خريد بک لينک
لوازم یدکی ال ۹۰
Hookah Shisha Tobacco
ماسک سه لایه
فلنج
Barabas Ropa de hombre
مرکز مقالات امام صادق (ع)

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله تشخيص امضا آفلاين با استفاده از روش شبکه هاي عصبي در فایل ورد (word) دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله تشخيص امضا آفلاين با استفاده از روش شبکه هاي عصبي در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله تشخيص امضا آفلاين با استفاده از روش شبکه هاي عصبي در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله تشخيص امضا آفلاين با استفاده از روش شبکه هاي عصبي در فایل ورد (word) :

چکیده : این واقعیت که امضا به طور گسترده به عنوان ابزاری برای تأیید شخصی استفاده می شود نیازی برای یک سیستم تایید خودکار به علت ناشی از عوارض جانبی به راحتی توسط کسانی که هویت را جعل می کنند و یا یک فرد را منظور می کنند سو استفاده قرار می گیرد.

مقدار زیادی از کار در سطحی از شناسایی امضا آفلاین در طول چند دهه گذشته انجام شده است. تأیید و شناسایی می تواند آفلاین یا آنلاین بر اساس برنامه انجام شود. سیستم های آنلاین از اطلاعات پویا از یک امضا گرفته شده در همان زمانی که امضای ساخته می شود استفاده می کند. سیستم های آفلاین بر روی تصویر اسکن شده از امضا کار می کنند. در این مقاله، ما یک روش برای تأیید امضا ها به روش آفلاین با استفاده از مجموعه ای از ویژگی های هندسی که بر اساس شکل ساده استفاده شده است ارائه می دهیم. ویژگی های مورد استفاده عبارتند از: سطح، مرکز ثقل، خروج از مرکز، کشیدگی و چولگی.

قبل از استخراج ویژگی، پیش پردازش از یک تصویر اسکن شده برای مجزا کردن قسمت امضا و حذف هر گونه نویزجعلی موجود ضروری است. این سیستم در ابتدا با استفاده از یک پایگاه داده از امضا های به دست آمده از آن دسته از افرادی که امضاهای آنها به وسیله ی سیستم تصدیق شده، آموزش دیده است. جزئیات پیش پردازش به خوبی ویژگی های به تصویر کشیده شده در بالا در سراسر بحث شرح داده شده است. شبکه های عصبی مصنوعی (1ANN) به منظور بررسی و طبقه بندی امضا استفاده شده اند: امضای اصلی و یا امضای جعلی، و نسبت طبقه بندی در حدود 93 کمتر از یک آستانه 90 می باشد جزئیات اجرا و نتایج شبیه سازی در این مقاله مورد بحث قرار گرفته است.

کلمات کلیدی:روش آفلاین شناسایی امضا ،پردازش تصویر،شبکه های عصبی

-1مقدمه:
چکهای سنتی بانکی،وام های بانکی، کارت های اعتباری و اسناد مختلف حقوقی بخش جدایی ناپذیر از اقتصاد مدرن هستند. آنها یکی از واسطه های اصلی هستند که افراد و سازمان ها به وسیله ی آن پول را منتقل می کنند و صورت حساب را می پردازند. امروزه همه معاملات به ویژه مالی نیاز ما را به امضا به منظور تصدیق ضرورت داده است. بدیهی است که عوارض جانبی از امضا این است که آنها می توانند به منظور جعل کردن اعتبار اسناد سوء استفاده قرار گیرند. از این رو در سال های اخیر نیاز به پژوهش در راه حل های کارآمد خودکار برای شناخت امضا و تایید آن برای جلوگیری از آسیب پذیری به تقلب رو به افزایش است[1] ، [ 2 ] ، [ 3 ] ، .[ 4 ]

با رویکردی به شناسایی امضا با توجه به دستیابی به داده ها به دو دسته تقسیم بندی می شوند : (سیستم شناسایی امضای آنلاین و سیستم شناسایی امضای آفلاین ). در زمان تولید امضا در سیستم آنلاین اطلاعات با حرکت قلم ثبت می شود واین اطلاعات شامل محل، و سرعت احتمالی ،سرعت و فشار قلم، به عنوان توابعی از زمان می باشند. سیستم های آنلاین از این اطلاعات در مدت فراگیری استفاده می کند.

سیستم های آنلاین می توانند در برنامه های کاربردی زمان واقعی مانند معامله کارت های اعتباری و یا دسترسی منابع استفاده شوند. درحالی که سیستم های شناسایی امضای آفلاین تصویر دو بعدی از امضا را به عنوان ورودی می گیرند.
سیستم های آفلاین برای تأیید خودکار امضا بر روی چک های بانکی و اسناد [ 5 ] ، [ 6 ] مفید هستند. یک سیستم که قوی طراحی می شود نه تنها باید قادر به در نظر گرفتن این عوامل ، بلکه قادر به تشخیص انواع مختلفی از امضای جعلی باشد.
در تشخیص امضا ، امضای جعلی را می توان به سه بخش مختلف تقسیم کرد. این دسته بندی ها بر اساس چگونگی تشابه امضای جعلی در ارتباط با امضای اصلی است و به عنوان جعل تصادفی، جعل ساده و جعل ماهرانه شناخته شده است. در امضای جعل تصادفی جعل کننده نام امضاء کننده یا شکل امضا نمی دانند. در جعل ساده و جعل غیر ماهرانه ، جعل کننده نام صاحب امضا را می داند اما نمی داند امضا ی خود به چه چیزی مشابه است. در حالی که در جعل امضای ماهرانه ، تشابه نزدیکی به امضای واقعی که توسط یک جاعل که امضا را دیده و در تولید امضای واقعی تمرین کرده است دارد.

این مقاله برای شناسایی امضا روی امضاهای جعلی ماهرانه تمرکز خواهد کرد . [ 7 ]

1 Artificial Neural Network

×اولین همایش ملی پیشرفت های تکنولوژی در مهندسی برق، الکترونیک و کامپیوتر
First National Conference of Technology Developments on Electronical, Electronics and Computer Engineering×
. . . W W W . T D E C O N F . I R . . .

ما در دو مرحله به این مسئله روی می آوریم. در ابتدا تصویر امضا اسکن شده پیش پردازش شده است که برای استخراج ویژگی ها متناسب باشد. سپس تصویر پیش پردازش شده برای استخراج پارامترهای هندسی مربوطه که می تواند با استفاده از روش ANN بین امضاهای جعلی و دقیق تمایز قائل شود استفاده می شود. قسمت دوم با مراحل قبل از پردازش سروکار دارد و ویژگی های استخراج شده که از ترکیب ANN تبعیت می کنند و روش های آموزش در قسمت سوم را توضیح می دهد .

جزئیات پیاده سازی و نتایج شبیه سازی در قسمت چهارم بیان شده است. در نهایت نتیجه گیری در قسمت پنجم ترسیم شده است.

-2پیش پردازش تصویر و استخراج ویژگی ها:
ما در دو مرحله به این مسئله می رسیم . در ابتدا، تصویر امضا اسکن شده پیش پردازش می شود تا برای استخراج ویژگی متناسب باشد. سپس، تصویر پیش پردازش شده برای استخراج پارامترهای هندسی مربوطه که می تواند بین امضا های جعلی از آنهایی که به طور دقیق از روش ANN استفاده می کنند تمایز قائل شود استفاده می شود.

2-1 پیش پردازش [8]
امضا برای اولین بار گرفته شده و به یک فرمت که توسط یک کامپیوتر می تواند پردازش شود تبدیل می شود . در حال حاضر برای پیش پردازش آماده است. در مرحله پیش پردازش، تصویر RGB از امضا را به سیاه و سفید تبدیل شده و سپس به تصویر باینری تبدیل می شود.

هدف از این مرحله آماده سازی امضا برای استخراج ویژگی است . مرحله پیش پردازش شامل دو مرحله است: وارونگی رنگ ، عملیات فیلتر و عملیات تبدیل باینری،

:2-1-1 وارانگی رنگ:: [ 9 ]
تصویر رنگی RGB با حذف رنگ به شدت تصویر سیاه و سفید و اطلاعات اشباع شده در حین متمرکز کردن و حفظ کردن تشعشعات تبدیل می شود.

شکل 1 الف:نمونه امضا پردازش شده

شکل 1 ب: شدت تصویر سیاه و سفید


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله مروري بر عوامل و مخاطرات تهديد کننده محيط زيست خليج فارس در فایل ورد (word) دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله مروري بر عوامل و مخاطرات تهديد کننده محيط زيست خليج فارس در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله مروري بر عوامل و مخاطرات تهديد کننده محيط زيست خليج فارس در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله مروري بر عوامل و مخاطرات تهديد کننده محيط زيست خليج فارس در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1394
محل انتشار: سومین همایش سراسری محیط زیست، انرژی و پدافند زیستی
تعداد صفحات: 9
چکیده:
خلیج فارس دریای نیمه بسته ای در جنوب غربی آسیا است که به دلیل عمق کم و شوری نسبتاً زیاد آب آن، محل زندگی انواع گونا گونی از گونه های جانوری می باشد. همچنین کشف ذخایر عظیم نفت و گاز در قرن اخیر، باعث گسترش صنایع وابسته به نفت و گاز گردید و تردد بیشمار کشتی ها و نفتکش ها را در پی داشت. این عوامل تهدید کننده، سازمان ملل را برآن داشت که برای حفظ محیط زیست آن، خلیج فارس را جز مناطق ویژه زیست محیطی دسته بندی کند. با توجه به همزیستی و نیاز ما به خلیج فارس، لازم است که عوامل تهدید کننده محیط زیست خلیج فارس شناسایی شود تا مخاطرات وتاثیرات آنها کاهش یابد. در این مقاله مروری، سعی گردیده مهم ترین عوامل تهدید کننده محیط زیست خلیج فارس معرفی و منشا و نوع تاثیر هر عامل بررسی شود. عوامل به دو دسته عمده طبیعی و انسانی دسته بندی می شوند. در زمره عوامل طبیعی، خشکسالی، ریز گردها و باران های اسیدی مورد بررسی قرار گرفته اند. همچنین برای عوامل انسانی که تاثیر گذارترینفاکتورهای آلودگی بر اقلیم خلیج فارس هستند، تهدیداتی مانند آلودگی های ناشی از استخراج نفت و گاز و صنایع وابسته به آنها، حمل و نقل دریایی، فاضلاب های صنعنی و شهری و فلزات سنگین ذکر شده است


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله اولين گزارش جداسازي آنتي ژنيکي ويروس پان لکوپني در 2 قلاده گربه از شهرستان اهواز به روش ايمونوکروماتوگرافي در فایل ورد (word) دارای 1 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله اولين گزارش جداسازي آنتي ژنيکي ويروس پان لکوپني در 2 قلاده گربه از شهرستان اهواز به روش ايمونوکروماتوگرافي در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله اولين گزارش جداسازي آنتي ژنيکي ويروس پان لکوپني در 2 قلاده گربه از شهرستان اهواز به روش ايمونوکروماتوگرافي در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله اولين گزارش جداسازي آنتي ژنيکي ويروس پان لکوپني در 2 قلاده گربه از شهرستان اهواز به روش ايمونوکروماتوگرافي در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1387

محل انتشار: پانزدهمین کنگره دامپزشکی ایران

تعداد صفحات: 1

چکیده:

عامل پان لکوپنی گربه ها یک پاروویروس است . این ویروس بسیار مقاوم است . گربه های حساس در اولین سال زندگی آلوده می شوند . بیشترین محل جداسازی ویروس روده و مدفوع است . پان لکوپنی برای ایجاد عفونت به سلول های با تکثیر بالا احتیاج دارد . مهمترین نقاطی که در حیوانات بالغ مورد تهاجم ویروس قرار می گیرند، بافت های لنفوئیدی – مغز استخوان و کریپت های مخاط روده است . عفونت اولیه رحمی می تواند منجر به مرگ زودرس جنین، جذب آن، سقط و یا تولد جنین مومیایی شده گردد . هیپوپلازی مخچه از عوارض این بیماری در بچه گربه ها می باشد . یک عارضه غالب ناشی از آندوتوکسمی که با پان لکوپنی همراه است انعقاد منتشر داخل عروقی است . بیشترین واگیری ومرگ و میر بین 3 – 5 ماهگی است . تب 40 – 41/6 درجه، کسالت و بی اشتهایی از مهمترین علائم بالینی است . استفراغ معمولا صفرای کم رنگ است و ارتباط با غذا خوردن ندارد . دهیدریشن شدید بوده و گربه های مبتلا سرشان را بالای ظرف آب دولا می کنند . اسهال با دفعات کم دیده می شود و هنگامی که اسهال وجود دارد معمولا سرعت بیماری قدری به تاخیر می افتد .
در گزارش اخیر که در طول سال 1385 از بین گربه های ارجاعی به بیمارستان دامپزشکی اهواز صورت گرفت در 2 مورد جداسازی آنتی ژنیکی پاروویروس به روش ایمونوکروماتوگرافی تایید گردید . گربه های مبتلا که به تر تیب 4 و 5 ماهه بودند و هیچ گونه واکسنی دریافت نکرده بودند با علائم استفراغ زرد صفراوی، پایدار و بدون ارتباط با غذا خوردن و نیز اسهال همراه با رگه های خون ارجاع داده شده بودند . یکی از گربه ها هیپوترمیک بود و دیگری دارای تب بالای 40 درجه بود . تابلوی خونی در هر دوی آنها لکوپنی و لنفوپنی را نشان داد . با استفاده از کیت تشخیصی ایمونوکروماتوگرافی نمونه های اسهالی از مخاط رکتوم تهیه و مورد آزمایش قرار گرفتند . این کیت ها دارای حرف تست و کنترل هستند که در آزمایش اخیر در هر دو قسمت باند صورتی رنگ تشکیل گردید و مثبت بودن آنها به پاروویروس تایید گردید . هر 2 قلاده گربه تحت درمان علامتی قرار گرفتند که یکی از آنها که هیپوترمیک بود در روز بعد تلف شد و دیگری بعد از 5
روز بهبودی کامل پیدا کرد . در این مطالعه طول دوره دفع ویروس در گربه ای که زنده ماند نیز بررسی شد که برای مدت 3 روز ادامه داشت . علت مرگ در گربه مبتلا احتمالا در اثر عفونت ثانویه باکتریایی ناشی از عوارض بیماری بود . این مطالعه اهمیت واکسیناسیون را در گربه های جوان نشان می دهد


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 27 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله عناصر دروني در ساخت کنايه، بافتار کنايات در فایل ورد (word) دارای 18 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله عناصر دروني در ساخت کنايه، بافتار کنايات در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله عناصر دروني در ساخت کنايه، بافتار کنايات در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله عناصر دروني در ساخت کنايه، بافتار کنايات در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1391
محل انتشار: ششمین همایش پژوهشهای ادبی
تعداد صفحات: 18
چکیده:
تاکنون کنایه را دانشمندان بلاغت بیشتر از زاویه ساختار صوری نگریسته‌اند و نسبت به بافت درونی آن نیندیشیده‌اند. حال آنکه بررسی از این دیدگاه می‌تواند نه تنها بافت درونی آن را آشکار سازد، بلکه عوامل و مؤلفه‌های گوناگون فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اعتقادی نقش‌آفرین در این بافت را نیز روشن کند. اهمیت چنین نگاهی تازه به مبحث کنایه از آن‌جاست که با چنین ژرفکاری می‌توان زبان را نه به عنوان عنصری جامد در مکالمه، بلکه به مثابه ابزاری زنده و پویا تلقی کرد که همگام با دگرگونیهای بنیادی در ژرف ساخت اقتصادی – اجتماعی، خود را متحول می‌کند تا پاسخگوی نیازهای جدید، حسهای نو و اندیشه‌های نوین گردد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 27 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي آسيب پذيري سامانه هاي خطوط لوله مدفون در فایل ورد (word) دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي آسيب پذيري سامانه هاي خطوط لوله مدفون در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي آسيب پذيري سامانه هاي خطوط لوله مدفون در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي آسيب پذيري سامانه هاي خطوط لوله مدفون در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1384

محل انتشار: اولین همایش زلزله و سبک سازی

تعداد صفحات: 7

چکیده:

ایران به علت موقعیت لرزه خیزی و قرار گیری آن بروی کمربند زلزله در برابر زمینلرزه بسیار آسیب پذیر می باشد . همچنین تعداد زیادی از مستحدثات قبل از تدوین معیارهای طراحی مقاوم در برابر زلزله ساخته شده اند و متاسفانه همچنان کیفیت ساخت و ساز دربرخی موارد در کشور مان در حد مطلوب نمی باشد ، از اینرو مباحث بررسی آسیب پذیری و بهسازی لرزه ای از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد . سامانه های خطوط لوله به عنوان یکی از شریانهای حیاتی در کاهش و یا افزایش خسارات و آسیب پذیری ناشی از خطرات زمین لرزه نقش کلیدی دارند . لذا بررسی آسیب پذیری سامانه های خطوط لوله از اهمیت ویژ ه ای برخوردار می باشد . چرا که شکست لوله های گاز و نفت سبب بروز آتش سوزی می گردد ، تخریب شبکه فاضلاب سلامت بازماندگان را به مخاطره می اندازد و قطع شبکه آبرسانی نیز بازماندگان را در مضیقه قرار می دهد . در این مقاله سعی شده است تا انواع آسیبهای ناشی از زلزله بروی سامانه های خطوط لوله مدفون بررسی و راهکارهای پایش و کاهش اثرات آن ارائه گردد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله تعيين شاخص بهينه استرسهاي گرمايي در معادن روباز در فایل ورد (word) دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله تعيين شاخص بهينه استرسهاي گرمايي در معادن روباز در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله تعيين شاخص بهينه استرسهاي گرمايي در معادن روباز در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله تعيين شاخص بهينه استرسهاي گرمايي در معادن روباز در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1380

محل انتشار: چهارمین همایش ایمنی، بهداشت و محیط زیست در معادن و صنایع معدنی

تعداد صفحات: 7

چکیده:

یکی از عوامل زیان محیط کار که کارگران معادن روباز را در معرضعوارض و بیماریهای مختلفی قرار می دهد، استرسهای حرارتی می باشد. اثرات این عامل با توجه به نوع معدن (روباز – زیر زمینی) می تواند مختلف باشد. در این تحقیق با توجهبه تنوع شاخصهای حرارتی بر آن شدیم تحقیقی با هدف تعیین شاخص بهینه استرسهای گرمایی در معادن روباز انجام دهیم.
در این تحقیق شاخصهای P4SR , CET, Swreq, WBGT در معادن روباز منطقه هرسین استان کرمانشاه ارزیابی گردید. همچنین در این ارتباط شاخصهای استرین حرارتی از قبیل ضربان قلب، دمای عروقی، دمای پوست ارزیابی شد. در این خصوص 73 نفر از کارگران شاغل که از سلامت جسمی برخوردار بودند انتخاب شد. متوسط سنی کارگران انتخاب شده 2/1 مثبت و منفی 37 می باشد. نتایج بدست آمده در این تحقیق نشان داد که بین شاخص های استرین حرارتی ارزیابی شده و شاخص Swreq , WBGT بیشترین همبستگی وجود دارد و آزمون T.test مشخص گردید ه بین مقادیر بدست آمده از دمای داخلی، پوست و ضربان قلب در محیط های مختلف با شاخص Swreq,WBGT اختلاف معنی داری وجود دارد (P<0.001) با استفاده از نتایج بدست آمده مشخص می گردد که دو شاخص Swreq,WBGT بعنوان شاخص های مناسب برای ارزیابی استرسهای حرارتی محیط می باشد. نتایج بدست آمده با نتایج ارائه شده در مقالات در دسترس مطابقت دارد. بطوریکه malchair در مقاله خود به الگوی بررسی استرسهای حرارتی اشاره نموده که این نتایج با الگوی بدست آمده در این مقاله مطابقت دارد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 27 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله هويت مکاني در محله راه آهن قائمشهر در فایل ورد (word) دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله هويت مکاني در محله راه آهن قائمشهر در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله هويت مکاني در محله راه آهن قائمشهر در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله هويت مکاني در محله راه آهن قائمشهر در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1394
محل انتشار: همایش ملی معماری و شهرسازی ایرانی اسلامی
تعداد صفحات: 10
چکیده:
مکان، هویت و سکونت واژه های پر معنایی در معماری بشمار می روند. در این تحقیق به بررسی این سه واژه مهم و اهمیت آن در طراحی های معماری حال حاضردر ایران و به طور خاص در شهر قایمشهر پرداخته خواهد شد. برای شناسایی هویت در معماری ایرانی باید به عناصر و واژگان هویت ساز و نحوه ی حضور آن در معماری این سرزمین توجه نمود. هر سکونتگاهی برای خود مکانی است و هر مکانی می تواند بسته به نوع ارزشی که به آن داده می شود دارای هویت باشد. با این بررسی به نظر می رسد که بایستی برای ایجاد هر بنایی در مکان های مختلف شهرها به هویتمند بودن آن بیشتر پرداخته شود و محله یا هر نقطه ی کوچک هویت دار شهرها یا دارای پتانسیل هویت دار شدن مقدس شمارده شود چرا که هویت همواره همراه انسانهاست و انسانها نیز همواره به دنبال سکونتگاه هستند. روش تحقیق در این پژوهش روش مطالعات کتابخانه ای و برداشت میدانی در کنار هم بود. این پژوهش با بررسی ابنیه هویتمند و واجد ارزش شهر قائمشهر در شمال ایران می کوشد تا در جستجویی هدفمند تحقق مفاهیم ساختمایه هویت را در معماری معاصر این شهر بررسی نماید و بر توجه به الگوهای موجود در این زمینه که تعداد بیشماری از آن در جایجای این سرزمین موجود است، تاکید نماید. در نهایت این مقاله به این نتیجه می رسد که معماری ایرانی در گذشته نه چندان دور با هویت پیوند خورده بود و رابطه ای بین اجزا و عناصر تشکیل دهنده معماری، هویت را در این شهر رقم می زد، اما متاسفانه این رابطه امروزه رو به کم رنگ شدن است و همین موضوع باعث شده تا درصد زیادی از ساختمان هایی که به وجود می آیند چیزی جز یک بنا نباشند


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي سير تحول الگوهاي هويتي مسکن از قاجار تا به امروز (نمونه موردي:خانه هاي قاجاري مانند خانه امام جمعه و خانه نيم تاج و خانه هاي متداول امروزي) در فایل ورد (word) دارای 15 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي سير تحول الگوهاي هويتي مسکن از قاجار تا به امروز (نمونه موردي:خانه هاي قاجاري مانند خانه امام جمعه و خانه نيم تاج و خانه هاي متداول امروزي) در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي سير تحول الگوهاي هويتي مسکن از قاجار تا به امروز (نمونه موردي:خانه هاي قاجاري مانند خانه امام جمعه و خانه نيم تاج و خانه هاي متداول امروزي) در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي سير تحول الگوهاي هويتي مسکن از قاجار تا به امروز (نمونه موردي:خانه هاي قاجاري مانند خانه امام جمعه و خانه نيم تاج و خانه هاي متداول امروزي) در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1394
محل انتشار: همایش ملی معماری و شهرسازی ایرانی اسلامی
تعداد صفحات: 15
چکیده:
با بررسی الگوی خانه های مسکونی از دوره قاجار تا دوره معاصر مشاهده می شود که عناصر هویت بخش ایرانی-اسلامی در این معماری وجود ندارد. معماری قاجار معماری خانه سازی و خانه های مسکونی بود که با الگویی متفاوت از الگوهای پیشین مسکن، سبک جدید تهرانی را در طراحی مسکن معرف کرد که این سبک مسکن به صورت مستقل و یا التقاطی معرف تدوین الگویی جدید در مسکن گردید. ارتباط مردم با اروپا و دنیای غرب و سعی در تقلید از سبک زندگی مردمان مغرب زمین، الگوهای فضایی معماری سنتی مسکن را که بر مبنای فرهنگ محلی و اقتصاد مردم زمان خود بود مغفول ماند و فضاها، عناصر و اسباب زندگی غربی باعث تبیین فضاهایی متفاوت از چیدمان فضایی اصیل در مسکن ایرانی شد. در این پژوهش جهت سیر تغییر الگوی مسکن از دو نمونه موردی مسکن قاجاری به نامهای خانه امام جمعه و خانه نیم تاج و دو نمونه مسکن معاصر در شهرک غرب تهران ،جهت تحلیل و توصیف و مقایسه استفاده شده است. هدف از انجام این پژوهش بررسی الگوی مسکن معاصر از حیث نشانه های هویتی ایرانی-اسلامی است به طوریکه با بررسی این سیر تحول تغییر الگوهای مسکن ایرانی از گذشته تا به امروز بتوان الگوی خانه سازی در ایران و یا کلانشهرها و همچنین چیدمان فضاهای سکونتی را بر طبق فرهنگ و نوع زندگی و با توجه به هر محله شهری تدوین نمود.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 27 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله ON TRENDدرRESTRICTED THEORETICAL TRANSLATION STUDIES: THE MISSING LINK IN HOLMES’ MAP OF TRANSLATION STUDIES? در فایل ورد (word) دارای 1 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله ON TRENDدرRESTRICTED THEORETICAL TRANSLATION STUDIES: THE MISSING LINK IN HOLMES’ MAP OF TRANSLATION STUDIES? در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله ON TRENDدرRESTRICTED THEORETICAL TRANSLATION STUDIES: THE MISSING LINK IN HOLMES’ MAP OF TRANSLATION STUDIES? در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله ON TRENDدرRESTRICTED THEORETICAL TRANSLATION STUDIES: THE MISSING LINK IN HOLMES’ MAP OF TRANSLATION STUDIES? در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: اولین کنفرانس ملی آموزش زبان انگلیسی، ادبیات و مترجمی
تعداد صفحات: 1
چکیده:

Several systematic classifications have been made within the realm of Translation Studies up to the present day, each of which trying to provide the people working in the field with different aspects of translation. One of the very first classifications was made by Holmes in 1988, known as the Holmes’ ‘map’ of Translation Studies. Regarded as the first classification of different aspects in Translation Studies, the map has gone under several revisions by a number of scholars (e.g., Zwart and Naaijkens 1991, Toury 1995, Pym 1998, Gutt 2000, etc.). In line, the present problem-restricted study aimed to investigate a branch which seemed to be dismissed within the Holmes’ map of Translation Studies, namely ‘trend-restricted theories’. The paper argues that this could be regarded as a missing branch in Holmes’ (ibid.) map of Translation Studies, distinguishing it from time-restricted theories of translation. In doing so, the map was introduced in a detailed way and further discussed. In order to prevent any clumsiness, the later-developed sub-branches of applied Translation Studies pointed out by Toury (1995) were also put into consideration


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود بررسي نقش فهم مصرف کنندگان ازبرندبروابستگي برند درتلفن هاي هوشمند در فایل ورد (word) دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود بررسي نقش فهم مصرف کنندگان ازبرندبروابستگي برند درتلفن هاي هوشمند در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی دانلود بررسي نقش فهم مصرف کنندگان ازبرندبروابستگي برند درتلفن هاي هوشمند در فایل ورد (word) ،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن دانلود بررسي نقش فهم مصرف کنندگان ازبرندبروابستگي برند درتلفن هاي هوشمند در فایل ورد (word) :


نام کنفرانس یا همایش : نخستین کنفرانس بین المللی پارادیم های نوین مدیریت هوشمندی تجاری و سازمانی

تعداد صفحات : 16

چکیده مقاله:

امروزه اغلب صاحبان محصول دریافته اند که چنانچه بخواهند دربازار رقابتی باقی بمانند باید به مزیت رقابتی نسبت به سایررقبا دست یابند ازاین رو با ایجادنام و نشان تجاری اقدام به ایجادتمایز نمودها ند دراین تحقیق تلاش میشود سازه های ارزش ویژه برند مبتنی برمشتری و عملکرد برند دربازار را به درستی شناسایی انتخاب و عملیاتی نموده و با بررسی چگونگی تاثیرات و ارتباط آنها با یکدیگر مدلی توسعه داده شود که عوامل موثربروابستگی برند را مورد بررسی و تحلیل قراردهد این پژوهش ازنوع ترویجی بوده و هدف اصلی آن بسط و توسعه مدلی علمی درحوزه رفتارمصرف کننده باتاکید برمفاهیم فهم وادراک مصرف کننده و وابستگی و ترجیح برند است


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,