خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
فلنج
دانلود مقاله کاهش مصرف انرژي در شبکه هاي حسگر، با انتخاب سرخوشه مناسب بر اساس منطق فازي ( در فایل و

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله کاهش مصرف انرژي در شبکه هاي حسگر، با انتخاب سرخوشه مناسب بر اساس منطق فازي ( در فایل ورد (word) دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله کاهش مصرف انرژي در شبکه هاي حسگر، با انتخاب سرخوشه مناسب بر اساس منطق فازي ( در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله کاهش مصرف انرژي در شبکه هاي حسگر، با انتخاب سرخوشه مناسب بر اساس منطق فازي ( در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله کاهش مصرف انرژي در شبکه هاي حسگر، با انتخاب سرخوشه مناسب بر اساس منطق فازي ( در فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1389

محل انتشار: اولین کنفرانس ملی محاسبات نرم و فن آوری اطلاعات

تعداد صفحات: 6

چکیده:

شبکه های حسگر بی سیم، نسل جدیدی از سیستم های تعبیه شده بلادرنگ با محدودیت محاسباتی، انرژی و حافظه هستند که دارای کاربردهای متنوعی، بخصوص در مواردی که استفاده از شبکه های سنتی امکان پذیر نیست می باشند. از آنجاییکه در این شبکه ها، مساله انرژی یک چالش مهم محسوب میگردد، استفاده از مدل های خوشه بندی را میتوان راه حلی برای غلبه بر این مشکل در نظر گرفت. در این ساختار، نودهای حسگر دریک سری خوشه، گروه بندی می شوند و یک نود مرکزی به عنوان نود سرخوشه انتخاب می گردد. انتخاب سرخوشه مناسب، به صورت چشمگیری مصرف انرژی را در این شبکه ها کاهش می دهد که این کاهش مصرف انرژی، منجر به افزایش طول عمر شبکه می گردد. از این رو، در این مقاله بر خلاف مطالعات گذشته، یک روش فازی برای انتخاب سرخوشه پیشنهاد شده است. این روش بر مبنای سه توصیف گر انرژی، پراکندگی و مرکزیت گره ها می باشد و شبیه سازی نشان می دهد نسبت به مواردی که سرخوشه تنها براساس یک سری اطلاعات محلی انتخاب می شود، افزایش قابل توجهی در طول عمر شبکه مشاهده می گردد.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *