خريد بک لينک
لوازم یدکی ال ۹۰
Hookah Shisha Tobacco
ماسک سه لایه
فلنج
Barabas Ropa de hombre
مرکز مقالات امام صادق (ع)
تاريخ : 22 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود تحقيق بتن در فایل ورد (word) دارای 31 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود تحقيق بتن در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود تحقيق بتن در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود تحقيق بتن در فایل ورد (word) :

روش جدیدی درطرح اختلاط بتن روان بااستحکام متوسط ومحتوای کم سیمان
چکیده :
تقاضای بازار برای بتن با استحکام متوسط ( Mpa 35-28) وکارائی بالا بخاطر امتیاز های کیفی آن و حرفه ای که از نظر هزینه های تولید در بر دارد . به تازگی روبه افزایش نهاده است مقاله حاضر شیوه تعیین اختلاط جدیدی را در تهیه این نوع بتن روان سیال اختصاراً که دارای استحکام متوسط بوده و سیمان محتوای آن نیز پایین باشد پیشنهاد می نماید روش پیشنهاد شده در ابتدا مولفه میزان فشردگی را ( یا فاکتور تراکم را ) که نشان دهنده میزان منافذ موجود در بتن می باشد تعیین می کند سپس با چسب یا خمیر سفت کننده بتن ( چسب یاخمیر هم بند ) که حاوی گرد فضولات پنبه GGBS, FA می باشد منافذ یا فضاهای خالی بین ذرات بتن را طوری پر می کند که بتن تهیه شده کارایی و مقاومت دلخواه را پیدا می کند . آزمایشاتی در مورد روانی بتن، جریان روانی و قدرت تراکم پذیری به اجرا در آمده اند . ونتایج حاصل از این آزمایشها حاکی است که با اتخاذ این شیوه می توان با موفقیت به بتنی روان (FC) و با مقاومت متوسط دست یافت .
اختلاط های بتنی که به یاری شیوه مطرح در این مقاله طراحی می شود نیاز به میزان کمی سفت کننده دارند بهمین دلیل بسیار اقتصادی هستند .
1- پیش در آمد
امروزه بتن ماده ساختمانی غالب و با تولید سالیانه بیش از 5/4 میلیارد تن متریک است {1} لیکن بتن عادی که میزان آب موجود در آن زیاد و کارایی آن پایین است و هم در کار با مشکل روبروست و هم دوام کمتر دارد کار کردن با آن در محل مورد نیاز به صرف انرژی و کار زیادی نیاز دارد . در مواردی ، سوراخ سوراخ شدن ، کشته شدن سیمان ویا از هم جدا شدن قسمت های مختلف بتن ممکن است رخ دهد . برای حل این گونه مشکلات به تازگی بتن های با کارایی زیاد ودوام زیاد ، نظیر بتونی با توان اجرایی بالا high- performance ( اختصارا )HPC وبتن خود متراکم شونده با استفاده از ماده ( SP) Superplasties تولید شده اند ، اما فعلا این گونه بتن ها گران تمام شده ونیاز به اعمال کنترل کیفی شدید و فشرده دارند . {6،2} مشکل دیگری که در تولید اختلاطهای بتن جدید نهفته است مشکل آلایندگی آنهاست . در خلال مراحله تولید سیمان( پودر سیمان ) گازهای زیان آوری مانندN02 , S02 CO2 و گرد غبارهای ناشی از آسیاب کردن در فضا تخلیه می شوند . انرژی موجود در سیمان و سنگ دانه های بتن حدود 1300 و 8 کیلوات ساعت در بتن است . {1} از این رو کاهش دادن میزان سیمان در بتن به شکل استفاده از نسبت های مناسبتر مخلوط سیمان و سنگ ریزه و نیز کاربرد فراورده های جانبی مختلفی نظیر گرد وفضولات پنبه (FA) و در سرد گرانوسونه ته کوره تهیه ( سنگ ریزه های بین ریل های راه آهن ) با علامت اختصاری GGBS واجد اهمیت است . ودر کل به نحوه موثری موجب توسعه پایدار در این امر خواهد شد { 7،8} .
بهمین دلیل تولید بتنی روان با استحکام متوسط (FC) ویا تولید بتن با کارائی بالا که حاوی سیمان کمتر مواد جایگزین سیمان GGBS, FA بالاتری باشد روش اقتصادی در تولید بتن محکم وبا دوام بشمار می رود .
اسلوب هایی نیز برای تعیین آمیخته های سیمان وسنگ ریزه نظیر آنچه توسط کمیته ACI {9} برای تهیه بتن با استحکام متوسط عنوان شده اند وجود دارد اما اینگونه روش ها برای تعیین نسبت مواد تشکیل دهنده در بتن های با کارایی زیاد مناسب نمی باشند . الگوهای بسیاری برای اختلاط مواد جهت تهیه بتن که مبتنی بر مفروضات مختلفی هستند جهت تهیه بتن های کارایی زیاد نظیر بتنHPC توسط Metha و AiTcin{ 2} آزمایشگاه مرکزی پل ها وجاده ها lcpc {11} این آزمایشگاه فرانسوی است واسم آن دقیقا از روی اسم فرانسوی ترجمه شده در فارسی به پل ها وجاده ها راه وساختمان یاعمران گفته می شود ) .
موسسه تحقیقات سیمان وبتن سوئد CBI {12} وبا هارات کومار وهمکاران وی {13} پیشنهاد شده اند تاکنون چنین به اثبات رسیده که اینگونه روش ها تا آنجا که به کاربرد منحصر بفردی که برای آن طراحی شده اند مربوط می شود موفقیت آمیز بوده اند اما هنگامی که این شیوه ها برای تولید بتن با استحکام متوسط (FC) بکار گرفته شوند اغلب منجر به استفاده از مقادیر زیادی چسب ( خمیر = سیریش ) 1 برای تهیه این قبیل بتن ها می گردند . بهمین خاطر است که اینگونه بتن ها نه دیگر اقتصادی ونه دیگر با دوام هستند .
مقاله پیش روی شما روش تعیین اختلاط تهیه بتنی ، با قدرت استحکام متوسط
( FC) وسیمان کم را پیشنهاد می کند پس از ارائه ملاحظات کلی روش های عملی محاسبه نسبت های این اختلاط در پیش گذاشته خواهند شد ، محاسبات یک نمونه از این بتن ونیز آزمون های مربوط به تایید صحت و اعتبار اینگونه محاسبات در دنبال خواهد آمد سرانجام تاثیر مؤلفه های مختلف برکارائی ومقاومت بتنی به بحث گذاشته خواهند شد .

2- ملاحظات کلی
بتن را می توان ماده ای با دو جنبه در نظر آورد سنگ ریزه ها ( شن وماسه ) وچسب ( سیریش = خمیر ) هدف از طرح بهینه اختلاط در بتن ، یافتن نسبت بهنیه هر یک از مواد اولیه تشکیل دهنده بتن است به نحوی که نیازهای مصرف کننده (مشتری) را با نظر داشتن کارائی ، استحکام دوام به هزینه های تولید ، اکولوژی (بوم‌شناسی ) بر آورده سازد . در خصوص بتن FC اغلب اوقات تایین نقطه نظرات مصرف کننده در زمینه کارایی بتن بسیار مشکلتر است تا استحکام آن از همین روست که روش پیشنهادی برای تهیه این نوع بتن ، بدواً با تعیین میزان شن وماسه در آن آغاز می شود زیرا این از مهمترین پارامتردر کارایی بتن است ، کارائی بتن را می توان با مؤلفه مقاومت به فشار ( به هم فشردگی ) مشخص کرده که در این بررسی با نسبت توده سنگ ریزه ها در وضعیت محکم فشرده شده به وضعیت آزاد ( شل = رها ) تعریف شده است .

برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله مشکلات کليدي فراروي پيمانکاران در طرحهاي عمراني کشور در فایل ورد (word) دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله مشکلات کليدي فراروي پيمانکاران در طرحهاي عمراني کشور در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله مشکلات کليدي فراروي پيمانکاران در طرحهاي عمراني کشور در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله مشکلات کليدي فراروي پيمانکاران در طرحهاي عمراني کشور در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1387

محل انتشار: چهارمین کنگره ملی مهندسی عمران

تعداد صفحات: 8

چکیده:

طرحهای عمرانی به عنوان زیربنای توسعه و شکوفایی کشور به حساب می آید و در نظام اقتصادی و بودجه بندی کشور از اهمیت خاصی برخوردار می باشد . بنابراین بخش بزرگی از بودجه کشور را به خود اختصاص می دهد . ولی متاسفانه در رابطه با اجرای پروژه های عمرانی و زیر بنایی کشور از مرحله تصمیم، طراحی، تصویب، نحوه اجرا، مناقصه، انتخاب پیمانکار و مشاور، اجرای پرو ژه، کنترل پروژه، تحویل و در نهایت بهره برداری طرح، مشکلات فراوانی پیش روی مجریان طرح، پیمانکاران، مشاوران و بهره برداران، یعنی همان سه راس مثلث سازندگی کشورقرار دارد که برآیند همه این معضلات در طولانی شدن اجرای پروژه ها و بعضا نیمه کاره ماندن آنها خود را ن شان داده تا جایی که هم اکنون با تعداد بیشماری پروژه نیمه کاره و یا پروژه هایی که اصلا توجیه وجودی خود را از دست داده اند، روبرو هستیم . بنابراین سازندگی در کشور ما هم اکنون با بحران عمیقی روبرو شده که تاخیر در اجرای پروژه ها و پایین آمدن کیفیت کارها از یک س و و نابسامانی حاکم بر روابط بین عوامل سازندگی از سوی دیگر نشانگر آن می باشد . در این بین پرداختن به مشکلات سازندگان صنعت ساخت و ساز به عنوان بازوان اجرایی پروژه های عمرانی در جهت حل موثر این معضلات، از اهمیت والایی برخوردار می باشد . در این مقاله با مطالعه پ نج پروژه عمرانی ابتدا مشکلات پیمانکاران در زمینه های نحوه ارتباط پیمانکار و کارفرما ( شرایط غمومی پیمان ) ، پرداختها، تعدیل، بیمه و مالیات، طرح و مورد توجه قرار گرفت و سپس با عنوان این مشکلات در یک پرسشنامه، از پیمانکاران و پیشکسوتان این وادی خواسته شد که ضمن اضافه کردن موارد دیگری که شاید در طول مدت خدمت با آن برخورد کرده اند، درصد تاثیر هر یک از مشکلات را در روند انجام پروژه، بیان کنند . به این ترتیب با استفاده از نظرات حدود سی شرکت ساختمانی از سراسر کشور، مشکلات پیمانکاران وزن دهی و مشکلات کلیدی آنها مشخص شده و در آخر سعی شده است پیشنهاداتی برای بهبود و کمرنگ کردن مشکلات کلیدی ارائه شود .


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي استحکام و فصل مشترک الياژ پايه نيکلي دندانپزشکي PFM با پرسلان نوع سرامکوي II در فایل ورد (word) دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي استحکام و فصل مشترک الياژ پايه نيکلي دندانپزشکي PFM با پرسلان نوع سرامکوي II در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي استحکام و فصل مشترک الياژ پايه نيکلي دندانپزشکي PFM با پرسلان نوع سرامکوي II در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي استحکام و فصل مشترک الياژ پايه نيکلي دندانپزشکي PFM با پرسلان نوع سرامکوي II در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1381

محل انتشار: ششمین کنگره سالانه انجمن مهندسین متالورژی ایران

تعداد صفحات: 11

چکیده:

الیاژهای با روکش نفوذی پرسلن PFM برای ساخت پروتزهای دندانی استفاده میشود موضوع چسبندگی سرامیک به فلز و حفظ استحکام آن در یک پروتز بستگی مستقیمی به فصل مشترک باند بین پرسلن و الیاژ دارد دراین تحقیق یک الیاژ نیکل، کروم بنام اختصاری 4ML در کوره القایی در خلا VIM تولید و در پرسلن سرامکوی II ریخته گری شده و مشخصات ان از نظر ایجاد اتصال نفوذی به دو روش: اندازه گیری استحکام باند مشترک سرامیک – فلز از طریق ازمایش کشش و بررسی فصل مشترک باند بوسیله SEM مطالعه و با محصول وارداتی 5VB مورد مقایسه قرارگرفت نتایج حاصله نشان داد که این الیاژ از نظر استحکام باند با VB مشابه می باشد تغییرات درصد عناصر Sn,Si,Cr,Ni در عرض فصل مشترک باند نشان دهنده اتصال الیاژ در مرحله ریخته گری در قالب سرامکوی II می باشد و براین اساس پروتزهای ثابت سرامیکی با قسمت میانی فلزی بطور یکپارچه و با استحکام و کیفیت مناسب دندانی ساخته می شود.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله مقايسه ويژگي هاي هنر كتيبه نگاري عصر صفوي در دو مجموعه شاخص شيعي ايران (حرم مطهر امام رضا (ع) و بقعه شيخ صفي الدين اردبيلي) در فایل ورد (word) دارای 28 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله مقايسه ويژگي هاي هنر كتيبه نگاري عصر صفوي در دو مجموعه شاخص شيعي ايران (حرم مطهر امام رضا (ع) و بقعه شيخ صفي الدين اردبيلي) در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله مقايسه ويژگي هاي هنر كتيبه نگاري عصر صفوي در دو مجموعه شاخص شيعي ايران (حرم مطهر امام رضا (ع) و بقعه شيخ صفي الدين اردبيلي) در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله مقايسه ويژگي هاي هنر كتيبه نگاري عصر صفوي در دو مجموعه شاخص شيعي ايران (حرم مطهر امام رضا (ع) و بقعه شيخ صفي الدين اردبيلي) در فایل ورد (word) :

دانلود مقاله مقايسه ويژگي هاي هنر كتيبه نگاري عصر صفوي در دو مجموعه شاخص شيعي ايران (حرم مطهر امام رضا (ع) و بقعه شيخ صفي الدين اردبيلي) در فایل ورد (word) که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در پاییز – زمستان 1388 در مطالعات هنر اسلامی از صفحه 105 تا 132 منتشر شده است.
نام: مقایسه ویژگی های هنر كتیبه نگاری عصر صفوی در دو مجموعه شاخص شیعی ایران (حرم مطهر امام رضا (ع) و بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی)
این مقاله دارای 28 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله تزیینات كتیبه ای
مقاله حرم مطهر امام رضا (ع)
مقاله بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی
مقاله دوره صفوی
مقاله مقایسه و تطبیق.

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
مجموعه حرم مطهر امام رضا (ع) در شهر مقدس مشهد و بقعه شیخ صفی الدین در شهر اردبیل از جمله مجموعه های مهم شیعی ایران می باشند كه هریك دارای بخشهای متعلق به ادوار مختلف اسلامی است. از مهمترین ادوار ساخت، تزیین و مرمت این مجموعه ها، دوره صفوی می باشد. از آنجا كه در دوران صفوی، فرهنگ هنری ایران زمین، وارد دوره جدیدی از شكوه و عظمت گردیده، بدین سبب از پایگاه خاصی در تاریخ هنر ایران برخوردار است. در دوره مزبور بنا بر دلایل مختلفی از جمله رسمیت مذهب تشیع، توجه به شهر مشهد مقدس به دلیل وجود حرم مطهر رضوی در آنجا (بعنوان شاخص ترین و مهمترین مجموعه شیعی ایران) و شهر اردبیل به دلیل وجود بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی (بعنوان كانون شكل گیری تشیع صفوی و نیز جایگاه مقابر نیاكان شاهان صفوی) بیشتر شد. بخصوص شاه عباس اول طی چند مسافرت جداگانه، اقدامات مختلفی در رابطه با مجموعه رضوی و بقعه شیخ صفی صورت داد. از آنجا كه بررسی ابعاد مختلف هنری این مجموعه ها، یكی از بهترین روشها برای دست یافتن به شناخت كامل تر و عمیق تر از هنر مذهبی و تاثیر مذهب بر هنر ادوار مختلف اسلامی است، نگارنده سعی نموده براساس بررسی كتیبه های دوره صفوی حرم مطهر و بقعه شیخ صفی الدین در اردبیل كه اسناد معتبر و ذیقیمتی به شمار می روند، مشخصات هنر كتیبه نگاری صفوی به لحاظ مضامین، تزیینات و را در این دو مجموعه مهم شناسایی نمایند. باتوجه به یافته های تحقیق علیرغم شباهتهای كلی مضمونی و تكنیكی كتیبه نگاری دوران صفوی در دو مجموعه، برخی تفاوتهای جزیی بخصوص در بخش مضامین نیز مشاهده می شود كه اغلب به احادیث اختصاصی امام رضا (ع) در حرم رضوی مربوط می شود.
اهداف مقاله:
1- دستیابی به ویژگی و شاخصه های مشخصات هنر کتیبه نگاری دوره صفوی.
2- بررسی، مقایسه و تطبیق کتیبه های صفوی در دو مجموعه حرم امام رضا (ع) و بقعه شیخ صفی.
سوالات مقاله:
کتیبه های دوره صفوی حرم امام رضا (ع) و بقعه شیخ صفی الدین، هر یک شامل چه مضامین و محتوایی دارند؟
ویژگی ها، شباهت ها و تفاوت های مضمونی، اجرایی و کاربردی کتیبه های مجموعه های مذکور کدام است؟


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله مقايسه چهار روش استخراج DNA ژنومي از برگ گياه انار در فایل ورد (word) دارای 1 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله مقايسه چهار روش استخراج DNA ژنومي از برگ گياه انار در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله مقايسه چهار روش استخراج DNA ژنومي از برگ گياه انار در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله مقايسه چهار روش استخراج DNA ژنومي از برگ گياه انار در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: اولین همایش ملی کشاورزی، محیط زیست و امنیت غذایی
تعداد صفحات: 1
چکیده:
وجود ترکیبات فنلی، پروتئین ها، متابولیت های ثانویه، پلی ساکاریدها، رنگدانه ها و برخی مواد دیگر در بافت های بسیاری از درختان میوه تاثیر نامطلوبی بر فرایند استخراج اسید نوکلئیک و کیفیت دی ان ای استحصالی داشته و بطور خاص در انجام واکنش زنجیره ای پلیمراز مشکلاتی را ایجاد می کند. روش های استخراج دی ان ای از گیاه بسیار متنوع بوده و می بایستی متناسب با هر گیاه بهینه و تسهیل سازی شود تا بتوان در کمترین زمان و با حداقل هزینه ممکن دی ان ای با کمیت و کیفیت مطلوب را بدست آورد. استخراج دی ان ای از انار بدلیل دارا بودن مواد پلی فنلی و رنگدانه ها با مشکلاتی مواجه است که نیاز به بهینه سازی دارد. در این پژوهش چهار روش استخراج دی ان ای از برگ گیاه انار شامل: روش هانگ و همکاران (2000)، ژانگ و همکاران (1998)، روش اصلاح شده موری و تامسون (1980) و تلفیق روش هانگ و همکاران با کیت تجاری استخراج دی ان ای( QIAgen, Germany) مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفتند. کیفیت و کمیت DNA ژنومی استخراج شده به روش های الکتروفورز ژل آگارز و اسپکتروفتومتری و همچنین انجام واکنش زنجیره ای پلیمراز مورد ارزیابی قرار گرفتند. نتایج نشان داد دی ان ای استخراج شده از برگ گیاه انار به روش موری و تامسون با تغییراتی، در مقایسه با سایر روش ها ازکیفیت و کمیت بهتری برخوردار است و در واکنش زنجیره ای پلیمراز بهتر تکثیر می شود.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله راهبردهاي مديريت فرهنگي گردشگري با نگاهي به مقوله زيارت در شهر مقدس مشهد در فایل ورد (word) دارای 19 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله راهبردهاي مديريت فرهنگي گردشگري با نگاهي به مقوله زيارت در شهر مقدس مشهد در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله راهبردهاي مديريت فرهنگي گردشگري با نگاهي به مقوله زيارت در شهر مقدس مشهد در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله راهبردهاي مديريت فرهنگي گردشگري با نگاهي به مقوله زيارت در شهر مقدس مشهد در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: ششمین کنفرانس ملی برنامه‌ریزی و مدیریت شهری با تأکید بر مؤلفه‌های شهر اسلامی
تعداد صفحات: 19
چکیده:
فرایند و محصول گردشگری نشان می دهد که گردشگری یک صنعت خنثی نیستبلکه پیامدها و آثار فرهنگی و اجتماعی دارد. این امر در شهرهای مذهبی، مدیریتشهری را به واسطه چالش بین فرهنگ و اقتصاد ، و کنش متقابل بین آنچه از یک شهر مذهبی انتظار می رود با آنچه در عمل اتفاق می افتد مواجه می سازد که درنتیجه، مشکلاتی در سیاستگباری و اجرای برنامه های توسعه گردشگری به ارمغانمی آورد. ایجاد کیفی در محصولات گردشگری (ترویج فرهنگ، رضایت گردشگر، وتصور ذهنی از شهر) از طرفی و ، بازاریابی و رقابت در استفاده ها از جاذبه هایشهری از طرف دیگر، آشفتگی های در زمینه نوع رویکرد و شیوه مدیری شهری بهوجود می آورد به خصوص در شهرهای زیارتی مانند مشهد که به عنوان قطبزیارت کشور شناخته می شود و سالانه میلیونها نفر از آن بازدید می کنند. هدف ازاین مقاله بررسی مفاهیم اساسی، مسائل و چالش هنا کلیدی در رابطه بنا مدیریتزیارت است . شیوه تحلیل این تحقیق که با استفاده از روش استدلال منطقی صورتگرفته نشان می دهد که ارتقنای کیفیت شهرهای زیارتی و رضایت زائر در گرومدیریت یکپارچه با تاکید بر برندسازی هویت مکان است . در چنین صورتی است که شهر با یک تصور و یک اهمیت مکانی خاص شناخته می شود و به عنوان یک ارزش توامان اقتصادی /نمادین مترفی می شود. مدیریت یکپارچه زیارت بر منابع(ذاتی و ایجاد شده)، ساختار مدیریت شهر ، بازاریابی و توجه به عوامل تقاضا،استوار است و از شاخص های اجرای برنامه در جهت ارزیابی، رفع موانع و توسعهراهبردها بهره می برد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 22 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود تحقيق فشار خون بالا و پايين در فایل ورد (word) دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود تحقيق فشار خون بالا و پايين در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود تحقيق فشار خون بالا و پايين در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود تحقيق فشار خون بالا و پايين در فایل ورد (word) :

بیماری فشار خون بالا قاتل خاموش نامیده می‌شود، زیرا بی‌سروصدا و بدون علامت شخص مبتلا را به مرگ و پایان زندگی نزدیک می‌کند. قلب فرد مبتلا به پرفشاری خون به‌سختی فعالیت می‌کند و اگر پرفشاری خون در مراحل اولیه کنترل نشود، نه‌‌تنها فعالیت دستگاه قلب و عروق، بلکه تمام اعضای بدن دچار مشکل می‌شود. بیش از نیمی افراد بالای 55 سال به پرفشاری خون مبتلا هستند، این بیماری در زنان سیاهپوست به‌مراتب شایع‌تر و شدیدتر است. طبق آمارهای جهانی، از هر 5 مورد نارسایی قلبی در زنان، 3 مورد به‌دلیل کنترل نکردن پرفشاری خون ایجاد می‌شود. پرفشاری خون به کلیه‌ها آسیب می‌رساند و موجب نارسایی کلیوی، سکته مغزی، حمله قلبی و بیماری‌های مرگ‌آفرین دیگری می‌شود.
فشار خون بالا اگر درمان نشود می تواند منجر به مسائل زیر شود:
- سخت شدن و آسیب دیدن شریان ها
- - سکته قلبی یا نارسایی قلبی
- - سکته مغزی
- - نارسایی کلیه
- فشار یا تورم در چشمها که ممکن است منجر به کوری شود.
• البته برای مبتلایان به فشار خون بالا راه نجات وجود دارد. با کنترل مرتب

برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله آناليز فيلوژنتيکي ژن ACO و ديگر اکسيدوردوکتازها در فایل ورد (word) دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله آناليز فيلوژنتيکي ژن ACO و ديگر اکسيدوردوکتازها در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله آناليز فيلوژنتيکي ژن ACO و ديگر اکسيدوردوکتازها در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله آناليز فيلوژنتيکي ژن ACO و ديگر اکسيدوردوکتازها در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1391

محل انتشار: دوازدهمین کنگره ژنتیک ایران

تعداد صفحات: 5

چکیده:

آنزیم 1- آمینوسیکلوپروپان -1- کربوسیلیکیک اسید اکسیداز (ACO) عضوی از خانواده اکسیدوردوکتازهای وابسته به آهن II بوده و برای فعالیت خود به (+2)Fe به عنوان کوفاکتور و آسکوربات به عنوان سوبسترای همراه نیاز دارد. این آنزیم، تنها آنزیم اکسیدوردوکتاز مسیر تولید هورمون اتیلن است و مرحله نهایی بیوسنتز این هورمون را کاتالیز می کند. در این تحقیق، RNA کل از بافت میوه گوجه فرنگی (Lycopersicon esculentum L. cv, Crystal) استخراج و سپس cDNA آن ساخته شد. سپس ژن LeACO1 با استفاده از واکنش زنجیره ای پلیمراز (RT-PCR) جداسازی و در ناقل پلاسمیدی pUC19 همسانه سازی گردید. بررسی روابط قبلوژنتیکی و همردیف سازی چندگانه با استفاده از نرم افزار ClustalW نشان داد که این ژن شباهت زیادی با ژن ACO در دیگر گیاهان دارد. همچنین بررسی روابط تکاملی میان اعضای خانواده دی اکسیژنازهای وابسته به یون آهن نشان داد که از نظر تکاملی پروتئین های ACO از سایر اعضای خانواده دی اکسیژنازها متمایز هستند.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله تاثير کيفيت شيرخام بر عمر نگهداري شير و محصولات جانبي در فایل ورد (word) دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله تاثير کيفيت شيرخام بر عمر نگهداري شير و محصولات جانبي در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله تاثير کيفيت شيرخام بر عمر نگهداري شير و محصولات جانبي در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله تاثير کيفيت شيرخام بر عمر نگهداري شير و محصولات جانبي در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: همایش ملی علوم و فناوریهای نوین در صنایع غذایی
تعداد صفحات: 6
چکیده:
مدت عمر نگهداری شیرهای تولید شده و محصولات جانبی آنها تا حدود زیادی تحت تأثیر کیفیت شیر خام میباشد. اساس اندازهگیری ترکیبات میکروبی و سلولهای سوماتیک توسط بار آنزیمهای مقاوم به گرما امکانپذیر میباشد. معمولا باکتریهایPsychrotrophicدر سطح زیاد در شیر حضور دارند که وجود پروتئازها و لیپازهای مقاوم به گرما میتوانند باعث شکستن پروتئین و چربی بشوند. وجود ترکیبات میکروبی و سلولهای سوماتیک زیاد در شیرخام با فعالیتهای پروتئازی با ثباتحرارتی بالا (پلاسمین) و لیپازی (لیپوپروتئین لیپاز) ارتباط پیوسته دارد. توانایی از بین بردن، حذف و کنترل میکرو اورگانیسم در فرآیندهای سردسازی و پاستوریزاسیون میتواند راهی برای اصلاح ترکیبات میکروبی و جلوگیری از بین رفتن عطر و طعم شیر شود. شیرهایی که دارای مقادیر کمتری از ترکیبات میکروبی و سلولهای سوماتیک باشند نشان از سلامت شیر ومحصولات جانبی تولیدی حاصل از آن میباشد


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود تئوري و عوامل موثر بر ونداليسم و تاثير پذيري آن در طراحي معماري در فایل ورد (word) دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود تئوري و عوامل موثر بر ونداليسم و تاثير پذيري آن در طراحي معماري در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی دانلود تئوري و عوامل موثر بر ونداليسم و تاثير پذيري آن در طراحي معماري در فایل ورد (word) ،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن دانلود تئوري و عوامل موثر بر ونداليسم و تاثير پذيري آن در طراحي معماري در فایل ورد (word) :


نام کنفرانس یا همایش : دومین کنفرانس ملی مهندسی عمران، معماری و توسعه شهری

تعداد صفحات : 10

چکیده مقاله:

مسائل اجتماعی جامعه ، فرآیندهای اجتماعی اعم از شرایط ساختاری و یا الگوهای کنشی هستند که در مسیر تحولات اجتماعی بر سر راه توسعه یعنی وضعیت موجود و وضعیت مورد توجه مردم و گروه های اجتماعی قرار می گیرند و مانع تحقق اهداف و تهدید کننده ی ارزش ها و کمال مطلوب آن ها می شوند. شیوع وندالیسم در مناطق شهری به مراتب بیش از مناطق روستایی است. در شهرها به علت تراکم جمعیتی و اخلاقی، وجود پاره فرهنگ های مختلفه، انحراف و جدا افتادگی فرد از جامعه و هنجارهای اجتماعی بیش از مناطق روستائی مشهود است و از آنجایی که بسیاری از صاحب نظران ریشه وندالیسم را در این ناهنجاری های اجتماعی می دانند، تشدید این امر در شهرها امری طبیعی به نظر می رسد. امروزه وندالیسم خصوصاً برای کسانی که در شهرهای بزرگ و پرجمعیت زندگی می کنند پدیده ای ملموس و مشهود و واقعیتی تلخ و در عین حال گریز ناپذیر است که بعنوان یکی از نمودهای زندگی اجتماعی جامعه مدرن و ماشینی بروز و حضور دارد که نه تنها سلامتی و امنیت جامعه را به مخاطره می اندازد، بلکه هزینه های مالی گزافی را تحمیل مالیات دهندگان و ساکنین این شهرها می کند


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,