بارهای جانبی طرح شده اند به دلیل مشکلات مالی و فرهنگی و کمبود زمان تقریبأ غیر ممکن مینماید . راه حل عقلانی که به نظر میرسد تحکیم و تبدیل همین ساختمانها به ساختمانهای مقاوم در برابر بارهای جانبی "غالبأ زلزله" می باشد تا گذشت زمان خود به خود تبدیل این ساختمانها به ساختمانهای به اصطلاح مهندسی ساز و مقاوم را از نظر اقتصادی، فرهنگی موجه و عقلانی جلوه کند. ساختمانهای بنایی غیر مسلح که در اقلیم کشورمان، ایران بیشترین کاربری را دارند به چهار دسته زیر تقسیم میشوند: الف : ساختمانهای آجری غیر مسلح با سقف تخت ب : ساختمانهای خشتی- گلی با سقف گنبدی پ : ساختمانهای سبک چوبی با سقف شیب دار ت : ساختمانهای سنگی ما در این بحث به مقاوم سازی دسته اول این تیپ ساختمانها "ساختمانهای آجری غیر مسلح با سقف تخت" خواهیم پرداخت. با مطالعه رفتار این نوع از ساختمانها در هنگام وقوع زلزله ها ی پیشین از جمله زلزله رودبار- بم و زرند به این نتیجه رسیدیم که با اضافه کردن قابهای صلب فولادی در این ساختمانها میتوانستیم آنها را درمقابل زلزله مقاوم کنیم. جزئیات بیشتر این طرح ازقبیل : روشهای طراحی -2 روشهای اجرایی -3 بحث اقتصادی -4 مشکلات معماری تخمین زمان اجرا و غیره ; به صورت کلی وموردی در اصل مقاله مورد مطالعه قرار گرفته . امیدواریم با بررسی بیشتر این مسئله در این همایش نواقص احتمالی آن بر طرف شده و به عنوان طرحی کاربردی مورد استفاده قرار گیرد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي رابطه ميان رهبري تحول آفرين و گرايش به نوآوري سازماني شرکت بيمه ايران در فایل ورد (word) دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي رابطه ميان رهبري تحول آفرين و گرايش به نوآوري سازماني شرکت بيمه ايران در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي رابطه ميان رهبري تحول آفرين و گرايش به نوآوري سازماني شرکت بيمه ايران در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي رابطه ميان رهبري تحول آفرين و گرايش به نوآوري سازماني شرکت بيمه ايران در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: همایش بین المللی مدیریت
تعداد صفحات: 10
چکیده:
در محیط های متلاتم امروزی لازمه بقا و دوام سازمانهای پویا، وجود رهبرانی تحول آفرین می باشد. به علت توجه فزاینده به عامل رهبری در ایجاد تحولات سازمانی و نقش آنها در مولفه های از جمله نوآوری های سازمانی، این پژوهش به دنبال آن است که رابطه رهبری تحول آفرین را با نوآوری سازمانی در شرکت بیمه ایران را با روش توصیفی – تحلیلی مورد بررسی نماید. جمع آوری داده های مربوط به رهبری تحول آفرین از پرسشنامه تغییر یافته باس و آوالیور و داده های مربوط به نوآوری های سازمانی از پرسشنامه محقق ساخته استفاده شده است که پایایی آنها از طریق ضریب الفای کرونباخ به ترتیب 93/ و 87/ به دست آمده است. با این هدف 138 نفر از کارکنان ستادی شرکت بیمه بصورت تصادفی انتخاب، داده ها پس از جمع آوری با استفاده از آزمون همبستگی پیرسون و رگرسیون گام به گام تحلیل شده است. نتایج آزمون حاکی از آن است بین تمام مولفه های رهبری تحول آفرین و مولفه های گرایش به نوآوری رابطه مثبت و معنا داری وجود دارد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود طراحي و اعتباريابي برنامه آموزشي فلورتايم مبتني بر تحليل رفتار کاربردي در مهارت هاي ارتباطي و اجتماعيکودکان داراي اختلالات طيف اتيسم در فایل ورد (word) دارای 24 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود طراحي و اعتباريابي برنامه آموزشي فلورتايم مبتني بر تحليل رفتار کاربردي در مهارت هاي ارتباطي و اجتماعيکودکان داراي اختلالات طيف اتيسم در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود طراحي و اعتباريابي برنامه آموزشي فلورتايم مبتني بر تحليل رفتار کاربردي در مهارت هاي ارتباطي و اجتماعيکودکان داراي اختلالات طيف اتيسم در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود طراحي و اعتباريابي برنامه آموزشي فلورتايم مبتني بر تحليل رفتار کاربردي در مهارت هاي ارتباطي و اجتماعيکودکان داراي اختلالات طيف اتيسم در فایل ورد (word) :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس بين المللي يافته هاي نوين پژوهشي در روانشناسي و علوم تربيتي

تعداد صفحات : 24

چکیده مقاله:

مقدمه: امروزه تلاشهای زیادی برای افزایش مهارتهای اجتماعی و ارتباطی کودکان طیف اتیسم از طریق ترکیب برنامه های رفتار درمانی و فلورتایم صورت میگیرد. هدف: پژوهش حاضر با هدف طراحی و اعتباریابی برنامه آموزشی فلورتایم مبتنی بر تحلیل رفتار کاربردی در مهارت های ارتباطی و اجتماعی کودکان دارای اختلالات طیف اتیسم انجام شد. روش: این پژوهش به لحاظ هدف کاربردی و به لحاظ نحوه گردآوری اطلاعات از نوع تجربی با طرح تک آزمودنی چند خط پایهای است. جامعه آماری کلیه کودکان مبتلا به اختلال طیف اتیسم 2 تا 5 سال میباشند. از جامعه آماری مورد نظر تعداد 4 کودک مبتلا اختلال طیف اتیسم با استفاده از معیارهای مختلف از کلینیک پدیده به صورت در دسترس انتخاب شدند و برنامه آموزشی را به مدت 22 جلسه به صورت انفرادی دریافت کردند. داده ها به روش بازبینی نمودارها و روش محاسبه کاهش و افزایش درصدی نمرات مورد تحلیل قرار گرفت. یافتهها: نتایج پژوهش نشان داد که برنامه آموزشی فلورتایم مبتنی بر تحلیل رفتار کاربردی از اعتبار لازم برخوردار است و مداخله مورد استفاده باعث افزایش مهارتهای اجتماعی و ارتباطی کودکان طیف اتیسم شد. نتیجه گیری: این یافتهها نشان میدهد که مهارت های اجتماعی و ارتباطی را کودکان طیف اتیسم می توان با آموزش ارتقاء داد و همچنین از این روش می توان به عنوان یک مداخله در کاهش نشانگان بالینی کودکان طیف اتیسم استفاده کرد


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 27 اسفند 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود بررسي تاثير فرسودگي شغلي بر رضايت از زندگي کاري در فایل ورد (word) دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود بررسي تاثير فرسودگي شغلي بر رضايت از زندگي کاري در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود بررسي تاثير فرسودگي شغلي بر رضايت از زندگي کاري در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود بررسي تاثير فرسودگي شغلي بر رضايت از زندگي کاري در فایل ورد (word) :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : همايش ملي دستاوردهاي نوين در حسابداري و مديريت

تعداد صفحات : 11

چکیده مقاله:

پژوهش حاضر با هدف دانلود بررسي تاثير فرسودگي شغلي بر رضايت از زندگي کاري در فایل ورد (word) در کارکنان اداره کل بندر ودریانوردی خرمشهر انجام شده است. بدین منظور پرسشنامه ای استاندارد برای سنجش متغیرها تهیه شد و پساز اطمینان از پایایی و روایی ابزار اندازه گیری در میان کلیه کارکنان اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر بهعنوان جامعه آماری توزیع شد. داده ها با آزمون کولموگروف- اسمیرنوف، آزمون tتک نمونهای، همبستگیپیرسون، از رگرسیون برای بررسی فرضیه های تحقیق استفاده شد. نتایج نشان داد که فرسودگی شغلی بررضایت از زندگی کاری تأثیر منفی و معناداری دارد


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 27 اسفند 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله Investigating different models for estimation oflongitudinal velocity distribution in rectangular openchannels در فایل ورد (word) دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله Investigating different models for estimation oflongitudinal velocity distribution in rectangular openchannels در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله Investigating different models for estimation oflongitudinal velocity distribution in rectangular openchannels در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله Investigating different models for estimation oflongitudinal velocity distribution in rectangular openchannels در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: همایش ملی الکترونیکی دستاوردهای نوین در علوم مهندسی و پایه
تعداد صفحات: 7
چکیده:

Determination of velocity distribution is one of the basic aspects in open channel flow studies. It directly relates to various flow properties like shear stress distribution, secondary flows, channel capacity measurement, and other flow entities. The knowledge of velocity distribution helps to know the velocity magnitude at each point across the flow cross-section. It has been found that velocity distribution in various types of channels varies with the shape, type and patterns of channels. Thus, it is essential to study various methods used for estimation of velocity distribution in various natural and artificial open channels. In the present work, several models developed for velocity distribution in open channels are discussed (namely Dip Modified Log law, full Dip Modified Log Wake law, and total Dip Modified Log Wake law). All these models are based on different relations available for eddy viscosity. Available data measured in a rectangular lab channel was used to examine the accuracy of the models in estimating the longitudinal velocity profile in narrow channels. The results show that all models are able to describe the velocity-dip phenomenon and velocity negative gradient near the free surface; however DML-law provides a better description of the velocity profile curve in narrow channels and the dip phenomena and agrees the best with the experimental results and is able to predict the position of dip phenomenon more accurate than others. Also it the value of errors calculated is the least for DML-law.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,