خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
فلنج
دانلود بررسي تأثير ويژگي هاي شرکت بر منبع تأمين مالي از طريق انتشار سهام در شرکت هاي پذيرفته شده بور

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود بررسي تأثير ويژگي هاي شرکت بر منبع تأمين مالي از طريق انتشار سهام در شرکت هاي پذيرفته شده بورس اوراق بهادار تهران در فایل ورد (word) دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود بررسي تأثير ويژگي هاي شرکت بر منبع تأمين مالي از طريق انتشار سهام در شرکت هاي پذيرفته شده بورس اوراق بهادار تهران در فایل ورد (word) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود بررسي تأثير ويژگي هاي شرکت بر منبع تأمين مالي از طريق انتشار سهام در شرکت هاي پذيرفته شده بورس اوراق بهادار تهران در فایل ورد (word) ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود بررسي تأثير ويژگي هاي شرکت بر منبع تأمين مالي از طريق انتشار سهام در شرکت هاي پذيرفته شده بورس اوراق بهادار تهران در فایل ورد (word) :


سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : همايش بين المللي افق هاي نوين در علوم مديريت و حسابداري، اقتصاد و کارآفريني

تعداد صفحات : 8

چکیده مقاله:

هدف از تحقیق حاضر بررسی تأثیر سود عملیاتی بر منبع تأمین مالی از طریق انتشار سهام می باشد. این تحقیق، از نوع مطالعه توصیفی همبستگی مبتنی بر داده های مقطعی است، که 96 شرکت پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در سال 1389 تا 1393به عنوان نمونه انتخاب گردیده اند. برای آزمون این ارتباط، از مدل رگرسیون پانل دیتا استفاده شده است. نتایج تحقیق نشان داد کهسیاست تقسیم سود بر منبع تأمین مالی از طریق انتشار سهام تأثیر معناداری دارد.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *