خريد بک لينک
لوازم یدکی ال ۹۰
Hookah Shisha Tobacco
ماسک سه لایه
فلنج
Barabas Ropa de hombre
مرکز مقالات امام صادق (ع)
تاريخ : 29 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله سقف تيرچه بلوک در فایل ورد (word) دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله سقف تيرچه بلوک در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله سقف تيرچه بلوک در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله سقف تيرچه بلوک در فایل ورد (word) :

از ترکیب تیرچه بتونی و یا فلزی پیش ساخته با بلوک بتنی و یا یونولیتی یا سفالی و بتن ریزی روی آن ساخته می شود.
این سقف به دلیل سهولت انجام آن و عایق صدا و حرارت و سبکی مناسب و یکپارچگی کامل که در هنگام زلزله واکنش مناسبی از خود نشان می دهد. بسیار مورد استقبال قرار گرفته و محبوبیت استفاده از آن روز به روز افزایش می یابد.
تنها عیبی که می توان به آن نسبت داد ضخامت آن است که در ساختمانهای کمتر از 10 طبقه مورد استفاده قرار می گیرد.

نحوه اجرای سقف تیرچه بلوک
ابتدا باید تیرچه‌ها روی پلهای اصلی، ( تیرهای فلزی )، در ترازهای موردنظر كارگذاری شوند. فاصله بین تیرچه‌ها با بلوكهای مجوف پر شده و پس از نصب میلگردهای حرارتی و میلگردهای تكمیلی بر اساس نقشه‌های اجرایی، بتن دال سقف ریخته می‌شود. آرماتورهای اصلی تیرچه باید به طول 15-10 سانتیمتر با تیرهای اصلی درگیر شوند

و به هیچوجه نباید این آرماتورها را به تیرهای فلزی جوش داد. نظر به اینكه تیرچه‌ها به استثنای تیرچه‌های با جان باز قبل از یكپارچه شدن سقف قادر به تحمل بار سقف نیستند، باید توسط تعدادی چارتراش و پایه (جک ها یا شمعها) به نحو مناسب و مطمئنی نگهداری شوند. در موقع اجرا باید خیز مناسبی به طرف بالا به تیرچه‌ها داد تا پس از اجرا و یكپارچه شدن سقف و وارد شدن بارهای وارده این خیز حذف شود. مقدار خیز در كارگاه با تجربه به دست می‌اید، معمولاً به ازای هر متر طول دهانه 2 میلیمتر خیز در نظر گرفته می‌شود. در مورد زمان برچیدن پایه‌ها و پایه‌های اطمینان، باید مندرجات ایین‌نامه بتن ایران مراعات گردد.

برای آشنایی با اجرای سقفهای تیرچه بلوک توجه نکات زیر را مد نظر داشته باشید تا از سقفی که بالای سرتان قرار خواهد گرفت مطمئن باشید.
1- جکهایی که در زیر سقفهای تیرچه بلوک برای تحمل وزن بتن تازه تا رسیدن به مقاومت اولیه آن استفاده میشود حداقل 10 روز باید بدون تغییر باقی بمانند.

شکل: استفاده از جک ها (شمعها) ی نگهدارنده تیرچه ها برای بتن ریزی. این جکها را می توان طوری اجرا نمود که به ازای هر دو متر طول تیرچه حدود 2 میلیمتر وسط تیرچه را بالاتر نگهدارد تا بعد از بتن ریزی این خیز حذف شود.

2- دقت نمایید تا سر تیرچه ها از بال تیرآهن جدا نشده باشد. گاهی بر اثر بی دقتی در نصب جکهای زیر سقف تیرچه ها از روی بال تیرآهن جدا شده و بالاتر قرار میگیرد. این جکها باید به نحوی اجرا شود که میلگردهای دو سر تیرچه روی بال تیرآهن قرارگیرد..

شکل: سر تیرچه که از روی بال تیرآهن بلند شده است.

شکل: سر تیرچه که از روی بال تیرآهن بلند شده است.

– در صورتی که تیرچه به یک تیرآهن منتهی میگردد میبایست با استفاده از میلگرد ممان(لنگر) منفی، تیرچه به تیرآهن مهار شود تا در زمان زلزله دچار گسیختگی نگردد.

شکل: نمونه میلگرد ممان منفی و نحوه اجرای آن.
– در شکل زیر میلگردهای ممان منفی نشان داده شده است، این میلگردها موجب میشود تا سقف شما به صورت یکپارچه عمل کرده و ایمنی آن بسیار بالا رود. توجه داشته باشید که هر تیرچه باید توسط این میلگردها به تیرآهن باربر خود متصل گردد. در محل هایی که دو تیرچه در امتداد هم مطابق شکل بعدی به یک تیرآهن متصل میگردند باید بوسیله میلگردهای ممان منفی تیرچه ها را به تیرآهن متصل نمائیم .

شکل: میلگرد ممان منفی بین تیرچه¬های دو طرف یک تیرآهن.

5- ضخامت بتن بر روی سقف باید حداقل 5 سانتی متر باشد. برای آنکه بتوانید این ضخامت را به دست آورید کافی است حدود 4 قطعه نیمه آجر را بر روی 4 نقطه مختلف از بلوک های سقفی بگذارید ، بتن میبایست پس از اجرا لبالب آجرها گردد.

6- میلگردهای حرارتی بر روی سقف باید به صورت شبکه ایی با اضلاع 25 سانتی متر اجرا گردد. شبکه¬ای که در شکلهای بعدی می¬بینید با اضلاع 25 سانتی متر میباشد.

شکل: شبکه میلگرد¬های سقف با فاصله¬های 25 سانتی متر در دوجهت.
تذکر: میلگردهای مصرفی میبایست کاملاً صاف باشد.

شکل: نمونه شبکه آرماتورهای منظم و صاف.

شکل: نمونه شبکه آرماتورهای نامنظم و ناصاف
7- بتن مصرفی بر روی سقف حتما میبایست به صورت یکپارچه اجرا شود و نباید بین بتن ریزی فاصله ایی ایجاد گردد.

شکل: بتن ریخته شده و رها شده که سفت شده است و هنگام ریختن بتن سقف باعث ازبین رفتن مقاومت این قسمت می شود.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 29 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله Impact of Rservoire Descriptions on flow performance in fractured Reservoir در فایل ورد (word) دارای 17 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله Impact of Rservoire Descriptions on flow performance in fractured Reservoir در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله Impact of Rservoire Descriptions on flow performance in fractured Reservoir در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله Impact of Rservoire Descriptions on flow performance in fractured Reservoir در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1383

محل انتشار: نهمین کنگره ملی مهندسی شیمی ایران

تعداد صفحات: 17

چکیده:

As the recovery mechanisms in fractured reservoirs are different fram conventional reservoirs so the EOR is differernt in it. The intention of this study was to analyse improved oil recovery methods- water flooding, immiscible and miscible gas injection in fractured reservoirs as function of fracture intensity, matrix block size, wettability and capillary pressure. It was assumed that the reservoir was a dual porosity system in which a high permeability fracture network is connected to a lower permeability stagnant matrix that contains the majority of the original oil in place.the simulations were conducted using the dual porosity option of the Eclipse 100 simulator and different scenarios were studieh .


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي تاثير گازهاي هيدروکربني بر روي پليمرهاي مورد استفاده در سيال حفاري با دانسيته بالا در فایل ورد (word) دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي تاثير گازهاي هيدروکربني بر روي پليمرهاي مورد استفاده در سيال حفاري با دانسيته بالا در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي تاثير گازهاي هيدروکربني بر روي پليمرهاي مورد استفاده در سيال حفاري با دانسيته بالا در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي تاثير گازهاي هيدروکربني بر روي پليمرهاي مورد استفاده در سيال حفاري با دانسيته بالا در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: دومین کنفرانس بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی
تعداد صفحات: 8
چکیده:
اغلب جهت حفاری مخازن گازی پر فشار از سیالات حفاری پلیمری حاوی پلی آنیونیک سلولز و استارچ، همراه با مواد وزن افزا مانند باریت استفاده میشود. یکی از وظایف مهم این پلیمرها ایجاد خواص رئولوژی و کنترل عصاره سیال حفاری است. خصوصیات رئولوژی و کنترل عصاره نقش بسیار مهمی در عملیات حفاری ایفا مینمایند بنابراین باید عوامل موثر در تغییر خصوصیات رئولوژی و کنترل عصاره سیالات پلیمری، مورد شناسایی و بررسی قرار گیرند. در حفاری مخازن گازی، سیال حفاری، با گازهای هیدروکربنی در تماس است ولی تاکنون هیچ گونه پژوهشی در خصوص تاثیر گازهای هیدروکربنی بر خصوصیات سیالحفاری حاوی پلی آنیونیک سلولز و استارچ صورت نگرفته است، به همین دلیل با توجه به اهمیت مسئله در حفاری مخازن گازی، این موضوع مورد پژوهش و تحقیق قرار گرفته است. در این پژوهش خصوصیات رئولوژی سیال شامل گرانروی پلاستیکی،نقطه واروی، استحکام ژلاتینی، نقطه واروی در سرعت برشی کم، عصاره وpH سیال حاوی پلی آنیونیک سلولز و استارچ، بطورجداگانه، قبل و بعد از تماس با گاز هیدروکربنی در زمان و فشارهای مختلف بررسی شده است. نتایج بیانگر تاثیر گازهای هیدروکربنی بر تغییر کلیه خصوصیات مورد اشاره به جزءpHو نیز باعث تهنشین شدن باریت در سیال حفاری حاوی پلی آنیونیک سلولز و تغییرات کم خصوصیات و عدم تهنشین شدن باریت در سیال حاوی استارچ است.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود بررسي پاشندگي پلاريتون سطحي مگنتو پلااسمون در ابر شبکه هاي آلائيده در غير آلائيده GaNدرAlN در فایل ورد (word) دارای 4 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود بررسي پاشندگي پلاريتون سطحي مگنتو پلااسمون در ابر شبکه هاي آلائيده در غير آلائيده GaNدرAlN در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی دانلود بررسي پاشندگي پلاريتون سطحي مگنتو پلااسمون در ابر شبکه هاي آلائيده در غير آلائيده GaNدرAlN در فایل ورد (word) ،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن دانلود بررسي پاشندگي پلاريتون سطحي مگنتو پلااسمون در ابر شبکه هاي آلائيده در غير آلائيده GaNدرAlN در فایل ورد (word) :


نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس فیزیک ایران 1386

تعداد صفحات : 4

چکیده مقاله:

تنسور دی الکتریک محیط م ؤثر ابر شبکه برای شرح پاسخ نـوری ابـر شـبکه نیمرسـانای آلائیـده - غیـر آلائیـده GaN-AlN در میـدان مغناطیسی خارجی بکار برده شده است . منحنی پاشند گی پلاریتون سطحی مگنتوپلاسمون برای ابـر شـبکه هـای آلائیـده - غیـر آلائیـده GaN-AlN محاسبه شده است . خواص پلاریتون سطحی برای هندسه های عمودی ( میدان مغناطیسی اعمال شده عمود بر سـطح لایـه ها می باش د ) و فاراده ( میدان مغناطیسی موازی سطح لایه ها و بردار عبور می باشد ) به تفصیل مورد بحـث قـرار گرفتـه اسـت و نتـایج بدست آمده با یکدیگر مقایسه شده اند . منحنی های پاشنگی محاسیه شده برای ابر شبکه هـای آلائیـده - غیـر آلائیـده GaN-AlN بـه تغییرات میدان مغناطیسی اعمال شده و کسر حجمی لایه آلائیده حساس می باشند .


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله مقايسه روشهاي مختلف خطي و غيرخطي دربرآورد پارامترهاي جذب تعادلي در فایل ورد (word) دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله مقايسه روشهاي مختلف خطي و غيرخطي دربرآورد پارامترهاي جذب تعادلي در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله مقايسه روشهاي مختلف خطي و غيرخطي دربرآورد پارامترهاي جذب تعادلي در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله مقايسه روشهاي مختلف خطي و غيرخطي دربرآورد پارامترهاي جذب تعادلي در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1391
محل انتشار: نهمین سمینار بین المللی مهندسی رودخانه
تعداد صفحات: 10
چکیده:
پدیده جذب مواد آلاینده به رسوبات یکی ازفرایندهای غالب درانتقال و انتشارفلزات سنگین دررودخانه ها میباشد که بایستی درمدلسازی درنظر گرفته شود دراین تحقیق چهارروش خطی سازی با روش غیرخطی دربراورد پارامترهای مدل لانگمیر مدل متداول تعادلی درپدیده جذب به کمک داده های ازمایشگاهی مورد مقایسه قرارگرفت نتایج نشان داد که روش غیرخطی بهترین روش براورد پارامتر ها می باشد دربین روشهای خطی روش اول بهترین و روش دوم بدترین میب اشد بعلاوه R2 به تنهایی برای تشخیص بهترین مدل خطی مناسب نیست و بایستی درکنار مجموع مربعات خطا استفاده شود.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 29 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود شاخصه هاي هويت ساز در معماري ايراني در فایل ورد (word) دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود شاخصه هاي هويت ساز در معماري ايراني در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی دانلود شاخصه هاي هويت ساز در معماري ايراني در فایل ورد (word) ،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن دانلود شاخصه هاي هويت ساز در معماري ايراني در فایل ورد (word) :


نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس بین المللی انسان، معماری، عمران و شهر

تعداد صفحات : 10

چکیده مقاله:

هویت واژه ای بسیار ساده و در عین حال پیچیده است که از موضوعات بحث برانگیز معماری معاصر ایران می باشد. در این مقاله ضمن توجه به معنای لغوی هویت، نظر اندیشمندان، معماران و شهرسازان نیز بررسی شده و با توجه به اصول معماری ایرانی به بیان شاخصه های هویت ساز معماری ایرانی پرداخته شده است. پژوهش حاضر، به روش تبیینی توصیفی و ارزیابی با استفاده از مطالعات کتابخانه ای و تجزیه و تحلیل اطلاعات به روش کیفی، ضمن مطالعه مفاهیم کلیدی به بررسی عناصر هویت ساز در معماری ایرانی پرداخته است که طی نتایج بدست آمده می توان بیان داشت معماری ایرانی، عناصر بسیار قوی جهت هویت سازی دارد، عناصری مانند مردم گرایی، سلسله مراتب، درون گرایی، شفافیت و . . . که در واقع باعث هماهنگی با زندگی و طبیعت هستند، بعنوان شاخصه های هویت ساز معماری ایرانی مطرح شده است.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله تشخيص نقص ديواره بين دهليزي در يک راس گوساله با استفاده از اکوکارديوگرافي در فایل ورد (word) دارای 1 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله تشخيص نقص ديواره بين دهليزي در يک راس گوساله با استفاده از اکوکارديوگرافي در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله تشخيص نقص ديواره بين دهليزي در يک راس گوساله با استفاده از اکوکارديوگرافي در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله تشخيص نقص ديواره بين دهليزي در يک راس گوساله با استفاده از اکوکارديوگرافي در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1387

محل انتشار: پانزدهمین کنگره دامپزشکی ایران

تعداد صفحات: 1

چکیده:

شیوع انواع بیماریهای قلبی به صورت مادرزادی یا اکتسابی در حیوانات مختلف گزارش شده است . قبلا تشخیص برخی از این بیماری ها در معا ینات کالبدگشائی قطعی می شد، ولی امروزه با استفاده از وسائل کمک تشخیصی مانند اکوکاردیوگرافی، الکتروکارد یوگرافی و داپلر رنگی، تشخیص عارضه در کمتر از چند دقیقه امکان پذیر است . از نمونه این بیماریها می توان به نقص دیواره بین دهلیزی یا Atrial Septal Defect اشاره نمود . در این بیماری ارتباط بین دو دهلیز، به علت باقی ماندن دریچه بیضی )) Oval Foramen و یا نقص حقیقی دیواره دهلیزی،وجود دارد . در تار یخ 86/4/24 یک راس گوساله نر دو روزه با علائم دیسپنه در دم و بازدم ، تنفس دهانی، افزا یش تعداد ضربان قلب ،سوفل واضح سیستولیک افزا یشی – کاهشی و سیانوزه بودن مخاطات به بیمارستان دامپزشکی دانشگاه آزاد واحد شهرکرد ارجاع شد . پس از انجام معا ینات بالینی جهت تشخیص قطعی، اقدام به اکوکاردیوگرافی شد . اکوکارد یوگرافی B-Mode وDopplerانجام گرفت . در مد روشنائی اتساع دهلیز راست هم راه با نقص بین د یواره به قطر 2/5سانتیمتر مشاهدهگردید . در داپلر رنگی شانت میان مجرا و افزایش turbulence خون در ناحیه دیده شد .


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله ارزيابي اثر محل و مدت انبارداري بذر در لفاف هاي مختلف بر بنيه بذر کلزا در فایل ورد (word) دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله ارزيابي اثر محل و مدت انبارداري بذر در لفاف هاي مختلف بر بنيه بذر کلزا در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله ارزيابي اثر محل و مدت انبارداري بذر در لفاف هاي مختلف بر بنيه بذر کلزا در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله ارزيابي اثر محل و مدت انبارداري بذر در لفاف هاي مختلف بر بنيه بذر کلزا در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1389

محل انتشار: سومین سمینار بین المللی دانه های روغنی و روغنهای خوراکی

تعداد صفحات: 5

چکیده:

بمنظور ارزیابی اثر محل و مدت انبارداری بذر در لفاف های مختلف بر بنیه بذر کلزا، با استفاده از آزمونهای هدایت الکتریکی جوانهزنی استاندارد، پیریتسریعشده و سرما، در سال87-88 پژوهشی آزمایشگاهی بصورت فاکتوریل درقالب طرح پایه بلوکهای کامل تصادفی در 3تکرار اجراءگردید. فاکتورهایآزمایششامل 3ژنوتیپ کلزا(اُکاپی، طلائیه وآر.جی.اس)، 5نوعکیسه بسته بندی(کیسهکاغذی 4لایه، 3لایه، 3لایه+پروپیلن، کنفی و پروپیلن) در 2انبار(شهرستانهای فیروزکوه و قم) بودند. آزمایش طی 4مرحله نمونهبرداری 6،4،2 و 12 ماه پس از انبارداری درمؤسسه ثبت وگواهی بذر و نهال و دانشگاه آزاد اسلامیکرج انجام گردید. نتایج تحقیق نشان داد که، پس از 4 ماه انبارداری، بترتیب کیسههای کاغذی 4 لایه، کاغذی 3 لایه، کنفی، کاغذی 3لایه+پروپیلن و پروپیلن توانستند با حفظ کیفیت بذرها، افت کمتری در بنیه بذر ارقام مورد بررسی موجب گردند، افزایش انبارداری نیز بر قدرت(بنیه) بذرها تأثیرداشته، نگهداری بذرها تا 2ماه در قم با میانگین دمایسالانه19درجه و رطوبت45% اثر منفی کمتری بر بذرها داشت، اما ادامه انبارداری در این منطقه موجب افتشدیدتر بنیه بذرهای ذخیره شده نسبت به بذرهای انبار شده در فیروزکوه با میانگین دمایسالانه8درجه و و رطوبت % 54 گردید، لذا با توجه به نتایج بدست آمده جهت کاهش افت کیفیت و بنیه بذرکلزا ضروری است ضمن نگهداری بذرهای مذکور در مناطق سردتر از کیسههای کاغذی 4 و 3لایه برای بستهبندی آنها استفاده نمود


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 29 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

توجه : این پروژه به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

دانلود پاورپوينت اصول آموزش و يادگيري در فایل ورد (word) دارای 31 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت دانلود پاورپوينت اصول آموزش و يادگيري در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است


لطفا به نکات زیر در هنگام خرید

دانلوددانلود پاورپوينت اصول آموزش و يادگيري در فایل ورد (word)

توجه فرمایید.

1-در این مطلب، متن اسلاید های اولیه 

دانلوددانلود پاورپوينت اصول آموزش و يادگيري در فایل ورد (word)

قرار داده شده است

2-به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در پاورپوینت وجود ندارد،در صورتی که مایل به دریافت  تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید

3-پس از پرداخت هزینه ، حداکثر طی 12 ساعت پاورپوینت خرید شده ، به ادرس ایمیل شما ارسال خواهد شد

4-در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد

5-در صورتی که اسلاید ها داری جدول و یا عکس باشند در متون زیر قرار داده نشده است


بخشی از متن دانلود پاورپوينت اصول آموزش و يادگيري در فایل ورد (word) :

اسلاید 1 :

فهرست

 • یادگیری
 • نگرشهای مختلف یادگیری
 • نظریه سازنده نگری در یادگیری
 • اصول نظریه سازنده نگری
 • روشهای تدریس
 • انگیزش و تعلیم و تربیت
 • انواع انگیزه
 • الگویی برای افزایش انگیزه
 • ویژگی های معلم
 • ویژگی های جو كلاس
 • ویژگی های روش آموزش
  • هوش و خلاقیت
  • تعریف هوش
  • نگرشهای مختلف به هوش
  • تقسیم بندی هوش چندگانه
  • اصول آموزشی مرتبط با تقویت هوش
  • خلاقیت
  • انواع تفكر
  • خصوصیات افراد خلاق
  • آموزش و پرورش و خلاقیت
  • تغییرات اساسی نظام آموزشی جهت پرورش خلاقیت

اسلاید 2 :

یادگیری

انسان تنها با تعدادی رفتار رفلكسی ساده متولد می شود و بیشتر آنچه كه انجام می دهد حاصل یادگیری است

یادگیری: ایجاد تغییرات پایدار در رفتار موجود زنده كه بر اثر تجربه حاصل شده است

اسلاید 3 :

نگرشهای مختلف یادگیری

n

nنگرش رفتاری: یادگیری پیوندی (شرطی)           تقویت و تضعیف رابطه بین محرك و پاسخ

n

nنگرش شناختی: یادگیری شناختی            یادگیری به عنوان یك فرایند ذهنی فعال            مفهوم بینش در یادگیری

n

n

اسلاید 4 :

نظریه سازنده نگری در یادگیری

n

nمعلمان نمی توانند به سادگی دانش خود را منتقل كنند

nدانش آموزان باید خود دانش را در ذهنشان بسازند

nنقش معلم معنی دار كردن مطالب درسی و ارائه راه حل است

nدانش آموزان باید شخصاً اطلاعات پیچیده را كشف و تعبیر و تفسیر كنند و آنها را تغییر دهند

اسلاید 5 :

اصول نظریه سازنده نگری

nیادگیری اجتماعی

n

nمنطقه رشد طبیعی

n

nكارآموزی شناختی

n

nیادگیری با واسطه

n

اسلاید 6 :

روشهای تدریس

n

n

nروشهای قدیمی               روش پایین به بالا

n

nروش سازنده نگر            روش بالا به پایین

اسلاید 7 :

انگیزش و تعلیم و تربیت

nیك كلاس مطلوب كلاسی است كه ;.

n

nانگیزش موتور محرك تلاش و فعالیت برای یادگیری است

n

nدانش آموز با انگیزه خود به دنبال یادگیری می رود

اسلاید 8 :

انواع انگیزه

n

nانگیزه عمومی        در درون فرد        ثابت در طول زمان

n

nانگیزه خاص       عوامل بیرونی (معلم و موضوع درس)      

       ناپایدار و وابسته به شرایط

اسلاید 9 :

n

nانگیزش بیرونی          تحریك خارجی          پاداش و تقویت

n

nانگیزش درونی          پاسخ به نیازهای داخلی       

    كنجكاوی و نیاز به دانستن و رشد

n

n

اسلاید 10 :

ویژگی های معلم

معلم مهمترین عامل ایجاد انگیزه در كلاس است

nالگودهی

nایجاد علاقه

nگرمی و هم حسی

nانتظارات مثبت


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله رسوبگذاري در مخازن سدهاي کشور و چالشهاي بهره برداري بهينه از آنها در فایل ورد (word) دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله رسوبگذاري در مخازن سدهاي کشور و چالشهاي بهره برداري بهينه از آنها در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله رسوبگذاري در مخازن سدهاي کشور و چالشهاي بهره برداري بهينه از آنها در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله رسوبگذاري در مخازن سدهاي کشور و چالشهاي بهره برداري بهينه از آنها در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1388

محل انتشار: اولین کنفرانس ملی مهندسی و مدیریت زیر ساختها

تعداد صفحات: 9

چکیده:

سدهای مخزنی به منظور غلبه بر اثرات نامتوازن زمانی و مکانی بارشها و نیز فائق آمدن بر اثرات خشکسالی، کنترل سیلاب و تامین مطمئن نیاز های آبی با ظرفیت تنظیم مورد نظر احداث می گردند. عموما پایان عمر مفید سدها با کاهش و به حداقل رسیدن ظرفیت ذخیره در اثر تجمع رسوبات محاسبه می گردد. بهره برداری پایدار با حداکثر توان ظرفیت سدها علاوه بر کنترل پارامترهای پایداری، نگهداری و تعمیراتی سد شدیدا تابع کنترل و تخلیه بموقع رسوبات ورودی به مخازن می باشد. مدیریت وکنترل رسوبات ورودی به مخازن سدها علاوه بر پیامدهای زیست محیطی، فرسایش و گرفتگی مجاری تخلیه، از نظر کاهش ظرفیت ذخیره و کنترل سیلاب مخزن بسیار با اهمیت می باشد.
دراین مقاله سعی گردیده با بررسی آماری رسوب مخازن سدها، پیامدهای آن از نظر فرسایش خاک و کاهش ظرفیت ذخیره مخازن به همراه تحلیل روشهای مدیریتی حاکم بر مدیریت رسوب در کشور و راهکارهای کنترل آن ارائه گردد. بر اساس این تحقیق متوسط فرسایش ویژه سالانه حوضه های آبخیز سدهای کشور حدود 288 تن در هکتار است. از این مقدار 72 تن در هکتار بصورت رسوب درآمده و سالانه حدود 288 میلیون مترمکعب از ظرفیت مخازن سدها در اثر تجمع رسوب از دست می رود.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,