خريد بک لينک
لوازم یدکی ال ۹۰
Hookah Shisha Tobacco
ماسک سه لایه
فلنج
Barabas Ropa de hombre
مرکز مقالات امام صادق (ع)
تاريخ : 12 فروردين 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود تحقيق سنجش شبکه ي نيرو در فایل ورد (word) دارای 30 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود تحقيق سنجش شبکه ي نيرو در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود تحقيق سنجش شبکه ي نيرو در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود تحقيق سنجش شبکه ي نيرو در فایل ورد (word) :

سنجش دقیق ولتاژ، جریان یا دیگر پارامتر های شبکه ی نیرو پیش نیازی برای هر شکلی از کنترل می باشد که از کنترل اتوماتیک حلقه ی بسته تا ثبت داده ها برای اهداف آمارب می تواند متغیر می باشد . اندازه گیری و سنجش این پارامتر ها می تواند به طرق مختلف صورت گیرد که شامل استفاده از ابزار ها ی مستقیم خوان و نیز مبدل های سنجش الکتریکی می باشد.
مبدل ها خروجی آنالوگ D.C دقیقی را تولید می کنند – که معمولا یک جریان است- که با پارامتر های اندازه گیری شده مرتبط می باشد (مولفه ی مورد اندازه گیری)آنها ایزولاسیون الکتریکی را بوسیله ی ترانسفورماتور ها فراهم می کنند که گاها به عنوان ابزولاسیون گالوانیکی بین ورودی و خروجی بکار برده می شوند.این مسئله ابتداء یک مشخصه ی ایمنی محسوب می شود ولی همچنین به این معنی است که سیم کشی از ترمینال های خروجی و هر دستگاه در یافت کننده می تواند سیک وزن و دارای مشخصات عایق کاری کمی باشد مزیت های ابزار های اندازه گیری گسسته در زیر ارائه گردیده است.
الف) نصب شدن در نزدیکی منبع اندازه گیری، کاهش بار ترانسفورماتور وسیله و افزایش ایمنی بدنبال حزف سلسله ی سیم کشی طولانی.
ب) قابلیت نصب نمایشگر دور از مبدل
ج) قابلیت استفاده از عناصر نمایشگر چندگانه به ازای هر مبدل
د) بار روی CT’s/VT’s بصورت قابل ملاحظه ای کمتر است.
خروجی های مبدل ها ممکن است به روش های مختلف از ارائه ی ساده ی مقادیر اندازه گیری شده برای یک اپراتور تا بهره برداری شدن بوسیله ی برنامه ی اتوماسیون سک شبکه برای تعیین استراتژی کنترلی مورد استفاده قرار گیرد.
2-22) مشخصه های عمومی
مبدل ها می توانند دارای ورودی ها یا خروجی های منفرد و یا چند گانه باشند ورودی ها ، خروجی ها و تمامی مدار های کمکی از همدیگر مجزا خواهند شد. ممکن است بیش از یک کمیت ورودی وجود داشته باشد و مولفه ی مورد اندازه گیری می تواند تابعی از آنها باشد-هرچند مبدل اندازه گیری که مورد استفاده قرار گیرد معمولا انتخابی بین نوع مجزا و پیمانه ای وجود دارد که نوع اخیر یعنی پیمانه ای توسط پریز واحد ها را به یک قفسه ی ایتاندارد وصل می کند موقعیت و اولویت استفاده نوع مبدل را تعیین می کند.
1-2-22) ورودی های مبدل
ورودی مبدل ها اغلب از ترانسفورماتور ها گرفته می شود که این امر ممکن است از طرق مختلف صورت پذیرد . به طور کامل ، برای بدست آوردن بالا ترین دفت کلی باید کلاس اندازه گیری ترانسفورماتور های دستگاه مورد استفاده قرار گیرد. و سپس خطای ترانسفورماتور، ولو اینکه از راه جبر و بصورت ریاضی گون، به خطای مبدل اضافه خواهد شد. هرچند که اعمال مبدل ها به کلاس محافظتی ترانسفورماتور های دستگاه عمومیت دارد و به این علت است که مبدل ها معمولا بر اساس توانایی تحمل اضافه بار کوتاه مدت مشخص روی جریان ورودی آنها توصیف می شوند. مشخصه های عمومی مقاومتی مناسب برای اتسال به کلاس حفاظتی ترانسفور ماتور های دستگاه برای مدار ورودی جریان یک ترانسفور ماتور در ذیل آمده است:
الف)300 درصد کل جریان پیوسته
ب)2500 درصد برای سه ثانیه
ج)5000 درصد برای یک ثانیه
مقاومت ظاهری ورودی هر مدار ورودی جریان باید تا حد ممکن پایین و برای ولتاژ ورودی باید تا حد ممکن بالا نگه داشته شود. این کار خطا ها را بعلت عدم تناسب مقاومت ظاهری کاهش می دهد .
2-2-22) خروجی مبدل ها
خروجی یک مبدل معمولا منبع جریان می باشد. و به این معنا یت که در طول محدوده تغییرات ولتاژ خروجی (ولتاژ مقبول) مبدل ، وسایل نمایشگر اضافی بدون محدودیت و بدون هرگونه نیازی برای تنظیم مبدل می تواند اضافه گردند.میزان ولتاژ قابل قبول ، حداکثر مقاومت ظاهری حلقه ی مدار خروجی را تعیین می کند . به طوری که میزان بالای ولتاز قابل قبول ، دوری موقعیت دستگاه مزبور را تسهیل می کند.
در جایی که حلقه ی خروجی برای اهداف کنترلی مورد استفاده قرار گرفته می شود ، دیود زینر های به طور مناسب ارزیابی شده گاها در میان ترمیتال های هر وسیله در حلقه ی سری برای حفاظت در برابر امکان تبدیل مدارات داخلی آنها به مدار باز نصب می شوند.این امر اطمینان می دهد که یک وسیله خراب در داخل حلقه منجر به خرابی کامل حلقه ی خروجی نمی گردد. طبیعت جریان ساده ی خروجی مبدل حقیقتا ولتاژ را بالا می برد و تا تحت فشار قرار دادن سیگنال خروجی صحیح اطراف حلقه ادامه می یابد.
3-2-22) دقت مبدل
معمولا دقت از اولویت های اولیه می باشد . اما در مقایسه باید اشاره گردد که دقت می تواند به طرق مختلف تعریف گردیده و شاید تحت تعاریف بسیار نزدیک شرابط استفاده اعمال گردد. مطالبی که در زیر اشاره می گردد تلاش دارد تا برخی از موضوعاتی که دارای عمومیت بیشستری هستند و نیز ارتباط آنها با شرایطی که در عمل رخ می دهد با استفاده از تروینولوژی معین در ICE 60688 را روشن می سازد.
دقت مبدل بوسیله ی عوامل مختلف (به یک مقدار کم یا زیاد) تحت تاثیر فرار خواهد گرفت که با نام مقادیر تاثیر شناخته می شود که روی آن استفاده کننده کنترل کمی داشته یا حتی هیچ کنترلی ندارد. جدول 1-22 لیست کاملی از مقادیر تاثیر را به نمایش در آورده است.دقت تحت گروهی از شرایط که به عنوان شرایط مرجع شناخته می شوند بررسی می گردند. شرایط مرجع برای هر یک از مقادیر تاثیر می تواند به صورت یک مقدار منفرد (برای مثال 20 درجه ی سانتی گراد) یا محدوده ی تغییرات ( برای مثال 10 تا 40 درجه ی سانتی گراد ) بیان گردد.
جدول 1-22 ) --------------------------------------------------------
خطای تعیین شده تحت شرایط مرجع به خطای ذاتی باز می گردد. همه ی مبدل هایی که دارای خطای ذاتی یکسانی هستند در یک کلاس دقت مشخص گروهبندی می شوند که بوسیله ی نشانه ی کلاس مذکور مشخص می گردند. نشانه ی کلاس با خطای ذاتی بوسیله درصدی مشخص می گردد( برای مثال مبدلی با خطای ذاتی 0.1 درصد از کل مقیاس دارای نشانه ی کلاسی برابر با 0.1 می باشد) یکی است.
سیستم نشانه ی کلاسی که در IEC 60688 استفاده می شود نیازمند این است که تغییرات برای هر یک از مقادیر تاثیر دقیقا مرتبط با خطای ذاتی باشد و این به این معنی است که بیشترین مقدار دقت آن است که کارخانه ی سازنده ادعا دارد و کمترین مقدار ناشی از حدود ناپایداری است.
به علت آنکه مقادیر تاثیر زیادی وجود دارند ، پایداری ها به صورت منفرد تعیین می گردند ضمن اینکه همه ی دیگر مقادیر تاثیر در شرایط مرجع نگهداری می شوند محدوده تغییرات اسمی استفاده از یک مبدل بوسیله ی کارخانه ی سازنده مشخص می گردد. محدوده تغییرات اسمی به طور طبیعی گسترده تر از میزان یا محدوده ی تغییرات مرجع می باشد. مطابق با محدوده ی تغییرات اسمی استفاده از یک مبدل خطاهای اضافی به علت یک خزا روی هم جمع می شوند. این خطا های اضافی به مقدار تاثیر منفردی که اغلب نشانه ی کلاس می باشد محدود می شود. جدول 2-22 جزئیات اجزاء محدوده ی تغییرات نوعی یک مبدل را طبق استاندارد ارائه می کند.

دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 12 فروردين 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله Elasticity solution for the free vibration analysis of twoدرdimensional functionally graded (2DدرFGM) curved panels در فایل ورد (word) دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله Elasticity solution for the free vibration analysis of twoدرdimensional functionally graded (2DدرFGM) curved panels در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله Elasticity solution for the free vibration analysis of twoدرdimensional functionally graded (2DدرFGM) curved panels در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله Elasticity solution for the free vibration analysis of twoدرdimensional functionally graded (2DدرFGM) curved panels در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1389

محل انتشار: دهمین همایش انجمن هوافضای ایران

تعداد صفحات: 8

چکیده:

As a first endeavor, the three-dimensional free vibration of two-dimensional functionally graded (2D-FGM) curved panels under various boundary conditions is presented. In the present formulation, the panels have a smooth variation of volume fraction in the radial and axial directions with power law functions. The study is carried out based on the three-dimensional, linear and small strain elasticity theory. In this work, panel is assumed to be simply supported at one pair of opposite edges and arbitrary boundary conditions at the other edges such that trigonometric functions expansion can be used to satisfy the boundary conditions precisely at simply supported edges. The generalized differential quadrature method (GDQM) as an efficient and accurate numerical tool is used to discretize the governing equations and to implement the boundary conditions. The convergence of the method is demonstrated and to validate the results, comparisons are made with the available solutions for conventional FGM curved panels. Results indicate the advantages of using functionally graded curved panels with graded volume fractions in two directions to a more flexible design. The effects of different boundary conditions, various geometrical parameters and volume fraction indices in radial and axial directions on the vibration characteristics of 2D-FGM curved panels are investigated.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود بودجه ريزي عملياتي يک روش پاسخگويي مديريت در دستگاه هاي دولتي در فایل ورد (word) دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود بودجه ريزي عملياتي يک روش پاسخگويي مديريت در دستگاه هاي دولتي در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود بودجه ريزي عملياتي يک روش پاسخگويي مديريت در دستگاه هاي دولتي در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود بودجه ريزي عملياتي يک روش پاسخگويي مديريت در دستگاه هاي دولتي در فایل ورد (word) :


سال انتشار : 1392

نام کنفرانس یا همایش : اولين کنفرانس بين المللي حماسه سياسي (با رويکردي بر تحولات خاورميانه) و حماسه اقتصادي (با رويکردي بر مديريت و حسابداري)

تعداد صفحات : 7

چکیده مقاله:

اصلاح نظام های بودجه ریزی کمک شایانی به اقتصاد کشور می کند. تغییر نظام بودجه ریزی به بودجه ریزی عملیاتی امری ضروری واجتناب ناپذیری برای اقتصاد به شمار می رود.بودجه ریزی عملیاتی به عنوان یک روش بودجه بندی درکشور ما مورد توجه قرار گرفته است. بودجه ریزی عملیاتی رویکردی برای تدوین،برنامه بودجه است که ،باروشهای سنتی تفاوتهای اساسی دارد. در رویکرد عملیاتی،برای تعیین نحوه تخصیص هزینه ها از اهداف وپروژه های اصلی دستگاه استفاده می شود. تعیین و استفاده از معیارهای عملکرد دستگاه ها ویژگی متفاوت بودجه ریزی عملیاتی است که کارایی،اثربخشی و صرفه اقتصادی سازمانها را افزایش می دهد.بودجه ریزی عملیاتی،فرایندی است که تمام مدیران در همه مقاطع در آن مشارکت دارند و این نوع مشارکت باعث می شود تا مدیران تصمیمات بهتری را اتخاذ نمایند. بودجه ریزی عملیاتی نهایتا منجر به تخصیص بهینه منابع دردرون وزارتخانه ها وسازمانها می شود و مدیران راقادر می سازد به نحوء مطلوبتری از منابع اختصاص یافته به سازمان تحت امر خود برای رسیدن به اهداف مورد نظر بهره برداری کنند. بنابراین با استفاده از این سیستم بودجه بندی امکان پاسخگویی مدیران افزایش می یابد. بودجه ریزی عملیاتی نیازمند تغییراتی بنیادی در سیستم های اطلاعات مدیریت و سیستم های حسابداری وبه طور کلی در شیو ه ی مدیریت دستگاه های دولتی است. هدف این مقاله، بررسی بودجه ریزی عملیاتی،ویژگی و مزایای بودجه ریزی عملیاتی،مشکلات استقرار سامانه بودجه ریزی عملیاتی است. گرداورندگان تلاش بر این دارد تا مهمترین شاخص هایی بودجه ریزی عملیاتی رامورد بررسی قرار دهد.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي تاثير راهکارهاي طراحي در برابر جرم در تحقق اهداف توسعه پايدار شهري (نمونه موردي: محله خاک سفيد تهران) در فایل ورد (word) دارای 18 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي تاثير راهکارهاي طراحي در برابر جرم در تحقق اهداف توسعه پايدار شهري (نمونه موردي: محله خاک سفيد تهران) در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي تاثير راهکارهاي طراحي در برابر جرم در تحقق اهداف توسعه پايدار شهري (نمونه موردي: محله خاک سفيد تهران) در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي تاثير راهکارهاي طراحي در برابر جرم در تحقق اهداف توسعه پايدار شهري (نمونه موردي: محله خاک سفيد تهران) در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: اولین همایش ملی معماری، مرمت، شهرسازی و محیط زیست پایدار
تعداد صفحات: 18
چکیده:
وجود امنیت در شهر و کاهش جرم و جنایت و ترس از جرم، مقوله ای است که بی ارتباط با طراحی شهری نمی باشد. چه بسا طراحی فضاهای شهری بر اساس اصول طرحای در برابر جرم بتواند تا حد زیادی در ایجاد امنیت شهری و کاهش جرم و ترس از آن مفید واقع شود. از سویی، در قرن حاضر پایداری شهری به عنوان یک دیدگاه کلان در هدایت قوانین طراحی نگریسته می شود. با این حال مروری بر موضوعات مربوط به وضوح نشان می دهد که جرم و ترس از جرم به طور جدی می تواند اهداف گسترده تری از پایداری شهر را تضعیف کند. هدف از نوشتار حاضر، بررسی تعاملات میان طراحی پایدار و طراحی در برابر جرم از یک سو و ارایه پیشنهاداتی برای درنظر گرفتن جرم و ترس از جرم در ارتباط با پایداری شهر از سوی دیگر می باشد. در مقاله پیش رو فرض بر آنست که طراحی در برابر جرم ابزاری حیاتی برای ارزیابی توسعه پایدار شهرها است. در این راستا محله خاک سفید به عنوان یکی از محلات ناامن تهران مورد تحلیل قرار گرفته و اصولی که در ایجاد امنیت این محله در راستای اهداف پایداری منطقه موثر هستند، بیان شده اند. مواجهه با نمونه موردی بر مبنای شناخت اولیه آغاز گشت. این شناخت با توجه به شرایط و روند پژوهش از طریق مطالعات کتابخانه ای و نیز مطالعات میدانی تدقیق و تکمیل شد. سپس سعد شد در طی یک فرآیند منطقی و در قالب یک نظم ساختاری (با بکارگیری روش تحلیلی) پس از تجزیه و تحلیل فضا به شناسایی دقیق عوامل کالبدی جرم زا پرداخته شد. و در نهایت به این نتیجه دست یافته شد که با ایجاد امنیت از طریق راهکارهای طراحی در برابر جرم می توان پایداری را تقویت نمود.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي پايداري ژنوتيپهاي پيشرفته آفتابگردان براي درصد روغن در فایل ورد (word) دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي پايداري ژنوتيپهاي پيشرفته آفتابگردان براي درصد روغن در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي پايداري ژنوتيپهاي پيشرفته آفتابگردان براي درصد روغن در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي پايداري ژنوتيپهاي پيشرفته آفتابگردان براي درصد روغن در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1391
محل انتشار: اولین کنفرانس ملی راهکارهای دستیابی به توسعه پایدار
تعداد صفحات: 5
چکیده:
به منظور تعیین پایدار درصد روغن 16 ژنوتیپ آفتابگردان ازمایشی درقالب طرح اماری بلوکهای کامل تصادفی با 4تکرار در4 ایستگاه تحقیقاتی کشور شامل کرج اصفهان ساری و بیرجند انجام شد تجزیه واریانس برای درصد روغن درهرمنطقه بصورت جداگانه انجام پذیرفت که وجود تنوع بین ژنوتیپ ها را درهر منطقه نشان داد درتجزیه واریانس مرکب اثرایستگاه و ژنوتیپ و اثرمتقابل ژنوتیپ درایستگاه در سطح احتمال 1 درصد معنی دار گردید که این موضوع بیانگر اختلاف شرایط محیطی درمناطق تحت مطالعه و اختلاف ژنتیکی دربین ژنوتیپ ها میب اشد درنهایت ژنوتیپ های Fabiloa,Terra,Pomar که براساس چند روش پایداری بیشتری نشان دادند انتخاب شدند براساس روش فرانسی و کاننبرگ که ژنوتیپ های Azargol,Vidoc ازژنوتیپ های دیگر مطلوب تر هستند ژنوتیپ Fabiola به عنوان پایدارترین و پرمحصول ترین ژنوتیپ انتخاب گردید.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 12 فروردين 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله Improving Performance of SIP Signaling During Overload Using Capabilities of ConnectionدرOriented Transport Protocol در فایل ورد (word) دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله Improving Performance of SIP Signaling During Overload Using Capabilities of ConnectionدرOriented Transport Protocol در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله Improving Performance of SIP Signaling During Overload Using Capabilities of ConnectionدرOriented Transport Protocol در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله Improving Performance of SIP Signaling During Overload Using Capabilities of ConnectionدرOriented Transport Protocol در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: بیست و یکمین کنفرانس مهندسی برق ایران
تعداد صفحات: 6
چکیده:

Over the past decade, voice communications have moved from the public switched telephone networks to the Internet. The IETF has enabled this transition by developingstable standards for call setup and media transport. Session Initiation Protocol (SIP) is an application-layer protocol forcreating, modifying, and terminating media sessions in theinternet. SIP is becoming the core signaling protocol for Next Generation Networks. Since the built-in rejection mechanism ofSIP is incapable of handling SIP overload in servers, SIP server overload management has attracted interest recently. Despite thefact that TCP is increasingly seen as the more suitable choice for SIP transport, most of the existing SIP overload control workshave focused on SIP-over-UDP. Furthermore, most of researchers have focused on solving the overload problem in core servers, and therefore overload in edge servers still exists. We propose and implement novel but simple overload control mechanism which rejects a TCP connection at transport protocollevel. Our work demonstrates that TCP in handshaking phase alone, is capable of managing the overload of time-criticalsession-based applications, which reject call requests in transport layer, with virtually no overhead. Experimental evaluation shows that with our mechanism, server capacity during overload improves from its original zero throughput in edge servers to nearly full capacity.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 12 فروردين 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله عوامل موثر بر تعيين نسبت ثانويه جنسي در فایل ورد (word) دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله عوامل موثر بر تعيين نسبت ثانويه جنسي در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله عوامل موثر بر تعيين نسبت ثانويه جنسي در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله عوامل موثر بر تعيين نسبت ثانويه جنسي در فایل ورد (word) :

دانلود مقاله عوامل موثر بر تعيين نسبت ثانويه جنسي در فایل ورد (word) که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در بهار 1390 در مجله دانشگاه علوم پزشكی قم از صفحه 25 تا 29 منتشر شده است.
نام: عوامل موثر بر تعیین نسبت ثانویه جنسی
این مقاله دارای 5 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله توزیع فراوانی از نظر جنسی
مقاله نسبت جنسی
مقاله تنش – اقتصاد
مقاله اسکان
مقاله باروری

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
زمینه و هدف: در سال های اخیر نسبت ثانویه جنسی، (نسبت جنسی تولدهای زنده مذکر به مونث) سیر نزولی داشته است. هدف از انجام این مطالعه بررسی اثر عواملی همچون فصل لقاح، نوع بارداری (خواسته یا ناخواسته)، وضعیت مسکن، میزان درآمد ماهیانه و نمره آزمون استرس اقتصادی بر نسبت ثانویه جنسی در جامعه ایرانی می باشد.
روش بررسی: در این مطالعه مقطعی، 202 زوج دارای فرزند زیر یک سال بررسی شدند. روش نمونه گیری به صورت 2 مرحله ای تصادفی انجام گرفت، که بر این اساس نمونه های پژوهش به طور تصادفی از 2 مرکز درمانی در سطح شهر تهران انتخاب شدند. میزان استرس اقتصادی والدین بر اساس پرسشنامه معتبر اندازه گیری شد. اطلاعات مربوط به سایر متغیرها از طریق یک چک لیست به دست آمد. در این مطالعه از آزمون رگرسیون لجستیک به روش تک متغیره (Univariate)، و چند متغیره (Multivariate) استفاده شد. مقادیر P<0.05 سطح معنی دار در نظر گرفته شد.
یافته ها: در این مطالعه، با استفاده از آنالیز رگرسیون لجستیک تک متغیره و چند متغیره، نشان داده شد که عوامل استرس اقتصادی (P=0.024، OR=1.056) و وضعیت مسکن استیجاری (P=0.029، OR=1.89) با جنسیت مونث فرزند متولدشده ارتباط معنی داری دارند.
نتیجه گیری: استرس مالی علاوه بر عواقب شناخته شده جسمی و روحی برای افراد، در تعیین نسبت جنسی نسل های آینده نیز می تواند موثر باشد. بنابراین لازم است راهکارهای مؤثرتری برای بهبود وضعیت رفاهی و حل مشکل مسکن خانواده ها اندیشیده شود.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي اثر بيولوژيکي ALAدر5 و ليزر Nd:YAG بر روي سلولهاي سرطان پروستاتي LNدرcap در فایل ورد (word) دارای 4 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي اثر بيولوژيکي ALAدر5 و ليزر Nd:YAG بر روي سلولهاي سرطان پروستاتي LNدرcap در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي اثر بيولوژيکي ALAدر5 و ليزر Nd:YAG بر روي سلولهاي سرطان پروستاتي LNدرcap در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي اثر بيولوژيکي ALAدر5 و ليزر Nd:YAG بر روي سلولهاي سرطان پروستاتي LNدرcap در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1388

محل انتشار: شانزدهمین کنفرانس اپتیک و فتونیک ایران

تعداد صفحات: 4

چکیده:

فوتودینامیک تراپی (PDT) نوعی درمان سلولهای سرطانی است که اساس آن اعمال و اکنشگر نوری و پرتودهی موضعی تومورتوسط لیزر یا دیگر منابع نوری با طول موج مناسب ( به منظور فعال نمودن واکنشگر نوری) است. واکنش متقابل بین نور و واکنشگر، القا کننده مرگ سلولهای سرطانی است. گروهی از سلولهای کشت یافته که با امینولوولنیک اسید ( پیش ساز واکنشگر نوری پروتوپورفیرین IX ) به مدت 4 ساعت انکوبه شدند و سپس در معرض نور لیزر Nd:YAG قرار گرفتند. درصد بالاتری از مرگ زا نسبت به گروه کنترل که با لیزر وALA تیمار نشدند. نشان دادند. در نتیجه تیمار فتودینامیکی موجب القا چشمگیر مرگ سلولهای سرطان پروستاتی می شود.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله ارائه مدلي براي سنجش عملکرد کنترل بهداشت موادغذايي مطالعه موردي: سازمان بهداشت و درمان استان گيلان در فایل ورد (word) دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله ارائه مدلي براي سنجش عملکرد کنترل بهداشت موادغذايي مطالعه موردي: سازمان بهداشت و درمان استان گيلان در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله ارائه مدلي براي سنجش عملکرد کنترل بهداشت موادغذايي مطالعه موردي: سازمان بهداشت و درمان استان گيلان در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله ارائه مدلي براي سنجش عملکرد کنترل بهداشت موادغذايي مطالعه موردي: سازمان بهداشت و درمان استان گيلان در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1391
محل انتشار: اولین همایش ملی فناوری اطلاعات و شبکه های کامپیوتری دانشگاه پیام نور
تعداد صفحات: 7
چکیده:
باتوجه به حجم عظیم داده های موجود درسازمان بهداشت جهت تضمین سلامت و بهداشت تحلیل اطلاعات و کشف دانش نهفته دراین داده ها به منظور کاهش تلفات و آسیب ها به یک مساله پراهمیت درمراکز بهداشتی تبدیل شده است کشف دانش نهفته درداده ها به منظور کاهش اسیب های احتمالی مستلزم بکارگیری ازتکنیکهای داده کاوی می باشد دراین مقاله ازتکنیکهای داده کاوی برروی گزارشات چهارساله بدست آمده ازنظارت کارشناسان ازاماکن بدست آمده درسطح استان به منظور کنترل بهداشت و مواد غذایی استفاده شده است نتایج بدست آمده نشنا میدهد که بکارگیری تکنیکهای دسته بندی میتواند به پیشگویی روند مکانی هریک ازاماکن بازرسی شده دراینده کمک نماید. یافته های منتج شده از این مقاله نشان میدهد که استفاده ازتکنیک دسته بندی می تواند به پیشگویی وضعیت مکانی هریک از اماکن منجر شود و به ناظرین و کارشناسان مرکز درتعیین کردن وضعیت اماکن کمک نماید.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 12 فروردين 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله زمانبندي فازي جهت بهبوداطمينان دررايانش ابري در فایل ورد (word) دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله زمانبندي فازي جهت بهبوداطمينان دررايانش ابري در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله زمانبندي فازي جهت بهبوداطمينان دررايانش ابري در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله زمانبندي فازي جهت بهبوداطمينان دررايانش ابري در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: اولین همایش ملی رویکردهای نوین در مهندسی کامپیوتر و بازیابی اطلاعات
تعداد صفحات: 6
چکیده:
زمانبندی وظیفه ها یک مسئله بسیارحیاتی و البته بحرانی درمدیریت محاسبات ابری میباشد هدف اززمانبندی توزیع منابع و بهره وری ازمنابع اشتراکی است درمفهوم زمانبندی باچالشهایی ازجمله هزینه زمان امنیت قابلیت اطمینان عدم کارایی ضعف کنترل و;مواجه خواهیم شدکه درسالهای اخیرروشهایی برای بهبود این پارامتر ها ارایه گردیدها ست الگوریتم زمانبندی به دو دسته سراسری و محلی تقسیم میشوند درروشهای زمانبندی محلی درموردنحوه تخصیص فرایندها به یک پردازنده و اجرای آن تصمیم گیری میشوددرروشهای سراسری با استفاده ازاطلاعات سیستم ها تخصیص فرایندها به چندین پردازنده یاماشین مجازی برای بهینه سازی کارایی کلی سیستم صورت میگیرد درادامه سه الگوریتم زمانبندی SJFٍ FCFS ،RR راباالگوریتم پیشنهادی فازی خود مقایسه نموده که نتایج بهبود وهمگرایی الگوریتم پیشنهادی خود را نشان داده است و همچنین قابلیت اطمینان بالاتری را داراست


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,