خريد بک لينک
لوازم یدکی ال ۹۰
Hookah Shisha Tobacco
ماسک سه لایه
فلنج
Barabas Ropa de hombre
مرکز مقالات امام صادق (ع)
تاريخ : 12 فروردين 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله ارزيابي بوم گردي روستايي در ايران در فایل ورد (word) دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله ارزيابي بوم گردي روستايي در ايران در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله ارزيابي بوم گردي روستايي در ايران در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله ارزيابي بوم گردي روستايي در ايران در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: اولین کنفرانس بین المللی یافته های نوین در علوم کشاورزی، منابع طبیعی و محیط زیست
تعداد صفحات: 8
چکیده:
صنعت گردشگری به عنوان زمینه و گستره ی مؤثری در توسعه اقتصادی، اجتماعی مناطق روستایی مطرح می باشد. در حال حاضر صنعت گردشگری به عنوان یکی از مهم ترین منابع تولید درآمد و افزایش فرصت های شغلی و نیز توسعه و گسترش زیرساخت ها و توسعه اجتماعی فرهنگی و نیز به عنوان موتور و محرک رشد و توسعه اقتصادی مناطق می باشد.گردشگری دارای اشکال مختلف و انواع گوناگونی است که بسته به شرایط محیطی، متفاوت می باشد. یکی از انواع گردشگری، گردشگری کشاورزی می باشد که در واقع یکی از زیرمجموعه های گردشگری روستایی محسوب می شود و می توان گفت که گردشگری کشاورزی فعالیتی است برای شناسایی روستا به عنوان یک قطب اقتصادی و اجتماعی با در نظر داشتن تمامی هویت و تاریخچه مناطق روستایی . با رشد صنعت گردشگری، نیاز به جذب و آموزش نیروی انسانی در این صنعت انسان محور، اهمیت ویژه ای یافته است. واضح است که تنها فراوانی نیروی انسانی نمی تواند ضامن عملکرد خوب برای دست یابی به اهداف این بخش باشد؛ بلکه علاوه برتعداد، میزان دانش نظری و آشنایی خدمات دهندگان با مهارت های حرفه ای نیز تعیین کننده است. بنابراین تدوین و اجرای استراتژی توسعه ی منابع انسانی صنعت گردشگری درجهت ایجاد گردشگری پایدار و حرکت به سمت توسعه و عمران روستایی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و آموزش مهمترین نقش را در این راستا ایفا می کند. این مقاله به صورت مطالعه کتابخانه ای درباره ی اهمیت گردشگری مناطق روستایی درتوسعه و عمران روستایی مورد بررسی قرار گرفت.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 12 فروردين 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود تحقيق چوگان در فایل ورد (word) دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود تحقيق چوگان در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود تحقيق چوگان در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود تحقيق چوگان در فایل ورد (word) :

این ورزش بازی شاهان نامیده شده‌است (زیرا بیشتر در میان پادشاهان و بزرگان رواج داشت) و از ورزشهای کهن ایرانی است. نام چوگان از نام چوبی که در آن استفاده می‌شود برگرفته شده‌است. این بازی در ابتدا ورزشی عنوانی نظامی و جنگی داشت و سوارکاران ایرانی در آن استعداد اسب‌های جنگی خود را به نمایش می‌گذاشتند.

چوگان به هنگام کشور گشایی داریوش اول در هند، در آن سرزمین رواج یافت. اروپاییان در زمان صفویان و در زمان استعمار خود در هند، با این بازی آشنا شدند و آن را در سراسر اروپا پخش کردند. بعدها نیز ورزش‌هایی از قبیل گلف و هاکی پدید آوردند که دسته‌های استفاده شده در این بازی‌ها به همان چوب چوگان برمی‌گردد.

این ورزش در ایران پس از صفویان کم کم رو به فراموشی رفت. البته در زمان پهلوی، در ارتباط با اروپاییان، چوگان دوباره مورد توجه قرار گرفت، ولی مانند گذشته رواج نیافت. امروزه سعی می‌شود توجه بیشتری به این ورزش نشان داده شود. همچنین اقداماتی برای تاُسیس زمین‌هایی سرپوشیده برای زنان انجام شده‌است.

مشخصه‌های زمین چوگان

طول و عرض زمین چوگان به ترتیب و متر است (البته در کشور ایالات متحده آمریکا و آرژانتین این ابعاد کمی از استاندارد رایج بزرگ‌تر می‌باشد). طول دروازه نیز متر می‌باشد.

مدت زمان مسابقه

یک بازی چوگان به دوره زمانی (چوکه) که هر کدام دقیقه می‌باشد تقسیم می‌شود. البته این استاندارد مربوط به کشور انگلستان می‌باشد ولی در آرژانتین و آمریکا این مدت زمانی به هشت قسمت تقسیم شده و بین هر چوکه استراحتی معادل دقیقه و بین دو نیمه دقیقه در نظر گرفته می‌شود.

تعداد بازیکنان

در هر تیم چهار نفر بازی می‌کنند. نفر اول یک مهاجم است و کار او حمله و نیز کمک به مدافع است. نفر دوم نیز مهاجم است، ولی وظیفه او در دفاع مهم‌تر است. نفر سوم که معمولاً بهترین بازیکن تیم است، وظیفه دارد تا حرکات دفاعی را به ضد حمله تبدیل کند. نفر چهارم نیز مدافع است و وظیفه دارد توپ را از دروازه دور کند. از آن جایی که چوگان بازی‌ای با روند سریع است، امکان دارد بازی کنان یک تیم در قسمت‌های مختلفی از زمین قرار گیرند که مربوط به وظیفه بازیکن دیگر باشد. در این حالت باید وظایف آن بازیکن را انجام دهند تا به جای خود بازگردند.

 

هدف و قوانین بازی

هدف این بازی فرستادن توپ در دروازه حریف می‌باشد. هنگامی که توپ از پشت دروازه خارج می‌شود، پرتاب توپ به تیم مورد حمله قرار گرفته تعلق می‌گیرد، مگر این که خود این تیم باعث خارج شدن آن شده باشد. در این صورت به تیم مقابل یک پرتاب آزاد (از متری محل خروج) تعلق می‌گیرد. پس از هر گل، دو تیم زمین خود را تعویض می‌کنند و داور توپ را در مرکز زمین قرار می‌دهد. در صورتی که دو تیم برابر شوند، وقت اضافی به آن‌ها تعلق می‌گیرد و اولین تیمی که گل بزند برنده اعلام می‌شود. هنگامی که بازیکنی به سمت جهتی که توپ در آن پرتاب شده‌است می‌تازد، تقدم با اوست در صورتی که (و تنها در این صورت) که توپ در سمت راست او باشد. در این صورت هیچ بازکنی اجازه ندارد راه او را سد کند، مگر آن که در فاصله معقولی قرار گیرد که هیچ جای خطر نباشد.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود تحليل عددي پايداري شيرواني خاکي مسلح شده با ژئوگريد و مقايسه نتايج با داده هاي حاصل از ابزار دقيق در فایل ورد (word) دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود تحليل عددي پايداري شيرواني خاکي مسلح شده با ژئوگريد و مقايسه نتايج با داده هاي حاصل از ابزار دقيق در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود تحليل عددي پايداري شيرواني خاکي مسلح شده با ژئوگريد و مقايسه نتايج با داده هاي حاصل از ابزار دقيق در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود تحليل عددي پايداري شيرواني خاکي مسلح شده با ژئوگريد و مقايسه نتايج با داده هاي حاصل از ابزار دقيق در فایل ورد (word) :


سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : دومين کنفرانس ملي مهندسي عمران، معماري و توسعه شهري

تعداد صفحات : 9

چکیده مقاله:

در این تحقیق با در نظر گرفتن یک شیروانی خاکی مسلح شده با ژئوگرید که رفتار حین ساخت و پس از ساخت آن بوسیله ابزار دقیق ثبت شده و اطلاعات و داده های آن موجود می باشد، با استفاده از روشهای تعادل حدی و اجزاء محدود، تحت تحلیل های پایداری و تنش - تغییر شکل قرار گرفته و نتایج حاصل مورد بررسی قرار گرفته است. پس از ساخت مدل رایانه ای از شیروانی توسط نرم افزار Plaxis-V8 .2 روی آن آنالیزهای پایداری و تنش - کرنش انجام گرفته است. نتایج بدست آمده ازتحلیل های عددی تطابق قابل قبولی با نتایج حاصل از ابزار دقیق نشان می دهد.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود شبيهسازي نظري و تجربي رفتار کششيکامپوزيتهاي پايه پليمري تقويتشده با اليافکربن بافته شده براي کاربرد در سازههاي هوا فضايي در فایل ورد (word) دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود شبيهسازي نظري و تجربي رفتار کششيکامپوزيتهاي پايه پليمري تقويتشده با اليافکربن بافته شده براي کاربرد در سازههاي هوا فضايي در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود شبيهسازي نظري و تجربي رفتار کششيکامپوزيتهاي پايه پليمري تقويتشده با اليافکربن بافته شده براي کاربرد در سازههاي هوا فضايي در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود شبيهسازي نظري و تجربي رفتار کششيکامپوزيتهاي پايه پليمري تقويتشده با اليافکربن بافته شده براي کاربرد در سازههاي هوا فضايي در فایل ورد (word) :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس سراسري دانش و فناوري مهندسي مکانيک و برق ايران

تعداد صفحات : 7

چکیده مقاله:

هدف اصلی این مقاله مطالعه رفتار مکانیکی کامپوزیتهای پایه پلیمری تقویت شده با الیاف کربن تحت آزما یش کشش است. در این تحقیق، روابط نظری حاکم و نتایج تجربی ارائه شده است. در وهله اول، یک برنامه آزمایش ی برای تعیین مدول کششی و استحکام کششی الیاف بافته شده کربن / اپوکسی به عنوان یک مواد سبک وزن در کاربردهای هوافضایی انجام شد. سپس، بر اساس خواص مکانیکی، یک مدل نظر ی ساده برا ی تعیین خواص کششی کامپوزیتهای الیاف بافته شده کربن / اپوکسی استفاده شد. علاوه بر ا ی ن، تغیی رات در خواص کشش یکامپوزیتها با توجه به کسر حجمی الیاف نیز مورد بررسی قرار گرفت. توسط آزمون کشش، اثر سه کسر حجمی متفاوت الیاف 40؛ 50: 60 بر رفتار کششی کامپوزیتهای الیاف بافته شده کربن / اپوکسی مورد بررسی قرار گرفت. تطابق عالی بین نتایج نظری و آزمایشات گویای دقت و صحت مدل در پیش بینی خواص کشش کامپوزیت های الیاف بافته شده کربن / اپوکسی است که مبین این امر است که میتوان از این مدل در اجزای واقعی یک سازه هوافضایی کامپوزیتی استفاده نمود.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي تأثير پوزولان طبيعي چکنه و زئوليت بر خواص مکانيکي بتن در فایل ورد (word) دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي تأثير پوزولان طبيعي چکنه و زئوليت بر خواص مکانيکي بتن در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي تأثير پوزولان طبيعي چکنه و زئوليت بر خواص مکانيکي بتن در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي تأثير پوزولان طبيعي چکنه و زئوليت بر خواص مکانيکي بتن در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: هفتمین کنگره ملی مهندسی عمران
تعداد صفحات: 6
چکیده:
استفاده گسترده از بتن در پروژه های عمرانی، محققان را به پژوهش بیشتر در خصوص تولید بتنی با مقاومت و دوام بالا سوق داد. از جمله راه حل ها، استفاده از افزودنی ها و پوزولان های طبیعی و مصنوعی در بتن می باشد. وجود پوزولان ها در سیمان و تشکیل هیدرات های سیلیکاتی به صورت ژلچسباننده سبب افزایش مقاومت و بهبود سایر خواص مکانیکی خمیر سیمان می گردد. کلینوپتیلولیت رایج ترین زئولیت طبیعی است که به عنوانپوزولان در ترکیب بتن از طریق جایگزینی با سیمان پرتلند بکار می رود، تا بتوان اثر آن را بر دوام بتن تازه و سخت شده بررسی نمود. این پژوهش به منظور بررسی تأثیر پوزولانهای طبیعی چکنه و کلینوپتیلولیت بر مقاومت فشاری 82 روزه بتن صورت گرفته است. نخست طرح شاهد ساخته شده و سپس نقش هر کدام از پوزولانها به صورت جداگانه بررسی گردیده است. تمامی طرح ها به مدت 82 روز در آب عمل آوری شده و سپس مقاومت فشاری آنها اندازه گیری و با طرح شاهد مقایسه شده است. پوزولان طبیعی کلینوپتیلولیت نیاز به استفاده از فوق روان کننده داشته اما در پوزولان چکنه نیازی نمی باشد. نتایج نشان می دهد که استفاده از پوزولان چکنه سبب کاهش مقاومت 82 روزه می شود، بطوریکه افزایش درصد استفاده از آن، افت مقاومت را تسریع می کند. بیشترین کاهش مقاومت برای پوزولان چکنه در 82 درصد جایگزینی می باشد. پوزولان زئولیت سبب افزایش مقاومت فشاری 82 روزه بتن شده و برای 02 درصد جایگزینی بالاترین مقاومت را نتیجه می دهد


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود بررسي ساختار و مورفولوژي نانو ذرات تيتانيوم دي اکسيد نهشت شده به روش افشانه پايروليزز در فایل ورد (word) دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود بررسي ساختار و مورفولوژي نانو ذرات تيتانيوم دي اکسيد نهشت شده به روش افشانه پايروليزز در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود بررسي ساختار و مورفولوژي نانو ذرات تيتانيوم دي اکسيد نهشت شده به روش افشانه پايروليزز در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود بررسي ساختار و مورفولوژي نانو ذرات تيتانيوم دي اکسيد نهشت شده به روش افشانه پايروليزز در فایل ورد (word) :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : دومين کنفرانس بين المللي و سومين همايش ملي کاربرد فناوري هاي نوين در علوم مهندسي

تعداد صفحات : 6

چکیده مقاله:

در این کار پژوهشی نانو ذرات تیتانیوم دی اکسید (TiO(2 به روش اسپری پایرولیزز تهیه شدند وسپس در دمای 500 به مدت 30 دقیقه درکوره با حضور سه نوع گاز (O(2 و (N(2 و Ar بازپختشدند و تغییرات مربوط به ساختار فیزیکی و مورفولوژی سطح به کمک آنالیز های XRD و FESEM مشخص شد و برای تایید و تشخیص پیوند شیمیایی موجود از آنالیز تبدیل فوریه فرو سرخ (FTIR) استفاده شد و ویژگی های اپتیکی این لایه ها از طریق طیف سنج (UV-Vis)مورد مطالعه قرار گرفت.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 12 فروردين 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي رفتار و ميکرومدلسازي قاب هاي مرکب بتني در فایل ورد (word) دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي رفتار و ميکرومدلسازي قاب هاي مرکب بتني در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي رفتار و ميکرومدلسازي قاب هاي مرکب بتني در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي رفتار و ميکرومدلسازي قاب هاي مرکب بتني در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1389

محل انتشار: کنفرانس بین المللی سبک سازی و زلزله

تعداد صفحات: 9

چکیده:

یکی از مسایل مهمدر زمینه تحلیل و بررسی عملکرد سازه ها، لحاظ نمودن اثر میان قاب های آجری است زیرا میان قاب ها با توجه به مشخصات خود و نحوه اتصال به قاب ها میتوانند باعث ایجاد تغییر در ویژگی های دینامیکی قاب ها شوند. در بین روش هایی که برای مدل سازی میان قاب ها به کار میروند، میکرو مدل سازی میان قاب ها با روش اجزای محدود، رفتار خود میان قاب و قاب مرکب را بسیار نزدیک به رفتار واقعی می تواند مدل کند. هدف تحقیق حاضر یافتن بهینه ترین و دقیقترین روش میکرومدل سازی قاب های مرکب بتنی به روش اجزاء محدود با استفاده از نرم افزار ANSYS 12میباشد. یک نمونه قاب بتنی در دو حالت با میان قاب آجری و بدون میان قاب آجری توسط نرم افزار ANSYS 12 با روش های میکرو مدل سازی مطرح شده ، مدل و تحلیل شده و مقایسه نتایج حاصل از تحلیل نرم افزار با نتایج آزمایش های عملی انجام شده بر روی نمونه ها نشان از دقت بالای روش های میکرومدلسازی در تخمین رفتار واقعی قاب های مرکب دارد.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله نقش سيرکولاسيون هوا در مجموعه هاي اقامتي و رفاهي و تاثير آن در معماري پايدار در فایل ورد (word) دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله نقش سيرکولاسيون هوا در مجموعه هاي اقامتي و رفاهي و تاثير آن در معماري پايدار در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله نقش سيرکولاسيون هوا در مجموعه هاي اقامتي و رفاهي و تاثير آن در معماري پايدار در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله نقش سيرکولاسيون هوا در مجموعه هاي اقامتي و رفاهي و تاثير آن در معماري پايدار در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: همایش ملی مهندسی عمران، معماری و مدیریت پایدار شهری
تعداد صفحات: 8
چکیده:
توسعه پایداردرمجتمع های اقامتی و رفاهی دارای حوزه های گوناگونی است یکی ازاین حوزه ها توجه به اقلیم اقلیم معتدل و مرطوب است دراین راستا به تحلیل اقلیمی و راه رسیدن به توسعه پایدار دراقلیم شهرستان امل می پردازیم برای رسیدن به معماری بومی مناطق معتدل و مرطوب ازچمله شهرستان امل دراستان مازندران عوامل متعددی تاثیرگذار هستند دراین مقاله به سیرکولاسیون جریان هوا پرداخته شده است چرا که رطوبت دراین نواحی زیاد است و می بایست ازراکد شدن جریان هوا جلوگیری به عمل اورد که این خود یکی ازراه های استفاده کم ازتجهیزات مکانیکی و جایگزینی آن با معماری بومی منطقه و درنهایت گامی رو به جلو دربحث توسعه پایدار دراقلیم معتدل ومرطوب به حساب می اید روش این پژوهش مبتنی برمطالعات کتابخانه ای است نتایج بدست امده ازاین پژوهش باهدف معماری پایدار و راه های مفید جهت بهره گیری ازجریان هوا دراقلیم معتدل و مرطوب است


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقايسه تأثير تمرينات هوازي با سه وسيله ي تردميل، چرخ کارسنج و اسکي فضايي بر سطوح سرمي استروژن و پاراتيروئيد زنان سالمند در فایل ورد (word) دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقايسه تأثير تمرينات هوازي با سه وسيله ي تردميل، چرخ کارسنج و اسکي فضايي بر سطوح سرمي استروژن و پاراتيروئيد زنان سالمند در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقايسه تأثير تمرينات هوازي با سه وسيله ي تردميل، چرخ کارسنج و اسکي فضايي بر سطوح سرمي استروژن و پاراتيروئيد زنان سالمند در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقايسه تأثير تمرينات هوازي با سه وسيله ي تردميل، چرخ کارسنج و اسکي فضايي بر سطوح سرمي استروژن و پاراتيروئيد زنان سالمند در فایل ورد (word) :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : اولين همايش ملي علوم ورزشي و تربيت بدني ايران

تعداد صفحات : 7

چکیده مقاله:

هدف از پژوهش حاضر مقایسه تأثیر تمرینات هوازی با سه وسیله ی تردمیل، چرخ کارسنج و اسکی فضایی بر سطوح سرمی استروژن وپاراتیروئید زنان سالمند بود. بدین منظور 40 زن غیر ورزشکار با دامنه سنی 50 تا 60 سال به صورت هدفمند و به طور تصادفی در چهارگروه تمرین تردمیل (هوازی با تحمل وزن)، چرخ کارسنج (هوازی بدون تحمل وزن)، اسکی فضایی (هوازی با فعالیت هم دست ها و همپاها) و کنترل (بدون تمرین) هر گروه 10 نفر به مدت 8 هفته قرار گرفتند. نمونه های خونی 48 ساعت قبل و 48 ساعت بعد از مداخلاتتمرینی برای اندازه گیری استروژن و پاراتیروئید سرم جمع آوری شد. نتایج این تحقیق افزایش معنی دار سطوح پاراتیروئید و کاهش غیرمعنی دار استروژن را پس از سه تمرین هوازی با تردمیل، اسکی فضایی و چرخ کارسنج نشان داد. این تغییرات در گروه تردمیل از دوگروه تمرینی دیگر بیشتر بود. با توجه به اینکه نتایج این تحقیق نشان دهنده برقراری شرایط آنابولیکی پس از سه روش تمرین هوازی باتردمیل، اسکی فضایی و چرخ کارسنج می باشد، می توان از هر سه تمرین هوازی به ویژه تردمیل، حداقل برای جلوگیری از اتلاف تودهاستخوانی در سنین یائسگی و سالمندی استفاده نمود.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي توارث پذيري بين ژنوتيپ هاي مختلف کدوهاي بومي شمال غرب ايران در فایل ورد (word) دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي توارث پذيري بين ژنوتيپ هاي مختلف کدوهاي بومي شمال غرب ايران در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي توارث پذيري بين ژنوتيپ هاي مختلف کدوهاي بومي شمال غرب ايران در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي توارث پذيري بين ژنوتيپ هاي مختلف کدوهاي بومي شمال غرب ايران در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: دومین همایش ملی پژوهش های کاربردی در علوم کشاورزی
تعداد صفحات: 7
چکیده:
به منظور بررسی وراثت پذیری، تحقیقی در قالب طرح بلوک های کامل تصادفی با سه تکرار در مرکز تحقیقات کشاورزی شهرستان نوشین شهر واقع در آذربایجان غربی در سال 1392 اجراء گردید. ویژگی های مرفولوژیکی مربوط به میوه، بذر، برگ، گل، بوته و ویژگی های فیزیولوژیکی از قبیل فتوسنتز، TSS و PH ژنوتیپ ها بررسی شد. نتایج نشان داد که اختلاف ناچیزی بین ضریب تنوع فنوتیپی و ژنتیکی وجود داشت. بالاترین ضریب تنوع ژنتیکی مربوط به عملکرد میوه طول بوته مشاهده شد. اکثر ویژگی های مورد بررسی دارای توارث پذیری متوسط و بالا داشتند، ویژگی های وزن میوه، عملکرد میوه و بذر و طول میوه به ترتیب بیشترین بازده ژنتیکی مورد انتظار و ویژگی های شاخه دهی اولیه، طول، نسبت طول به عرض برگ، قطر میله پرچم و قطر و طول بساک کمترین بازده ژنتیکی مورد نظر را دارا بودند.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,