خريد بک لينک
لوازم یدکی ال ۹۰
Hookah Shisha Tobacco
ماسک سه لایه
فلنج
Barabas Ropa de hombre
مرکز مقالات امام صادق (ع)
تاريخ : 12 فروردين 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله کليات گياه شناسي (زوفا) در فایل ورد (word) دارای 2 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله کليات گياه شناسي (زوفا) در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله کليات گياه شناسي (زوفا) در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله کليات گياه شناسي (زوفا) در فایل ورد (word) :

کلیات گیاه شناسی

 

زوفا درختچه ای است پایا با ساقه های منشعب که ارتفاع آن تا 60 سانتیمتر می رسد این گیاه بحالت خودرو در نواحی جنوب اروپا، ایران ، هند ،ترکیه و شوروی می روید . برگهای آن کوچک، خط در ، نوک تیز و سبزرنگ است که بسیار معطر می باشد .گلهای آن آبی و گاهی سفید اند که در انتهای ساقه ظاهر می شود .

 

ترکیبات شیمیایی:

برگهای زوفا دارای طعمی تند و مطبوع می باشد . ماده ای شیمیایی که در آن وجود دارد بنام هیسوپین معروف است . در زوفا همچنین حدود ی درصد اسانس وجود دارد .

 

خواص داروئی:

 

 

زوفا از نظر طب قدیم ایران گرم و خشک است

 

1)سرفه و ناراحتی های ریوی را برطرف می کند .

 

2)نرم کننده سینه است

 

3)خلط آور است

 

4)معده را تقویت می کند

 

5)نفخ شکم را برطرف می کند

 

6)ادرار آور است

 

7)داروی مفیدی برای مداوای آسم است

 

8)اشتها را زیاد می کند

 

9)برای رفع کم خونی مفید است

 

10)افسردگی را برطرف می کند

 

11)برای درمان صرع مفید است

 

12)برای التیام زخم برگهای زوفا را له کرده و روی زخم بگذارید

 

13)برای درمان تب خال مفید است و کسانیکه تب خال می زنند باید از دم کرده زوفا استفاده کنند .

 

14)در قدیم از زوفا برای سقط جنین استفاده می کردند .

 

15)درد شکستگی را می توان با کمپرس زوفا آرام کرد.

 

طرز استفاده:

دم کرده : مقدر 0 5گرم برگ وشاخه های گلدار زوفا را در یک لیتر آب جوش ریخته و بمدت 15 دقیقه دم کنید . مقدر مصرف این دم کرده یک فنجان سه بار در روز است .

 

جوشانده : مقدر 50 گرم برگ و سرشاخه های گلدار زوفا را در یک لیتر آبجوش ودر کرده و بمدت نیمساعت بگذارید بآرامی بجوشد این جوشانده را برای کمپرس استفاده کنید .

 

تنطور زوفا ک این تنطور را می توانید از فروشگاههای گیاهان دارویی و یا برخی از داروخانه ها خریدری کنید . مقدر مصرف آن5-10 قطره سه بار در روز مخلوط با آب است .

 

مضرات :

مصرف بیش از اندازه این گیاه برای کبد مضر است و همچنین چون اثر سقط جنین درد بنبراین زنان حامله باید از خوردن آن پرهیز کنند

 


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 12 فروردين 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله Prediction of azo dye decolorization by UV/TiO2 using artificial neural networks در فایل ورد (word) دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله Prediction of azo dye decolorization by UV/TiO2 using artificial neural networks در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله Prediction of azo dye decolorization by UV/TiO2 using artificial neural networks در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله Prediction of azo dye decolorization by UV/TiO2 using artificial neural networks در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1389

محل انتشار: همایش منطقه ای یافته های نوین شیمی و مهندسی شیمی

تعداد صفحات: 9

چکیده:

An artificial neural network model was developed to predict the photocatalytic decolorization of azo dye Methyl Orange(MO) in water by a combination of UV/TiO2 system.The initial concentrations of dye and titanium dioxide, the pH of the solution and time of UV irradiation were employed as input to the network; the output of the network was decolorization efficiency. The multilayer feed-forward networks were trained by 100 sets of inpute-output patterns using a backpropagation algorithm; a three-layered network with six neurons in the hidden layer gave optimal results. The model gave good predictions of high correlation coefficient (R2=0.997).


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 12 فروردين 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي قطعات و عملکرد آلترناتور نيسان جونيور 2000 در فایل ورد (word) دارای 47 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي قطعات و عملکرد آلترناتور نيسان جونيور 2000 در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي قطعات و عملکرد آلترناتور نيسان جونيور 2000 در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي قطعات و عملکرد آلترناتور نيسان جونيور 2000 در فایل ورد (word) :

بررسی قطعات و عملکرد آلترناتور نیسان جونیور 2000

مقدمه
در اجتماع حاضر دنیا با توجه به روند سریع و رو به رشد صنایع خودرو سازی، بحثهای گوناگون کیفی و کمی خودروها باعث شده، سازندگان با سلیقه های متنوع مشتریان خود روبروه شوند که در راستای تولید خودرو، وسایل و امکانات رفاهی فراوانی راجهت عرضه محصولات خود به خودرو بیفزایند. با توجه به اینکه اغلب وسایل مورد بحث الکتریکی بوده و محتاج منبع عظیمی از نیرو می باشد و باطریها جوابگوی میزان مصرف بالای مصرف کننده ها نیستند، نیاز به مولد نیروی الکتریکی مناسب جهت راه اندازی وسایل الکتریکی و حتی شارژ باطری

بسیار ضروری بوده ، در همین راستا مولدهای برق با نام دینام ( مولد برق DC ) تولید گشت که تا حدی جوابگوی نیاز خودرو و وسایل ضروری آن مانند کویل، چراغهای جلو و عقب، بوق و شارژ باطری بود ولی وسایل رفاهی مانند کولر، بخاری، شیشه بالابر برقی، پروژکتورهای اضافی، در بعضی موارد یخچال خودرو و غیره مصرف بسیار بالایی داشته که سازندگان بالاجبار رو به ساخت مولدهای AC (آلترناتور) آوردند که کاملا نیاز آنها را برآورده می کرد.

امروز در صنایع خودروسازی دنیا دیگر خبری از ساخت دینام نیست. بلکه همه سازنده ها از آلترناتور با میزان جریاندهی دلخواه خود استفاده می کنند.
توضیحات مربوط به دینام و آلترناتور در قسمتهای مختلف بازگو خواهد شد.
فصل اول : دینام
دینام مولد جریان مستقیم می باشد که بطور کلی از قطعات زیر تشکیل می گردد.
شکل
1-براکت 7-بوش 13- واشر نمدی 19- آرمیچر
2-بوش برنزی 8-بلبرینگ 14-ذغال 20-رینگ
3-واشر 9-تخت 15-نگهدارنده واشر نمدی 21-واشر نگهدارنده بلبرینگ

4-بالشکتها 10-یاتاقان براکت جلو 16-پیچهای بلند 22-رینگ فشاری لاستیکی
5-بدنه دینام 11-مهره و واشر 17-کموتاتور، واشر نمدی
کلکتور
6-محور آرمیچر 12-ترمینال 18-پیچ کفشک درپوش جلو
بررسی عملکرد مدار ساده دینام

از حرکت دادن یک سیم هادی در میدان مغناطیسی به طریقی که خطوط قوای میدان مغناطیسی را قطع کند، نیروی محرکه ای القاء می شود که این نیرو به وسیله آمپرمتر در هادی قابل تشخیص است. با تغییر جهت حرکت هادی جهت حرکت عقربه آمپرمتر نیز تغییر می کند. اگر سیم هادی در جهتی حرکت کند حرکت آن با خطوط قوا موازی باشد، هیچ نیروی محرکه ای در آن القاء نمی شود.

در دینام حرکت هادی بصورت دورانی است. حرکت دورانی هادی به این صورت قابل انجام است که سیم هادی بصورت قاب در می آید. جریان ایجاد شده در قاب بصورت متناوب خواهد بود که در زمان اندازه گیری آن به وسیله آمپرمتر، عقربه آمپرمتر بین صفر منفی و مثبت در نوسان است.
برای تبدیل ولتاژ متناوب به ولتاژ یکسو، حلقه هادی را به دو نیم حلقه تبدیل می کنند که بین نیم حلقه ها عایق می شود. آنگاه ذغال روی حلقه ها قرار می دهند که جریان را از طرف (ذغال مثبت) میگیرد و به مصرف کننده انتقال می دهد. ذغال دیگر مدار جریان را مسدود می کند. به دو نیم حلقه ای که به منظور یکسو سازی جریان، نسبت به هم عایق بندی شده اند کلکتور (کموتاتور) می گویند.

ساختمان یک دینام ساده
در ساده ترین صورت دینام فقط یک کلاف یا یک سیم پیچ و دو تکه کلکتور به کار رفته است. در این دینام جریان لازم برای بالشتکها از ذغال مثبت تامین می شود، یعنی مقداری از جریان تولید شده دینام برای مغناطیس کردن قطبها به مصرف می رسد. چنین دینامی را خود تحریک گویند.
در چنین دینامهایی شدت نوسانات ولتاژ زیاد است و برای کاهش دادن آن بجای استفاده از یک کلاف سیم پیچ از کلافهای متعدد استفاده کنند و مجموعه کلافها را در بدنه آرمیچر قرار دهند و در میدان مغناطیسی به دوران در می آورند.

نوسانات بوجود آمده در واقع همان منحنی هایی هستند که از چرخش هادی در جریان خطوط قوا بوجود می آیند. با اضافه شدن تعداد سیم پیچ، تعداد منحنیها در یک دوره گردش آرمیچر آنقدر زیاد می شود که تواتر آنها حالت خط مستقیم را بوجود می آورد.
در نتیجه ازدیاد حلقه های سیم پیچ آرمیچر، منحنی ولتاژ و جریان ایجاد شده به خطوط مستقیم نزدیکتر می شود و این حالت است که به آن کم کردن نوسانات ولتاژ دینام می گویند.

افزایش ولتاژ خروجی دینام
برای افزایش ولتاژ خروجی دینام، یعنی رساندن آن به حدی که بتواند پاسخگوی نیاز مصرف کننده ها باشد، به نسبت لازم عوامل زیر باید افزایش یابد.
1-طول سیم
2-سرعت حرکت آمیچر

3-شدت میدان قطبین
4-زاویه بین خطوط میدان و مسیر حرکت
در حرکت دورانی، مسیر هادی بین صفر تا 360 درجه است و نمی توان آن را افزایش داد، اما سرعت حرکت آرمیچر تابع سرعت موتور است و به شرایط کار موتور بستگی دارد. شدت میدان قطبین (میدان مغناطیسی ) تابع قدرت خروجی دینام است. با چنین وضعیتی برای افزایش ولتاژ و جریان خروجی دینام بهترین کار ازدیاد طول سیم کلافهای آرمیچر است.
در دینامیهای 6 ولتی در حدود 8 دور سیم بدور شیار آرمیچر پیچیده می شود که این کار به خاطر ازدیاد طول سیم انجام می گیرد. در دینامهای 12 ولتی پیچش در بیش از 10 دور انجام می گیرد.

آفتامات (رگولاتور)
رگولاتور (آفتامات) در مدار شارژ وظایفی را بعهده دارد که این وظایف عبارتند از :
1) کنترل ولتاژ خروجی دینام.
2) کنترل جریان تولید شده دینام.
3) دادن اجازه شارژ به باطری سالمی که خالی شده است.
4) قطع عمل شارژ پس از پر شدن باطری.
5) ممانعت از تخلیه جریان باطری در دینام به هنگام خاموش بودن موتور.
ساختمان آفتامات (رله ولتاژ)

رله ولتاژ دارای یک هسته آهنی با چندین دور سیم پیچ است که آن را بطور موازی پیچیده اند. روی هسته یک جفت پلاتین تعبیه شده که در حالت عادی بسته است.
جریان مصرفی بالشتکهای دینام و سیم اتصال بدنه خارجی از ذغال مثبت گرفته می شود و پس از تغذیه قطبها به F آفتامات می رود و در حالت عادی که ولتاژ خروجی دینام کم است، از طریق پلاتین ها اتصال بدنه می شود. با افزایش دور موتور ولتاژ دینام نیز بالا می رود و همزمان ولتاژ موثر بر سیم پیچ رله ولتاژ افزایش می یابد. زمانی که ولتاژ تولید شده دینام از حد معینی تجاوز کند نیروی کشش هسته بیش از نیروی فنر پلاتین متحرک می شود و در نتیجه هسته پلاتین متحرک را جذب می کند. با باز شدن پلاتینهای رله ولتاژ، اتصال بدنه قطبین

به وسیله مقاومت کامل می شود. افت مقاومت در مدار قطبها باعث کم شدن جریان مصرفی بالشتکها شده، در نتیجه شدت میدان مغناطیسی تضعیف می گردد و ولتاژ خروجی دینام کم می شود. این کاهش ولتاژ باعث می گردد که هسته رله ولتاژ نیروی خود را از دست بدهد و فنر آن پلاتین متحرک را بکشد و با پلاتین ثابت تماس دهد و مجددا جریان میدان از طریق پلاتینها اتصال بدنه شود. عمل قطع و وصل پلاتینها در ثانیه چندین بار انجام می شود و به این ترتیب مقدار ولتاژ در حد لازم تثبیت می گردد.
در دینامهایی که اتصال بدنه داخلی است، جریان D آفتامات به پلاتینهای رله ولتاژ به میدان دینام فرستاده می شود و در دینام اتصال بدنه می شود. در زمان باز شدن پلاتینهای رله ولتاژ از طریق مقاومت جریان به میدان وارد می شود و مقدار آن کاهش می یابد. آفتامات نیسان از نوع اتصال بدنه داخلی است.

عملکرد دینام در حالت واقعی
زمانیکه استارت زده می شود و موتور شروع بکار می نماید، این چرخش توسط تسمه دینام به پروانه دینام انتقال پیدا کرده و باعث چرخش آرمیچر دینام می گردد. هسته های مغناطیسی موجود بر روی هسته دینام که ایجاد میدان قوی مغناطیسی می نمایند توسط آرمیچر، این میدانها قطع شده و باعث القاء جریان در داخل آرمیچر می گردد. این جریان از طریق کموتاتور، یا کلکتور به ذغالها رسیده و از آنجا به باطری و مصرف کننده ها می رسد.

با توجه به عملکرد ساده دینام براحتی می توان پی به معایب آن برد که این معایب عبارتند از :
1-این سیستم به دور بالای موتور جهت چرخاندن آرمیچر و القاء جریان داخل سیم پیچهای آرمیچر احتیاج دارد.
2-با توجه به گرفتن جریان بالا از سر جاروبکهای ذغال و کلکتور این امر باعث سیاه شدن کلکتور و پایین آمدن عمر مفید ذغال و در نتیجه کل دینام می گردد.
3-آفتامات دینام حداقل دارای سه رله (رله جریان، رله ولتاژ و رله قطع و وصل ) می باشد که هر کدام منحصرا عملیات ویژه ای را از قبیل تنظیم ولتاژ، جریان و غیره انجام می دهند که این امر باعث بالا رفتن هزینه ساخت دینام و حساسیت بالای آفتامات می گردد که در صورت بهم خوردن تنظیم آفتامات صدمات شدیدی به آفتامات و دینام وارد می گردد.
4-سرویس و نگهداری مشکل دینام، بازدید ذغالها و کلکتور بعلاوه هزینه مونتاژ و دمونتاژ و نصب مجدد دینام به روی خودرو از دیگر معایب دینام می باشد.

5-با توجه به وجود هسته های مغناطیسی، آرمیچری با جریان بالا تولید می گردد که باعث حجیم شدن و بالا رفتن وزن دینام می گردد. این عیب از معایب منحصر به فرد دینام می باشد. تنها مزیت دینام این است که مولد DC بوده و همخوانی نزدیکی با باطری موجود در خودرو دارد، ولی تنظیم مشکل آفتامات حساس دینام سازندگان را بسوی ساخت آلترناتور سوق می دهد.

فصل دوم
1-براکت عقب 8-براکت جلو
2-آفتامات 9-پروانه یا پنکه
3-استاتور 10-تسمه

4-سیم پیچی استاتور 11-پولی
5-مجموعه یاتاقان بندی عقب 12-رکتی فایر (دیودهای یکسو کننده )
6-روتور 13-بوش
7-مجموعه یاتاقان بندی جلو 14-ذغالها

عملکرد آلترناتور
زمانی که استارت زده می شود و موتور شروع بکار می کند، این چرخش توسط تسمه به پروانه آلترناتور انتقال می یابد وباعث چرخش روتور که از طریق آفتامات مغناطیسی شده است می گردد. این میدان مغناطیسی دوار توسط سیم پیچهای استاتور قطع شده، باعث ایجاد جریان داخل استاتور می گردد که از طریق رکتی فایر (یکسو کننده قدرت) بصورت جریان یکسو شده به باطری و مصرف کننده ها می رسد.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله مکان يابي مناطق بهينه توسعه فيزيکي شهر سرعين با استفاده از مدل فازي و همپوشاني در فایل ورد (word) دارای 15 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله مکان يابي مناطق بهينه توسعه فيزيکي شهر سرعين با استفاده از مدل فازي و همپوشاني در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله مکان يابي مناطق بهينه توسعه فيزيکي شهر سرعين با استفاده از مدل فازي و همپوشاني در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله مکان يابي مناطق بهينه توسعه فيزيکي شهر سرعين با استفاده از مدل فازي و همپوشاني در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: همایش ملی معماری پایدار و توسعه شهری
تعداد صفحات: 15
چکیده:
مطالعه توسعه فیزیکی شهرها باتوجه به افزایش جمعیت درچنددهه اخیر و مشکلات ناشی ازآن نظیر افزایش تراکم جمعیت و تراکم ساختمان ها اجتناب ناپذیر می نماید شهرسرعین نیز ازجمله شهرهایی است که درچنددهه اخیر باتوسعه فیزیکی سریعی مواجه است پارامترهای طبیعی یکی ازعوامل اصلی و تعیین کننده جهات توسعه فیزیکی شهرها و سکونتگاه ها محسوب میشوند درتحقیق حاضر شهرسرعین به عنوان محدوده مورد مطالعه انتخاب گردیده و پارامترهای دخیل درتوسعه فیزیکی این شهر مورد بررسی قرارگرفتند معیارهای دخیل درتوسعه فیزیکی بصورت لایه هایی ازنقش درامده و با استفاده ازروش مقایسه ای دو به دوAHP وزن مربوط به هرکدام ازلایههای تعیین شده سپس با استفاده ازوزن هرلایه درمحیط GIS با مدل همپوشانی وزنی باهم ترکیب شدند و درنتیجه نقشه نهایی بدست آمد. سپس شاخصهای مذکور درمحدوده مورد مطالعه با استفاده ازمدل فازی و منطق OR نیز مورد ارزیابی قرارگرفته و نقشه نهایی بدست آمد درنهایت نقشه های نهایی حاصله ازهردومدل مورد مقایسه قرارگرفته و مناسبترین مکان برای توسعه بهینه شهر انتخاب گردید.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله تحليل سه بعدي تنش پسماند ايجاد شده روي سطوح سوراخ و سنبه به روش اجزاي محدود در فایل ورد (word) دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله تحليل سه بعدي تنش پسماند ايجاد شده روي سطوح سوراخ و سنبه به روش اجزاي محدود در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله تحليل سه بعدي تنش پسماند ايجاد شده روي سطوح سوراخ و سنبه به روش اجزاي محدود در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله تحليل سه بعدي تنش پسماند ايجاد شده روي سطوح سوراخ و سنبه به روش اجزاي محدود در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1386

محل انتشار: پانزدهمین کنفرانس سالانه مهندسی مکانیک

تعداد صفحات: 6

چکیده:

بیشتر تئوری های توسعه یافته برای تعیین تنشها و کرنش های پسماند در نزدیکی لبه سوراخ سردکاری شده بر اساس تحلیل دو بعدی بنا نهاده شده اند. این تئوری ها به دلیل ماهیت سه بعدی فرایند سردکاری وضعیت واقعی را ارائه نمی دهند.
در این کار با استفاده از نرم افزار المان محدود ANSYS مدلهای محور متفارن و سه بعدی برای تحلیل فرایند سردکار ییک سوراخ اتصال بکار برده شده است. تنش ها و کرنش های پسماند در سطوح جانبی و وسط ورق محاسبه شده و با نتایج تجربی حاصل از آزمایش پراش اشعه ایکس که توسط میشل انجام شده است مقایسه شده اند.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 12 فروردين 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي روند مهاجرت در روستاها در فایل ورد (word) دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي روند مهاجرت در روستاها در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي روند مهاجرت در روستاها در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي روند مهاجرت در روستاها در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: اولین کنفرانس ملی جغرافیا، گردشگری، منابع طبیعی و توسعه پایدار
تعداد صفحات: 10
چکیده:
نقش مهاجرت در تقسیم و ایجاد تعادل نیروی انسانی بسیار حائز اهمیت است .به طوری که در صورت زیاد شدن مهاجرت افراد بهشهرها باعث ایجاد بیکاری در شهر و کاهش نیروی انسانی در روستاها می شود از طرف دیگر ، اگر از میزان آن کمتر از حد بهینهباشد در صنعت با کمبود نیروی انسانی مواجه می شویم . بنابراین بررسی عوامل موثر بر مهاجرت بسیار حائز اهمیت می باشد . دراین مطالعه که از نظر هدف کابردی و از نظرروش توصیفی است و روش گردآوری اطلاعات به صورت کتابخانه ای است سعی شدهاست به روند مهاجرت در روستاها پرداخته شود.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله ارائه يکسربرنامه توليدMPS)براي يکواحد توليدي پوشاک (مطالعه موردي) در فایل ورد (word) دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله ارائه يکسربرنامه توليدMPS)براي يکواحد توليدي پوشاک (مطالعه موردي) در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله ارائه يکسربرنامه توليدMPS)براي يکواحد توليدي پوشاک (مطالعه موردي) در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله ارائه يکسربرنامه توليدMPS)براي يکواحد توليدي پوشاک (مطالعه موردي) در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1391
محل انتشار: هشتمین کنفرانس ملی مهندسی نساجی ایران
تعداد صفحات: 6
چکیده:
نظر به ویژگی های منحصر به فرد صنعت پوشاک از جمله اثر پذیری بالا از مد، نیاز به پاسخ گویی سریع به تقاضای بازار، طول عمر پایین محصولات تولیدی، نیاز به تنوع بالای محصولات جهت پاسخ گویی به طیف وسیع مصرف کنندگان و غیره، استفاده[ از روشی مناسب جهت برنامه ریزی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. [ 1 یکی از روش های مناسب برنامه ریزی پوشاک، جهت مقابله با خطاهای پیش بینی و کاهش تاثیر نوسانات بازار در برنامه،استفاده از سربرنامه تولید می باشد. با توجه به اینکه پیش بینی همواره با خطا و عدم قطعیت همراه می باشد، در ارائه ی سربرنامه تولید تلاش شده تا از روش های برنامه ریزی مجدد استفاده شود و نهایتا جدول سربرنامه تولید یک ساله کارخانه مورد بررسی، تهیه گردیده است. در سربرنامه یک ساله ی ارائه شده، این امکان وجود دارد تا هر ماهه با بررسی تغییرات بازار و خطاهای پیش بینی، برنامه را به روز نمود. از نتایج حاصله از این بررسی، می توان به تعیین میزان منابع مورد نیاز جهت رسیدن به حجم تولید مورد نظر، تهیه جدولMPS کارخانه مورد بررسی بر اساس سفارشات دریافتی از بخش بازاریابی و فروش، و امکان به روز کردن این جدول در افق های زمانی یک ماهه، اشاره نمود.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله طراحي و ساخت يک سيستم نرم افزاري براي پذ يرش، ثبت و با يگاني الکترونيک اطلاعات پزشکي در بيمارستانهاي دامپزشکي – اولين بار در ايران در فایل ورد (word) دارای 1 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله طراحي و ساخت يک سيستم نرم افزاري براي پذ يرش، ثبت و با يگاني الکترونيک اطلاعات پزشکي در بيمارستانهاي دامپزشکي – اولين بار در ايران در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله طراحي و ساخت يک سيستم نرم افزاري براي پذ يرش، ثبت و با يگاني الکترونيک اطلاعات پزشکي در بيمارستانهاي دامپزشکي – اولين بار در ايران در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله طراحي و ساخت يک سيستم نرم افزاري براي پذ يرش، ثبت و با يگاني الکترونيک اطلاعات پزشکي در بيمارستانهاي دامپزشکي – اولين بار در ايران در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1387

محل انتشار: پانزدهمین کنگره دامپزشکی ایران

تعداد صفحات: 1

چکیده:

به خدمت گرفته شدن نرم افزارها ی کامپیوتری توسط کشور ها ی غربی جهت اتوماسیون مراحل کار در بیمارستانها و کلینیک ها یی که حجم بیمار ارجاعی قابل توجهی دارند نزدیک به دو دهه می گذرد . طراحی صحیح این نرم افزارها برای ثبت الکترون یک اطلاعات پزشکی، علاوه بر دارا بو دن سرعت و کفا یت مناسب و عدم نیاز به فضا ی فیزیکی برای بایگانی پرونده ها، مشابه آنچه در سیستم مکتوب سنتی به آن نیازمندیم، امکان درج مطلوبتر اطلاعات را برای دامپزشک فراهم نموده، از یک سو سبب کاهش خطا ی انسانی در مراحل درمانی شده و از سوی دیگر با ا یجاد امکان جستجو در اطلاعات پرونده های گذشته، سبب توسعه علمی و نیل به مقاصد آموزشی والاتر می گردند . با توجه به خیل مراجعات بیمارستان آموزشی دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران و رسالت آموزشی و علمی مجموعه، به منظور تسهیل و تسر یع مراحل کار و نیز ایجاد امکان بررسی ها ی جامع تر بر پرونده ها ی بیماران و تولید داده ها ی
علمی که در شکل دستی ثبت ممکن نبود، به طراحی و ساخت سیستمی دست زدیم تا با پیش بینی یک شبکه کامپیوتری، چرخش بیمار در میان بخش ها ی مختلف بیمارستان چون پذ یرش، داخلی، جراحی، آزما یشگاه و تصویر برداری تشخیصی، مکانیزه شده و نیز دامپزشک معالج توان رویت سابقه مراجعات قبلی بیمار، نتا یج آزما یشها، معا ینات و گزارشات همکاران خود را داشته باشد . این سیستم در کنار تسهیلات حسابداری، صدور فاکتور، ذخیره عکس، پر ینت نسخه و گزارشات، قابلیت جستجوی ترکیبی وسیعی بر اساس کلیه داده ها یی که توسط کاربر وارد شده اند را داراست و به راحتی می توان بررسی ها ی گذشته نگر بسیار متنوع ی براساس گونه، نژاد، جنس، سن، علائم بالینی، بیماری، روش درمانی اتخاذ شده، داروها ی مصرفی و غیره انجام داد . ثبت پرونده ها توسط کامپیوتر، در کنار امکان جستجوی همزمان در منابع ا ینترنتی، به دامپزشک امکان استفاده از د یگر منابع و نرم افزارها ی کمک پزشکی را داده و وی می تواند از دیگر دامپزشکان داخل و خارج برای درمان بیمار کمک بگیرد .


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 12 فروردين 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود Sensoreless FieldدرOriented Control (Vector Control) ofInduction Machines with MRAS using back e.m.f در فایل ورد (word) دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود Sensoreless FieldدرOriented Control (Vector Control) ofInduction Machines with MRAS using back e.m.f در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود Sensoreless FieldدرOriented Control (Vector Control) ofInduction Machines with MRAS using back e.m.f در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود Sensoreless FieldدرOriented Control (Vector Control) ofInduction Machines with MRAS using back e.m.f در فایل ورد (word) :


سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس بين المللي پژوهش در علوم و مهندسي

تعداد صفحات : 6

چکیده مقاله:

This Paper is to estimate inductionmotor speed from measured terminal voltages andcurrents for tacholess vector control. The proposedapproach is based on observing the counterelectromotive force vector. The describedtechnique is robust to variations of motorparameters. It does not require any pureintegration of sensed variables in principle, thus,achieving much wider bandwidth speed controlthan previous tacholess drives. The name of thetechnique is MRAS that is abbreviated for modelreference adaptive system


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود بررسي فعاليتهاي مديريت استراتژيک در بيمارستان شهيد صدوقي يزد در فایل ورد (word) دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود بررسي فعاليتهاي مديريت استراتژيک در بيمارستان شهيد صدوقي يزد در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود بررسي فعاليتهاي مديريت استراتژيک در بيمارستان شهيد صدوقي يزد در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود بررسي فعاليتهاي مديريت استراتژيک در بيمارستان شهيد صدوقي يزد در فایل ورد (word) :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : دومين کنفرانس ملي ايده هاي نوين در علوم مديريت و اقتصاد

تعداد صفحات : 10

چکیده مقاله:

در این مقاله به دانلود بررسي فعاليتهاي مديريت استراتژيک در بيمارستان شهيد صدوقي يزد در فایل ورد (word) در جهت تضمین و بهبود کیفیت خدمات پرداخته میشود. در این راستا از تحلیل SWOT برای شناسایی نقاط قوت و ضعف و فرصتها و تهدیدهای این بیمارستان به عنوان یک سیستم درمانی استفاده شده است. این مقاله بر اساس مصاحبه های ساختاریافته با مدیریت رده بالا برای جمع آوری اطلاعات انجام میشود. تضمین امنیت بیماران و کارکنان و بهبود کیفیت به اهداف مهمی برای سیستمهای ملی سلامت در کشورهای توسعه یافته و درحال توسعه تبدیل شده اند. یک باور عمومی با توجه به منابع مطالعاتی پژوهشی در حال رشد آن است که روشهای مؤثری برای بهبود کیفیت و امنیت وجود دارد.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,