خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
فلنج
دانلود عوامل موثر بر پذيرش فناوري ثبت نوين املاک و اسناد(مطالعه موردي ادارات ثبت اسناد و املاک استان

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود عوامل موثر بر پذيرش فناوري ثبت نوين املاک و اسناد(مطالعه موردي ادارات ثبت اسناد و املاک استان آذربايجان شرقي) در فایل ورد (word) دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود عوامل موثر بر پذيرش فناوري ثبت نوين املاک و اسناد(مطالعه موردي ادارات ثبت اسناد و املاک استان آذربايجان شرقي) در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود عوامل موثر بر پذيرش فناوري ثبت نوين املاک و اسناد(مطالعه موردي ادارات ثبت اسناد و املاک استان آذربايجان شرقي) در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود عوامل موثر بر پذيرش فناوري ثبت نوين املاک و اسناد(مطالعه موردي ادارات ثبت اسناد و املاک استان آذربايجان شرقي) در فایل ورد (word) :


سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : چهارمين کنفرانس بين المللي پژوهشهاي کاربردي در مديريت و حسابداري

تعداد صفحات : 14

چکیده مقاله:

با توجه به اینکه چند سالی از بکارگیری فناوری ثبت نوین در کشور می گذرد ولی استفاده از آن در سطح وسیع و مورد نظر نمی باشد.برای افزایش بکارگیری فناوری ثبت نوین، بررسی عوامل موثر و ارائه راهکار های لازم می تواند باعث افزایش بکارگیری آن گردد. تحقیق حاضر به بررسی دانلود عوامل موثر بر پذيرش فناوري ثبت نوين املاک و اسناد(مطالعه موردي ادارات ثبت اسناد و املاک استان آذربايجان شرقي) در فایل ورد (word) می پردازد.که از نظر هدف تحقیقی کاربردی، از نوع توصیفی واز سویی چون محقق در شرایط زندگی واقعی یک سازمان حضور پیدا کرده است در واقع این پژوهش در زمره مطالعات میدانی قرار دارد. در این پژوهش از روش نمونه گیری تصادفی استفاده شده است. و ابزار جمع آوری تحقیق پرسشنامه بوده که بر اساس مبانی پذیرش فناوری و با توجه به ویژگیهای فناوری ثبت نوین توسط محقق طراحی گردیده است. نتایج حاصل از آزمون فرضیات تحقیق نشان می دهد بین عوامل سهولت ادراک شده، آسانی ادراک شده، اعتماد، ارتباط شغلی،اثرات اجتماعی، امنیت و کیفیت خروجی با پذیرش فناوری ثبت نوین رابطه معنادار و مثبت وجود دارد. عاملهای عوامل سهولت ادراک شده، آسانی ادراک شده، اعتماد، امنیت ، کیفیت خروجی، اثرات اجتماعی و ارتباط شغلی به ترتیب بیشترین تاثیر را بر با پذیرش فناوری ثبت نوین در جامعه اماری دارند.لذا توجه به این عوامل از سوی تصمیم گیرندگان در سطح خرد وکلان سازمانی می تواند به توسعه و گسترش فناوری ثبت نوین بینجامد.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *