خريد بک لينک
لوازم یدکی ال ۹۰
Hookah Shisha Tobacco
ماسک سه لایه
فلنج
Barabas Ropa de hombre
مرکز مقالات امام صادق (ع)

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود استفاده از مدل برجسب گذاري پنهان نگاري با استفاده از رمز نگاري بصري روي تصاوير در فایل ورد (word) دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود استفاده از مدل برجسب گذاري پنهان نگاري با استفاده از رمز نگاري بصري روي تصاوير در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی دانلود استفاده از مدل برجسب گذاري پنهان نگاري با استفاده از رمز نگاري بصري روي تصاوير در فایل ورد (word) ،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن دانلود استفاده از مدل برجسب گذاري پنهان نگاري با استفاده از رمز نگاري بصري روي تصاوير در فایل ورد (word) :


نام کنفرانس یا همایش : دومین کنفرانس بین المللی مهندسی و علوم کاربردی

تعداد صفحات : 8

چکیده مقاله:

امروزه تامین امنیت دادهها یک مسئله چالش برانگیز است. بسیاری از اطلاعات از طریق بستر اینترنت انتقال می یابد و به همین علت، امنیت اطلاعات دشوار می شود. از همین رو رمزنگاری برای ساخت امنیت دادهها معرفی شد؛ اما رمزنگاری به تنهایی نمی تواند امنیت بالاتر را فراهم آورد چرا که پیامهای رمز شده هنوز هم در دسترس استراق سمع کننده هستند. اینجاست که نیاز به پنهان کردن اطلاعات مطرح می شود. قدرت پنهان نگاری در پنهان کردن پیامهای رمزشده (مخفی شده) در یک فایل غیر مخفی است. هنگام پنهان کردن اطلاعات (پنهان نگاری) بر روی نگهداری از پیام مخفی شده تمرکز می شود. پنهان نگاری اطلاعات یکی دیگر از تکنیکها در ارتباطات امن است . پنهان نگه داشتن اطلاعات شامل مخفی کردن دادهها می باشد به طوری که به نظر می رسد هیچ دادهای پنهان نشده است. بنابراین در این مقاله با استفاده از ترکیبی از پنهان نگاری و رمزنگاری برای بهبود امنیت داده ها تلاش می کنیم. که در قسمت نهان نگاری از روش کم ارزش ترین بیت برای افزایش امنیت بهره می بریم و در رمزنگاری با استفاده از الگوریتم بلوفیش برای رمز کردن این پیام به داخل تصویر جهت ساخت یک پیام غیر قابل خواندن و امن استفاده می کنیم.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله ژئو شيمي و پترولوژي ولکانيک هاي پليوکواترنر نير، شمال غرب ايران در فایل ورد (word) دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله ژئو شيمي و پترولوژي ولکانيک هاي پليوکواترنر نير، شمال غرب ايران در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله ژئو شيمي و پترولوژي ولکانيک هاي پليوکواترنر نير، شمال غرب ايران در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله ژئو شيمي و پترولوژي ولکانيک هاي پليوکواترنر نير، شمال غرب ايران در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: هجدهمین همایش انجمن زمین شناسی ایران
تعداد صفحات: 8
چکیده:
تراکی بازالت، تراکی آندزیت، تراکی داسیت و ریولیت که دارای سرشت شوشونیتی می باشند از اصلی ترین سنگ های ولکانیکی پلیوکواترنر نیر هستند. پلاژیوکلاز، الیوین، کلینوپیروکسن، آمفیبول، آلکالی فلدسپات با کانی های کدر درشت بلورهای سنگ های فوق می باشند. بررسی های ژئوشیمیایی نشاندهنده ی غنی شدگی در عناصر نادر خاکی سبک نسبت به عناصر نادر خاکی سنگین، غنی شدگی در عناصر با شعاع یونی بزرگ و تهی شدگی در عناصر با قدرت میدان بالا می باشد. مشاهدات پترولوژیکی همراه با ژئوشیمی عناصر نادر خاکی و کمیاب این گدازه ها نشاندهنده ی سرشت شوشونیتی و مشتق شدن از یک زون فرورانش می باشد. تغییرات Sm در برابرSm/Yb نشان می دهد که در مواد منشا سنگ های منطقه گارنت حضور داشته و با توجه به ترکیب شیمیایی گدازه های منطقه، یک منشأ گوشته غنی شده برای ایجاد این گدازه ها پیشنهاد شده است، میزان ذوب بخشی برای گدازه های نیر بین 5 تا 10 درصد از یک گوشته لرزولیتی اسپینل- گارنت دار برآورد شده است. محیط زمین ساختی پس از برخورد و شواهد ژئوشیمیایی عناصر کمیاب، بیانگر این است که ماگمای سازنده ی سنگهای منطقه از یک گوشته دگرنهادشده در اثر یک فرورانش قدیمی ایجاد شده است.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 29 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود تحقيق رايگان رسم الخط در زبان فارسي در فایل ورد (word) دارای 2 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود تحقيق رايگان رسم الخط در زبان فارسي در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود تحقيق رايگان رسم الخط در زبان فارسي در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود تحقيق رايگان رسم الخط در زبان فارسي در فایل ورد (word) :


(قسمت اول)

درباره رسم الخط فارسی بسیار نوشته اند و گمان می رود از این پس هم بسیار بنویسند چون همراه با ورود وسایل جدید به داخل نظام سنتی حروفچینی کتابهای فارسی، مسائل جدیدی هم در باره ی شیوه ی نگارش فارسی ظهور کرده است که باید فکری درباره ی آنها بشود. نه می توان جلو شیوع روزافزون ابزارهای جدید حروفچینی که امکانات یک حروفچین را ده ها برابر بلکه بیشتر افزایش داده است، گرفت، (فی المثل جلد دهم دیوان کبیر که اندکس راهنمای مجلدات قبلی است احتمالاً سالها وقت عزیز شادروان بدیع الزمان فروزانفر را گرفته است. چنان کسی می توانست در این مدت و با صرف این مایه زحمت و دقت چند جلد کتاب مفید دیگر تألیف کند. امروز با دستگاه های معمولی حروفچینی کار گسترده ی آن مرد را می توان با دقتی بیشتر در عرض چند ساعت انجام داد [وقت کمتر، هزینه ی کمتر، دقت بیشتر])، و نه می توان با این دستگاه ها ابزارها که روز به روز دقیق تر و کاراتر می شوند، دقایق دستوری زبان فارسی را رعایت کرد. فی المثل به این دستگاه دستور می دهند «ب» را از اول کلمات بردارد. این دستگاه دقیق، اما بی هوش «ب» اول مصادر فارسی را هم بر می دارد. کار او برداشتن «ب» از اول کلمات است. حال بیاییم و این «ب» ها را مشخص کنیم که از اول کدام کلمات بردارد. و فهرست این کلمات را هم به حافظه ی دستگاه بسپاریم مثلاً در به کار بردن اگر به صورت «بکار» نوشته شده بود، «ب» را جدا کند. دستگاه این «ب» را که بر سر نام «بکار» یکی از معاریف فرهنگ عرب است بر می دارد و نام آن شخص می شود «به کار» که غلط است. البته می توان احتمال داد که به زودی این اشکال هم رفع شود اما باز اشکالات دیگری پیش می آید. مسئله این است که رسم الخط فارسی نقش مهمی در جهان صنعت چاپ و حروفچینی کتاب ندارد. اگر این اشکالات مربوط به زبان فرانسوی یا انگلیسی یا آلمانی بود تا به حال رفع شده بود. اما بازارخرید این ابزارهای فنی – بازار ایران– چندان بزرگ و مهم نیست که متخصصان فنی برای رفع اشکالات آن تمام کوشش خود را بدون اتلاف وقت به کار گیرند.
اما در کنار این مسئله ی فنی، دو مسئله ی دیگر وجود دارد که این دو، دیگر ارتباطی با حروفچینی رایانه ای و دستی و غیر اینها ندارد. باید برای این دو، راه حلی پیدا کرد.
تبادل فرهنگی و تعاطی تجربه یکی از کهن ترین ویژگیهای فرهنگی بشر است. از همان آغاز و بامداد تمدن بشری، معمول بوده است که کلماتی از زبانی به زبان دیگر برود و زندگی جدید خود را در زبان دیگر، با توجه به شرایط اقلیمی فرهنگ جدید شروع کند و به سرنوشت این کلمه در زبان اصلی توجهی نداشته باشد. کلمه ای از فرانسه به انگلیسی می رود و شکل و تلفظ جدیدی را شروع می کند و دلیلی هم ندارد که فرهنگ انگلیسی به صورت مستعمره ی فرهنگ فرانسوی به خاطر نفوذ این کلمه و کلمات دیگر برای همیشه باقی بماند. همین گونه است حالت یک کلمه ی انگلیسی که به زبان فرانسوی وارد می شود. اینجا و اکنون مجال آن نیست که از نمونه های فراوان این امر، شواهدی آورده شود؛ اهل فرهنگ خود بخوبی می دانند که چنین چیزی وجود دارد و شایع است.
در زبان عربی هم همین رسم اجرا می شود. مثلاً کلمه ی فیلم که یک واژه ی فرانسوی است به زبان عربی وارد می شود. عرب آن را به هر صورت بخواهد در جمله می آورد. به صیغه های جمع خود می بندد و به ابواب مختلف مصادر ثلاثی یا رباعی می برد. در واقع یک کلمه را می گیرد اما سرنوشت آن کلمه را به قواعد دستوری زبان خود می سپارد. مثلاً همین «فیلم» را به باب «اِفعال» می برد و «افلام» از آن می سازد. یا استاد را از فارسی می گیرد و جمع منتهی المجموع عربی می بندد و «دال» آن را هم تبدیل به «ذال» می کند و می شود «اساتیذ».
نمی دانم چرا اکثر فضلای قدیم و معاصر ایرانی اصرار دارند یک کلمه را که از عربی به فارسی وارد می شود همواره به همان صورتی بنویسند که عربها می نویسند. در نتیجه، حرکتهای حروفی را به فارسی بیاورند که مربوط به فارسی نیست و نوآموزان و نوسوادان گیج و مبهوت شوند و باسوادان سرگردان که آیا این کلمه را باید با رسم الخط فارسی نوشت یا عربی و این اختلاف نظر و تشتت رأی موجب هرج و مرج در نگارش کلمات شود. « بحث همزه» « الف ممدوه و مقصوره» و بسیاری موارد دیگر هنوز که هنوز است و از هنگامی که ما معاصران به یاد می آوریم گریبان نویسندگان و مؤلفان را گرفته است.
به نظر بنده، جز در مواردی که طرز نگارش یک کلمه ی عربی در فارسی کاملاً جا افتاده است و ذهنها و قلمها آن را پذیرفته است، باید قواعد دستوری فارسی، مثل همه ی زبانهای دیگر جهان، بر سرنوشت کلمه ی خارجی حاکم باشد و بماند. مثلاً نامهای مصطفی، مرتضی و ... مثل خواستن و خاستن فارسی در این زبان جا افتاده است و باید به همین صورتها به کار برود ولی منتهی و معتنی به لزومی ندارد با الف مقصوره نوشته شود و در فارسی که «الف» مقصوره وجود ندارد آنها را به صورت «منتها» و «معتنابه» می نویسیم.
گفته می شود که «چسبیده نویسی» موجب مشکل شدن نگارش فارسی می شود. پس باید کلمات را جدا نوشت مثلاً نوشت چه گونه گی و نه چگونگی یا نوشت بی چاره، بی هوده و ننوشت بیچاره و بیهوده، چون کودکان و نوسوادان دچار سردرگمی و گیجی می شوند و ابزارهای جدید هم پیوسته نویسی را بر نمی تابد و ایجاد مشکل می کند.
به نظر بنده، اصل بر این است که استقلال کلمه باید حفظ شود. این یک قاعده ی دستوری فارسی و جهانی است. در کنار این قاعده، قاعده ی دیگری هم وجود دارد و آن اینکه در کلمات مرکب چون واحد معنایی جدیدی است باید همراه با وحدت معنایی، وحدت صوری هم در شکل نگارش انعکاس یابد. بنابراین وقتی می گوییم بزودی از اینجا می روم انعکاس اثر «ب» قیدساز را که در معنای زودی تجلی کرده است، در صورت آن هم ببینیم و با این جمله فلان کس، به زودی و دیری انجام کار بیشتر از خوبی و بدی آن اهمیت می دهد تفاوت معنا در صورت هم پدیدار شود. بنابراین قاعده باید حفظ شود. البته طبق این مثل که «استثنا قاعده را تأیید می کند»(1) یعنی هر قاعده ای استثنا دارد و استثنا موجب تقویت قاعده می شود، قاعده های دستوری هم می توانند استثنا داشته باشند. ضمناً کودکان و نوباوگان و نوسوادان ما به هیچ وجه خونی رنگین تر از گذشتگان خود یا کودکان و نوباوگان و نوسوادان سایر اقطار و اقالیم جهان ندارند. آنها هم با قاعده طرف می شوند و استثنا را یاد می گیرند و یادگیری همواره زحمت و مرارت دارد و نمی توان آن را تبدیل به راحت الحلقوم کرد. وقتی یک کودک انگلیسی، کلمه ی کارد را به صورت «نایف» (Knife) می نویسد و می خواند آیا این سؤال برایش پیش نمی آید که حرفK و تلفظ آن در این کلمه کجا رفت؟ آیا فرهنگستان انگلستان یا امریکا برای سادگی کلمه و راحت کودکK را از سر این کلمه برداشته اند؟ یا تلفظ «رایت» به این صورتها در انگلیسی نوشته می شود:
مفرد «مناسک»Rite ، «حق»Right، «نوشتن»Write «نام خانوادگی»Write و همگی تقریباً به یک صورت تلفظ می شوند با املاهای گوناگون و معناهای متفاوت و کودکان انگلیسی هم رشد می کنند و خود را با این رسم الخط سازگار. (اگر بخواهیم اطفال چینی را با الفبای 800 حرفی و تصویری مثال بزنیم یا اطفال هندی را که با 400 زبان و دیالکت در کشورشان روبه رو هستند، دلسوزی برای کودکان ایرانی قدری «لوکس بازی» به نظر می رسد – با لوس بازی اشتباه نشود).

برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله ارائه رويکرد هيبريدي تحليل پوششي داده هاي تصادفي فازي و تکنيک PCA بمنظور پيش بيني کارايي واحدهاي تصميم گيرنده در فایل ورد (word) دارای 15 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله ارائه رويکرد هيبريدي تحليل پوششي داده هاي تصادفي فازي و تکنيک PCA بمنظور پيش بيني کارايي واحدهاي تصميم گيرنده در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله ارائه رويکرد هيبريدي تحليل پوششي داده هاي تصادفي فازي و تکنيک PCA بمنظور پيش بيني کارايي واحدهاي تصميم گيرنده در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله ارائه رويکرد هيبريدي تحليل پوششي داده هاي تصادفي فازي و تکنيک PCA بمنظور پيش بيني کارايي واحدهاي تصميم گيرنده در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: کنفرانس بین المللی حسابداری و مدیریت
تعداد صفحات: 15
چکیده:
تحلیل پوششی داده ها DEA یک تکنیک مدیریتی است که بصورت گسترده در ارزیابی عملکرد واحدهای مختلف تصمیم گیری DMUبکار می رود. در راستای اهمیت پیش بینی عملکرد واحدها، این مقاله به ارائه یک رویکرد هیبریدی نوین براساس تحلیل پوششی داده های تصادفی فازی FSDEA و تکنیک تجزیه و تحلیل مؤلفه های اصلی PCA می پردازد. از آنجا که از تئوری اعتبار در محدودیت های مدل پیشنهادی و از مقدار مورد انتظار برای نسبت مجموع موزون خروجی های فازی به مجموع موزون ورودی های فازی بکار رفته در تابع هدف آن در راستای پیش بینی کارایی مورد انتظار واحدها استفاده شده، فرآیند حل مدل پیچیده می باشد. لذا تحت این فرض که ورودی ها و خروجی های مدل پیشنهادی بصورت متغیرهای فازی مثلثی مستقل هستند که توسط مدیریت برای دوره مالی آتی واحدها پیش بینی می گردند، مدل پیشنهاد FSDEA به فرم مدل برنامه ریزی قطعی معادل آن تبدیل می گردد. پس از محاسبهکارایی های پیش بینی شده اولیه توسط مدل برنامه ریزی قطعی معادل که تحت سطوح مختلف اطمینان حاصل می شوند، تکنیک PCA روی نتایج حاصله بمنظور حذف کارایی های نامطلوب بکار گرفته می شود و مؤلفه های اصلی انتخاب می گردند. نهایتاً این مؤلفه های اصلی به عنوان پارامترهای خروجی در مدل هیبریدی PCA-FSDEA پیشنهادی بمنظور پیش بینی کارایی های واحدها بکار گرفته می شوند. نهایتاً این رویکرد در راستای تشریح اعتبار و اثربخشی آن، با هدف پیش بینی کارایی های ده ایستگاه گاز در منطقه عسلویه ایران بکار گرفته شده و نتایج حاصله از آن هم با کارایی های واقعی ایستگاه ها که در پایان دوره پیش بینی توسط مدل پایه ای DEA تعیین می شوند و هم با نتایج حاصل از مدل مشابه Fuzzy-SBM که توسط چن و همکارانش (2013) رائه گردیده، مقایسه می شود که نتایج حاکی از برتری کیفیت نتایج رویکرد هیبریدی پیشنهادی می باشد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي وابستگي انتشار پذيري خاک به فاصله انتقال در خاکهاي ماسه‌اي همگن اشباع در فایل ورد (word) دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي وابستگي انتشار پذيري خاک به فاصله انتقال در خاکهاي ماسه‌اي همگن اشباع در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي وابستگي انتشار پذيري خاک به فاصله انتقال در خاکهاي ماسه‌اي همگن اشباع در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي وابستگي انتشار پذيري خاک به فاصله انتقال در خاکهاي ماسه‌اي همگن اشباع در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1388

محل انتشار: دومین کنفرانس سراسری آب

تعداد صفحات: 9

چکیده:

امروزه استفاده بی‌رویه از منابع آب زیرزمینی و ورود آلاینده‌های مختلف به این منابع باعث شده تا کیفیت منابع آب زیرزمینی به شدت کاهش یابد. یکی از عوامل مهم و مؤثر در حرکت آلاینده‌ها به سمت آبهای زیرزمینی خصوصیات فیزیکی خاک می‌باشد. انتشارپذیری یکی از خواص مهم محیط متخلخل و یکی از پارامترهای اساسی معادله جابجایی انتشار می‌باشد. در این پژوهش مقادیر ضریب انتشارپذیری برای سه نوع خاک ماسه‌ای همگن درشت، متوسط و ریز در حالت اشباع تعیین و وابستگی ضریب انتشارپذیری به فاصله انتقال مورد بررسی قرار گرفت. بدین منظور یک مدل فیزیکی استوانه‌ای از جنس PVC به قطر 10 و ارتفاع 100 سانتی‌متر ساخته شد و محلول کلرید سدیم با هدایت الکتریکی ds/m 14 به عنوان آلاینده پایدار برای آزمایشات انتخاب گردید. آزمایشات در سه فاصله انتقال 30، 60 و 90 سانتی‌متری انجام شد. حداقل سرعت ظاهری انتقال 5-10 × 26 متر بر ثانیه بود. مقادیر انتشارپذیری بدست آمده در محدوده 08/0 تا 33/1 سانتیمتر محاسبه شد و نتایج حاصله نشان داد که با افزایش فاصله انتقال ضریب انتشارپذیری افزایش می‌یابد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 29 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله The Effect of Glassدرfiber Surface Modification(Coupling agent/Corona) on Response of Composite Structures towards HighدرVelocity Impact در فایل ورد (word) دارای 2 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله The Effect of Glassدرfiber Surface Modification(Coupling agent/Corona) on Response of Composite Structures towards HighدرVelocity Impact در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله The Effect of Glassدرfiber Surface Modification(Coupling agent/Corona) on Response of Composite Structures towards HighدرVelocity Impact در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله The Effect of Glassدرfiber Surface Modification(Coupling agent/Corona) on Response of Composite Structures towards HighدرVelocity Impact در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: چهارمین کنفرانس بین المللی کامپوزیت
تعداد صفحات: 2
چکیده:

This research concerns with response of composite panels reinforced with surface modified glass fiber fabric under high velocity impact. Four types of surface modification were applied to the fiber surface, namely: virgin fabric, silane treated, Corona treated, and silane + Corona treated fabric. High velocities tested were conducted via a smooth bore gas gun in the range of 88 to 144 m/s. Four layered [0/90 , ±452 , 0/90] composite panels were made with hand layup method, the resin used was orthophthalic unsaturated polyester. In lower velocity rate, result showed considerable increase in ballistic performance of the panels containing silan + corona treated fabric. The energy absorption, in upper velocity rate, for these composite panels with silane treated fabric showed as much as 35.77% increase compared to composite panels containing Corona treated virgin fabric.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي تاثير تشکيل کميته هاي حفاظت فني و بهداشت کار بر کاهش ميزان حوادث ناشي از کار در يکي از شرکت هاي فولاد سازي ايران در فایل ورد (word) دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي تاثير تشکيل کميته هاي حفاظت فني و بهداشت کار بر کاهش ميزان حوادث ناشي از کار در يکي از شرکت هاي فولاد سازي ايران در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي تاثير تشکيل کميته هاي حفاظت فني و بهداشت کار بر کاهش ميزان حوادث ناشي از کار در يکي از شرکت هاي فولاد سازي ايران در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي تاثير تشکيل کميته هاي حفاظت فني و بهداشت کار بر کاهش ميزان حوادث ناشي از کار در يکي از شرکت هاي فولاد سازي ايران در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1390

محل انتشار: هفتمین همایش سراسری بهداشت حرفه ای

تعداد صفحات: 8

چکیده:

بر اساس ماده 93 قانون کار، به منظور تامین مشارکت کارکنان و مدیران و نظارت بر حسن اجرای مقررات حفاظت فنی و بهداشت کار، صیانت نیروی انسانی و منابع مادی کشور در کارگاه ها و کارخانجات کشور و همچنین پیشکیری از حوادث و بیمارهای ناشی از کار، کلیه کارگاه های با بعد کارگری بیش از 25 نفر شاغل بایستی نسبت به تشکیل کمیته حفاظت فنی و بهداشت کار اقدام نمایند. آئین نامه مربوط به این قانون که در سال 74 توسط وزارت کار و وزارت بهداشت تدوین گردید، کلیه کارگاه های مشمول را ملزم به تشکیل این کمیته نمود که با تشکیل جلسات ماهانه به برنامه ریزی و سیاست گذاری در زمینه مسائل ایمنی و بهداشتی محیط کار بپردازند. هدف از این مطالعه بررسی تاثیر مصوبات کمیته های حفاظت فنی و بهداشت کار بر کاهش میزان حوادث ناشی از کار می باشد. و همچنین آیا در صورت عملکرد صحیح، این کمیته ها می توانند نقش مهمی در پیاده سازی اهداف ایمنی و بهداشت حرفه ای در کارخانجات داشته باشند؟ روش تحقیق: این مطالعه بصورت توصیفی با بررسی موضوعات صورتجلسه های حفاظت فنی و بهداشت کار و همچنین بررسی آمار میزان حوادث ناشی از کار از ابتدای سال 87 تا آذر ماه 89 صورت گرفته است. یافته های پژوهش: تعدا جلسات کمیته های حفاظت فنی و بهداشت کار از ابتدای سال 87 تا آذر ماه 89 بتعداد 39 جلسه بوده است. با عنایت به اینکه شرکت مورد مطالعه از ابتدای سال 87 نسبت به جذب فارغ التحصیل بهداشت حرفه ای و همچنین تشکیل کمیته حفاظت فنی و بهداشت کار اقدام نموده است لذا بیشتر موضوعات جلسات کمیته های فوق در خصوص معاینات شغلی، ارگونومی و ایمنی عمومی بوده و در موضوعات جلسات کمیته های سال 88 و بعد از آن، آموزش های ایمنی و همچنین آنالیز ریسک نیز به موضوعات ایمنی فوق اضافه گردیده است. آمار حوادث ثبت شده در شرکت مورد تحقیق در سال 87 به تعداد 869 مورد و در سال 88 تعداد حوادث 202 مورد و رد 9 ماهه اول سال 89 نیز 128 مورد بوده است که نسبت به سال 87 بیش از 80% کاهش حوادث ناشی از کار وجود داشته است. لذا پیشنهاد یم شود که در غایت امر نیل به هدف والای تامین و ارتقاء سلامت شاغلین، بایستی جلسات کمیته های حفاظت فنی و بهداشت کار بصورت منظم و با حداکثر اعضا و به صورت کاملا تخصصی برگزار شوند.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 29 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود ?پروژه Color Image Segmentation تقسيم بندي رنگ تصوير در فایل ورد (word) دارای 29 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود ?پروژه Color Image Segmentation تقسيم بندي رنگ تصوير در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود ?پروژه Color Image Segmentation تقسيم بندي رنگ تصوير در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود ?پروژه Color Image Segmentation تقسيم بندي رنگ تصوير در فایل ورد (word) :

در این پروژه قصد داریم روش جدیدی جهت قطعه بندی تصاویر رنگی بااستفاده از سیستمهای فازی معرفی نماییم.به عبارتی دیگر در تصاویر رنگی ، نواحی مشابه از لحاظ رنگ را جدا کرده و تصویررا به قطعات مشابه تقسیم می نماییم. با توجه به این که به طور معمول تصاویر رنگی در فضای RGB ذخیره می شوند وسیستم FIS ما به پارامترهای فضای HSL نیاز دارد لذا در ابتدا تصاویر ورودی را به فضای موردنظر برده سپس هر پیکسل از تصویر را به سیستم FIS می دهیم تا رنگ پیکسل موردنظر را تشخیص دهد ودر انتها پیکسلهایی که از لحاظ رنگ مشابه بودند رابه صورت جداگانه نمایش می دهیم.
در این پروژه علاوه بر پیاده سازی روش مقاله مورد نظر، کمی تغییرات در نحوه پیاده سازی ایجاد نمودیم که باعث افزایش سرعت تشخیص شد.و آن استفاده از روابط موجود بین همسایگان یک پیکسل می باشد که توضیحات کامل آن در قسمت شبیه سازی آورده شده است.

1.مقدمه:
قطعه بندی عملیاتی جهت تقسیم بندی تصویر به نواحی یکنواخت می باشد. بنابراین قطعه بندی عملیاتی مقدماتی جهت تشخیص اشیا موجود در تصویر است. هدف از این پروژه دسته بندی تصاویر رنگی به کمک روش فازی می باشد. هر شی یک رنگ منحصر به فرد دارد. هدف تشخیص هر شی بر اساس رنگ آن است.
کاربردها :
قطعه بندی تصویر از مسائل مهم در زمینه های مختلف پردازش می باشد که از جمله کاربردهای می توان به موارد زیر اشاره نمود :
• کاربرد در پزشکی
• تشخیص محتوای سایت ها
• تشخیص پوست در تصاویر
• فیلتر کردن سایت های غیر اخلا قی
روشها :
برای پیاده سازی، روشهای متفاوتی ارائه شده است که از جمله آنها می توان support vector machines ، روشهای هیستوگرام وروشهای فازی را نام برد.
در روشهای هیستوگرام سگمنت بندی براساس شباهت رنگ انجام می گیرد ودر بعضی الگوریتم ها بر اساس ناحیه ،سگمنت بندی انجام می گیرد.

تکنیک های قطعه بندی تصاویر با استفاده از رنگ را می توان در پنچ دسته گنجاند :
• قطعه بندی بر اساس پیکسل [2]
• قطعه بندی براساس تشخیص لبه [5][4]
• قطعه بندی ترکیبی براساس لبه وناحیه [6]
• قطعه بندی بر اساس خوشه بندی [10][9][8][7]

قطعه بندی تصاویر رنگی بااستفاده از دسته بندی فازی یکی از روشهای قطعه بندی بر اساس پیکسل می باشد. به این ترتیب که سیستم فازی مشخص می کند هر پیکسل به کدام دسته رنگ تعلق دارد .بنابراین هدف ایجاد یک سیستم فازی است که بتواند رنگهای بیشتری را دسته بندی نماید.
برای این کار نیاز به یک فرد خبره است که با توجه به داه های آموزشی ، قوانین و توابع راتنظیم نماید که امری وقت گیر می باشد .لذا نیاز به یک روش اتوماتیک است که باتوجه به داده های آموزشی قوانین وتوابع عضویت فازی را ایجاد نماید .روشهای زیادی برای این منظور ابداع شده است که از جمله تقسیم کردن فضای وردیهای سیستم فازی می باشد.

2.دسته بندی رنگ فازی:
دسته بندی فازی یک روش یادگیری با ناظر است که جهت قطعه بندی تصاویر استفاده می شود .این سیستم هر پیکسل رنگی از تصویر ورودی را در یک دسته رنگ قرار می دهد.
فضاهای رنگ متنوعی مانند HSV,YIQ,HSL,RGB در پردازش تصاویر استفاده می شود.[1]

برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 29 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله امنيت در شبکه ها در فایل ورد (word) دارای 29 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله امنيت در شبکه ها در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله امنيت در شبکه ها در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله امنيت در شبکه ها در فایل ورد (word) :

معماری
همانند بسیاری از حوزه هایی که تاکنون موردمطالعه قراردادهایم. طرح ریزی میتواند قدرتمندترین کنترل باشد.خصوصاً هنگامیکه سیستم های مبتنی بر کامپیوتر را ایجاد کرده و یا تغییر می دهیم، می توانیم معماری کلی آنها را مورد بررسی قرارداده و امنیت” توکار“ را بعنوان یکی از سازه های کلیدی، طرح ریزی نماییم. به همین ترتیب، معماری یا طراحی یک شبکه نیز میتواند تاثیر قابل ملاحظه ای بر روی امنیت آن داشته باشد.
تقسیم بندی
تقسیم بندی (Segmentation) همانطور که در سیستم های عامل یک کنترل امنیتی قدرتمند بود، می تواند از دو طریق احتمال آسیب در یک شبکه را محدود نماید : تقسیم بندی باعث کاهش تعداد تهدیدها شده و میزان خسارتی که از طریق یک آسیب پذیری واحد امکانپذیر است را محدود می سازد.
فرض کنید که شبکه شما، تجارت الکترونیک را برای کاربران اینترنت اجرا می نماید. بخشهای بنیادی شبکه شما می توانند عبارت باشند از:
- یک سرور وب، برای اداره نشست های (Sessions) HTTP کاربران.
- کد نرم افزار کاربردی، برای قرار دادن کالاها و سرویس های شما در معرض خرید.
- یک بانک اطلاعاتی از کالاها و احتمالاً یک فهرست ضمیمه موجودی کالا برای شمارش اقلامی که در دسترس هستند و آنهایی که بایستی از تامین کنندگان درخواست شوند.
- یک بانک اطلاعاتی از سفارش های دریافت شده.
اگر قرار است تمام این فعالیت ها بر روی یک ماشین انجام شوند، شبکه شما دچار مشکل میشود : هر گونه نقصان و یا خطایی در این ماشین می تواند تمام قابلیت های تجاری شما را به نابودی بکشاند.
همانطور که در شکل (1) نمایش داده شده است، یک طراحی امن تر از بخش های متعددی استفاده می کند. فرض کنید یکی از بخش های سخت افزاری، یک سیستم سرور وب است که برای دسترسی عمومی در معرض دید قرار گرفته است ( کاربران می توانند بصورت الکترونیکی به آن دسترسی داشته باشند). برای کاهش خطر حمله ازخارج سیستم، این سیستم نبایستی وظایف حساستر دیگری نظیر تعیین اعتبار کاربران و یا دسترسی به مخزن داده های حساس را برعهده داشته باشد.تفکیک سرورها وبخش های جداگانه(مطابق با اصول حداقل اولویت وEncapsulation) احتمال آسیبی که هر سیستم فرعی در معرض آن قرار می گیرد را کاهش می دهد.
تفکیک دسترسی نیز یکی دیگر از راه های تقسیم بندی شبکه است. برای مثال، فرض کنید که یک شبکه برای استفاده جهت سه منظور درنظر گرفته شده است : استفاده از سیستم تولید “live” ، آزمایش نسخه بعدی تولید و توسعه سیستم های ثانویه. اگر شبکه به خوبی تقسیم بندی شده باشد، کاربران خارجی تنها می توانند به سیستم “live” دسترسی داشته باشند. آزمایش کنندگان تنها باید به سیستم آزمایش دسترسی پیدا کنند و برنامه نویسان نیز تنها به سیستم توسعه دسترسی خواهند داشت. تقسیم بندی به این سه گروه اجازه می دهد که بدون ریسک با یکدیگر همزیستی داشته باشند. برای نمونه یک برنامه نویس سهواً باعث تغییر در سیستم تولید نخواهد شد .
افزونگی (Redundancy )
” افزونگی“ یکی دیگر از کنترل های کلیدی در معماری است : ایجاد امکان برای یک تابع بصورتی که بر روی بیش از یک گره اجرا شود تا از گذشتن تمام تخم مرغ ها در یک سبد اجتناب شود. برای مثال، طراحی شکل (1) تنها دارای یک سرور وب است. کافی است این سرور وب را از دست بدهید تا تمام ارتباط از دست برود . یک طراحی بهتر دارای دو سرور وب خواهد بود که از چیزی به نام “Mode Failover” استفاده می کنند. در حالت Failover ، سرورها بطور متناوب با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و هر یک از آنها تشخیص می دهد که دیگری هنوز در حال فعالیت است. اگر یکی از آنها تشخیص می دهد که دیگری هنوز در حال فعالیت است. اگر یکی از آنها از کار بیفتد، دیگری مسئولیت پردازشی هر دو را بر عهده می گیرد. با وجود آنکه در هنگام بروز یک خسارت، عملکرد تا حدود نصف کاهش می یابد، اما برخی از کارها همچنان انجام می شوند.

برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي تاثير اجراي طرح جامع مالياتي بر ارتقاء تمکين داوطلبانه موديان مالياتي در سازمان امور مالياتي کشور در فایل ورد (word) دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي تاثير اجراي طرح جامع مالياتي بر ارتقاء تمکين داوطلبانه موديان مالياتي در سازمان امور مالياتي کشور در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي تاثير اجراي طرح جامع مالياتي بر ارتقاء تمکين داوطلبانه موديان مالياتي در سازمان امور مالياتي کشور در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي تاثير اجراي طرح جامع مالياتي بر ارتقاء تمکين داوطلبانه موديان مالياتي در سازمان امور مالياتي کشور در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1394
محل انتشار: اولین کنفرانس بین المللی حسابداری، مدیریت و نوآوری در کسب و کار
تعداد صفحات: 14
چکیده:
این پژوهش به بررسی ارتباط طرح جامع مالیاتی و ارتقاء تمکین داوطلبانه مودیان مالیاتی در سازمان امور مالیاتیکشور می پردازد.ابزار جمع آوری اطلاعات برای سنجش متغیر ها پرسشنامه می باشد.پرسشنامه محقق ساخته از 19سوال تشکیل شده است که به بررسی ابعاد تمکین داوطلبانه مودیان با توجه به اجرای طرح جامع مالیاتی می پردازدبرای اندازه گیری پایایی پرسشنامه از روش آلفای کرونباخ استفاده شده است که این ضریب 0/83 به دست آمده وچون آلفای کرونباخ پرسشنامه بیش از 0/7 می باشد بنابراین پرسشنامه از پایایی لازم برخوردار می باشد. حجم جامعه آماری مورد نظر 352 نفر که شامل کلیه کارشناسان ارشد،روسای گروه و روسای امور ادارات مالیاتیپایلوت در شهرهای تهران،اصفهان و کرمانشاه می باشد.و بر اساس روش نمونه گیری تصادفی طبقه ای از بین آنهانمو نه آماری انتخاب گردید و در نهایت 202 پرسشنامه جمع آوری و تحلیل گردید. جهت تعیین نرمال بودن دادههای به دست آمده از آزمون کولموگروف-اسمیرنوف استفاده گردید و نتایج آزمون نرمال بودن داده ها را تاییدنمود. فرضیات تحقیق با انجام آزمون T مستقل به بوته آزمون قرار داده شدند و تاثیر معنی دار و مثبت آنها به اثبات رسید، به این معنی که اجرای طرح جامع مالیاتی بر ارتقاء تمکین داوطلبانه مودیان مالیاتی در سازمان امور مالیاتیکشور تاثیر مثبتی دارد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,